Turnieje

Wyniki Liga Europy

2018
2019
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie mecze
Liga Europejska, kwalifikacje
Liga Europy Liga Europejska, kwalifikacje
 
19 lip
Kol 1
0-0
 
19 lip
Kol 1
2-0
 
19 lip
Kol 1
1-0
 
19 lip
Kol 1
1-1
 
19 lip
Kol 1
3-3
 
19 lip
Kol 1
2-1
 
19 lip
Kol 1
0-1
 
19 lip
Kol 1
2-0
 
19 lip
Kol 1
0-0
Następne mecze
Liga Europejska, kwalifikacje
Liga Europy Liga Europejska, kwalifikacje
 
26 lip 15:00
Kol 2
-
 
26 lip 16:00
Kol 2
-
 
26 lip 16:45
Kol 2
-
 
26 lip 17:00
Kol 2
-
 
26 lip 17:00
Kol 2
-
 
26 lip 17:00
Kol 2
-
 
26 lip 17:30
Kol 2
-
 
26 lip 18:00
Kol 2
-
 
26 lip 18:00
Kol 2
-
 
26 lip 18:00
Kol 2
-

Drabinka Liga Europy

Europa League Qualification Preliminary Round
Liga Europejska, kwalifikacje
Runda 1 Runda 2
Banants Yerevan 10
FK Sarajevo 23
11 lip Ban - FK 1-2
19 lip FK - Ban 3-0
Pyunik 12
Vardar Skopje 00
12 lip Pyu - Var 1-0
19 lip Var - Pyu 0-2
Siroki Brijeg 21
Domzale 21
12 lip Sir - Dom 2-2
19 lip Dom - Sir 1-1
Górnik Zabrze 11
FC Olimpia Balti 01
12 lip Gó - FC 1-0
19 lip FC - Gó 1-1
Ventspils 53
Luftetari 03
12 lip Ven - Luf 5-0
19 lip Luf - Ven 3-3
Vestmannaeyar 00
Sparta 42
12 lip Ves - Spa 0-4
19 lip Spa - Ves 2-0
FK Spartak Zlatibor Voda 12
Coleraine 10
12 lip FK - Col 1-1
19 lip Col - FK 0-2
Samtredia 00
Tobol Kostanay 12
10 lip Sam - Tob 0-1
19 lip Tob - Sam 2-0
UE Engordany 01
Kairat Almaty 37
12 lip UE - Kai 0-3
19 lip Kai - UE 7-1
NFA Kaunas 10
Apollon Limassol 02
12 lip NFA - Apo 1-0
19 lip Apo - NFA 2-0
Alliance Luxembourg 00
FC Viitorul Constanta 20
12 lip All - FC 0-2
19 lip FC - All 0-0
Trans Narva 01
Zeljeznicar 23
12 lip Tra - Zel 0-2
18 lip Zel - Tra 3-1
Rudar Velenje 73
Tre Fiori 00
12 lip Rud - Tre 7-0
19 lip Tre - Rud 0-3
KuPS 01
FC Kopenhaga 11
12 lip KuP - FC 0-1
19 lip FC - KuP 1-1
Ilves 01
Slavia Sofia 12
12 lip Ilv - Sla 0-1
19 lip Sla - Ilv 2-1
Levadia Maardu 01
Dundalk 12
12 lip Lev - Dun 0-1
19 lip Dun - Lev 2-1
FC Viitorul 20
Slovan Bratysława 45
12 lip FC - Slo 2-4
19 lip Slo - FC 5-0
Balzan Youths FC 41
Inter Baku 12
12 lip Bal - Int 4-1
19 lip Int - Bal 2-1
FC Lahti 00
Hafnarfjordur 30
12 lip FC - Haf 0-3
19 lip Haf - FC 0-0
Traku FK 01
Irtysh Pavlodar 00
12 lip Tra - Irt 0-0
19 lip Irt - Tra 0-1
Chikhura 02
Beitar Jerusalem 01
12 lip Chi - Bei 0-0
19 lip Bei - Chi 1-2
Partizani 00
Maribor 12
12 lip Par - Mar 0-1
19 lip Mar - Par 2-0
Buducnost P 01
Trencin 21
12 lip Bud - Tre 0-2
19 lip Tre - Bud 1-1
B36 Torshavn 02
Mladost Podgorica 01
12 lip B36 - Mla 0-0
19 lip Mla - B36 1-2
L. Metalurgs 02
Hacken 31
12 lip L. - Hac 0-3
19 lip Hac - L. 1-2
Derry 02
Dynamo Minsk 21
