Turnieje

Wyniki Puchar Polski

2018
2019
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:

Drabinka Puchar Polski

1/32 1/16 1/8 ćwierćfinały pófinały finał
Paradyz 0
Puszcza Niepołomice 7
26 wrz Par - Pus 0-7
Starogard Gdanski 1
Górnik Łęczna 0
26 wrz Sta - Gó 1-0
ROW 1964 Rybnik 1
Cracovia Kraków 3
26 wrz ROW - Cra 1-3
Olimpia Grudziądz 0
Zagłębie Sosnowiec 0
27 wrz Oli - Zag 0-0
GKS Bełchatów 1
Garbarnia 1
26 wrz GKS - Gar 1-1
Sandecja Nowy Sącz 0
Miedź Legnica 3
26 wrz San - Mie 0-3
Elana Torun 1
Bytovia Bytów 3
26 wrz Ela - Byt 1-3
Olimpia Elbląg 0
Śląsk Wrocław 3
26 wrz Oli - Śl 0-3
Lechia Dzierzoniow 0
Jagiellonia Białystok 1
26 wrz Lec - Jag 0-1
GKS Katowice 1
Pogoń Szczecin 1
26 wrz GKS - Pog 1-1
Huragan Morag 3
Zagłębie Lubin 2
26 wrz Hur - Zag 3-2
Slask Swietochlowice 0
Arka Gdynia 3
25 wrz Sla - Ark 0-3
Wisla Sandomierz 3
Korona Kielce 2
03 paź Wis - Kor 3-2
MKS Kluczbork 0
Podbeskidzie 2
26 wrz MKS - Pod 0-2
Polonia Środa Wlkp. 4
Radomiak Radom 3
26 wrz Pol - Rad 4-3
Ruch Chorzów 1
Odra Opole 5
25 wrz Ruc - Odr 1-5
Zielona 0
Wigry Suwałki 1
26 wrz Zie - Wig 0-1
Gryf Wejherowo 1
Stomil Olsztyn 3
25 wrz Gry - Sto 1-3
Victoria Sulejowek 0
Raków Częstochowa 4
03 paź Vic - Rak 0-4
ŁKS Łódź 0
Lech Poznań 1
25 wrz ŁK - Lec 0-1
Polonia Glubczyce 0
Chrobry Głogów 8
25 wrz Pol - Chr 0-8
Pogoń Siedlce 2
Stal Mielec 1
25 wrz Pog - Sta 2-1
GKS Jastrzebie 1
Piast Gliwice 2
26 wrz GKS - Pia 1-2
Chojniczanka Chojnice 0
Legia Warszawa 1
25 wrz Cho - Leg 0-1
Baltyk Koszalin 1
Rozwój Katowice 3
26 wrz Bal - Roz 1-3
GKS Drwinia 0
Wisła Puławy 1
26 wrz GKS - Wis 0-1
Unia Hrubieszow 0
Górnik Zabrze 9
02 paź Uni - Gó 0-9
KS Legionovia Legionowo 2
GKS Tychy 71 1
26 wrz KS - GKS 2-1
Resovia 2
Warta Poznan 0
26 wrz Res - War 2-0
Wisła Kraków 1
Lechia Gdańsk 1
25 wrz Wis - Lec 1-1
Siarka Tarnobrzeg 1
Wisła Płock 4
25 wrz Sia - Wis 1-4
Tur Bielsk Podlaski 1
Termalica B-B Nieciecza 4
26 wrz Tur - Ter 1-4
Starogard Gdanski 1
Puszcza Niepołomice 3
07 lis Sta - Pus 1-3
Olimpia Grudziądz 2
Wisła Płock 7
31 paź Oli - Wis 2-7
GKS Bełchatów 0
Miedź Legnica 1
31 paź GKS - Mie 0-1
Bytovia Bytów 0
Śląsk Wrocław 3
30 paź Byt - Śl 0-3
GKS Katowice 0
Jagiellonia Białystok 1
31 paź GKS - Jag 0-1
Huragan Morag 0
Arka Gdynia 1
30 paź Hur - Ark 0-1
Wisla Sandomierz 3
Podbeskidzie 2
31 paź Wis - Pod 3-2
Polonia Środa Wlkp. 0
Odra Opole 1
31 paź Pol - Odr 0-1
Wigry Suwałki 3
Stomil Olsztyn 2
07 lis Wig - Sto 3-2
Raków Częstochowa 1
Lech Poznań 0
30 paź Rak - Lec 1-0
Pogoń Siedlce 1
Chrobry Głogów 2
30 paź Pog - Chr 1-2
Piast Gliwice 1
Legia Warszawa 1
30 paź Pia - Leg 1-1
Wisła Puławy 0
Rozwój Katowice 1
31 paź Wis - Roz 0-1
KS Legionovia Legionowo 0
Górnik Zabrze 1
31 paź KS - Gó 0-1
Resovia 1
Lechia Gdańsk 3
07 lis Res - Lec 1-3
Termalica B-B Nieciecza 2
Cracovia Kraków 0
31 paź Ter - Cra 2-0
Puszcza Niepołomice 3
Wisła Płock 1
04 gru Pus - Wis 3-1
Śląsk Wrocław 0
Miedź Legnica 1
04 gru Śl - Mie 0-1
Arka Gdynia 0
Jagiellonia Białystok 2
04 gru Ark - Jag 0-2
Wisla Sandomierz 0
Odra Opole 1
05 gru Wis - Odr 0-1
Wigry Suwałki 0
Raków Częstochowa 3
06 gru Wig - Rak 0-3
Chrobry Głogów 0
Legia Warszawa 3
05 gru Chr - Leg 0-3
Rozwój Katowice 1
Górnik Zabrze 4
06 gru Roz - Gó 1-4
Termalica B-B Nieciecza 1
Lechia Gdańsk 3
05 gru Ter - Lec 1-3
Puszcza Niepołomice 0
Miedź Legnica 1
14 mar Pus - Mie 0-1
Odra Opole 0
Jagiellonia Białystok 2
12 mar Odr - Jag 0-2
Raków Częstochowa 2
Legia Warszawa 1
13 mar Rak - Leg 2-1
Górnik Zabrze 1
Lechia Gdańsk 2
27 lut Gó - Lec 1-2
Jagiellonia Białystok 2
Miedź Legnica 1
09 kwi Jag - Mie 2-1
Raków Częstochowa 0
Lechia Gdańsk 1
10 kwi Rak - Lec 0-1
Jagiellonia Białystok 0
Lechia Gdańsk 1
02 maj Jag - Lec 0-1
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Dynamo Minsk 0-1 L. Metalurgs
    GolGol: 10' Spataru
  • Levadia Maardu 1-1 Stjarnan
    Zmiana: 80' Wchodzi na boiska Sigurdsson Schodzi z boiska Mar Ragnarsson
  • Progrès Nidderkuer 0-1 Cork City
    GolGol: 3' O\'Connor
  • Levski Sofia 1-0 Ruzomberok
    Kartka Kartka: 47' Raynov
  • L. Mayer 2- A. Molteni
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • CS Petrocub 0-0 AEK Larnaca
    Kartka Kartka: 31' Cases
  • CS Universitatea Craiova 2-2 Shabail
    Zmiana: 76' Wchodzi na boiska Gardos Schodzi z boiska Kelic
  • Dynamo Minsk 0-1 L. Metalurgs
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Rigas Futbola skola 0-1 Ol Ljubljana
    Kartka Kartka: 75' Simkovic
  • Progrès Nidderkuer 0-1 Cork City
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u