Turnieje

Wyniki Klubowe mecze towarzyskie

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze Klubowe mecze towarzyskie
 
11:05
Koniec
1-1
 
11:30
Koniec
0-0
 
14:00
Po karnych
0-1
 
14:00
Koniec
2-1
 
14:00
Koniec
1-0
 
14:30
Koniec
0-0
 
15:00
Koniec
2-0
 
15:00
Koniec
0-0
 
15:05
Koniec
2-1
 
15:25
Po karnych
0-0
 
16:00
Koniec
1-0
 
16:00
Koniec
0-1
 
16:00
Koniec
1-2
 
16:00
Koniec
1-1
 
16:00
Koniec
1-1
 
16:00
Koniec
0-0
 
16:00
Koniec
0-0
 
Odwołany
-
 
16:00
Koniec
0-0
 
16:00
Koniec
0-1
 
16:00
Koniec
1-2
 
16:00
Koniec
0-1
 
16:00
Koniec
0-0
 
16:00
Koniec
1-0
 
16:00
Koniec
1-2
 
16:10
Koniec
0-0
 
16:50
Koniec
1-0
 
17:00
Koniec
0-1
 
17:00
Koniec
0-0
 
17:00
Koniec
0-3
 
17:00
Koniec
0-2
 
17:00
Koniec
2-1
 
17:05
Koniec
1-0
 
17:30
Koniec
0-1
 
17:30
Koniec
0-3
 
17:30
Koniec
0-0
 
17:30
Koniec
0-1
 
18:00
Kol 1
-
 
18:00
Kol 1
-
 
18:00
Koniec
0-0
 
18:00
Kol 1
-
 
18:00
Koniec
1-0
 
18:05
Koniec
0-0
 
18:30
Koniec
1-1
 
18:35
Po karnych
0-0
 
18:35
Koniec
1-1
 
19:00
Kol 1
-
 
19:00
Koniec
1-2
 
19:00
Kol 1
-
 
19:00
Koniec
0-1
 
19:00
Koniec
1-0
 
19:05
Koniec
0-1
 
19:10
Koniec
0-0
 
19:10
Koniec
0-0
 
19:30
Kol 1
-
 
21:10
Kol 1
-
Ostatnie mecze
Międzynarodowe
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie
 
wczoraj
1-1
 
wczoraj
0-0
 
wczoraj
0-1
 
wczoraj
1-1
 
wczoraj
0-1
 
wczoraj
0-0
 
wczoraj
3-3
 
wczoraj
1-0
 
wczoraj
0-0
Następne mecze
Międzynarodowe
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie
 