12 lip Der - Dyn 0-2
19 lip Dyn - Der 1-2
CS Petrocub 11
Osijek 12
12 lip CS - Osi 1-1
19 lip Osi - CS 2-1
FK Neftchi 30
Ujpest 14
12 lip FK - Ujp 3-1
19 lip Ujp - FK 4-0
Fola 00
FC Prishtina 00
karne: 4-5
11 lip Fol - FC 0-0
19 lip FC - Fol 0-0
Shamrock 01
AIK 11
12 lip Sha - AIK 0-1
19 lip AIK - Sha 1-1
Anorthosis 20
Laci 11
12 lip Ano - Lac 2-1
19 lip Lac - Ano 1-0
Glenovan 21
Molde 15
11 lip Gle - Mol 2-1
19 lip Mol - Gle 5-1
Klaksvik 11
Zalgiris Wilno 21
11 lip Kla - Zal 1-2
19 lip Zal - Kla 1-1
FC Vaduz 12
Levski Sofia 03
11 lip FC - Lev 1-0
17 lip Lev - FC 3-2
Radnicki N. 41
Gzira United 00
12 lip Rad - Gzi 4-0
19 lip Gzi - Rad 0-1
Ferencvaros 10
Maccabi Tel Aviv 11
12 lip Fer - Mac 1-1
19 lip Mac - Fer 1-0
PFC CSKA-Sofia 10
FC Caramba Riga 01
karne: 3-5
12 lip PFC - FC 1-0
19 lip FC - PFC 1-0
Rudar P. 00
Partizan Belgrad 33
12 lip Rud - Par 0-3
19 lip Par - Rud 3-0
FK Gilan 01
Progrès Nidderkuer 20
12 lip FK - Pro 0-2
19 lip Pro - FK 0-1
Rabotnicki 20
Kispest Honved 14
11 lip Rab - Kis 2-1
17 lip Kis - Rab 4-0
Rangers 20
FK Korzo 00
12 lip Ran - FK 2-0
17 lip FK - Ran 0-0
Cliftonville 01
FC Nordsjælland 12
12 lip Cli - FC 0-1
19 lip FC - Cli 2-1
D.Streda 12
Dynamo Tbilisi 11
12 lip D.S - Dyn 1-1
19 lip Dyn - D.S 1-2
Hibernian 66
NSI Runavik 14
12 lip Hib - NSI 6-1
19 lip NSI - Hib 4-6
Lech Poznań 21
Gandzasar 02
12 lip Lec - Gan 2-0
19 lip Gan - Lec 2-1
Connahs Quay 10
Shakhtyor Soligorsk 32
12 lip Con - Sha 1-3
19 lip Sha - Con 2-0
Stjarnan 30
Nomme JK Kalju 01
12 lip Stj - Nom 3-0
19 lip Nom - Stj 1-0
Tobol Kostanay
Pyunik
26 lip Tob - Pyu -
02 sie Pyu - Tob -
Dinamo Ufa
Domzale
26 lip Din - Dom -
02 sie Dom - Din -
Ventspils
Bordeaux
26 lip Ven - Bor -
02 sie Bor - Ven -
FK Spartaks
26 lip FK - -
02 sie - FK -
Kairat Almaty
Alkmaar
26 lip Kai - Alk -
02 sie Alk - Kai -
FC Viitorul Constanta
Vitesse
26 lip FC - Vit -
02 sie Vit - FC -
Rudar Velenje
Steaua Bukareszt
26 lip Rud - Ste -
02 sie Ste - Rud -
Torpedo Kutaisi
Vikingur
26 lip Tor - Vik -
02 sie Vik - Tor -
Balzan Youths FC
Slovan Bratysława
26 lip Bal - Slo -
02 sie Slo - Bal -
Hapoel Haifa
Hafnarfjordur
26 lip Hap - Haf -
02 sie Haf - Hap -
Chikhura
Maribor
26 lip Chi - Mar -
02 sie Mar - Chi -
Dudelange
Drita
26 lip Dud - Dri -
02 sie Dri - Dud -
RB Lipsk
Hacken
26 lip RB - Hac -
02 sie Hac - RB -
Zrinski
Valletta
26 lip Zri - Val -
02 sie Val - Zri -
APOEL Nikozja
Flora Tallinn
26 lip APO - Flo -
02 sie Flo - APO -
Molde
Laci
26 lip Mol - Lac -
02 sie Lac - Mol -
Zalgiris Wilno
FC Vaduz
26 lip Zal - FC -
02 sie FC - Zal -
Maccabi Tel Aviv
Radnicki N.
26 lip Mac - Rad -
02 sie Rad - Mac -
