Turnieje

Wyniki Liga Europy

2019
2020
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze Liga Europy
 
16:30
Koniec
0-1
 
19:30
Kol 1
-
 
20:00
Kol 1
-
 
20:00
Kol 1
-
 
20:00
Kol 1
-
 
20:00
Kol 1
-
 
20:00
Kol 1
-
 
20:00
Kol 1
-
 
20:30
Kol 1
-
 
20:30
Kol 1
-
 
20:45
Kol 1
-
 
20:45
Kol 1
-
 
20:45
Kol 1
-
 
20:45
Kol 1
-
 
20:45
Kol 1
-
 
20:45
Kol 1
-
 
20:45
Kol 1
-
 
21:00
Kol 1
-
 
21:00
Kol 1
-
Ostatnie mecze
Eliminacje Ligi Europy
Liga Europy Eliminacje Ligi Europy
 
wczoraj
1-0
 
16 lip
Kol 1
0-0
 
16 lip
Kol 1
0-2
 
11 lip
Kol 1
0-0
 
11 lip
Kol 1
1-0
 
11 lip
Kol 1
0-0
Następne mecze
Eliminacje Ligi Europy
Liga Europy Eliminacje Ligi Europy
 
23 lip 17:00
Kol 2
-
 
23 lip 17:45
Kol 2
-
 
23 lip 20:00
Kol 2
-
 
23 lip 20:30
Kol 2
-
 
25 lip 17:30
Kol 2
-
 
25 lip 17:30
Kol 2
-
 
25 lip 17:30
Kol 2
-
 
25 lip 17:30
Kol 2
-
 
25 lip 17:30
Kol 2
IFK Norrkoeping/St. Patrick\'s Athletic - Dinamo Minsk/FK Liepaja
-
 