jutro 11:00
Kol 1
-
 
jutro 11:30
Kol 1
-
 
jutro 12:00
Kol 1
-
 
jutro 14:00
Kol 1
-
 
jutro 14:00
Kol 1
-
 
jutro 14:30
Kol 1
-
 
jutro 15:00
Kol 1
-
 
jutro 15:00
Kol 1
-
 
jutro 15:00
Kol 1
-
 
jutro 15:00
Kol 1
-

Drabinka Klubowe mecze towarzyskie

Runda 1
Malaga 1
Hamburger SV 2
04 sty Mal - Ham 1-2
28 lip Ham - Mal -
Bayer Leverkusen 2
Gr.Furth 1
05 sty Bay - Gr. 2-1
11 sie Gr. - Bay -
Wolfsburg 3
St.Pauli 1
05 sty Wol - St. 3-1
28 lip St. - Wol -
Hoffenheim 2
Excelsior 2
06 sty Hof - Exc 2-2
11 sie Exc - Hof -
Bayer Leverkusen 2
Munster 2
06 sty Bay - Mun 2-2
11 sie Mun - Bay -
Stormvogels/Telstar 1
Sparta 0
06 sty Sto - Spa 1-0
25 lip Spa - Sto -
St.Gallen 1
Mainz 05 2
06 sty St. - Mai 1-2
05 sie Mai - St. -
Bielefeld 2
Hannover 96 1
06 sty Bie - Han 2-1
27 lip Han - Bie -
Venlo 4
De Graafschap 0
06 sty Ven - De 4-0
24 lip De - Ven -
Eintracht Frankfurt 3
Aue 1
06 sty Ein - Aue 3-1
29 lip Aue - Ein -
VfB Stuttgart 2
Twente 1
06 sty VfB - Twe 2-1
11 sie Twe - VfB -
Eskisehirspor 2
Genclerbirligi 1
06 sty Esk - Gen 2-1
10 sty Gen - Esk -
Goztepe 2
Istanbulspor 3
06 sty Goz - Ist 2-3
22 lip Ist - Goz -
RB Lipsk 22
Dukla Praha 03
06 sty RB - Duk 2-0
13 lip Duk - RB 3-2
Wolfsburg 2
Dynamo Drezno 1
06 sty Wol - Dyn 2-1
28 lip Dyn - Wol -
Al-Ahli 0
Bayern Monachium 6
06 sty Al- - Bay 0-6
05 sie Bay - Al- -
FC Koln 01
Hertha Berlin 00
06 sty FC - Her 0-0
20 lip Her - FC 0-1
Bursaspor 31
Altinordu 20
06 sty Bur - Alt 3-2
12 lip Alt - Bur 0-1
Bor. Dortmund 2
Fort. Dusseldorf 0
06 sty Bor - For 2-0
12 sie For - Bor -
Freiburg 2
Kaiserslautern 0
07 sty Fre - Kai 2-0
12 sie Kai - Fre -
Schalke 04 2
Genk 1
07 sty Sch - Gen 2-1
22 lip Gen - Sch -
Werder Brema 4
Twente 0
07 sty Wer - Twe 4-0
11 sie Twe - Wer -
Mainz 05 0
Bor. Monchengladbach 3
07 sty Mai - Bor 0-3
12 sie Bor - Mai -
Würzburger Kickers 0
Utrecht 0
07 sty Wü - Utr 0-0
02 sie Utr - Wü -
Malatya Belediyespor 1
Giresunspor 0
07 sty Mal - Gir 1-0
Bursaspor 32
Skenderbeu 03
08 sty Bur - Ske 3-0
12 sty Ske - Bur 3-2
Oostende 2
VfB Stuttgart 5
08 sty Oos - VfB 2-5
21 lip VfB - Oos -
Genclerbirligi 4
Dajti Kamze 1
08 sty Gen - Daj 4-1
Bolton 2
Magdeburg 3
08 sty Bol - Mag 2-3
28 lip Mag - Bol -
Bor. Dortmund 3
Zulte-Waregem 2
08 sty Bor - Zul 3-2
22 lip Zul - Bor -
Kayserispor 11
Kukesi 22
08 sty Kay - Kuk 1-2
21 lip Kuk - Kay 2-1
Karabukspor 13
Keciorengucu 10
08 sty Kar - Kec 1-1
11 sty Kec - Kar 0-3
Young Boys 61
FC Vaduz 12
08 sty You - FC 6-1
06 lip FC - You 2-1
Regensburg 34
Linzer ASK 30
09 sty Reg - Lin 3-3
14 lip Lin - Reg 0-4
Trabzonspor 2
Luftetari 1
09 sty Tra - Luf 2-1
Hannover 96 4
Paderborn 1
09 sty Han - Pad 4-1
11 sie Pad - Han -
Darmstadt 30
Waasland 03
09 sty Dar - Waa 3-0
21 lip Waa - Dar 3-0
Excelsior 0
Hibernian 0
09 sty Exc - Hib 0-0
04 sie Hib - Exc -
Nurnberg 0
Gent 1
09 sty Nur - Gen 0-1
23 lip Gen - Nur -
Fort. Dusseldorf 11
St.Liege 30
09 sty For - St. 1-3
18 lip St. - For 0-1
Besiktas 2
Den Haag 2
09 sty Bes - Den 2-2
03 sie Den - Bes -
Bayern Monachium 5
Sonnenhof Großaspach 3
09 sty Bay - Son 5-3
05 sie Son - Bay -
Elche 4
Lokeren 3
10 sty Elc - Lok 4-3
22 lip Lok - Elc -
Goztepe 1
Konyaspor 1
10 sty Goz - Kon 1-1
22 lip Kon - Goz -
San Martin 0
Union 0
10 sty San - Uni 0-0
17 sty Uni - San -
Schaffhausen 23
FC Zurich 00
10 sty Sch - FC 2-0
09 lip FC - Sch 0-3
Trabzonspor 1
Trabzon Karadenizspor 1
10 sty Tra - Tra 1-1
23 lip Tra - Tra -
Mechelen 2
Osnabruck 1
10 sty Mec - Osn 2-1
28 lip Osn - Mec -
Union Berlin 3
Gent 1
10 sty Uni - Gen 3-1
23 lip Gen - Uni -
Sivasspor 1
Genclerbirligi 4
10 sty Siv - Gen 1-4
Kayserispor 41
Slovacko 10
10 sty Kay - Slo 4-1
11 lip Slo - Kay 0-1
Groningen 1
Club Bruges 2
10 sty Gro - Clu 1-2
01 sie Clu - Gro -
FC Heidenheim 3
Antwerp 1
10 sty FC - Ant 3-1
22 lip Ant - FC -
Anderlecht 32
Utrecht 43
10 sty And - Utr 3-4
21 lip Utr - And 3-2
Sturm Graz 4
Allerheiligen 2
10 sty Stu - All 4-2
Mechelen 2
Ingolstadt 2
10 sty Mec - Ing 2-2
28 lip Ing - Mec -
Buyuksehir 4
Malatya Belediyespor 1
10 sty Buy - Mal 4-1
02 sie Mal - Buy -
Lausanne 1
Team Vaud U21 1
10 sty Lau - Tea 1-1
24 lip Tea - Lau -
Charleroi 12
FC Seoul 02
10 sty Cha - FC 1-0
21 lip FC - Cha 2-2
Corinthians 12
PSV Eindhoven 12
11 sty Cor - PSV 1-1
12 lip PSV - Cor 2-2
Heerenveen 1
Anderlecht U20 2
11 sty Hee - And 1-2
04 sie And - Hee -
Kapfenberg 00
Kresta St. Andra 11
11 sty Kap - Kre 0-1
17 lip Kre - Kap 1-0
St. Polten 11
Karabakh Wien 24
11 sty St. - Kar 1-2
13 lip Kar - St. 4-1
Heerenveen 02
Anderlecht 03
11 sty Hee - And 0-0
21 lip And - Hee 3-2
Antwerp 4
FC Torrevieja 0
11 sty Ant - FC 4-0
22 lip FC - Ant -
Mattersburg 61
USV Scheiblingkirchen 13
11 sty Mat - USV 6-1
13 lip USV - Mat 3-1
Atletico MG 0
Rangers 1
12 sty Atl - Ran 0-1
San Lorenzo 31
Defensa y Justicia 11
karne: 3-1
12 sty San - Def 3-1
21 sty Def - San 1-1
Vålerenga 31
Strommen 03
12 sty Vå - Str 3-0
23 mar Str - Vå 3-1
Kasimpasa 1
Partizani 0
12 sty Kas - Par 1-0
Stabæk 5
Asker 1
12 sty Sta - Ask 5-1
Sturm Graz 21
