Turnieje

Wyniki Liga Europy

2020
2021
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie mecze
Liga Europejska, kwalifikacje
Liga Europy Liga Europejska, kwalifikacje
 
18 wrz
Kol 2
0-0
 
17 wrz
Kol 2
0-1
 
17 wrz
Kol 2
2-1
 
17 wrz
Kol 2
0-1
 
17 wrz
Kol 2
0-2
 
17 wrz
Kol 2
0-1
 
17 wrz
Kol 2
0-1
 
17 wrz
Kol 2
0-2
 
17 wrz
Kol 2
1-0
Następne mecze
Liga Europejska, kwalifikacje
Liga Europy Liga Europejska, kwalifikacje
 
23 wrz 18:00
Kol 3
-
 
24 wrz 16:00
Kol 3
-
 
24 wrz 17:30
Kol 3
-
 
24 wrz 18:00
Kol 3
-
 
24 wrz 18:00
Kol 3
-
 
24 wrz 18:30
Kol 3
-
 
24 wrz 19:00
Kol 3
-
 
24 wrz 19:00
Kol 3
-
 
24 wrz 19:00
Kol 3
-
 
24 wrz 19:00
Kol 3
-

Drabinka Liga Europy

Eliminacje Ligi Europy, runda wstępna
Liga Europejska, kwalifikacje
Runda 1 Runda 2 Runda 3 finał
Apollon Limassol 5
Saburtalo 1
27 sie Apo - Sab 5-1
Shamrock Rovers 2
Ilves 2
27 sie Sha - Ilv 2-2
Lech Poznań 3
Valmiera FC 0
27 sie Lec - Val 3-0
Hammarby 3
Puskas FC Academy 0
27 sie Ham - Pus 3-0
Keshla 0
Laci 0
27 sie Kes - Lac 0-0
Teuta Durres 2
Beitar Jerusalem 0
27 sie Teu - Bei 2-0
Motherwell 5
Glentoran 1
27 sie Mot - Gle 5-1
Dinamo Minsk 0
Piast Gliwice 2
27 sie Din - Pia 0-2
Lokomotivi Tbilisi 2
CS Universitatea Craiova 1
27 sie Lok - CS 2-1
Riteriai 3
Derry City 2
25 sie Rit - Der 3-2
Maribor 1
Coleraine 1
27 sie Mar - Col 1-1
Sumqayit 0
KF Shkendija 2
27 sie Sum - KF 0-2
Fehervar FC 1
Bohemian FC 1
27 sie Feh - Boh 1-1
FC Vaduz 0
Hibernians 2
27 sie FC - Hib 0-2
Servette 3
Ruzomberok 0
27 sie Ser - Ruz 3-0
Alashkert FC 0
Renova 1
27 sie Ala - Ren 0-1
AGF 5
Honka 2
27 sie AGF - Hon 5-2
FC FCSB 3
Shirak 0
27 sie FC - Shi 3-0
Aberdeen 6
NSI Runavik 0
27 sie Abe - NSI 6-0
Ordabasy Shymkent 1
Botosani 2
27 sie Ord - Bot 1-2
Maccabi Haifa 3
Zeljeznicar 1
09 wrz Mac - Zel 3-1
Kairat Almaty 4
FC Noah 1
27 sie Kai - FC 4-1
FK Neftchi 2
Shkupi 1
27 sie FK - Shk 2-1
Kukesi 2
Slavia Sofia 1
27 sie Kuk - Sla 2-1
Lincoln Red Imps FC 2
Union Titus Petange 0
27 sie Lin - Uni 2-0
Gjilani 0
APOEL Nicosia 2
27 sie Gji - APO 0-2
FC Progres Niederkorn 3
Zeta 0
26 sie FC - Zet 3-0
TNS 3
Zilina 1
27 sie TNS - Zil 3-1
Shakhtyor Soligorsk 0
FC Sfintul Gheorghe 0
27 sie Sha - FC 0-0
Partizan Beograd 1
RFS 0
27 sie Par - RFS 1-0
Zrinjski Mostar 3
