Reklama
Turnieje
Reklama

Wyniki meczów - Dania

  • Ostatnie mecze
  • Następne mecze
  • Moje mecze
    0
2022
2023
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze
Dzisiaj rozgrywane są również inne ligi dla kraju: Dania.
2 liga duńska Trzecia liga duńska U19 Ligaen
Ostatnie wyniki
 
19:00
Kol 4
-
 
15 kwi
Kol 3
0-0
 
14 kwi
Kol 3
1-1
 
14 kwi
Kol 3
0-0
 
14 kwi
Kol 3
0-1
 
12 kwi
Kol 3
1-1
 
8 kwi
Kol 2
0-0
 
7 kwi
Kol 2
0-1
 
19:00
Kol 4
-
 
19:00
Kol 4
-
 
19:00
Kol 4
-
 
13 kwi
Kol 3
2-0
 
13 kwi
Kol 3
0-0
 
12 kwi
Kol 3
0-0
 
12 kwi
Kol 3
0-2
 
12 kwi
Kol 3
1-2
 
19:00
Kol 2
-
 
19:00
Kol 2
-
 
wczoraj
2-0
 
14 kwi
Kol 1
0-0
 
14 kwi
Kol 1
0-2
 
13 kwi
Kol 1
0-0
 
13 kwi
Kol 1
0-0
 
13 kwi
Kol 1
1-1
 
12 kwi
Kol 1
0-2
 
6 kwi
Kol 22
0-3
 
14 kwi
Kol 1
1-0
 
14 kwi
Kol 1
1-1
 
13 kwi
Kol 1
1-0
 
13 kwi
Kol 1
1-3
 
13 kwi
Kol 1
0-0
 
6 kwi
Kol 22
0-1
 
6 kwi
Kol 22
0-0
 
6 kwi
Kol 22
0-0
 
25 lis
Kol 14
0-0
 
25 lis
Kol 14
0-0
 
25 lis
Kol 14
0-0
 
25 lis
Kol 14
0-0
 
19 lis
Kol 13
3-1
 
18 lis
Kol 13
0-0
 
18 lis
Kol 13
0-0
 
18 lis
Kol 13
2-0
 
11 lis
Kol 12
1-0
 
11 lis
Kol 12
1-0
 
9 mar
Po dogrywce
0-1
 
11 paź
Koniec
0-0
 
10 paź
Koniec
0-1
 
10 paź
Koniec
0-0
 
4 paź
Koniec
0-1
 
16 cze
Kol 21
-
 
16 cze
Kol 21
-
 
16 cze
Kol 21
-
 
16 cze
Kol 21
-
 
16 cze
Kol 21
-
 
15 cze
Kol 21
-
 
11 cze
Kol 20
-
 
9 cze
Kol 20
-
Dania Puchar Viasat (Puchar)
 