BW Linz 24
12 sty Stu - BW 2-2
13 lip BW - Stu 4-1
Kortrijk 2
Roda 5
12 sty Kor - Rod 2-5
24 lip Rod - Kor -
Zwolle 52
Sportfreunde Lotte 11
12 sty Zwo - Spo 5-1
20 lip Spo - Zwo 1-2
Goztepe 0
Adanaspor 0
12 sty Goz - Ada 0-0
Willem II 3
Hibernian 1
12 sty Wil - Hib 3-1
04 sie Hib - Wil -
Alkmaar 2
St.Gallen 2
12 sty Alk - St. 2-2
04 sie St. - Alk -
Vitesse 10
Hearts 13
12 sty Vit - Hea 1-1
17 lip Hea - Vit 3-0
Kiel 21
St.Truiden 20
12 sty Kie - St. 2-2
20 lip St. - Kie 0-1
Sivasspor 1
Zhetysu Taldykorgan 1
12 sty Siv - Zhe 1-1
Charleroi 42
Yanbian 02
12 sty Cha - Yan 4-0
21 lip Yan - Cha 2-2
Thun 50
Rapperswil 24
12 sty Thu - Rap 5-2
14 lip Rap - Thu 4-0
Heracles 21
Karlsruhe 32
12 sty Her - Kar 2-3
14 lip Kar - Her 2-1
Partick T. 21
Shanghai Shenhua 11
12 sty Par - Sha 2-1
16 sty Sha - Par 1-1
Start 11
Donn 0
12 sty Sta - Don 11-0
Sparta 3
Moss 0
12 sty Spa - Mos 3-0
Salzburg 13
SV Wals Grunau 1
12 sty Sal - SV 13-1
25 lip SV - Sal -
PSV Eindhoven 1
Fluminense 1
13 sty PSV - Flu 1-1
Huracan 11
Banfield 01
karne: 4-3
13 sty Hur - Ban 1-0
19 sty Ban - Hur 1-1
Talleres 01
Atletico Tucuman 01
13 sty Tal - Atl 0-0
18 sty Atl - Tal 1-1
AGF 4
Aarhus Fremad 0
13 sty AGF - Aar 4-0
Brøndby IF 40
FC Roskilde 13
13 sty Br - FC 4-1
08 lip FC - Br 3-0
Helsinki 31
Hammarby 42
13 sty Hel - Ham 3-4
03 lut Ham - Hel 2-1
FC Nordsjælland 32
Elite 3000, Helsingør 21
13 sty FC - Eli 3-2
29 cze Eli - FC 1-2
Randers FC 02
AaB 11
13 sty Ran - AaB 0-1
07 lip AaB - Ran 1-2
Belgrano 11
Newells Old Boys 11
13 sty Bel - New 1-1
18 sty New - Bel 1-1
Arsenal S. 10
Estudiantes 10
13 sty Ars - Est 1-1
19 sty Est - Ars 0-0
Hansa Rostock 20
SønderjyskE 11
13 sty Han - Sø 2-1
06 lip Sø - Han 1-0
Ajax 51
Lyngby 11
13 sty Aja - Lyn 5-1
30 cze Lyn - Aja 1-1
Lillestrøm 1
Floro 1
13 sty Lil - Flo 1-1
Altach 32
Wattens 12
13 sty Alt - Wat 3-1
14 lip Wat - Alt 2-2
Karabukspor 03
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor 10
13 sty Kar - Akh 0-1
11 sty Akh - Kar 0-3
Wiener Neustadt 21
Austria Wiedeń 60
13 sty Wie - Aus 2-6
13 lip Aus - Wie 0-1
Thun 70
Wohlen 14
13 sty Thu - Woh 7-1
14 lip Woh - Thu 4-0
Rapid Wiedeń 12
Zlin 11
13 sty Rap - Zli 1-1
14 lip Zli - Rap 1-2
Adm/Modling 31
Gyirmot 00
13 sty Adm - Gyi 3-0
13 lip Gyi - Adm 0-1
Feyenoord 2
Luzern 1
13 sty Fey - Luz 2-1
29 lip Luz - Fey -
Ajax 1
Duisburg 1
13 sty Aja - Dui 1-1
28 lip Dui - Aja -
Fenerbahce 2
Kukesi 2
13 sty Fen - Kuk 2-2
01 sie Kuk - Fen -
San Lorenzo 2
Argentinos Juniors 1
13 sty San - Arg 2-1
Independiente 01
Gimnasia LP 01
karne: 3-1
14 sty Ind - Gim 0-0
21 sty Gim - Ind 1-1
Lugano 51
Chiasso 16
14 sty Lug - Chi 5-1
15 lip Chi - Lug 6-1
Emmen
Twente
14 sty Emm - Twe -
04 sie Twe - Emm -
Jong FC Emmen 0
Twente 2
14 sty Jon - Twe 0-2
27 lip Twe - Jon -
Catania 2
Sion 1
14 sty Cat - Sio 2-1
Galatasaray 22
FC Viitorul Constanta 01
14 sty Gal - FC 2-0
21 lip FC - Gal 1-2
Young Boys 3
Sandhausen 0
14 sty You - San 3-0
25 lip San - You -
Basel 14
Tianjin Songjiang 11
14 sty Bas - Tia 1-1
13 lip Tia - Bas 1-4
Eupen 2
Guizhou Renhe 0
14 sty Eup - Gui 2-0
21 lip Gui - Eup -
Rosario Central 1
Lanus 1
15 sty Ros - Lan 1-1
19 sty Lan - Ros -
Boca Juniors 2
Godoy Cruz Mza. 3
15 sty Boc - God 2-3
19 sie God - Boc -
USK Anif 3
Kresta St. Andra 3
15 sty USK - Kre 3-3
01 sie Kre - USK -
Sivasspor 10
Tobol Kostanay 01
15 sty Siv - Tob 1-0
04 lut Tob - Siv 1-0
Galatasaray 52
Tuzlaspor 01
15 sty Gal - Tuz 5-0
21 lip Tuz - Gal 1-2
Racing Club 02
Temperley 12
karne: 3-1
16 sty Rac - Tem 0-1
20 sty Tem - Rac 2-2
Polizei/Feuerwehr 11
Austria Wiedeń 10
16 sty Pol - Aus 1-1
13 lip Aus - Pol 0-1
Mattersburg 21
Ulsan Hyundai 23
16 sty Mat - Uls 2-2
13 lip Uls - Mat 3-1
Kolding IF 02
SønderjyskE 32
16 sty Kol - Sø 0-3
19 cze Sø - Kol 2-2
Adm/Modling 41
ASK Ebreichsdorf 00
16 sty Adm - ASK 4-0
13 lip ASK - Adm 0-1
Traiskirchen 11
St. Polten 24
16 sty Tra - St. 1-2
13 lip St. - Tra 4-1
FK Gilan 03
FC Zurich 13
17 sty FK - FC 0-1
27 sty FC - FK 3-3
Brøndby IF 20
Fremad Amager 13
17 sty Br - Fre 2-1
08 lip Fre - Br 3-0
Grasshoppers 22
Altach 02
17 sty Gra - Alt 2-0
14 lip Alt - Gra 2-2
Pescara 3
Lugano 1
17 sty Pes - Lug 3-1
AGF 22
Brabrand 02
17 sty AGF - Bra 2-0
30 cze Bra - AGF 2-2
Basel 12
Plzen 20
17 sty Bas - Plz 1-2
10 lip Plz - Bas 0-2
Vålerenga 01
Xamax 12
17 sty Vå - Xam 0-1
03 mar Xam - Vå 2-1
Rosenborg 4
Kolstad 1
17 sty Ros - Kol 4-1
St.Pauli 1
Bochum 1
17 sty St. - Boc 1-1
28 lip Boc - St. -
Kaiserslautern 11
FC Midtjylland 01
17 sty Kai - FC 1-0
07 lip FC - Kai 1-1
FC Kopenhaga 41
Vejle 04
18 sty FC - Vej 4-0
07 lip Vej - FC 4-1
Silkeborg 20
AC Horsens 02
18 sty Sil - AC 2-0
08 lip AC - Sil 2-0
Kresta St. Andra 1
Rudar Velenje 0
18 sty Kre - Rud 1-0
01 sie Rud - Kre -
CSM Lasi 10
Rostselmash Rostov 14
18 sty CSM - Ros 1-1
19 lip Ros - CSM 4-0
Dynamo Moskwa 1
Gaz Metan Medias 0
18 sty Dyn - Gaz 1-0
Botosani 22
Tosno 21
18 sty Bot - Tos 2-2
02 lip Tos - Bot 1-2
Troina 00
Sion 22
18 sty Tro - Sio 0-2
18 lip Sio - Tro 2-0
Rapid Wiedeń 42