25 lip 17:30
Kol 2
Cracovia/DAC 1904 Dunajska Streda - Atromitos
-

Drabinka Liga Europy

Eliminacje Ligi Europy, runda wstępna
Eliminacje Ligi Europy
Runda 1 Runda 2
St Joseph's 0
Rangers 4
09 lip St - Ran 0-4
18 lip Ran - St -
Gzira United 0
Hajduk Split 2
09 lip Gzi - Haj 0-2
18 lip Haj - Gzi -
PFC CSKA-Sofia 40
Mladost Podgorica 00
09 lip PFC - Mla 4-0
16 lip Mla - PFC 0-0
Jeunesse Esch 01
Tobol Kostanay 01
10 lip Jeu - Tob 0-0
18 lip Tob - Jeu 1-1
Pyunik 3
FK Korzo 3
11 lip Pyu - FK 3-3
18 lip FK - Pyu -
Ordabasy Shymkent 10
Torpedo Kutaisi 00
11 lip Ord - Tor 1-0
18 lip Tor - Ord 0-0
Stjarnan 21
Levadia Maardu 11
11 lip Stj - Lev 2-1
18 lip Lev - Stj 1-1
Alashkert FC 33
Treska 10
11 lip Ala - Tre 3-1
18 lip Tre - Ala 0-3
Trans Narva 0
Buducnost P 2
11 lip Tra - Bud 0-2
18 lip Bud - Tra -
Laci 1
Hapoel Beer Sheva 1
11 lip Lac - Hap 1-1
18 lip Hap - Lac -
AEK Larnaca 10
CS Petrocub 00
11 lip AEK - CS 1-0
18 lip CS - AEK 0-0
KuPS 2
Lokomotiv Vitebsk 0
11 lip KuP - Lok 2-0
18 lip Lok - KuP -
Flora Tallinn 2
Radnicki N. 0
11 lip Flo - Rad 2-0
18 lip Rad - Flo -
Shabail 20
CS Universitatea Craiova 32
11 lip Sha - CS 2-3
18 lip CS - Sha 2-0
Ruzomberok 00
Levski Sofia 21
11 lip Ruz - Lev 0-2
18 lip Lev - Ruz 1-0
Balzan Youths FC 3
Domzale 4
11 lip Bal - Dom 3-4
18 lip Dom - Bal -
Traku FK 10
Klaksvik 10
11 lip Tra - Kla 1-1
16 lip Kla - Tra 0-0
Brøndby IF 40
FC Inter 12
11 lip Br - FC 4-1
18 lip FC - Br 2-0
Speranta 00
FK Neftchi 31
11 lip Spe - FK 0-3
18 lip FK - Spe 1-0
L. Metalurgs 11
Dynamo Minsk 10
11 lip L. - Dyn 1-1
18 lip Dyn - L. 0-1
Dynamo Tbilisi 6
UE Engordany 0
11 lip Dyn - UE 6-0
18 lip UE - Dyn -
Crusaders 2
B36 Torshavn 0
11 lip Cru - B36 2-0
18 lip B36 - Cru -
Siroki Brijeg 11
Kairat Almaty 22
11 lip Sir - Kai 1-2
18 lip Kai - Sir 2-1
Malmo FF 7
Ballymena 0
11 lip Mal - Bal 7-0
18 lip Bal - Mal -
FC Academy Pandev 00
Zrinski 30
11 lip FC - Zri 0-3
18 lip Zri - FC 0-0
Debrecen 3
Kukesi 0
11 lip Deb - Kuk 3-0
18 lip Kuk - Deb -
Molde 7
Reykjavik 1
11 lip Mol - Rey 7-1
18 lip Rey - Mol -
Radnik Bn 2
Trnava 0
11 lip Rad - Trn 2-0
18 lip Trn - Rad -
Spyris Kaunas 00
Apollon Limassol 21
11 lip Spy - Apo 0-2
18 lip Apo - Spy 1-0
Brann 2
Shamrock 2
11 lip Bra - Sha 2-2
18 lip Sha - Bra -
Shakhtyor Soligorsk 1
Hibernians 0
11 lip Sha - Hib 1-0
18 lip Hib - Sha -
Steaua Bukareszt 21
FC Viitorul 00
11 lip Ste - FC 2-0
18 lip FC - Ste 0-1
Connahs Quay 1
Kilmarnock 2
11 lip Con - Kil 1-2
18 lip Kil - Con -
Ol Ljubljana 21
Rigas Futbola skola 30
11 lip Ol - Rig 2-3
18 lip Rig - Ol 0-1
D.Streda 10
Cracovia Kraków 11
11 lip D.S - Cra 1-1
18 lip Cra - D.S 1-0
College Europa FC 0
Legia Warszawa 0
11 lip Col - Leg 0-0
18 lip Leg - Col -
Cukaricki 35
Banants Yerevan 00
11 lip Cuk - Ban 3-0
16 lip Ban - Cuk 0-5
Zeta 1
Videoton Fehervar 5
11 lip Zet - Vid 1-5
18 lip Vid - Zet -
Fola 11
Chikhura 22
11 lip Fol - Chi 1-2
17 lip Chi - Fol 2-1
St.Patricks 0
Norrkoping 2
11 lip St. - Nor 0-2
18 lip Nor - St. -
Cork City 0
Progrès Nidderkuer 2
11 lip Cor - Pro 0-2
18 lip Pro - Cor -
Cliftonville 01
Haugesund 11
11 lip Cli - Hau 0-1
18 lip Hau - Cli 1-1
Aberdeen 21
Rovaniemi 11
11 lip Abe - Rov 2-1
18 lip Rov - Abe 1-1
Kispest Honved 30
Zalgiris Wilno 11
11 lip Kis - Zal 3-1
18 lip Zal - Kis 1-0
Maccabi Haifa 2
Mura 0
11 lip Mac - Mur 2-0
18 lip Mur - Mac -
Breidablik 00
FC Vaduz 00
11 lip Bre - FC 0-0
18 lip FC - Bre 0-0
Ventspils 30
Teuta Durres 01
11 lip Ven - Teu 3-0
18 lip Teu - Ven 1-0
Shkendija 79
Dudelange
23 lip Shk - Dud -
01 sie Dud - Shk -
HB Tórshavn
Linfield
23 lip HB - Lin -
01 sie Lin - HB -
Santa Coloma
Lokomotiv Astana
23 lip San - Lok -
01 sie Lok - San -
Tre Penne Galazzano
Suduva
23 lip Tre - Sud -
01 sie Sud - Tre -
Piast Gliwice
FC Caramba Riga
25 lip Pia - FC -
01 sie FC - Pia -
Partizani
FC Sheriff
25 lip Par - FC -
01 sie FC - Par -
Valur
PFC Ludogorets Razgrad
25 lip Val - PFC -