5 sty
finał
-
 
5 sty
3. miejsce
-
 
5 sty
pófinał
-
 
5 sty
pófinał
-
 
5 sty
Kol 1
-
 
5 sty
Kol 1
-
 
5 sty
Kol 1
-
 
5 sty
Kol 1
-
 
13 kwi
Kol 4
1-1
 
13 kwi
Kol 4
0-1
 
13 kwi
Kol 4
0-0
 
30 mar
Kol 3
0-0
 
29 mar
Kol 3
0-0
 
23 mar
Kol 2
1-1
 
23 mar
Kol 2
2-0
 
23 mar
Kol 2
0-1
 
16 mar
Kol 1
3-0
Następne mecze
 
21 kwi 14:00
Kol 4
-
 
21 kwi 14:00
Kol 4
-
 
21 kwi 16:00
Kol 4
-
 
21 kwi 18:00
Kol 4
-
 
22 kwi 19:00
Kol 4
-
 
26 kwi 19:00
Kol 5
-
 
28 kwi 14:00
Kol 5
-
 
28 kwi 14:00
Kol 5
-
 
28 kwi 16:00
Kol 5
-
 
28 kwi 18:00
Kol 5
-
 
jutro 14:00
Kol 4
-
 
21 kwi 15:00
Kol 4
-
 
25 kwi 18:00
Kol 5
-
 
26 kwi 19:00
Kol 5
-
 
26 kwi 19:00
Kol 5
-
 
26 kwi 19:00
Kol 5
-
 
28 kwi 14:00
Kol 5
-
 
28 kwi 15:00
Kol 5
-
 
2 maj 18:00
Kol 6
-
 
3 maj 18:30
Kol 6
-
 
jutro 14:00
Kol 2
-
 
jutro 14:00
Kol 2
-
 
jutro 14:00
Kol 2
-
 
26 kwi 19:00
Kol 3
-
 
26 kwi 19:00
Kol 3
-
 
26 kwi 19:00
Kol 3
-
 
26 kwi 19:00
Kol 3
-
 
27 kwi 13:45
Kol 3
-
 
27 kwi 14:00
Kol 3
-
 
3 maj 19:00
Kol 4
-
 
jutro 13:30
Kol 2
-
 
jutro 14:00
Kol 2
-
 
jutro 14:00
Kol 2
-
 
jutro 14:00
Kol 2
-
 
21 kwi 13:00
Kol 2
-
 
21 kwi 13:00
Kol 2
-
 
27 kwi 13:00
Kol 3
-
 
27 kwi 13:00
Kol 3
-
 
27 kwi 13:00
Kol 3
-
 
27 kwi 14:00
Kol 3
-
 
jutro 13:00
Kol 5
-
 
21 kwi 13:00
Kol 5
-
 
21 kwi 15:00
Kol 5
-
 
4 maj 00:00
Kol 6
-
 
4 maj 00:00
Kol 6
-
 
4 maj 00:00
Kol 6
-
 
11 maj 00:00
Kol 7
-
 
11 maj 00:00
Kol 7
-
 
11 maj 00:00
Kol 7
-
 
25 maj 00:00
Kol 8
-
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Dania Ekstra Bladet (Puchar)
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
 
jutro 14:45
Kol 19
-
 
jutro 15:00
Kol 19
-
 
jutro 15:00
Kol 19
-
 
jutro 15:15
Kol 19
-
 
jutro 15:15
Kol 19
-
 
jutro 15:30
Kol 19
-
 
jutro 16:00
Kol 19
-
 
25 kwi 15:00
Kol 20
-
 
27 kwi 14:15
Kol 20
-
 
27 kwi 14:45
Kol 20
-
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Dania U19 Ligaen (Rezerwy)
 
jutro 12:30
Kol 21
-
 
jutro 12:30
Kol 21
-
 
jutro 13:00
Kol 21
-
 
jutro 13:00
Kol 21
-
 
jutro 13:00
Kol 21
-
 
23 kwi 16:00
Kol 15
0-0
 
25 kwi 12:30
Kol 22
-
 
27 kwi 11:45
Kol 22
-
 
27 kwi 12:30
Kol 22
-
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Dania Puchar Viasat (Puchar)
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
 
jutro 14:00
Kol 5
-
 
jutro 14:00
Kol 5
-
 
jutro 14:30
Kol 5
-
 
4 maj 14:00
Kol 6
-
 
4 maj 14:00
Kol 6
-
 
4 maj 14:30
Kol 6
-
 
11 maj 14:00
Kol 7
-
 
11 maj 14:00
Kol 7
-
 
11 maj 14:30
Kol 7
-
 
25 maj 14:00
Kol 8
-
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • FC Smorgon 2-2 Gomel
    GolGol: 33' Yatskevich
  • FC Smorgon 2-2 Gomel
    GolGol: 63' Effaghe
  • ES Setif 0-1 JS Saoura
    GolGol: 9' Hammia
  • Al Nassr FC 0-1 Al Feiha
    GolGol: 6' Sakala
  • Amkar-Perm 1-2 Sokol Kazan
    GolGol: 47' Dolya
  • Odisha FC 0-1 Kerala Blasters FC
    GolGol: 67' Chernykh
  • USM Khenchela 1-1 CS Constantine
    GolGol: 4' Temine
  • USM Khenchela 1-1 CS Constantine
    GolGol: 11' Omoyele
  • ND Beltinci 0-1 NK Krka
    GolGol: 17' Nadarevic
  • Teleghma 2-0 JS Bordj Ménaïel
    GolGol: 5' Berbache
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u