Inter Shanghai 21
18 sty Rap - Int 4-2
14 lip Int - Rap 1-2
Lok. Moscow 01
Luzern 32
18 sty Lok - Luz 0-3
21 lip Luz - Lok 2-1
Spartak Moskwa 04
Shanghai East Asia 11
18 sty Spa - Sha 0-1
20 lip Sha - Spa 1-4
Rubin Kazan 00
Lokomotiv Taskent 00
19 sty Rub - Lok 0-0
20 lip Lok - Rub 0-0
Stabæk 71
Kongsvinger 13
19 sty Sta - Kon 7-1
26 mar Kon - Sta 3-1
SønderjyskE 22
Fredericia 32
19 sty Sø - Fre 2-3
30 cze Fre - Sø 2-2
FC Midtjylland 21
Hobro 21
19 sty FC - Hob 2-2
07 lip Hob - FC 1-1
Nykøbing FC 10
OB 23
19 sty Nyk - OB 1-2
09 lip OB - Nyk 3-0
Notodden 12
Sandefjord 25
19 sty Not - San 1-2
26 mar San - Not 5-2
Mattersburg 11
Servette 13
19 sty Mat - Ser 1-1
13 lip Ser - Mat 3-1
Dynamo Kijów 01
St.Gallen 24
19 sty Dyn - St. 0-2
30 cze St. - Dyn 4-1
Start 1
Flekkeroy 2
19 sty Sta - Fle 1-2
Bodø/Glimt 30
Mjolner 03
19 sty Bod - Mjo 3-0
23 mar Mjo - Bod 3-0
Orebro 60
FC Linkoping City 22
19 sty Ore - FC 6-2
26 cze FC - Ore 2-0
SK Tirana 2
SKA-Energiya 2
20 sty SK - SKA 2-2
AGF 22
Hjørring 42
20 sty AGF - Hj 2-4
30 cze Hj - AGF 2-2
Malmo FF 15
Fremad Amager 03
20 sty Mal - Fre 1-0
24 sty Fre - Mal 3-5
IFK Gothenburg 12
AaB 31
20 sty IFK - AaB 1-3
07 lip AaB - IFK 1-2
Estudiantes 20
Chacarita Juniors 02
20 sty Est - Cha 2-0
20 sty Cha - Est 2-0
Elite 3000, Helsingør 32
Falkenbergs FF 11
20 sty Eli - Fal 3-1
29 cze Fal - Eli 1-2
Sirius 00
GIF Sundsvall 42
20 sty Sir - GIF 0-4
26 cze GIF - Sir 2-0
Górnik Zabrze 11
Austria Wiedeń 10
20 sty Gó - Aus 1-1
13 lip Aus - Gó 0-1
IK Frej 00
AIK 11
20 sty IK - AIK 0-1
01 lip AIK - IK 1-0
Brommapojkarna 21
Vasby United 00
20 sty Bro - Vas 2-0
24 mar Vas - Bro 0-1
Thun 30
Breitenrain 04
20 sty Thu - Bre 3-0
14 lip Bre - Thu 4-0
Elfsborg 11
Sparta 13
20 sty Elf - Spa 1-1
26 mar Spa - Elf 3-1
FC Nordsjælland 13
Hvidovre 31
20 sty FC - Hvi 1-3
07 lip Hvi - FC 1-3
Hajduk Split 40
FC Zurich 14
20 sty Haj - FC 4-1
19 lip FC - Haj 4-0
Mattersburg 11
Aarau 13
20 sty Mat - Aar 1-1
13 lip Aar - Mat 3-1
Haugesund 1
Dynamo Kijów 1
20 sty Hau - Dyn 1-1
29 lip Dyn - Hau -
Lausanne 1
Chongqing Qiisha 1
21 sty Lau - Cho 1-1
Slavia Sofia 1
Akhmat Grozny 3
21 sty Sla - Akh 1-3
CSKA Moskwa 01
Vålerenga 02
21 sty CSK - Vå 0-0
03 mar Vå - CSK 2-1
Levski Sofia 3
Kresta St. Andra 0
21 sty Lev - Kre 3-0
01 sie Kre - Lev -
Boca Juniors 0
River Plate 1
22 sty Boc - Riv 0-1
19 sie Riv - Boc -
Spartak Moskwa 24
Lokomotiv Astana 31
22 sty Spa - Lok 2-3
20 lip Lok - Spa 1-4
Athl.Bilbao 0
Rudes 0
22 sty Ath - Rud 0-0
12 sie Rud - Ath -
Shkendija 79 1
FC Zurich 2
22 sty Shk - FC 1-2
Alki Oroklinis 01
Dinamo Ufa 72
22 sty Alk - Din 0-7
20 lip Din - Alk 2-1
FC Krasnodar 2
Lokomotiv Taskent 1
22 sty FC - Lok 2-1
Dynamo Bukareszt 31
Austria Wiedeń 20
22 sty Dyn - Aus 3-2
13 lip Aus - Dyn 0-1
FK Neftchi 1
SKA-Energiya 8
22 sty FK - SKA 1-8
Dunav Ruse 01
St. Polten 14
22 sty Dun - St. 0-1
13 lip St. - Dun 4-1
Rapid Wiedeń 12
CFR Cluj 31
22 sty Rap - CFR 1-3
14 lip CFR - Rap 1-2
Zenit Petersburg 51
FC Kopenhaga 04
22 sty Zen - FC 5-0
07 lip FC - Zen 4-1
Mattersburg 11
Saarbrucken 03
22 sty Mat - Saa 1-0
13 lip Saa - Mat 3-1
Bayer Leverkusen 3
Oberhausen 1
23 sty Bay - Obe 3-1
11 sie Obe - Bay -
Altach 02
Pogoń Szczecin 12
23 sty Alt - Pog 0-1
14 lip Pog - Alt 2-2
Hobro 22
Skive 11
23 sty Hob - Ski 2-1
07 lip Ski - Hob 1-2
Arsenal Tula 2
Tennis Borussia 2
23 sty Ars - Ten 2-2
22 lip Ten - Ars -
Thun 10
Wil 14
23 sty Thu - Wil 1-1
14 lip Wil - Thu 4-0
Dynamo Moskwa 06
NFA Kaunas 02
23 sty Dyn - NFA 0-0
19 lip NFA - Dyn 2-6
Hacken 50
Utsiktens BK 02
23 sty Hac - Uts 5-0
30 cze Uts - Hac 2-0
Orebro 40
Karlslunds IF HFK 12
23 sty Ore - Kar 4-1
26 cze Kar - Ore 2-0
Basel 14
Winterthur 01
24 sty Bas - Win 1-0
13 lip Win - Bas 1-4
GIF Sundsvall 10
Ostersund 02
24 sty GIF - Ost 1-0
26 cze Ost - GIF 2-0
Lugano 21
U.S. Gavorrano 11
24 sty Lug - U.S 2-1
04 lip U.S - Lug 1-1
NK Mladost Doboj Kakanj 0
Tosno 1
24 sty NK - Tos 0-1
23 lut Tos - NK -
Amkar 3
Korona Kielce 0
24 sty Amk - Kor 3-0
Orebro 00
Rynninge 12
24 sty Ore - Ryn 0-1
26 cze Ryn - Ore 2-0
Dinamo Ufa 12
Wisła Płock 01
25 sty Din - Wis 1-0
28 sty Wis - Din 1-2
Akhmat Grozny 1
Yesil Bogatyr 0
25 sty Akh - Yes 1-0
Astra Ploiesti 0
Ural S.R 1
25 sty Ast - Ura 0-1
Zenit Petersburg 51
Slavia Praga 12
25 sty Zen - Sla 5-1
14 lip Sla - Zen 2-1
IK Frej 11
Dalkurd FF 24
25 sty IK - Dal 1-2
10 lut Dal - IK 4-1
Odd Grenland 32
Nanchang Bayi 15
25 sty Odd - Nan 3-1
26 mar Nan - Odd 5-2
Adm/Modling 31
Steaua Bukareszt 20
25 sty Adm - Ste 3-2
13 lip Ste - Adm 0-1
Mjondalen 60
Sandefjord 12
25 sty Mjo - San 6-1
23 mar San - Mjo 2-0
Strømsgodset 20
Bodø/Glimt 13
26 sty Str - Bod 2-1
23 mar Bod - Str 3-0
Lyngby 0
HB Koge 0
26 sty Lyn - HB 0-0
Ull Kisa 52
Stabæk 11
26 sty Ull - Sta 5-1
19 mar Sta - Ull 1-2
Liberec 11
Austria Wiedeń 10
26 sty Lib - Aus 1-1
13 lip Aus - Lib 0-1
St. Polten 11
Tromsø 04
26 sty St. - Tro 1-0
13 lip Tro - St. 4-1
AaB 32
Shonan Bellmare 21
26 sty AaB - Sho 3-2
07 lip Sho - AaB 1-2
Malmo FF 40
Flora Tallinn 01