PFC CSKA-Sofia
Adm/Modling
26 lip PFC - Adm -
02 sie Adm - PFC -
Kispest Honved
Progrès Nidderkuer
26 lip Kis - Pro -
02 sie Pro - Kis -
Djurgaarden
Illichivets
26 lip Dju - Ill -
02 sie Ill - Dju -
Jagiellonia Białystok
Rio Ave
26 lip Jag - Rio -
02 sie Rio - Jag -
Shakhtyor Soligorsk
Lech Poznań
26 lip Sha - Lec -
02 sie Lec - Sha -
Linzer ASK
Lillestrøm
26 lip Lin - Lil -
02 sie Lil - Lin -
Dinamo Brest
Atromitos
26 lip Din - Atr -
02 sie Atr - Din -
FC Nordsjælland
AIK
26 lip FC - AIK -
02 sie AIK - FC -
Sutjeska
Alashkert FC
26 lip Sut - Ala -
02 sie Ala - Sut -
Ol Ljubljana
Crusaders
26 lip Ol - Cru -
02 sie Cru - Ol -
TNS
Lincoln Red Imps FC
26 lip TNS - Lin -
02 sie Lin - TNS -
Valur
26 lip Val - -
02 sie - Val -
Górnik Zabrze
Trencin
26 lip Gó - Tre -
02 sie Tre - Gó -
B36 Torshavn
Besiktas
26 lip B36 - Bes -
02 sie Bes - B36 -
Genk
Fola
26 lip Gen - Fol -
01 sie Fol - Gen -
Hajduk Split
Slavia Sofia
26 lip Haj - Sla -
02 sie Sla - Haj -
St.Gallen
Sparta
26 lip St. - Spa -
02 sie Spa - St. -
Partizan Belgrad
Traku FK
26 lip Par - Tra -
02 sie Tra - Par -
Zeljeznicar
Apollon Limassol
26 lip Zel - Apo -
02 sie Apo - Zel -
Atalanta
FK Sarajevo
26 lip Ata - FK -
02 sie FK - Ata -
Dundalk
AEK Larnaca
26 lip Dun - AEK -
02 sie AEK - Dun -
FK Spartak Zlatibor Voda
Sparta Praga
26 lip FK - Spa -
02 sie Spa - FK -
Aberdeen
Burnley
26 lip Abe - Bur -
02 sie Bur - Abe -
Osijek
Rangers
26 lip Osi - Ran -
02 sie Ran - Osi -
Hibernian
Asteras Tripolis
26 lip Hib - Ast -
02 sie Ast - Hib -
Stjarnan
FC Kopenhaga
26 lip Stj - FC -
02 sie FC - Stj -
D.Streda
Dynamo Minsk
26 lip D.S - Dyn -
02 sie Dyn - D.S -
Sevilla
Ujpest
26 lip Sev - Ujp -
02 sie Ujp - Sev -
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Colorado Springs Switchbacks FC 2-1 Tulsa Roughnecks FC
    GolGol: 45' Burt
  • Colorado Springs Switchbacks FC 2-1 Tulsa Roughnecks FC
    GolGol: 40' Maybin
  • Arizona Diamondbacks 0-0 Colorado Rockies
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • Columbus Crew 0-1 Orlando City
    Kartka Kartka: 43' Kljestan
  • Chicago Cubs 0-1 St. Louis Cardinals
    Zmiana statusu meczu: 6. zmiana
  • Los Angeles Angels 0-2 Houston Astros
    Zmiana statusu meczu: 6. zmiana
  • Texas Rangers 0-0 Cleveland Indians
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • Ottawa Fury 2-0 Nashville SC
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Tampa Bay Rays 2-3 Florida Marlins
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Sky Blue FC 1-2 Portland Thorns
    Zmiana statusu meczu: Koniec
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia