Turnieje

Wyniki Mecze towarzyskie kobiet kobiet

2015
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie mecze
Międzynarodowe
Mecze towarzyskie kobiet Mecze mieszane
 
31 paź
Kol 11
-
 
31 paź
Koniec
-
 
18 paź
Koniec
-
 
18 paź
Kol 10
-
 
18 paź
Koniec
-
 
Przełożony
-
 
17 paź
Koniec
-
 
17 paź
Koniec
-
 
17 paź
Koniec
-

Drabinka Mecze towarzyskie kobiet

Runda 6 1/32 Runda 8 Runda 15 Runda 7 Runda 11 Runda 13 Runda 2 Runda 10 Runda 9 Runda 16 Runda 14 Runda 1 1/16 Runda 12 Runda 17 Runda 4 Runda 3 pófinały Runda 5 Runda 18 Runda 19 ćwierćfinały finał Runda 22 Runda 20 Runda 21
Wofoo Tai Po 1
HKIEd 2
03 sty Wof - HKI 1-2
Far Triumph 0
Citizen 15
03 sty Far - Ci 0-15
Eastern District 1
HKFC 3
04 sty Eas - HKF 1-3
Chrysomilia 1
Pascal/Ledra 2
11 sty Chr - Pas 1-2
Champions Ypsona 0
AE Kokkinochorion 8
11 sty Cha - AE 0-8
TNG Thai Nguyen 0
Than KSVN 1
19 mar TNG - Tha 0-1
Chelsea SS 0
Club One 0
20 mar Che - Clu 0-0
Tao Dan 0
Hanoi I 4
25 mar Tao - Han 0-4
FC Bulleen Lions 9
Caulfield United Cobras SC 0
27 kwi FC - Cau 9-0
Nomme Kalju II FC 0
Parnu JK II 11
20 cze Nom - Par 0-11
Infonet Tallinn 5
JK Jaerve 1
20 cze Inf - JK 5-1
Illichevka
Ternopolyanka
23 cze Ill - Ter -
Hobart Tilford Zebras 3
Clarence 0
28 cze Hob - Cla 3-0
Paris SG 6
Arras 0
03 sty Par - Arr 6-0
Hanoi 2 3
Tao Dan 1
22 mar Han - Tao 3-1
FC PAOK Thessaloniki 3
Aris Thessaloniki FC 1
11 sty FC - Ari 3-1
Atromitos 0
Amazones Dramas 3
11 sty Atr - Ama 0-3
HKIEd 0
Chelsea SS 2
17 sty HKI - Che 0-2
Shum Shui Po 0
Wofoo Tai Po 0
17 sty Shu - Wof 0-0
Club One 3
Far Triumph 1
17 sty Clu - Far 3-1
Citizen 10
Kwai Tsing 0
17 sty Ci - Kwa 10-0
HKFC 5
Sun Hei 0
18 sty HKF - Sun 5-0
Shatin SA 3
Eastern District 1
31 sty Sha - Eas 3-1
Hanoi I 5
Phong Phu Ha Nam 0
22 mar Han - Pho 5-0
Noortekoondis 0
Tartu JK Tammeka 4
15 lip Noo - Tar 0-4
Zorka-BDU 1
FK Minsk 1
20 cze Zor - FK 1-1
Apollon Limassol LFC 18
Dafni Troullon 0
04 sty Apo - Daf 18-0
Rodyna-Litsey Kostopol 2
Ternopolyanka 0
24 sie Rod - Ter 2-0
FCF Juvisy 0
Paris SG 3
09 sty FCF - Par 0-3
Issy Football 0
Olympique Lyonnais 9
11 sty Iss - Oly 0-9
Hibernians FC 1
Birkirkara FC 1
17 lut Hib - Bir 1-1
Chrysomilia 2
Champions Ypsona 1
01 mar Chr - Cha 2-1
Pafia Pafos 0
AE Kokkinochorion 1
01 mar Paf - AE 0-1
Dafni Troullon 0
AE Ammochostos 13
01 mar Daf - AE 0-13
Apollon Limassol LFC 8
Pascal/Ledra 0
01 mar Apo - Pas 8-0
Raheny United FC
Castlebar Celtic
25 mar Rah - Cas -
Senior NTC 1
FC Bulleen Lions 0
02 lip Sen - FC 1-0
Caulfield United Cobras SC 0
Bundoora United FC 4
05 lip Cau - Bun 0-4
Olympia 5
Taroona 4
17 lip Oly - Tar 5-4
Glenorchy Knights 0
University of Tasmania 4
18 lip Gle - Uni 0-4
Hobart Tilford Zebras 2
NTC 7
19 lip Hob - NTC 2-7
Lidkoepings FK 2
Kungsbacka DFF 2
28 lip Lid - Kun 2-2
Aelta IF 1
Sirius 2
30 lip Ael - Sir 1-2
Djurgården 3
Bollstanaes SK 1
05 sie Dju - Bol 3-1
Tallinna FC Levadia 2
Flora Tallinn 6
11 wrz Tal - Flo 2-6
Tartu JK Tammeka 0
Parnu JK 6
11 wrz Tar - Par 0-6
Shum Shui Po 0
Eastern District 3
10 sty Shu - Eas 0-3
HKIEd 1
Shatin SA 8
10 sty HKI - Sha 1-8
Wofoo Tai Po 0
Far Triumph 1
10 sty Wof - Far 0-1
Chelsea SS 3
HKFC 0
11 sty Che - HKF 3-0
Szkocja 3
Holandia 1
11 mar Szk - Hol 3-1
Lebanon 1
Bahrain 3