26 sty Mal - Flo 4-0
01 lip Flo - Mal 1-0
Viborg 20
Randers FC 11
27 sty Vib - Ran 2-1
06 lip Ran - Vib 1-0
AIK 3
FC Inter 0
27 sty AIK - FC 3-0
Linzer ASK 22
Hartberg 03
27 sty Lin - Har 2-0
14 lip Har - Lin 3-2
Trelleborg 3
Varnamo 1
27 sty Tre - Var 3-1
Salzburg 3
Ried 1
27 sty Sal - Rie 3-1
Beroe 1
Amkar 0
27 sty Ber - Amk 1-0
Legia Warszawa 22
Silkeborg 01
27 sty Leg - Sil 2-0
07 lip Sil - Leg 1-2
Sogndal 10
Lillestrøm 42
27 sty Sog - Lil 1-4
23 mar Lil - Sog 2-0
St.Gallen 2
Austria Lustenau 0
27 sty St. - Aus 2-0
Dynamo Zagrzeb 3
SønderjyskE 0
27 sty Dyn - Sø 3-0
FC Nordsjælland 43
Guizhou Toro 11
27 sty FC - Gui 4-1
07 lip Gui - FC 1-3
Rubin Kazan 11
Bohemians 00
28 sty Rub - Boh 1-0
30 cze Boh - Rub 0-1
Ranheim 5
Kolstad 0
28 sty Ran - Kol 5-0
D.Streda 12
Elite 3000, Helsingør 11
29 sty D.S - Eli 1-1
29 cze Eli - D.S 1-2
Elfsborg 2
Brann 0
29 sty Elf - Bra 2-0
29 lip Bra - Elf -
Zagłębie Lubin 02
Hobro 01
29 sty Zag - Hob 0-0
07 lip Hob - Zag 1-2
Piast Gliwice 0
CSKA Moskwa 0
29 sty Pia - CSK 0-0
Ural S.R 22
Ararat Moscow 10
29 sty Ura - Ara 2-1
03 lip Ara - Ura 0-2
Szachtar Donieck 11
FC Kopenhaga 24
30 sty Sza - FC 1-2
07 lip FC - Sza 4-1
Austria Wiedeń 01
Brno 20
30 sty Aus - Brn 0-2
13 lip Brn - Aus 0-1
SønderjyskE 0
Ostrawa 1
30 sty Sø - Ost 0-1
14 lip Ost - Sø -
Trencin 16
Dynamo Moskwa 32
30 sty Tre - Dyn 1-3
19 lip Dyn - Tre 2-6
Salzburg 4
Salzburg (A) 1
30 sty Sal - Sal 4-1
25 lip Sal - Sal -
R.S. Belgrad 11
Amkar 11
31 sty R.S - Amk 1-1
19 lut Amk - R.S 1-1
Anzhi Makhachkala 1
Sumqayit 0
31 sty Anz - Sum 1-0
22 lip Sum - Anz -
Cherno More Varna 1
Tosno 0
31 sty Che - Tos 1-0
Sparta Praga 22
AaB 11
31 sty Spa - AaB 2-1
10 lip AaB - Spa 1-2
Spartak Moskwa 03
PFC CSKA-Sofia 03
31 sty Spa - PFC 0-0
02 lip PFC - Spa 3-3
Orebro 0
Dudelange 0
01 lut Ore - Dud 0-0
Ranheim 21
Stjordals Blink 02
01 lut Ran - Stj 2-0
28 mar Stj - Ran 2-1
Djurgaarden 32
Syrianska 12
02 lut Dju - Syr 3-1
30 cze Syr - Dju 2-2
Vålerenga 20
Kristiansund BK 11
02 lut Vå - Kri 2-1
24 mar Kri - Vå 1-0
Molde 10
Bodø/Glimt 23
02 lut Mol - Bod 1-2
23 mar Bod - Mol 3-0
Lok. Moscow 10
Osijek 00
02 lut Lok - Osi 1-0
03 lip Osi - Lok 0-0
Arsenal Tula 0
PFC Ludogorets Razgrad 1
03 lut Ars - PFC 0-1
22 lip PFC - Ars -
AC Horsens 10
Esbjerg fB 22
03 lut AC - Esb 1-2
08 lip Esb - AC 2-0
Trelleborg 32
Osters IF 33
03 lut Tre - Ost 3-3
25 mar Ost - Tre 3-2
AaB 22
Thisted 01
03 lut AaB - Thi 2-0
07 lip Thi - AaB 1-2
Helsingborg 10
GIF Sundsvall 02
03 lut Hel - GIF 1-0
26 cze GIF - Hel 2-0
Jihlava 1
Dynamo Moskwa 1
03 lut Jih - Dyn 1-1
Spartak Moskwa 14
Hebei Zhongji 21
03 lut Spa - Heb 1-2
20 lip Heb - Spa 1-4
New England Rev. 01
Malmo FF 12
03 lut New - Mal 0-1
29 cze Mal - New 2-1
Akhmat Grozny 20
Zeta 11
04 lut Akh - Zet 2-1
14 lut Zet - Akh 1-0
Zenit Petersburg 01
Slovan Bratysława 01
04 lut Zen - Slo 0-0
21 lip Slo - Zen 1-1
Kalmar FF 11
Lok. Moscow 12
05 lut Kal - Lok 1-1
21 lip Lok - Kal 2-1
Buducnost P 03
Rostselmash Rostov 00
05 lut Bud - Ros 0-0
11 lut Ros - Bud 0-3
Rubin Kazan 2
Diosgyor 0
06 lut Rub - Dio 2-0
Dinamo Ufa 0
Nitra 0
06 lut Din - Nit 0-0
Arsenal Tula 0
Dynamo Tbilisi 1
06 lut Ars - Dyn 0-1
GIF Sundsvall 31
Gais 52
06 lut GIF - Gai 3-5
25 mar Gai - GIF 2-1
SKA-Energiya 0
Baltika 3
07 lut SKA - Bal 0-3
22 mar Bal - SKA -
Debrecen 3
Tosno 0
07 lut Deb - Tos 3-0
Akhmat Grozny 0
Zalgiris Wilno 0
07 lut Akh - Zal 0-0
Rosenborg 2
Byåsen 3
07 lut Ros - By 2-3
Brann 3
Viking 2
08 lut Bra - Vik 3-2
29 lip Vik - Bra -
Ol Ljubljana 30
Rostselmash Rostov 34
08 lut Ol - Ros 3-3
19 lip Ros - Ol 4-0
Anzhi Makhachkala 22
Dynamo Minsk 02
08 lut Anz - Dyn 2-0
18 lut Dyn - Anz 2-2
Ural S.R 5
Gomel 2
08 lut Ura - Gom 5-2
Irtysh Pavlodar 11
Tosno 01
08 lut Irt - Tos 1-0
18 lut Tos - Irt 1-1
Videoton Fehervar 1
FC Krasnodar 0
08 lut Vid - FC 1-0
29 sty FC - Vid -
DC United 11
Malmo FF 22
08 lut DC - Mal 1-2
29 cze Mal - DC 2-1
Dinamo Ufa 02
L. Metalurgs 01
09 lut Din - L. 0-0
12 lut L. - Din 1-2
Djurgaarden 1
Assyriska 1
09 lut Dju - Ass 1-1
Kristiansund BK 10
Aalesund 13
09 lut Kri - Aal 1-1
23 mar Aal - Kri 3-0
Dinamo Ufa 0
Cukaricki 1
09 lut Din - Cuk 0-1
26 cze Cuk - Din -
Tromsø 4
Tromsdalen 0
09 lut Tro - Tro 4-0
IFK Gothenburg 32
Meixian Juncheng Hakka 11
09 lut IFK - Mei 3-1
16 cze Mei - IFK 1-2
Zenit Petersburg 31
Maribor 11
10 lut Zen - Mar 3-1
21 lip Mar - Zen 1-1
Akhmat Grozny 11
Kispest Honved 12
10 lut Akh - Kis 1-1
28 cze Kis - Akh 2-1
Elfsborg 12
Orgryte 01
10 lut Elf - Org 1-0
29 cze Org - Elf 1-2
Hacken 3
Shandong Luneng 0
10 lut Hac - Sha 3-0
GIF Sundsvall 00
Levanger 01
10 lut GIF - Lev 0-0
24 mar Lev - GIF 1-0
Ferencvaros 2
Lok. Moscow 1
10 lut Fer - Lok 2-1
Orebro 1
Degerfors 0
11 lut Ore - Deg 1-0
Ranheim 6
Orkla 0
11 lut Ran - Ork 6-0
Ranheim 60
Nardo 05
11 lut Ran - Nar 6-0
17 lut Nar - Ran 5-0
Tyumen 22
Ural S.R 30
11 lut Tyu - Ura 2-3
03 lip Ura - Tyu 0-2
Arsenal Tula 13
Torpedo Zhodino 02
13 lut Ars - Tor 1-0
13 lut Tor - Ars 2-3
Norrkoping 10
Jonkoping S. 01
