Turnieje

Wyniki Klasa A Warszawa Grupa 3

2019
2020
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie wyniki
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie

Tabela Klasa A Warszawa Grupa 3

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Gosir Naprzód Stare Babice 12 34 11 1 0 46 10 36
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 MKS Korona Góra Kalwaria 12 31 10 1 1 49 16 33
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
3 Uks Orzeł Baniocha 12 28 9 1 2 32 9 23
  • P
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
4 Kp Amt Nowa Wieś 12 20 6 2 4 27 30 -3
  • W
  • W
  • W
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
5 UMKS Piaseczno II 12 19 6 1 5 28 12 16
  • P
  • R
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
6 KS Ożarowianka II 12 16 4 4 4 27 26 1
  • W
  • P
  • R
  • R
  • W
  • R
  • P
  • W
7 Uks Walka Kosów 12 15 5 0 7 33 33 0
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
8 Fc Lesznowola 12 14 4 2 6 17 31 -14
  • W
  • P
  • P
  • R
  • P
  • W
  • R
  • W
9 LKS Jedność żabieniec 12 13 4 1 7 18 33 -15
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
  • P
  • W
  • P
10 Uks Siekierki 12 12 4 0 8 21 29 -8
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
11 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 12 9 3 0 9 19 41 -22
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
12 GKS świt Warszawa 12 7 1 4 7 18 42 -24
  • R
  • P
  • R
  • R
  • R
  • W
  • P
  • P
13 Uks Tarczyn 12 7 2 1 9 12 35 -23
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P

W przypadku gdy drużyny mają tyle samo punktów o kolejności decyduje:
1. Zdobytych punktów w bezpośrednich meczach
2. Różnica bramek w bezpośrednich meczach
3. Korzystniejsza różnica między zdobytymi a utraconymi bramkami w meczach między tymi zespołami, lecz obliczana wg reguł UEFA, tj. bramki zdobyte na wyjeździe liczą się podwójnie
4. Różnica bramek w sezonie
5. Liczba zdobytych bramek

Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Mallorca 1-0 Levante
    GolGol: 40' Hernandez
  • Lokomotiv Plovdiv 0-0 PFC CSKA-Sofia
    Kartka Kartka: 41' Nikolaev
  • Besiktas 1-0 Kasimpasa
    GolGol: 7' Boyd
  • Rio Ave 2-1 Portimonense
    Zmiana: 65' Wchodzi na boiska Mane Schodzi z boiska Figueiras
  • Rio Ave 2-1 Portimonense
    Zmiana: 65' Wchodzi na boiska Piazon Schodzi z boiska Lopes
  • Rio Ave 2-1 Portimonense
    Zmiana: 79' Wchodzi na boiska Costa Schodzi z boiska Vaz Te
  • Rio Ave 2-1 Portimonense
    Kartka Kartka: 33' Jadson
  • Rio Ave 2-1 Portimonense
    Kartka Kartka: 89' Possignolo
  • Rio Ave 2-1 Portimonense
    Zmiana: 78' Wchodzi na boiska Ali Schodzi z boiska Fernandes
  • Rio Ave 2-1 Portimonense
    Zmiana: 81' Wchodzi na boiska Amaral Schodzi z boiska Santos
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u