01 sie PFC - Val -
Slovan Bratysława
Feronikeli
25 lip Slo - Fer -
01 sie Fer - Slo -
IFK Norrkoeping/St. Patrick's Athletic
Dinamo Minsk/FK Liepaja
25 lip IFK - Din -
01 sie Din - IFK -
Cracovia/DAC 1904 Dunajska Streda
Atromitos
25 lip Cra - Atr -
01 sie Atr - Cra -
Espanyol
Stjarnan/FCI Levadia
25 lip Esp - Stj -
01 sie Stj - Esp -
Laci/Hapoel Beer Sheva
Kairat Almaty
25 lip Lac - Kai -
01 sie Kai - Lac -
FK Haugesund/Preliminary Round Winner
Sturm Graz
25 lip FK - Stu -
01 sie Stu - FK -
AEK Larnaca/CS Petrocub
Levski Sofia/Ruzomberok
25 lip AEK - Lev -
01 sie Lev - AEK -
FK Gilan
Dinamo Tbilisi/Preliminary Round Winner
25 lip FK - Din -
01 sie Din - FK -
Pyunik/Shkupi
Jablonec
25 lip Pyu - Jab -
01 sie Jab - Pyu -
Zeta/Fehervar FC
Breidablik/FC Vaduz
25 lip Zet - Bre -
01 sie Bre - Zet -
Domzale/Balzan FC
Malmoe FF/Preliminary Round Winner
25 lip Dom - Mal -
01 sie Mal - Dom -
Molde/KR Reykjavik
Cukaricki
25 lip Mol - Cuk -
01 sie Cuk - Mol -
Aberdeen/RoPS
Chikhura
25 lip Abe - Chi -
01 sie Chi - Abe -
Radnicki Nis/Flora Tallinn
Eintracht Frankfurt
25 lip Rad - Ein -
01 sie Ein - Rad -
Malatya Belediyespor
Olimpija Ljubljana/RFS
25 lip Mal - Oli -
01 sie Oli - Mal -
Rangers/Preliminary Round Winner
Cork City/Preliminary Round Winner
25 lip Ran - Cor -
01 sie Cor - Ran -
Ventspils
Gzira United/Hajduk Split
25 lip Ven - Gzi -
01 sie Gzi - Ven -
Buducnost Podgorica/Narva Trans
Zorya
25 lip Bud - Zor -
01 sie Zor - Bud -
Alashkert FC
FC FCSB/FC Milsami Orhei
25 lip Ala - FC -
01 sie FC - Ala -
Brann/Shamrock Rovers
FK Kauno Zalgiris/Apollon Limassol
25 lip Bra - FK -
01 sie FK - Bra -
M Boleslav
Ordabasy Shymkent/Torpedo Kutaisi
25 lip M B - Ord -
01 sie Ord - M B -
Strasbourg
Maccabi Haifa/Mura
25 lip Str - Mac -
01 sie Mac - Str -
Lechia Gdańsk
FC Inter/Broendby IF
25 lip Lec - FC -
01 sie FC - Lec -
Lokomotiv Plovdiv
Radnik Bijeljina/Spartak Trnava
25 lip Lok - Rad -
01 sie Rad - Lok -
Wolverhampton
Crusaders/B36 Torshavn
25 lip Wol - Cru -
01 sie Cru - Wol -
Budapest Honved/Zalgiris Vilnius
Sabail/CS Universitatea Craiova
25 lip Bud - Sab -
01 sie Sab - Bud -
Shakhtyor Soligorsk/Hibernians
Esbjerg fB
25 lip Sha - Esb -
01 sie Esb - Sha -
Connah's Quay/Kilmarnock
Partizan Belgrad
25 lip Con - Par -
01 sie Par - Con -
Jeunesse Esch
Guimaraes
25 lip Jeu - Gui -
01 sie Gui - Jeu -
Legia Warszawa/Preliminary Round Winner
FK Vitebsk/KuPS
25 lip Leg - FK -
01 sie FK - Leg -
Utrecht
FC Academy Pandev/Zrinjski Mostar
25 lip Utr - FC -
01 sie FC - Utr -
Avan Academy
Lincoln Red Imps FC
25 lip Ava - Lin -
01 sie Lin - Ava -
Torino
Debrecen/Kukesi
25 lip Tor - Deb -
01 sie Deb - Tor -
Arsenal Tula
FK Neftchi/Speranta
25 lip Ars - FK -
01 sie FK - Ars -
PFC CSKA-Sofia
Osijek
25 lip PFC - Osi -
01 sie Osi - PFC -
Luzern
Klaksvik
25 lip Luz - Kla -
01 sie Kla - Luz -
Alkmaar
Hacken
25 lip Alk - Hac -
01 sie Hac - Alk -
Aris Saloniki
AEL Limassol
25 lip Ari - AEL -
01 sie AEL - Ari -
Antwerp
FC Viitorul Constanta
25 lip Ant - FC -
01 sie FC - Ant -
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Zalgiris Wilno 1-0 Kispest Honved
    GolGol: 18' Antal
  • Florida Marlins 2-1 San Diego Padres
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • FC Inter 2-0 Brøndby IF
    Kartka Kartka: 90' Kaiser
  • Haugesund 1-1 Cliftonville
    GolGol: 17' McMenamin
  • FC Inter 2-0 Brøndby IF
    Zmiana: 90' Wchodzi na boiska Arajuuri Schodzi z boiska Fisker
  • Dynamo Minsk 0-1 L. Metalurgs
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Levski Sofia 1-0 Ruzomberok
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • FK Neftchi 1-0 Speranta
    GolGol: 18' Platellas
  • Levadia Maardu 1-1 Stjarnan
    Zmiana: 60' Wchodzi na boiska Hedinsson Schodzi z boiska Steinn Hafsteinsson
  • FC Viitorul 0-1 Steaua Bukareszt
    Kartka Kartka: 15' Stina
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u