13 lut Nor - Jon 1-0
10 mar Jon - Nor 1-0
Brann 1
Puskas FC Academy 0
13 lut Bra - Pus 1-0
29 lip Pus - Bra -
Elfsborg 22
Skovde AIK 01
13 lut Elf - Sko 2-0
29 cze Sko - Elf 1-2
Ural S.R 32
Spartak Moscow II 00
14 lut Ura - Spa 3-0
03 lip Spa - Ura 0-2
Rosenborg 4
Melhus 0
14 lut Ros - Mel 4-0
Amkar 21
Alashkert FC 01
15 lut Amk - Ala 2-0
19 lut Ala - Amk 1-1
Anzhi Makhachkala 3
FC Dinamo St Petersburg 0
16 lut Anz - FC 3-0
22 lip FC - Anz -
Start 51
Arendal Fotball 03
16 lut Sta - Are 5-0
24 mar Are - Sta 3-1
Banants Yerevan 0
Tosno 4
17 lut Ban - Tos 0-4
Amkar 0
Dinamo Batumi 1
18 lut Amk - Din 0-1
Dinamo Ufa 3
Ventspils 1
18 lut Din - Ven 3-1
Anzhi Makhachkala 4
Kolkheti-1913 Poti 1
19 lut Anz - Kol 4-1
Arsenal Tula 1
Dinamo Vranje 0
20 lut Ars - Din 1-0
22 lip Din - Ars -
Arsenal Tula 0
Kairat Almaty 0
20 lut Ars - Kai 0-0
Tosno 10
Avangard 02
20 lut Tos - Ava 1-0
01 lip Ava - Tos 2-0
Shinnik Jaroslavi 0
Ural S.R 2
20 lut Shi - Ura 0-2
Levante 1
Dinamo Ufa 1
21 lut Lev - Din 1-1
11 sie Din - Lev -
Odd Grenland 21
Jerv 01
21 lut Odd - Jer 2-0
22 mar Jer - Odd 1-1
Sturm Graz 4
Kalsdorf 0
21 lut Stu - Kal 4-0
Anzhi Makhachkala 2
Metallurg Krasnoyarsk 0
23 lut Anz - Met 2-0
22 lip Met - Anz -
Tosno 4
Aktobe Lento 0
23 lut Tos - Akt 4-0
Ural S.R 1
Luch Energiya 1
23 lut Ura - Luc 1-1
Anzhi Makhachkala 1
FK Slutsksakhar 3
24 lut Anz - FK 1-3
22 lip FK - Anz -
Dinamo Ufa 2
Red Arrows 1
24 lut Din - Red 2-1
Åsane 0
Brann 2
24 lut Ås - Bra 0-2
29 lip Bra - Ås -
Molde 43
Dinamo Brest 11
25 lut Mol - Din 4-1
28 lut Din - Mol 1-3
Sparta 01
Skeid 13
26 lut Spa - Ske 0-1
26 mar Ske - Spa 3-1
Arsenal Tula 1
Okzhetpes Kokshetau 2
27 lut Ars - Okz 1-2
Arsenal Tula 4
BATE Borisov 3
27 lut Ars - BAT 4-3
18 lut BAT - Ars -
Ranheim 1
Hafnarfjordur 2
27 lut Ran - Haf 1-2
Haugesund 1
Vard Haugesund 2
01 mar Hau - Var 1-2
29 lip Var - Hau -
Barcelona 0
Espanyol 0
07 mar Bar - Esp 0-0
15 sie Esp - Bar -
Elfsborg 22
Landskrona 01
16 mar Elf - Lan 2-0
29 cze Lan - Elf 1-2
Halmstad 16
Trelleborg 21
17 mar Hal - Tre 1-2
16 lip Tre - Hal 1-6
GIF Sundsvall 22
Gefle 12
17 mar GIF - Gef 2-1
24 mar Gef - GIF 2-2
Hammarby 3
IFK Mariehamn 0
18 mar Ham - IFK 3-0
Odd Grenland 3
Fram Larvik 2
19 mar Odd - Fra 3-2
Espinardo Atletico 0
Antwerp 9
20 mar Esp - Ant 0-9
22 lip Ant - Esp -
St.Truiden 2
Lierse 2
22 mar St. - Lie 2-2
AEL Limassol 0
Ural S.R 2
22 mar AEL - Ura 0-2
Groningen 8
Groen Geel 0
22 mar Gro - Gro 8-0
29 lip Gro - Gro -
Vålerenga 3
Nomme JK Kalju 1
23 mar Vå - Nom 3-1
Brann 1
Sandnes 1
23 mar Bra - San 1-1
29 lip San - Bra -
Mouscron-Peruwelz 12
Charleroi 12
23 mar Mou - Cha 1-1
21 lip Cha - Mou 2-2
Domzale 1
Udinese 0
23 mar Dom - Udi 1-0
04 sie Udi - Dom -
Boluspor 6
Fenerbahce 2
23 mar Bol - Fen 6-2
Alemannia Haibach 1
Eintracht Frankfurt 9
23 mar Ale - Ein 1-9
Antwerp 3
Akranes 1
23 mar Ant - Akr 3-1
22 lip Akr - Ant -
Cercle Bruges 12
Kortrijk 31
23 mar Cer - Kor 1-3
21 lip Kor - Cer 1-2
Monaco 4
Genoa 1
23 mar Mon - Gen 4-1
28 lip Gen - Mon -
Angers 1
Niort 1
23 mar Ang - Nio 1-1
03 sie Nio - Ang -
Bodø/Glimt 30
Junkeren 03
23 mar Bod - Jun 3-0
23 mar Jun - Bod 3-0
Alanyaspor 20
Tosno 21
24 mar Ala - Tos 2-2
19 lip Tos - Ala 1-0
Sassuolo 3
Bassano V. 0
24 mar Sas - Bas 3-0
04 sie Bas - Sas -
AE Zakakiou 12
Ural S.R 40
24 mar AE - Ura 1-4
03 lip Ura - AE 0-2
Dinamo Ufa 31
Metallurg Asha 02
25 mar Din - Met 3-0
20 lip Met - Din 2-1
Antwerp 3
Vestmannaeyar 2
25 mar Ant - Ves 3-2
22 lip Ves - Ant -
CSKA Moskwa 41
Zvezda Ryazan 01
25 mar CSK - Zve 4-0
21 lip Zve - CSK 1-1
SKA-Energiya 1
KamAZ 0
25 mar SKA - Kam 1-0
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor 2
Balikesirspor 2
25 mar Akh - Bal 2-2
27 lip Bal - Akh -
Angers 2
Laval 1
30 mar Ang - Lav 2-1
03 sie Lav - Ang -
Cercle Bruges 02
Harelbeke 01
18 kwi Cer - Har 0-0
21 lip Har - Cer 1-2
Fiorentina 13
Signa 1914 0
26 kwi Fio - Sig 13-0
05 sie Sig - Fio -
MNL All Stars 2
Leeds 1
09 maj MNL - Lee 2-1
29 lip Lee - MNL -
Al Nasr 0
Valencia 0
09 maj Al - Val 0-0
Al Ahly 15
Ajax 01
11 maj Al - Aja 1-0
09 lip Aja - Al 1-5
Gor Mahia 0
Hull 0
13 maj Gor - Hul 0-0
28 lip Hul - Gor -
FSV Zwickau 4
Bor. Dortmund 4
14 maj FSV - Bor 4-4
12 sie Bor - FSV -
Halle 51
VfB Stuttgart 32
15 maj Hal - VfB 5-3
14 lip VfB - Hal 2-1
Sundowns FC 1
Barcelona 3
16 maj Sun - Bar 1-3
Bad Gleichenberg 00
Sturm Graz 51
16 maj Bad - Stu 0-5
17 lip Stu - Bad 1-0
Hessen Kassel 1
Hannover 96 2
16 maj Hes - Han 1-2
11 sie Han - Hes -
VV Hillergersberg 0
Excelsior 9
16 maj VV - Exc 0-9
04 sie Exc - VV -
SC Westfalia Herne 1
Bor. Dortmund 0
17 maj SC - Bor 1-0
12 sie Bor - SC -
SV Ahlerstedt/Ottendorf 3
Werder Brema 9
17 maj SV - Wer 3-9
11 sie Wer - SV -
DSC Wanne-Eickel 1
Bor. Dortmund 4
17 maj DSC - Bor 1-4
12 sie Bor - DSC -
SV Panningen 1
Venlo 5
18 maj SV - Ven 1-5
04 sie Ven - SV -
Linares Deportivo 0
Sevilla 6
21 maj Lin - Sev 0-6
04 sie Sev - Lin -
Los Angeles FC 1
Bor. Dortmund 1
23 maj Los - Bor 1-1
12 sie Bor - Los -
Athl.Bilbao 4