18 mar Leb - Bah 1-3
Club One 0
Citizen 4
24 mar Clu - Ci 0-4
Than KSVN 3
Hanoi 2 0
25 mar Tha - Han 3-0
Hibernians FC 4
Raiders Luxol 1
14 kwi Hib - Rai 4-1
Boroondara Eagles FC WPL 4
Senior NTC 1
10 maj Bor - Sen 4-1
Sandringham SC 2
South Yarra FC 0
11 maj San - Sou 2-0
FC Bulleen Lions 1
Heidelberg United SC 2
11 maj FC - Hei 1-2
Ternopolyanka 0
Zhytlobud-2 3
06 cze Ter - Zhy 0-3
Zvezda 2005 Perm 1
VDV Ryazan 1
06 cze Zve - VDV 1-1
Djurgården 5
Kungsbacka DFF 2
01 lip Dju - Kun 5-2
Flora Tallinn II 1
Polva FC Lootos 1
15 lip Flo - Pol 1-1
Eastern District 0
Kwai Tsing 1
14 mar Eas - Kwa -
01 kwi Kwa - Eas 1-0
Korea Południowa 1
Belgium 1
11 mar Kor - Bel 1-1
Orobica 0
FCF Como 2000 4
10 sty Oro - FCF 0-4
ZFK Recica 1
ZFK AS Junajted 0
11 mar ZFK - ZFK 1-0
ZFK Top Gol 1
ZFK Kochani 18
12 mar ZFK - ZFK 1-18
FC PAOK Thessaloniki 10
Neoi Ergoteli 0
15 lut FC - Neo 10-0
Atromitos 0
Glyfada FC 1
15 lut Atr - Gly 0-1
CS Real Craiova 3
FC Brazi 0
28 lut CS - FC 3-0
Dafni Troullon 0
Chrysomilia 4
01 lut Daf - Chr 0-4
Club One 7
Wofoo Tai Po 0
28 mar Clu - Wof 7-0
HKFC 6
Shum Shui Po 0
22 mar HKF - Shu 6-0
Apollon Limassol LFC 4
Lefkothea 0
01 lut Apo - Lef 4-0
AE Ammochostos 4
AE Kokkinochorion 1
01 lut AE - AE 4-1
Pascal/Ledra 5
Champions Ypsona 0
01 lut Pas - Cha 5-0
Shatin SA 2
Far Triumph 1
28 mar Sha - Far 2-1
Citizen 5
Chelsea SS 1
28 mar Ci - Che 5-1
Nomme Kalju FC 2
Noortekoondis 1
11 lip Nom - Noo 2-1
Sandringham SC 1
Ashburton United SC 0
08 cze San - Ash 1-0
Boroondara Eagles FC WPL 3
FC Bulleen Lions 0
07 cze Bor - FC 3-0
HJK 2
VIFK 0
11 lip HJK - VIF 2-0
Parnu JK II 20
Infonet Tallinn 1
12 lip Par - Inf 20-1
FC Seagulls Yokohama 6
Niigata University of Health and Welfare 1
01 sie FC - Nii 6-1
Cerezo Osaka Sakai 3
Bunny's Kyoto 3
02 sie Cer - Bun 3-3
Rodyna-Litsey Kostopol 0
Zhytlobud-2 4
21 sie Rod - Zhy 0-4
Lugano II 0
FC Altstetten 5
31 paź Lug - FC 0-5
Granada Feminino 4
Caceres Femenino 1
11 sty Gra - Cac 4-1
Orobica 1
ACF Firenze 2
24 sty Oro - ACF 1-2
Karsiyaka Beden Spor 1
Gazikentspor 1
08 lut Kar - Gaz 1-1
Leicester City 1
Rotherham United LFC 2
08 lut Lei - Rot 1-2
Dafni Troullon 3
Champions Ypsona 0
15 lut Daf - Cha 3-0
Apollon Limassol LFC 4
AE Kokkinochorion 0
15 lut Apo - AE 4-0
Pascal/Ledra 0
AE Ammochostos 7
15 lut Pas - AE 0-7
Queens Park Rangers
Gillingham
22 lut Que - Gil -
Stoke City Ladies 2
Preston NE 1
22 lut Sto - Pre 2-1
FC Bulleen Lions 7
Bundoora United FC 1
22 cze FC - Bun 7-1
Ternopolyanka 3
Illichevka 0
24 cze Ter - Ill 3-0
Sao Bernardo 0
Sao Jose 2
28 cze Sao - Sao 0-2
FK Minsk 3
Zorka-BDU 1
07 sie FK - Zor 3-1
FC Seagulls Yokohama 2
Tsukuba 1
22 sie FC - Tsu 2-1
Souths United Youth 1
Moreton Bay United Youth 1
03 wrz Sou - Mor 1-1
Grecja 7
U.A.E. 0
13 mar Gre - U.A 7-0
Blackburn Rovers
Liverpool
18 sty Bla - Liv -
Bosnia-Herzegovina 0
Wales 0
06 mar Bos - Wal 0-0
Slovakia 2
Ireland 0
06 mar Slo - Ire 2-0
Kanada 1
Korea Południowa 0
06 mar Kan - Kor 1-0
Finlandia 0
Holandia 0
06 mar Fin - Hol 0-0
Belgium 0
South Africa 1
06 mar Bel - Sou 0-1
Austria 1
Hungary 0
06 mar Aus - Hun 1-0
Włochy 3
Szkocja 2
06 mar Wł - Szk 3-2
Australia 0
Anglia 3
06 mar Aus - Ang 0-3
Czech Republic 0
Meksyk 1
06 mar Cze - Mek 0-1
Uzbekistan U19