FC Differdange 03 0
27 sie Zri - FC 3-0
Valletta 0
Bala Town 1
27 sie Val - Bal 0-1
Rosenborg 4
Breidablik 2
27 sie Ros - Bre 4-2
Ventspils 2
Dinamo-Auto 1
27 sie Ven - Din 2-1
CS Petrocub 0
TSC Backa Topola 2
27 sie CS - TSC 0-2
FK Iskra 0
Lokomotiv Plovdiv 1
27 sie FK - Lok 0-1
Budapest Honved 2
FC Inter Turku 1
27 sie Bud - FC 2-1
Malmoe FF 2
Cracovia Kraków 0
27 sie Mal - Cra 2-0
Bodoe/Glimt 6
FK Kauno Zalgiris 1
27 sie Bod - FK 6-1
Zalgiris Vilnius 2
Paide Linnameeskond 0
27 sie Zal - Pai 2-0
Borac Banja Luka 1
Sutjeska 0
27 sie Bor - Sut 1-0
Hapoel Beer Sheva 3
Dinamo Batumi 0
27 sie Hap - Din 3-0
FH Hafnarfjordur 0
DAC 1904 Dunajska Streda 2
27 sie FH - DAC 0-2
Olimpija Ljubljana 2
Vikingur Reykjavik 1
27 sie Oli - Vik 2-1
PFC CSKA-Sofia 2
Sirens FC 1
27 sie PFC - Sir 2-1
Nomme JK Kalju 0
Mura 4
10 wrz Nom - Mur 0-4
B36 Torshavn 4
FCI Levadia 3
27 sie B36 - FCI 4-3
OFI Crete 0
Apollon Limassol 1
17 wrz OFI - Apo 0-1
Hammarby 0
Lech Poznań 3
16 wrz Ham - Lec 0-3
Ararat Armenia 4
CS Fola Esch 3
17 wrz Ara - CS 4-3
Inter Club d'Escaldes 0
Dundalk 1
17 wrz Int - Dun 0-1
KuPS 1
Slovan Bratislava 1
17 wrz KuP - Slo 1-1
Osijek 1
Basel 2
17 wrz Osi - Bas 1-2
Hibernians 0
Fehervar FC 1
17 wrz Hib - Feh 0-1
Servette 0
Reims 1
17 wrz Ser - Rei 0-1
FC Astana 0
Buducnost Podgorica 1
17 wrz FC - Bud 0-1
FK Sileks 0
Drita 2
17 wrz FK - Dri 0-2
Maccabi Haifa 2
Kairat Almaty 1
17 wrz Mac - Kai 2-1
Aris Thessaloniki FC 1
FC Kolos Kovalivka 2
17 wrz Ari - FC 1-2
Lincoln Red Imps FC 0
Rangers 5
17 wrz Lin - Ran 0-5
FC Progres Niederkorn 0
Willem II 5
16 wrz FC - Wil 0-5
FC Sfintul Gheorghe 0
Partizan Beograd 1
17 wrz FC - Par 0-1
Flora Tallinn 2
KR Reykjavik 1
17 wrz Flo - KR 2-1
Ventspils 1
Rosenborg 5
17 wrz Ven - Ros 1-5
Linfield 0
Floriana 1
17 wrz Lin - Flo 0-1
Budapest Honved 0
Malmoe FF 2
17 wrz Bud - Mal 0-2
Bodoe/Glimt 3
Zalgiris Vilnius 1
17 wrz Bod - Zal 3-1
Borac Banja Luka 0
Rio Ave 2
17 wrz Bor - Rio 0-2
DAC 1904 Dunajska Streda 5
Jablonec 3
17 wrz DAC - Jab 5-3
PFC CSKA-Sofia 2
BATE Borisov 0
17 wrz PFC - BAT 2-0
B36 Torshavn 2
TNS 2
16 wrz B36 - TNS 2-2
Riga FC 1
Tre Fiori 0
18 wrz Rig - Tre 1-0
Kukesi 0
Wolfsburg 4
17 wrz Kuk - Wol 0-4
Djurgaarden 2
Europa FC 1
17 wrz Dju - Eur 2-1
Connah's Quay 0
Dinamo Tbilisi 1
