Turnieje

Wyniki Puchar Południowoamerykański

2019
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:

Drabinka Puchar Południowoamerykański

1/32 1/16 1/8
Independiente CG 00
La Equidad 00
karne: 4-3
21 mar Ind - La 0-0
17 kwi La - Ind 0-0
Deportivo Santani 12
Once Caldas 10
08 lut Dep - Onc 1-1
22 lut Onc - Dep 0-2
Royal Pari 21
Monagas SC 12
karne: 2-4
14 lut Roy - Mon 2-1
27 lut Mon - Roy 2-1
Dep. Macara 23
Guabira 10
13 lut Dep - Gua 2-1
01 mar Gua - Dep 0-3
Union 20
Independiente J.Teran 02
karne: 4-2
21 mar Uni - Ind 2-0
18 kwi Ind - Uni 2-0
Botafogo RJ 13
Defensa y Justicia 00
07 lut Bot - Def 1-0
21 lut Def - Bot 0-3
Bahia 00
Liverpool P. 10
07 lut Bah - Liv 0-1
21 lut Liv - Bah 0-0
Corinthians 11
Racing Club 11
karne: 4-5
15 lut Cor - Rac 1-1
28 lut Rac - Cor 1-1
Argentinos Juniors 20
Estudiantes Merida 01
05 kwi Arg - Est 2-0
08 maj Est - Arg 1-0
Montevideo Wanderers 21
Sport Huancayo 01
21 mar Mon - Spo 2-0
19 kwi Spo - Mon 1-1
Deportivo Municipaldpmp 00
Colon 32
20 mar Dep - Col 0-3
17 kwi Col - Dep 2-0
River Plate 01
Santos FC 01
12 lut Riv - San 0-0
26 lut San - Riv 1-1
Nacional Potosi 01
Zulia 10
karne: 2-0
20 mar Nac - Zul 0-1
16 kwi Zul - Nac 0-1
Independiente 42
Binacional 11
04 kwi Ind - Bin 4-1
02 maj Bin - Ind 1-2
Union Espanola 11
Mushuc Runa 11
karne: 5-6
19 mar Uni - Mus 1-1
19 kwi Mus - Uni 1-1
Itagui 11
Oriente Petrolero 11
karne: 0-3
22 mar Ita - Ori 1-1
18 kwi Ori - Ita 1-1
Deportivo Cali 10
Guarani 01
karne: 1-4
05 kwi Dep - Gua 1-0
03 maj Gua - Dep 1-0
Universidad Catolica 01
Colo Colo 10
karne: 0-3
03 kwi Uni - Col 0-1
01 maj Col - Uni 0-1
Fluminense 02
Antofagasta 01
27 lut Flu - Ant 0-0
21 mar Ant - Flu 1-2
CD UT Cajamarca 11
Cerro 13
04 kwi CD - Cer 1-1
01 maj Cer - CD 3-1
U.La Calera 01
Chapecoense AF 01
06 lut U.L - Cha 0-0
20 lut Cha - U.L 1-1
Mineros De Guayana 10
Sol de America 01
karne: 4-3
02 kwi Min - Sol 1-0
02 maj Sol - Min 1-0
La Equidad 22
Deportivo Santani 01
23 maj La - Dep 2-0
30 maj Dep - La 1-2
Royal Pari 12
Dep. Macara 03
22 maj Roy - Dep 1-0
30 maj Dep - Roy 3-2
Independiente J.Teran 52
Universidad Catolica 03
24 maj Ind - Uni 5-0
31 maj Uni - Ind 3-2
Liverpool P. 10
Caracas 02
23 maj Liv - Car 1-0
28 maj Car - Liv 2-0
Argentinos Juniors 10
Tolima 00
24 maj Arg - Tol 1-0
31 maj Tol - Arg 0-0
River Plate 01
Colon 03
22 maj Riv - Col 0-0
29 maj Col - Riv 3-1
Zulia 21
Palestino 10
22 maj Zul - Pal 2-1
30 maj Pal - Zul 0-1
Union Espanola 00
Sporting Cristal 33
22 maj Uni - Spo 0-3
29 maj Spo - Uni 3-0
Deportivo Cali 10
Penarol 12
23 maj Dep - Pen 1-1
30 maj Pen - Dep 2-0
Fluminense 40
Atletico Nacional 11
24 maj Flu - Atl 4-1
30 maj Atl - Flu 1-0
U.La Calera 10
Atletico MG 01
karne: 3-0
22 maj U.L - Atl 1-0
29 maj Atl - U.L 1-0
Sol de America 00
Botafogo RJ 14
23 maj Sol - Bot 0-1
30 maj Bot - Sol 4-0
Corinthians 22
Guaros de Lara 00
24 maj Cor - Gua 2-0
30 maj Gua - Cor 0-2
Montevideo Wanderers 01
Cerro 00
24 maj Mon - Cer 0-0
31 maj Cer - Mon 0-1
Itagui 30
Independiente 22
22 maj Ita - Ind 3-2
29 maj Ind - Ita 2-0
Universidad Catolica 60
FBC Melgar 00
22 maj Uni - FBC 6-0
29 maj FBC - Uni 0-0
Royal Pari
La Equidad
10 lip Roy - La -
17 lip La - Roy -
Caracas
Independiente J.Teran
10 lip Car - Ind -
18 lip Ind - Car -
Colon
Argentinos Juniors
12 lip Col - Arg -
19 lip Arg - Col -
Zulia
Sporting Cristal
23 lip Zul - Spo -
31 lip Spo - Zul -
Penarol
Fluminense
24 lip Pen - Flu -
31 lip Flu - Pen -
Botafogo RJ
Atletico MG
25 lip Bot - Atl -
01 sie Atl - Bot -
Corinthians
Montevideo Wanderers
26 lip Cor - Mon -
02 sie Mon - Cor -
Independiente
Universidad Catolica
26 lip Ind - Uni -
02 sie Uni - Ind -
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u