Iran U19
09 mar Uzb - Ira -
Romania U19 3
Poland U19 2
09 mar Rom - Pol 3-2
TP Ho Chi Minh 3
Hanoi 2 0
10 mar TP - Han 3-0
Far Triumph 6
Chelsea SS 0
13 sty Far - Che -
31 sty Che - Far 0-6
Bahrain 0
Azerbaijan 4
13 mar Bah - Aze 0-4
Hong Kong U23 0
Uzbekistan U23 1
13 mar Hon - Uzb 0-1
Cyprus 2
Malta 1
13 mar Cyp - Mal 2-1
Lebanon 0
Latvia 6
13 mar Leb - Lat 0-6
Palestine U23 0
Jordan U23 6
13 mar Pal - Jor 0-6
Sandringham SC 14
Casey Panthers SC 0
04 maj San - Cas 14-0
Sandringham SC 2
Heidelberg United SC 0
16 mar San - Hei 2-0
South Yarra FC 0
Ashburton United SC 10
16 mar Sou - Ash 0-10
Peninsula Power Youth 2
Palm Beach SC Youth 3
06 cze Pen - Pal 2-3
Flora Tallinn II 0
Parnu JK II 2
12 kwi Flo - Par 0-2
HJK 2
Merilappi United 1
25 kwi HJK - Mer 2-1
Rigas FS 1
FK Liepaja 0
26 kwi Rig - FK 1-0
Cairnlea FC 11
North Sunshine Eagles 0
03 maj Cai - Nor 11-0
Boroondara Eagles FC WPL 10
Richmond FC 0
03 maj Bor - Ric 10-0
Australia U20 1
Laos 0
03 maj Aus - Lao 1-0
Indonesia 1
Tajlandia 10
03 maj Ind - Taj 1-10
Boroondara Eagles FC WPL 5
Caulfield United Cobras SC 0
15 mar Bor - Cau 5-0
Noortekoondis 1
Nomme Kalju FC 3
11 kwi Noo - Nom 1-3
Peninsula Power 0
Palm Beach SC 4
06 cze Pen - Pal 0-4
Aelvsjoe AIK FF 2
Aelta IF 4
12 sie Ael - Ael 2-4
Västerås BK 30 7
Gustafs GoIF 3
21 lip Vä - Gus 7-3
Eastern Suburbs 2
University Of Queensland 1
24 cze Eas - Uni 2-1
IK Gauthiod 4
Lidkoepings FK 4
18 sie IK - Lid 4-4
Eskilsminne DIF 3
FC Malmö 7
18 sie Esk - FC 3-7
Fjaelkinge IF 0
Stattena IF 5
19 sie Fja - Sta 0-5
Spartak Subotica 4
ZFK Pozarevac 1
21 sie Spa - ZFK 4-1
LASK Crvena zvezda 2
ZFK Masinac 3
21 sie LAS - ZFK 2-3
ZFK Sloga 0
ZFK Napredak 3
21 sie ZFK - ZFK 0-3
ZNK Pomurje Beltinci 3
ZNK Rudar Skale 2
02 wrz ZNK - ZNK 3-2
ZNK Radomlje 8
ZNK Maribor 0
02 wrz ZNK - ZNK 8-0
Anderlecht 2
Genk Ladies 0
04 wrz And - Gen 2-0
VfL Wolfsburg 2
Werder Bremen 0
06 wrz VfL - Wer 2-0
SGS Essen 1
SC Sand 0
06 wrz SGS - SC 1-0
FC Cologne 0
Bayern Munich 2
06 wrz FC - Bay 0-2
UCD Waves 4
Cork City 0
13 wrz UCD - Cor 4-0
Champions Ypsona 0
AE Ammochostos 16
18 sty Cha - AE 0-16
Chrysomilia 0
Apollon Limassol LFC 6
18 sty Chr - Apo 0-6
Konak Belediyesi 4
KDZ Ereglispor 0
18 sty Kon - KDZ 4-0
Karsiyaka Beden Spor 2
Atasehir Belediyesi 5
18 sty Kar - Ata 2-5
Trabzon Idman Ocagi 3
Eskisehirspor 0
18 sty Tra - Esk 3-0
Kwai Tsing 0
Shum Shui Po 1
07 mar Kwa - Shu 0-1
Eastern District 4
HKIEd 2
07 mar Eas - HKI 4-2
Far Triumph 4
Sun Hei 2
14 mar Far - Sun 4-2
Raheny United FC 1
Wexford Youths 2
28 mar Rah - Wex 1-2
Raiders Luxol 1
Mgarr United 0
05 maj Rai - Mga 1-0
FC Bulleen Lions 3
Sandringham SC 1
01 cze FC - San 3-1
XV Piracicaba 1
Audax 0
14 cze XV - Aud 1-0
Guarani 0
Rio Preto 8
14 cze Gua - Rio 0-8
Boavista 0
Vilaverdense 0
14 cze Boa - Vil 0-0
Bunny's Kyoto 1
Cerezo Osaka Sakai 2
27 cze Bun - Cer 1-2
ONS 8
FC Kuusysi 0
27 cze ONS - FC 8-0
Noortekoondis 0
Parnu JK 19
18 lip Noo - Par 0-19
Tallinna FC Levadia 1
Tartu JK Tammeka 2
18 lip Tal - Tar 1-2
Souths United 0
University Of Queensland 15
06 sie Sou - Uni 0-15
Lugano II 2
FC Kloten 1 1
18 paź Lug - FC 2-1
Neoi Ergoteli 1
Amazones Dramas 1
18 sty Neo - Ama 1-1
Is sur Tille
Chatenois AS
18 sty Is - Cha -
Shum Shui Po 6