Santutxu FC 0
23 maj Ath - San 4-0
12 sie San - Ath -
Cagliari 2
Olbia 1
23 maj Cag - Olb 2-1
08 sie Olb - Cag -
FC Ria 0
Fort.Sittard 10
25 maj FC - For 0-10
28 lip For - FC -
HHC 2
Heracles 0
06 cze HHC - Her 2-0
28 lip Her - HHC -
Nyhammars IF 12
IFK Gothenburg 81
11 cze Nyh - IFK 1-8
16 cze IFK - Nyh 1-2
SV St. Margarethen 11
Mattersburg 13
15 cze SV - Mat 1-1
13 lip Mat - SV 3-1
FC Wacker Tirol 12
PFC Ludogorets Razgrad 20
20 cze FC - PFC 1-2
14 lip PFC - FC 0-2
Sandvikens IF 12
Djurgaarden 22
20 cze San - Dju 1-2
30 cze Dju - San 2-2
SV Deutschfeistritz 00
Sturm Graz 61
22 cze SV - Stu 0-6
17 lip Stu - SV 1-0
Gazovik Orenburg 11
Adm/Modling 00
22 cze Gaz - Adm 1-0
13 lip Adm - Gaz 0-1
Ledøje-Smørum Fodbold 10
Brøndby IF 63
22 cze Led - Br 1-6
08 lip Br - Led 3-0
Mattersburg 01
Zrinski 13
22 cze Mat - Zri 0-1
13 lip Zri - Mat 3-1
Gent-Zeehaven 0
Gent 8
22 cze Gen - Gen 0-8
23 lip Gen - Gen -
Hoogstraten 1
Antwerp 5
22 cze Hoo - Ant 1-5
22 lip Ant - Hoo -
KFC Heist 0
Club Bruges 11
22 cze KFC - Clu 0-11
01 sie Clu - KFC -
FC Brussels 02
Anderlecht 13
22 cze FC - And 0-1
21 lip And - FC 3-2
FC Bazenheid 11
St.Gallen 14
23 cze FC - St. 1-1
30 cze St. - FC 4-1
Sportunion Mauer 01
Austria Wiedeń 20
23 cze Spo - Aus 0-2
13 lip Aus - Spo 0-1
Tarup/Pårup 00
OB 33
23 cze Tar - OB 0-3
09 lip OB - Tar 3-0
VVSB 0
Ajax 7
23 cze VVS - Aja 0-7
26 lip Aja - VVS -
Spartak Moskwa 34
Chertanovo Moscow 01
23 cze Spa - Che 3-0
20 lip Che - Spa 1-4
Linzer ASK 24
Apollon Limassol 10
23 cze Lin - Apo 2-1
14 lip Apo - Lin 0-4
Voitsberg 20
Sturm Graz 31
23 cze Voi - Stu 2-3
17 lip Stu - Voi 1-0
FC Egg 02
Altach 62
23 cze FC - Alt 0-6
14 lip Alt - FC 2-2
KVE Drongen 1
Gent 3
23 cze KVE - Gen 1-3
23 lip Gen - KVE -
Wellen 01
St.Truiden 60
23 cze Wel - St. 0-6
20 lip St. - Wel 0-1
Vrasene 00
Waasland 43
23 cze Vra - Waa 0-4
21 lip Waa - Vra 3-0
KRC Bissegem 1
Kortrijk 9
23 cze KRC - Kor 1-9
24 lip Kor - KRC -
KSK Heist 12
Anderlecht 13
23 cze KSK - And 1-1
21 lip And - KSK 3-2
FC Bisamberg 01
Austria Wiedeń 20
24 cze FC - Aus 0-2
13 lip Aus - FC 0-1
Dynamo Moskwa 86
Chernomorets Balchik 02
24 cze Dyn - Che 8-0
19 lip Che - Dyn 2-6
Pinzgau Saalfelden 01
Zenit Petersburg 11
24 cze Pin - Zen 0-1
21 lip Zen - Pin 1-1
Gazovik Orenburg 1
Vardar Skopje 0
25 cze Gaz - Var 1-0
FC Urdorf 01
Grasshoppers 61
26 cze FC - Gra 0-6
17 lip Gra - FC 1-1
Adm/Modling 11
Haladas 00
26 cze Adm - Hal 1-0
13 lip Hal - Adm 0-1
Arsenal Tula 1
V-Varen Nagasaki 1
26 cze Ars - V-V 1-1
22 lip V-V - Ars -
Rubin Kazan 20
Proleter 00
26 cze Rub - Pro 2-0
20 lip Pro - Rub 0-0
Mura 12
Ural S.R 40
26 cze Mur - Ura 1-4
03 lip Ura - Mur 0-2
SV Lafnitz 31
Mattersburg 53
26 cze SV - Mat 3-5
13 lip Mat - SV 3-1
FC Wacker Tirol 2
FK Karabakh 0
26 cze FC - FK -
14 lip FK - FC 0-2
Izegem 0
Kortrijk 2
26 cze Ize - Kor 0-2
24 lip Kor - Ize -
Herk FC 01
St.Truiden 60
26 cze Her - St. 0-6
20 lip St. - Her 0-1
SK Lochristi 1
Lokeren 9
26 cze SK - Lok 1-9
22 lip Lok - SK -
Spartak Moskwa 24
Strogino 11
27 cze Spa - Str 2-1
20 lip Str - Spa 1-4
St. Polten 21
SKF Sered 14
27 cze St. - SKF 2-1
13 lip SKF - St. 4-1
Krylya Sovetov Samara 11
Yanbian 05
27 cze Kry - Yan 1-0
19 lip Yan - Kry 5-1
AC Sementina 11
Lugano 21
27 cze AC - Lug 1-2
04 lip Lug - AC 1-1
Vorwarts Steyr 01
Celtic 14
27 cze Vor - Cel 0-1
14 lip Cel - Vor 4-1
Heerenveen 10
Balk 1
27 cze Hee - Bal 10-1
04 sie Bal - Hee -
Zwevezele 1
Oostende 2
27 cze Zwe - Oos 1-2
21 lip Oos - Zwe -
Thes Sport 01
St.Truiden 20
27 cze The - St. 0-2
20 lip St. - The 0-1
Bregel Sport 0
Genk 10
27 cze Bre - Gen 0-10
22 lip Gen - Bre -
SC Oberpullendorf 01
Austria Wiedeń 120
27 cze SC - Aus 0-12
13 lip Aus - SC 0-1
KFC Brasschaat 1
Antwerp 4
27 cze KFC - Ant 1-4
22 lip Ant - KFC -
Svelta Melsele 00
Waasland 53
27 cze Sve - Waa 0-5
21 lip Waa - Sve 3-0
Sprimont C. 1
Eupen 2
27 cze Spr - Eup 1-2
21 lip Eup - Spr -
Anzhi Makhachkala 2
Chayka 2
29 cze Anz - Cha 2-2
22 lip Cha - Anz -
St.Marienkirchen 14
Linzer ASK 140
29 cze St. - Lin 1-14
14 lip Lin - St. 0-4
Bad Ragaz 11
St.Gallen 104
29 cze Bad - St. 1-10
30 cze St. - Bad 4-1
Kresta St. Andra 3
Vozdovac 0
29 cze Kre - Voz 3-0
01 sie Voz - Kre -
SK Austria Klagenfurt 1
Lok. Moscow 1
29 cze SK - Lok 1-1
Rostselmash Rostov 20
Partizan Belgrad 04
29 cze Ros - Par 2-0
19 lip Par - Ros 4-0
PAOK Saloniki 22
Anderlecht 23
29 cze PAO - And 2-2
21 lip And - PAO 3-2
Mattersburg 31
Zlate Moravce 13
29 cze Mat - Zla 3-1
13 lip Zla - Mat 3-1
Seekirchen 0
Salzburg 7
29 cze See - Sal 0-7
25 lip Sal - See -
VV Dirkshorn 2
Alkmaar 5
29 cze VV - Alk 2-5
04 sie Alk - VV -
Avanti Stekene 0
Lokeren 1
29 cze Ava - Lok 0-1
22 lip Lok - Ava -
SC Poysdorf 01
Austria Wiedeń 80
29 cze SC - Aus 0-8
13 lip Aus - SC 0-1
Worgl 0
Arsenal Tula 3
29 cze Wor - Ars 0-3
Berkum 1
Zwolle 3
29 cze Ber - Zwo 1-3
04 sie Zwo - Ber -
SC Dikkelvenne 0
Gent 4
29 cze SC - Gen 0-4
23 lip Gen - SC -
Brechin 1
Dundee FC 1
29 cze Bre - Dun 1-1
29 lip Dun - Bre -
Krylya Sovetov Samara 21
Macva Sabac 05