17 wrz Con - Din 0-1
Mura 3
AGF 0
17 wrz Mur - AGF 3-0
Shamrock Rovers 0
AC Milan 2
17 wrz Sha - AC 0-2
Riteriai 1
Slovan Liberec 5
17 wrz Rit - Slo 1-5
TSC Backa Topola 6
FC FCSB 6
17 wrz TSC - FC 6-6
Laci 1
Hapoel Beer Sheva 2
17 wrz Lac - Hap 1-2
Coleraine 2
Motherwell 2
17 wrz Col - Mot 2-2
Botosani 0
KF Shkendija 1
17 wrz Bot - KF 0-1
Lokomotiv Plovdiv 1
Tottenham Hotspur 2
17 wrz Lok - Tot 1-2
Standard Liege 2
Bala Town 0
17 wrz Sta - Bal 2-0
Viking 0
Aberdeen 2
17 wrz Vik - Abe 0-2
Teuta Durres 0
Granada 4
17 wrz Teu - Gra 0-4
Lokomotivi Tbilisi 2
Dinamo Moscow 1
17 wrz Lok - Din 2-1
FK Neftchi 1
Galatasaray 3
17 wrz FK - Gal 1-3
Renova 0
Hajduk Split 1
17 wrz Ren - Haj 0-1
Olimpija Ljubljana 2
Zrinjski Mostar 3
17 wrz Oli - Zri 2-3
Kaisar Kyzylorda 1
APOEL Nicosia 4
17 wrz Kai - APO 1-4
IFK Gothenburg 1
FC Koebenhavn 2
17 wrz IFK - FC 1-2
Piast Gliwice 3
Hartberg 2
17 wrz Pia - Har 3-2
Apollon Limassol
Lech Poznań
23 wrz Apo - Lec -
Ararat Armenia
NK Celje
24 wrz Ara - NK -
KuPS
Suduva
24 wrz KuP - Sud -
Fehervar FC
Reims
24 wrz Feh - Rei -
Viktoria Plzen
SoenderjyskE
24 wrz Vik - Soe -
FC Rostov
Maccabi Haifa
24 wrz FC - Mac -
Willem II
Rangers
24 wrz Wil - Ran -
Sporting Charleroi
Partizan Beograd
24 wrz Spo - Par -
Rosenborg
Alanyaspor
24 wrz Ros - Ala -
Malmoe FF
NK Lokomotiva
24 wrz Mal - NK -
Besiktas
Rio Ave
24 wrz Bes - Rio -
PFC CSKA-Sofia
B36 Torshavn
24 wrz PFC - B36 -
Riga FC
Celtic
24 wrz Rig - Cel -
Djurgaarden
CFR Cluj
24 wrz Dju - CFR -
Mura
PSV Eindhoven
24 wrz Mur - PSV -
FC FCSB
Slovan Liberec
24 wrz FC - Slo -
Hapoel Beer Sheva
Motherwell
24 wrz Hap - Mot -
KF Shkendija
Tottenham Hotspur
24 wrz KF - Tot -
Standard Liege
Vojvodina
24 wrz Sta - Voj -
Granada
Lokomotivi Tbilisi
24 wrz Gra - Lok -
Galatasaray
Hajduk Split
24 wrz Gal - Haj -
APOEL Nicosia
Zrinjski Mostar
24 wrz APO - Zri -
FC Koebenhavn
Piast Gliwice
24 wrz FC - Pia -
Klaksvik
Dinamo Tbilisi
24 wrz Kla - Din -
FC Sheriff
Dundalk
24 wrz FC - Dun -
FK Sarajevo
Buducnost Podgorica
24 wrz FK - Bud -
Wolfsburg
Desna
24 wrz Wol - Des -
LASK
DAC 1904 Dunajska Streda
24 wrz LAS - DAC -
St. Gallen
AEK Athens
24 wrz St. - AEK -
AC Milan
Bodoe/Glimt
24 wrz AC - Bod -
Basel
Anorthosis
24 wrz Bas - Ano -
Legia Warszawa
Drita
24 wrz Leg - Dri -
Floriana
Flora Tallinn
24 wrz Flo - Flo -
Rijeka
FC Kolos Kovalivka
24 wrz Rij - FC -
Sporting CP
Aberdeen
24 wrz Spo - Abe -
Legia Warszawa/Drita
Qarabag FK
01 paź Leg - Qar -
Ararat Armenia/NK Celje
FK Crvena Zvezda
01 paź Ara - FK -
Djurgaarden/CFR Cluj
KuPS/Suduva
01 paź Dju - KuP -
Dynamo Brest
Ludogorets Razgrad
01 paź Dyn - Lud -
FK Sarajevo/Buducnost Podgorica
Riga FC/Celtic
01 paź FK - Rig -
FC Sheriff/Dundalk
Klaksvik/Dinamo Tbilisi
01 paź FC - Kla -
Hapoel Beer Sheva/Motherwell
Viktoria Plzen/SoenderjyskE
01 paź Hap - Vik -
St. Gallen/AEK Athens
Wolfsburg/Desna
01 paź St. - Wol -
Rosenborg/Alanyaspor
Mura/PSV Eindhoven
01 paź Ros - Mur -
Young Boys
KF Tirana
01 paź You - KF -
Dinamo Zagreb
Floriana/Flora Tallinn
01 paź Din - Flo -
Basel/Anorthosis
PFC CSKA-Sofia/B36 Torshavn
01 paź Bas - PFC -
FC FCSB/Slovan Liberec
APOEL Nicosia/Zrinjski Mostar
01 paź FC - APO -
KF Shkendija/Tottenham Hotspur
FC Rostov/Maccabi Haifa
01 paź KF - FC -
Malmoe FF/NK Lokomotiva
Granada/Lokomotivi Tbilisi
01 paź Mal - Gra -
FC Koebenhavn/Piast Gliwice
Rijeka/FC Kolos Kovalivka
01 paź FC - Rij -
Besiktas/Rio Ave
AC Milan/Bodoe/Glimt
01 paź Bes - AC -
Sporting Charleroi/Partizan Beograd
Apollon Limassol/Lech Poznan
01 paź Spo - Apo -
Sporting CP/Aberdeen
LASK/DAC 1904 Dunajska Streda
01 paź Spo - LAS -
Standard Liege/Vojvodina
Fehervar FC/Reims
01 paź Sta - Feh -
Willem II/Rangers
Galatasaray/Hajduk Split
01 paź Wil - Gal -
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • GKS Tychy 4-1 HC GKS Katowice
    GolGol: 40' Wronka
  • GKS Tychy 4-1 HC GKS Katowice
    GolGol: 53' Wanat
  • IF Lyseng 2-0 Varde
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Real Betis 2-0 Real Valladolid
    Kartka Kartka: 31' Fekir
  • Ciarko PBS Bank STS Sanok 1-2 Nesta Torun
    GolGol: 28' Bukowski
  • Rosenborg 0-1 FK Haugesund
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Raja Beni Mellal 0-1 Ittihad Tanger
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Dynamo Pardubice 3-2 Plzen
    Zmiana statusu meczu: Po dogrywce
  • Genk 1-1 KV Mechelen
    Kartka Kartka: 45' oczekuje na nazwisko zawodnika...
  • EIF 5-0 AC Kajaani
    GolGol: 86' Zachary Sukunda
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u