Far Triumph 1
31 sty Shu - Far -
24 mar Far - Shu 1-6
Sun Hei 0
Chelsea SS 3
07 lut Sun - Che 0-3
Citizen 3
Shatin SA 0
07 lut Ci - Sha 3-0
Club One 4
Eastern District 1
14 lut Clu - Eas 4-1
HKFC 2
Wofoo Tai Po 0
15 lut HKF - Wof 2-0
Finlandia 2
South Africa 1
11 mar Fin - Sou 2-1
FC Bulleen Lions 4
Casey Comets FC 1
24 maj FC - Cas 4-1
Olympia 2
NTC 8
05 cze Oly - NTC 2-8
Infonet Tallinn 0
Polva FC Lootos 10
13 cze Inf - Pol 0-10
Shizuoka Sangyo University Iwata Bonita 0
Bunny's Kyoto 3
20 cze Shi - Bun 0-3
JFA Academy Fukushima 0
NGU Nagoya FC Ladies 2
21 cze JFA - NGU 0-2
FC Seagulls Yokohama 2
Yamato Sylphid 1
21 cze FC - Yam 2-1
PK-35 5
NiceFutis 2
27 cze PK- - Nic 5-2
Paris SG 5
Issy Football 0
18 sty Par - Iss 5-0
Olympique Lyonnais 14
Albi 0
18 sty Oly - Alb 14-0
Pascal/Ledra 4
Dafni Troullon 1
08 mar Pas - Daf 4-1
AE Kokkinochorion 1
Chrysomilia 1
08 mar AE - Chr 1-1
Champions Ypsona 0
Lefkothea 7
08 mar Cha - Lef 0-7
Eastern Suburbs Youth
Moreton Bay United Youth
20 cze Eas - Mor -
Eastern Suburbs 5
Moreton Bay United 0
20 cze Eas - Mor 5-0
University Of Queensland Youth 0
South West Queensland Youth 1
21 cze Uni - Sou 0-1
University Of Queensland 7
South West Queensland 0
21 cze Uni - Sou 7-0
Boroondara Eagles FC WPL 1
Casey Comets FC 1
12 lip Bor - Cas 1-1
FC Bulleen Lions 3
Ashburton United SC 3
13 lip FC - Ash 3-3
Senior NTC 2
Sandringham SC 2
14 lip Sen - San 2-2
Zorka-BDU 3
FC Bobruichanka 1
04 wrz Zor - FC 3-1
Raheny United FC 0
Peamount United 0
18 sty Rah - Pea 0-0
AE Ammochostos 0
Apollon Limassol LFC 5
20 lut AE - Apo 0-5
Champions Ypsona 0
Pafia Pafos 2
21 lut Cha - Paf 0-2
Lefkothea 8
Chrysomilia 1
21 lut Lef - Chr 8-1
AE Kokkinochorion 10
Dafni Troullon 0
22 lut AE - Daf 10-0
ZFK AS Junajted 11
ZFK Mladost Idnina 0
29 mar ZFK - ZFK 11-0
Rodyna-Litsey Kostopol 2
Illichevka 0
14 cze Rod - Ill 2-0
Kvarnsvedens IK 7
Djurgården 2
04 lip Kva - Dju 7-2
Portuguesa 1
Sao Bernardo 2
05 lip Por - Sao 1-2
Adeco 0
Taubate 0
05 lip Ade - Tau 0-0
Olympia 1
University of Tasmania 3
11 lip Oly - Uni 1-3
Bunny's Kyoto 0
NGU Nagoya FC Ladies 0
19 lip Bun - NGU 0-0
Ilves 0
PK-35 3
01 sie Ilv - PK- 0-3
Infonet Tallinn 1
Nomme Kalju II FC 9
02 sie Inf - Nom 1-9
Eastern Suburbs Youth 1
Souths United Youth 2
05 sie Eas - Sou 1-2
Zorka-BDU 3
Nadezhda 0
26 sie Zor - Nad 3-0
FC Bobruichanka 4
Universitet Vitebsk 0
26 sie FC - Uni 4-0
FC Rossiyanka 3
Zvezda 2005 Perm 1
04 wrz FC - Zve 3-1
Kubanochka Krasnodar 1
FC Zorky Krasnogorsk 0
04 wrz Kub - FC 1-0
Honka 50
Pallokissat 03
24 sty Hon - Pal 5-0
22 sie Pal - Hon 3-0
Stoke City Ladies 1
Sheffield FC Ladies 0
25 sty Sto - She 1-0
Leicester City 2
Reedswood 1
25 sty Lei - Ree 2-1
Torns IF 3
IFK Malmoe Dam 1
08 lut Tor - IFK 3-1
Pembroke Athleta 0
Mgarr United 4
10 lut Pem - Mga 0-4
Portugal 20
Szwajcaria 11
10 lut Por - Szw 2-1
12 lut Szw - Por 1-0
Serbia U19 31
Germany U19 75
11 lut Ser - Ger 3-7
04 mar Ger - Ser 5-1
Honka 21
PK-35 26
14 lut Hon - PK- 2-2
08 sie PK- - Hon 6-1
Sirius 3
Aaland United 1
14 lut Sir - Aal 3-1
Okayama Yunogo Belle 00
Urawa Ladies 22
18 lut Oka - Ura 0-2
21 lut Ura - Oka 2-0
JEF Ladies 21
Urawa Ladies 11
19 lut JEF - Ura 2-1
21 lut Ura - JEF 1-1
Vegalta Sendai Ladies 00
Nojima Stella 32