30 cze Kry - Mac 2-0
19 lip Mac - Kry 5-1
Nacional 6
0
30 cze Nac - 6-0
11 lip - Nac -
Osijek 30
St.Johnstone 00
30 cze Osi - St. 3-0
03 lip St. - Osi 0-0
Eastleigh 2
Reading 1
30 cze Eas - Rea 2-1
28 lip Rea - Eas -
Crusaders 0
Motherwell 1
30 cze Cru - Mot 0-1
DHSC 1
Utrecht 9
30 cze DHS - Utr 1-9
02 sie Utr - DHS -
RWE Eemsmond 0
Groningen 16
30 cze RWE - Gro 0-16
29 lip Gro - RWE -
LVV Lugdunum 0
Den Haag 7
30 cze LVV - Den 0-7
03 sie Den - LVV -
Cobh Ramblers 05
Aberdeen 10
30 cze Cob - Abe 0-1
17 lip Abe - Cob 0-5
Spartak Moskwa 24
FC Rotor Volgograd 01
30 cze Spa - FC 2-0
20 lip FC - Spa 1-4
SV Blerick 0
Venlo 10
30 cze SV - Ven 0-10
04 sie Ven - SV -
KSK Geluwe 1
Kortrijk 11
30 cze KSK - Kor 1-11
24 lip Kor - KSK -
SC Amersfoot 0
Alkmaar 3
30 cze SC - Alk 0-3
04 sie Alk - SC -
Boden 1
IFK Gothenburg 4
30 cze Bod - IFK 1-4
Drachtster Boys 0
Heerenveen 2
30 cze Dra - Hee 0-2
04 sie Hee - Dra -
Hibernian 2
Linlithgow Rose 0
30 cze Hib - Lin 2-0
DJK-SV Phoenix Schifferstadt 0
Mainz 05 12
30 cze DJK - Mai 0-12
05 sie Mai - DJK -
KFC Merelbeke 1
Gent 4
30 cze KFC - Gen 1-4
23 lip Gen - KFC -
1860 Monachium 10
Basel 10
30 cze 186 - Bas 1-1
14 lip Bas - 186 0-0
Dobrudzha Dobrich 0
Dynamo Moskwa 2
30 cze Dob - Dyn 0-2
Sion 10
Yverdon 02
30 cze Sio - Yve 1-0
18 lip Yve - Sio 2-0
HNK Gorica 21
Metallurg Krasnoyarsk 31
30 cze HNK - Met 2-3
21 lip Met - HNK 1-1
Dinamo Ufa 31
CS Universitatea Craiova 22
30 cze Din - CS 3-2
20 lip CS - Din 2-1
Torhout 0
Club Bruges 6
30 cze Tor - Clu 0-6
01 sie Clu - Tor -
St.Liege 11
Nancy 20
30 cze St. - Nan 1-2
18 lip Nan - St. 0-1
Sparta Petegem 1
Zulte-Waregem 4
30 cze Spa - Zul 1-4
22 lip Zul - Spa -
Sint-Niklaas 10
Waasland 33
30 cze Sin - Waa 1-3
21 lip Waa - Sin 3-0
KVV Zelzate 0
Lokeren 6
01 lip KVV - Lok 0-6
22 lip Lok - KVV -
Druzhba 01
FC Krasnodar 73
02 lip Dru - FC 0-7
20 lip FC - Dru 3-1
Rostselmash Rostov 10
Radnicki N. 14
02 lip Ros - Rad 1-1
19 lip Rad - Ros 4-0
Cowdenbeath 0
Dundee FC 1
02 lip Cow - Dun 0-1
Morton
Motherwell
03 lip Mor - Mot -
31 lip Mot - Mor -
Anzhi Makhachkala 4
Spartak Nalchik 1
03 lip Anz - Spa 4-1
22 lip Spa - Anz -
KFCO Beerschot-Wilrijk 23
FC Nordsjælland 31
03 lip KFC - FC 2-3
07 lip FC - KFC 1-3
Schwaz 1
Akhmat Grozny 4
03 lip Sch - Akh 1-4
SC Stiens 0
Heerenveen 12
03 lip SC - Hee 0-12
04 sie Hee - SC -
Westerlo 22
Charleroi 12
03 lip Wes - Cha 2-1
21 lip Cha - Wes 2-2
Shanghai East Asia 11
Rio Ave 20
03 lip Sha - Rio 1-2
19 lip Rio - Sha 0-1
Genemuiden 1
Zwolle 4
03 lip Gen - Zwo 1-4
Visby IF 31
Hammarby 72
03 lip Vis - Ham 3-7
28 cze Ham - Vis 2-1
Sparta '18 0
Venlo 7
03 lip Spa - Ven 0-7
04 sie Ven - Spa -
Arbroath 1
Hearts 2
03 lip Arb - Hea 1-2
29 lip Hea - Arb -
RSV Eintracht 01
Hertha Berlin 72
04 lip RSV - Her 0-7
21 lip Her - RSV 2-1
Ross County 01
St.Truiden 20
04 lip Ros - St. 0-2
20 lip St. - Ros 0-1
Rheine 0
Mainz 05 10
04 lip Rhe - Mai 0-10
05 sie Mai - Rhe -
DESTO 0
Utrecht 14
04 lip DES - Utr 0-14
02 sie Utr - DES -
Nieuw Buinen 1
Groningen 2
04 lip Nie - Gro 1-2
29 lip Gro - Nie -
Laakwartier 1
Den Haag 10
04 lip Laa - Den 1-10
03 sie Den - Laa -
Zeeland Selection
Oostende
04 lip Zee - Oos -
21 lip Oos - Zee -
Falkirk 0
Aberdeen 1
04 lip Fal - Abe 0-1
29 lip Abe - Fal -
Berwick 0
Hibernian 6
04 lip Ber - Hib 0-6
Cruzeiro 02
Corinthians 22
05 lip Cru - Cor 0-2
12 lip Cor - Cru 2-2
Schalke 04 3
Southampton 3
05 lip Sch - Sou 3-3
04 sie Sou - Sch -
SV Waldkirch 0
Freiburg 15
05 lip SV - Fre 0-15
12 sie Fre - SV -
Offenburger FV 1
Eintracht Frankfurt 7
05 lip Off - Ein 1-7
Veltins-Auswahl 0
Hannover 96 14
05 lip Vel - Han 0-14
11 sie Han - Vel -
Sturm Graz 10
Middlesbrough 01
05 lip Stu - Mid 1-0
17 lip Mid - Stu 1-0
Braga 3
Braga B 0
06 lip Bra - Bra 3-0
01 sie Bra - Bra -
Roeselare 12
Anderlecht 13
06 lip Roe - And 1-1
21 lip And - Roe 3-2
Linzer ASK 64
Football Horizons 10
06 lip Lin - Foo 6-1
14 lip Foo - Lin 0-4
Mattersburg 21
Znojmo 33
06 lip Mat - Zno 2-3
13 lip Zno - Mat 3-1
Charleroi 12
Tubize 12
06 lip Cha - Tub 1-1
21 lip Tub - Cha 2-2
Oud-Heverlee 3
St.Truiden 1
06 lip Oud - St. 3-1
21 lip St. - Oud -
Malatya Belediyespor 10
FC Dunarea Calarasi 01
06 lip Mal - FC 1-0
19 lip FC - Mal 1-0
KSV Oudenaarde 1
Gent 3
06 lip KSV - Gen 1-3
23 lip Gen - KSV -
FV Illertissen 14
Basel 31
06 lip FV - Bas 1-3
13 lip Bas - FV 1-4
Eisbachtaler Sportfreunde 13
Fort. Dusseldorf 91
06 lip Eis - For 1-9
21 lip For - Eis 1-3
Bruse Boys 0
Oostende 14
06 lip Bru - Oos 0-14
21 lip Oos - Bru -
AS Beziers 0
Nimes 1
06 lip AS - Nim 0-1
04 sie Nim - AS -
SVV '04 0
Emmen 11
06 lip SVV - Emm 0-11
04 sie Emm - SVV -
St.Gallen 4
Bruhl 0
06 lip St. - Bru 4-0
Rodez 12
Toulouse 00
06 lip Rod - Tou 1-0
20 lip Tou - Rod 0-2
Red Star 11
Toulouse 02
06 lip Red - Tou 1-0
18 lip Tou - Red 2-1
Rangers 61
Bury 01
06 lip Ran - Bur 6-0
18 lip Bur - Ran 1-1
Boreham Wood 1
Brentford 2
06 lip Bor - Bre 1-2
31 lip Bre - Bor -
Stocksbridge Park Steels 1
Sheffield U 5
06 lip Sto - She 1-5
27 lip She - Sto -