19 lut Veg - Noj 0-3
21 lut Noj - Veg 2-0
JEF Ladies 01
Tokyo Verdy Beleza 01
19 lut JEF - Tok 0-0
21 lut Tok - JEF 1-1
Vegalta Sendai Ladies 50
Urawa Ladies 02
19 lut Veg - Ura 5-0
21 lut Ura - Veg 2-0
Turkey 40
Georgia 26
24 lut Tur - Geo 4-2
26 lut Geo - Tur 6-0
FC Malmö 1
Kolding IF 0
27 lut FC - Kol 1-0
Chelsea SS 7
Wofoo Tai Po 0
28 lut Che - Wof 7-0
TiPS 00
Honka 23
28 lut TiP - Hon 0-2
22 sie Hon - TiP 3-0
Gamla Upsala 2
Enskede IK 1
28 lut Gam - Ens 2-1
Serbia U19 21
Finland U19 45
02 mar Ser - Fin 2-4
04 mar Fin - Ser 5-1
Portugal U19 11
Austria U19 21
03 mar Por - Aus 1-2
27 sie Aus - Por 1-1
Polska 2
N.Ireland 0
04 mar Pol - N.I 2-0
Korea Południowa 1
Włochy 2
04 mar Kor - Wł 1-2
Meksyk 2
South Africa 0
04 mar Mek - Sou 2-0
Finlandia 1
Anglia 3
04 mar Fin - Ang 1-3
Czech Republic 2
Belgium 2
04 mar Cze - Bel 2-2
Holandia 0
Australia 1
04 mar Hol - Aus 0-1
Szkocja 0
Kanada 2
04 mar Szk - Kan 0-2
Niemcy 2
Szwecja 4
04 mar Nie - Szw 2-4
Norwegia 1
USA 2
04 mar Nor - USA 1-2
FC Malmö
Vellinge IF
06 mar FC - Vel -
Honka 30
Ilves 43
07 mar Hon - Ilv 3-4
22 sie Ilv - Hon 3-0
Heidelberg United SC 3
Casey Comets FC 0
08 mar Hei - Cas 3-0
Box Hill United SC 1
Bundoora United FC 1
08 mar Box - Bun 1-1
Uzbekistan U23 6
Palestine U23 0
11 mar Uzb - Pal 6-0
Grecja 141
Lebanon 01
12 mar Gre - Leb 14-0
19 cze Leb - Gre 1-1
Bahrain 0
Cyprus 1
12 mar Bah - Cyp 0-1
Tajlandia 11
Papua New Guinea 1
12 mar Taj - Pap 11-1
Latvia 2
U.A.E. 0
12 mar Lat - U.A 2-0
Malta 2
Azerbaijan 1
12 mar Mal - Aze 2-1
Turkey U19 11
Bosnia-Herzegovina U19 03
17 mar Tur - Bos 1-0
19 mar Bos - Tur 3-1
Nomme Kalju FC 0
Flora Tallinn 7
04 kwi Nom - Flo 0-7
PK-35 31
TPS 06
18 kwi PK- - TPS 3-0
08 sie TPS - PK- 6-1
Cyprus U19 02
Hungary U19 31
28 kwi Cyp - Hun 0-3
13 sie Hun - Cyp 1-2
Glumsloevs FF 2
Husie IF 5
28 kwi Glu - Hus 2-5
Tajlandia 0
Australia U20 3
01 maj Taj - Aus 0-3
Indonesia 0
Laos 2
01 maj Ind - Lao 0-2
Malaysia 0
Philippines 3
02 maj Mal - Phi 0-3
Vietnam 3
Myanmar 2
02 maj Vie - Mya 3-2
Croatia 1
Bosnia-Herzegovina 1
04 cze Cro - Bos 1-1
Club One 4
HKFC 0
06 cze Clu - HKF 4-0
Ateks Kiev 1
Yatran-Bazis 2
06 cze Ate - Yat 1-2
Citizen 6
Shatin SA 0
06 cze Ci - Sha 6-0
Ilves 30
Merilappi United 13
07 cze Ilv - Mer 3-1
22 sie Mer - Ilv 3-0
Ateks Kiev 0
Rodyna-Litsey Kostopol 3
08 cze Ate - Rod 0-3
Tallinna FC Levadia 2
JK Tallinna Kalev 1
10 cze Tal - JK 2-1
JyPK 0
VJS 3
13 cze JyP - VJS 0-3
SK Imanta Riga 0
AFA Olaine 6
14 cze SK - AFA 0-6
Real Betis Femenino 3
UD Granadilla Tenerife Sur 3
14 cze Rea - UD 3-3
Grecja 01
Hungary 11
17 cze Gre - Hun 0-1
19 cze Hun - Gre 1-1
Serbia 11
Romania 01
23 cze Ser - Rom 1-0
25 cze Rom - Ser 1-1
Montenegro U19 2
Albania U19 4
24 cze Mon - Alb 2-4
Montenegro 11
Albania 07
25 cze Mon - Alb 1-0
31 sie Alb - Mon 7-1
JyPK 1
Kokkola F10 4
04 lip JyP - Kok 1-4
Honka 70
NiceFutis 13
04 lip Hon - Nic 7-1
22 sie Nic - Hon 3-0
Meksyk 0
Kolumbia 1
11 lip Mek - Kol 0-1
Argentina 2
Trinidad and Tobago 2
11 lip Arg - Tri 2-2
Kostaryka 0
Brazylia 3
12 lip Kos - Bra 0-3
Kanada 5
Ekwador 2
12 lip Kan - Ekw 5-2
PK-35 71
VIFK 06
18 lip PK- - VIF 7-0
08 sie VIF - PK- 6-1
HJK 01
PK-35 76
24 lip HJK - PK- 0-7
08 sie PK- - HJK 6-1
Shizuoka Sangyo University Iwata Bonita 2
NGU Nagoya FC Ladies 1
01 sie Shi - NGU 2-1
JyPK 2
MPS 0
08 sie JyP - MPS 2-0
Ukraine U19 22
Hungary U19 11
11 sie Ukr - Hun 2-1
13 sie Hun - Ukr 1-2
ZFK Napredak 0
ZFK Pozarevac 4
15 sie ZFK - ZFK 0-4
Boroondara Eagles FC WPL 9
South Yarra FC 0
16 sie Bor - Sou 9-0
FC Bulleen Lions 3
South Melbourne Womens FC 4
16 sie FC - Sou 3-4
PK Keski-Uusimaa 1
TiPS 2
18 sie PK - TiP 1-2
Dunaujvaros Palhalma 4
Deac 5
21 sie Dun - Dea 4-5
JyPK 2
IK Myran 1
22 sie JyP - IK 2-1
Portugal U19 11
Poland U19 31
25 sie Por - Pol 1-3
27 sie Pol - Por 1-1
Serbia 21
Słowenia 11
27 sie Ser - Sł 2-1
25 cze Sł - Ser 1-1
Genk Ladies 0
Standard Liege 4
29 sie Gen - Sta 0-4
Werder Bremen 6
FC Cologne 2
30 sie Wer - FC 6-2
ZFK AS Junajted 4
ZFK Recica 1
31 sie ZFK - ZFK 4-1
ZFK Istatov 0
ZFK Dragon 8
31 sie ZFK - ZFK 0-8
ZFK Sumadija 3
ZFK Trijumf 1
31 sie ZFK - ZFK 3-1
Lugano 0
FC Luzern 2
09 wrz Lug - FC 0-2
Birkirkara FC 1
Pembroke Athleta 0
29 wrz Bir - Pem 1-0
Hibernians FC 3
Raiders Luxol 1
29 wrz Hib - Rai 3-1
Estonia 0
Malta 3
15 paź Est - Mal 0-3
ETG Ambilly 1
Nancy 0
25 sty ETG - Nan 1-0
Champions Ypsona 0
Apollon Limassol LFC 19
08 lut Cha - Apo 0-19
AE Kokkinochorion 3
Pascal/Ledra 0
08 lut AE - Pas 3-0
Chrysomilia 1
Pafia Pafos 0
08 lut Chr - Paf 1-0
Lefkothea 15
Dafni Troullon 0
08 lut Lef - Daf 15-0
Trabzon Idman Ocagi 4
Karsiyaka Beden Spor 0
01 lut Tra - Kar 4-0
Birkirkara FC 1
Hibernians FC 2
05 maj Bir - Hib 1-2
Zorka-BDU 12
Universitet Vitebsk 0
25 lip Zor - Uni 12-0
Sao Bernardo 1
Adeco 1
21 cze Sao - Ade 1-1
Guarani 2
Francana 3
21 cze Gua - Fra 2-3
Sao Paulo 1
Santos 0
21 cze Sao - San 1-0
Yamato Sylphid 1
FC Seagulls Yokohama 3
09 sie Yam - FC 1-3
TPS 2
HJK 0
18 lip TPS - HJK 2-0
Sandringham SC 4
Caulfield United Cobras SC 2
15 cze San - Cau 4-2
Bunny's Kyoto 0
Shizuoka Sangyo University Iwata Bonita 2
08 sie Bun - Shi 0-2
Olympia 4
Glenorchy Knights 4
26 cze Oly - Gle 4-4
Kubanochka Krasnodar 0
FC Rossiyanka 3
15 sie Kub - FC 0-3
Djurgaarden U19 4
Piteaa IF U19 2
16 sie Dju - Pit 4-2
Hammarby IF U19 0
AIK U19 3
17 sie Ham - AIK 0-3
Issy Football 0
Saint Etienne 3
01 lut Iss - Sai 0-3
Trabzon Idman Ocagi 0
Atasehir Belediyesi 1
19 mar Tra - Ata 0-1
Karsiyaka Beden Spor 1
KDZ Ereglispor 5
19 mar Kar - KDZ 1-5
Pembroke Athleta 1
Hibernians FC 7
20 kwi Pem - Hib 1-7
Raiders Luxol 0
Birkirkara FC 2
27 kwi Rai - Bir 0-2
Box Hill United SC 1
Heidelberg United SC 1
17 lip Box - Hei 1-1
Sandringham SC 2
Boroondara Eagles FC WPL 5
20 lip San - Bor 2-5
Olympia 3
Hobart Tilford Zebras 5
01 sie Oly - Hob 3-5
Lidkoepings FK 1
Kvarnsvedens IK 6
09 sie Lid - Kva 1-6
Lewes 0
Gillingham 1
08 lut Lew - Gil 0-1
Raiders Luxol 5
Pembroke Athleta 1
24 lut Rai - Pem 5-1
Tarxien Rainbows 2
Sliema Wanderers 0
24 lut Tar - Sli 2-0
Birkirkara FC 1
Kirkop United 0
24 lut Bir - Kir 1-0
Than KSVN 2
Hanoi I 5
15 mar Tha - Han 2-5
Linköping FC 5
Vittsjö GIK 0
31 mar Lin - Vit 5-0
Sandringham SC 2
Casey Comets FC 1
13 kwi San - Cas 2-1
FC Rosengaard U19 5
Jitex BK U19 0
04 maj FC - Jit 5-0
Far Triumph 0
Chelsea SS 5
09 maj Far - Che 0-5
Club One 6
Sun Hei 0
09 maj Clu - Sun 6-0
Shum Shui Po 4
HKIEd 1
10 maj Shu - HKI 4-1
Citizen 8
Eastern District 0
12 maj Ci - Eas 8-0
Kwai Tsing 0
Wofoo Tai Po 1
13 maj Kwa - Wof 0-1
Legenda Chernigov 0
WFC Zhytlobud 1 Kharkiv 4
20 sie Leg - WFC 0-4
Crystal Palace Ladies 0
Reading FC 3
08 lut Cry - Rea 0-3
Eastern District 4
Wofoo Tai Po 0
02 maj Eas - Wof 4-0
Hovas Billdal IF U19 1
QBIK U19 3
26 kwi Hov - QBI 1-3
Włochy 0
Kanada 1
09 mar Wł - Kan 0-1
Szkocja 2
Korea Południowa 1
09 mar Szk - Kor 2-1
South Africa 0
Czech Republic 1
09 mar Sou - Cze 0-1
Croatia 2
N.Ireland 1
09 mar Cro - N.I 2-1
Japonia 1
Francja 3
09 mar Jap - Fra 1-3
Holandia 1
Anglia 1
09 mar Hol - Ang 1-1
Australia 3
Finlandia 0
09 mar Aus - Fin 3-0
Meksyk 03
Belgium 02
09 mar Mek - Bel 0-0
11 mar Bel - Mek 2-3
Brazylia 1
Niemcy 3
09 mar Bra - Nie 1-3
Iran U19
Russia U19
11 mar Ira - Rus -
Moldova U19 0
Romania U19 2
11 mar Mol - Rom 0-2
Uzbekistan U19 0
Slovakia U19 3
11 mar Uzb - Slo 0-3
Hong Kong U23 2
Palestine U23 2
15 mar Hon - Pal 2-2
Latvia 1
Grecja 4
15 mar Lat - Gre 1-4
Malta 1
Bahrain 1
15 mar Mal - Bah 1-1
South Yarra FC 0
Bundoora United FC 4
02 cze Sou - Bun 0-4
Bundoora United FC 1
Ashburton United SC 0
22 mar Bun - Ash 1-0
FC Bulleen Lions 1
Box Hill United SC 0
23 mar FC - Box 1-0
Tuggeranong United 6
Woden Weston 0
26 kwi Tug - Wod 6-0
Romania 0
Polska 2
09 mar Rom - Pol 0-2
Jitex BK 0
Sirius 3
26 kwi Jit - Sir 0-3
Hungary 1
Slovakia 3
09 mar Hun - Slo 1-3
Shum Shui Po 0
Sun Hei 0
02 maj Shu - Sun 0-0
HKIEd 0
Chelsea SS 4
02 maj HKI - Che 0-4
Citizen 5
Shatin SA 0
02 maj Ci - Sha 5-0
Uzbekistan U23 0
Jordan U23 2
15 mar Uzb - Jor 0-2
Seaford United SC 0
Brighton SC 4
03 cze Sea - Bri 0-4
Shatin SA 2
HKFC 0
14 cze Sha - HKF 2-0
Illichevka 1
Zhytlobud-2 8
02 sie Ill - Zhy 1-8
ZFK Masinac 4
ZFK Macva 0
31 sie ZFK - ZFK 4-0
Vojvodina 0
Spartak Subotica 3
31 sie Voj - Spa 0-3
ZFK Pozarevac 7
ZFK Sloga 1
31 sie ZFK - ZFK 7-1
ZFK Napredak 1
LASK Crvena zvezda 2
31 sie ZFK - LAS 1-2
Taeby FK 0
AIK 2
08 wrz Tae - AIK 0-2
KSK Heist 1
Oud-Heverlee Leuven 0
12 wrz KSK - Oud 1-0
Vendee La Roche 0
Rodez Aveyron 3
13 wrz Ven - Rod 0-3
Milton Keynes Dons 10
Bracknell Town FC 0
15 lut Mil - Bra 10-0
Queens Park Rangers 0
West Ham United 2
22 lut Que - Wes 0-2
ZNK Maribor 0
ZNK Pomurje Beltinci 6
14 mar ZNK - ZNK 0-6
Raheny United FC 3
Wexford Youths 2
18 mar Rah - Wex 3-2
Raiders Luxol 7
Sliema Wanderers 0
11 maj Rai - Sli 7-0
Birkirkara FC 2
Hibernians FC 2
11 maj Bir - Hib 2-2
FC PAOK Thessaloniki 2
Atromitos 0
12 cze FC - Atr 2-0
Amazones Dramas 0
Glyfada FC 1
12 cze Ama - Gly 0-1
FC Malmö 4
Umeå IK 1
12 lip FC - Ume 4-1
Bundoora United FC 1
Boroondara Eagles FC WPL 2
15 lip Bun - Bor 1-2
Jantarochka 0
Legenda Chernigov 9
15 lip Jan - Leg 0-9
Polska 2
Białoruś 2
01 sie Pol - Bia 2-2
Hungary 4
Slovakia 4
01 sie Hun - Slo 4-4
Kirkop United 3
Pembroke Athleta 1
17 lut Kir - Pem 3-1
Australia 6
Czech Republic 2
11 mar Aus - Cze 6-2
Hanoi 2 2
TNG Thai Nguyen 1
16 mar Han - TNG 2-1
U.A.E. 1
Azerbaijan 5
18 mar U.A - Aze 1-5
Sandringham SC 3
Senior NTC 1
20 kwi San - Sen 3-1
KIF Örebro 5
Piteå IF 1
22 kwi KIF - Pit 5-1
JFA Academy Fukushima 3
Shizuoka Sangyo University Iwata Bonita 1
02 maj JFA - Shi 3-1
Riga United FC 0
Rigas FS 2
17 maj Rig - Rig 0-2
Madrid Feminino 6
Pozuelo Alarcon 1
22 lut Mad - Poz 6-1
Apollon Limassol LFC 8
Pafia Pafos 0
29 mar Apo - Paf 8-0
Lefkothea 3
AE Kokkinochorion 2
22 mar Lef - AE 3-2
Chrysomilia 1
AE Ammochostos 3
22 mar Chr - AE 1-3
Raheny United FC 2
UCD Waves 3
15 mar Rah - UCD 2-3
Pascal/Ledra 0
Chrysomilia 2
29 mar Pas - Chr 0-2
South Yarra FC 0
Sandringham SC 4
26 lip Sou - San 0-4
Amazones Dramas 1
Neoi Ergoteli 0
10 maj Ama - Neo 1-0
Djurgården 5
Lidkoepings FK 1
16 sie Dju - Lid 5-1
Box Hill United SC 1
South Melbourne Womens FC 3
24 lip Box - Sou 1-3
The Gap Youth 13
Moreton Bay United Youth 0
11 lip The - Mor 13-0
Hobart Tilford Zebras 4
Glenorchy Knights 0
08 sie Hob - Gle 4-0
The Gap 13
Moreton Bay United 0
11 lip The - Mor 13-0
Linkoepings FC U19 3
FC Rosengaard U19 3
06 wrz Lin - FC 3-3
Victoria CF 1
Erizana CF 0
01 mar Vic - Eri 1-0
Port Talbot Town Ladies 5
Newcastle Emlyn Ladies 1
08 mar Por - New 5-1
Peamount United 0
UCD Waves 7
22 mar Pea - UCD 0-7
Moreton Bay United Youth
South West Queensland Youth
18 lip Mor - Sou -
Moreton Bay United 0
South West Queensland 6
18 lip Mor - Sou 0-6
Eastern Suburbs Youth 0
The Gap Youth 9
18 lip Eas - The 0-9
Eastern Suburbs 0
The Gap 0
18 lip Eas - The 0-0
Heidelberg United SC 1
Ashburton United SC 1
01 sie Hei - Ash 1-1
Sandringham SC 1
Bundoora United FC 4
03 sie San - Bun 1-4
Glenorchy Knights 1
Olympia 12
15 sie Gle - Oly 1-12
Jitex BK 0
IF Limhamn Bunkeflo 2
21 sie Jit - IF 0-2
Djurgården 4
IFK Kalmar 0
22 sie Dju - IFK 4-0
Audax 2
Taubate 0
08 sie Aud - Tau 2-0
Zorka-BDU 11
Universitet Vitebsk 0
06 cze Zor - Uni 11-0
Brighton SC 0
Heidelberg United SC 6
16 cze Bri - Hei 0-6
South Melbourne Womens FC 0
Bundoora United FC 3
17 cze Sou - Bun 0-3
FC Bulleen Lions 3
Cairnlea FC 0
17 cze FC - Cai 3-0
Boroondara Eagles FC WPL 4
Sandringham SC 1
24 cze Bor - San 4-1
Swieqi United 0
Hibernians FC 5
03 mar Swi - Hib 0-5
Francja 0
USA 2
11 mar Fra - USA 0-2
Kanada 0
Anglia 1
11 mar Kan - Ang 0-1
Cyprus 0
Grecja 2
18 mar Cyp - Gre 0-2
Hibernians FC 6
Raiders Luxol 0
19 maj Hib - Rai 6-0
MTK Hungaria FC 1
Ferencvarosi TC 1
03 cze MTK - Fer 1-1
Clube Futebol Benfica 1
Clube de Albergaria 0
06 cze Clu - Clu 1-0
PGU SS4-FC Alga 1
FC Noroc Nimoreni 1
07 cze PGU - FC 1-1
Citizen 8
Club One 0
14 cze Ci - Clu 8-0
FC PAOK Thessaloniki 0
Glyfada FC 0
14 cze FC - Gly 0-0
Brazylia 4
Kolumbia 0
26 lip Bra - Kol 4-0
Polska 0
Slovakia 1
03 sie Pol - Slo 0-1
NTC 8
Ulverstone 3
12 wrz NTC - Ulv 8-3
CD Aurrera de Vitoria 2
Barakaldoko Pauldarrak FKT 1
19 mar CD - Bar 2-1
Heidelberg United SC 2
South Melbourne Womens FC 2
29 sie Hei - Sou 2-2
Raheny United FC 3
Galway WFC 2
05 kwi Rah - Gal 3-2
Box Hill United SC 0
Sandringham SC 0
07 sie Box - San 0-0
Hobart Tilford Zebras 2
University of Tasmania 1
23 sie Hob - Uni 2-1
NTC 11
Taroona 2
21 sie NTC - Tar 11-2
Caulfield United Cobras SC 0
Heidelberg United SC 6
09 sie Cau - Hei 0-6
Olympic Youth 0
Palm Beach SC Youth 3
02 sie Oly - Pal 0-3
Olympic FC 0
Palm Beach SC 2
02 sie Oly - Pal 0-2
South Melbourne Womens FC 5
Caulfield United Cobras SC 0
22 sie Sou - Cau 5-0
Sandringham SC 0
FC Bulleen Lions 1
24 sie San - FC 0-1
Taroona 3
Hobart Tilford Zebras 0
30 sie Tar - Hob 3-0
Malta 2
Latvia 0
Mal - Lat 2-0
3. miejsce
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia