Turnieje

Wyniki Klasa B Łódź Grupa 3

2016
2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze Klasa B Łódź Grupa 3
Ostatnie wyniki
Następne mecze
 
28 maj 15:00
Kol 23
-
 
28 maj 15:00
Kol 23
-
 
28 maj 17:00
Kol 23
-
 
28 maj 20:00
Kol 23
-
 
31 maj 18:30
Kol 17
-
 
3 cze 16:00
Kol 24
-
 
3 cze 16:00
Kol 24
-
Następne mecze
 
28 maj 15:00
Kol 23
-
 
28 maj 15:00
Kol 23
-
 
28 maj 17:00
Kol 23
-
 
28 maj 20:00
Kol 23
-
 
31 maj 18:30
Kol 17
-
 
3 cze 16:00
Kol 24
-
 
3 cze 16:00
Kol 24
-

Tabela Klasa B Łódź Grupa 3

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Pogoń Rogów 22 56 17 5 0 81 12 69
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Muks Włókniarz Pabianice 21 49 16 1 4 80 26 54
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
3 Victoria Stoki 22 47 15 2 5 63 30 33
?
  • R
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
4 Milan Scuola Calcio łódź 21 38 12 2 7 68 59 9
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
5 Orzeł Kazimierz 22 37 11 4 7 60 37 23
?
  • R
  • W
  • P
  • P
  • R
  • W
  • P
  • W
6 Kas Konstantynów 23 32 9 5 9 55 44 11
?
  • R
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
  • P
  • W
7 Różyca 22 32 9 5 8 53 47 6
?
  • R
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • R
8 Powstaniec Dobra 22 31 8 7 7 39 33 6
?
  • R
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
  • W
  • R
9 Struga Dobieszków 20 28 9 1 10 43 44 -1
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
  • P
10 Gkp Husaria Gealan Rzgów 22 22 6 4 12 29 51 -22
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
  • W
11 Hetman łódź 22 22 6 4 12 28 51 -23
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
  • W
  • P
12 Kks II Koluszki 21 15 3 6 12 34 61 -27
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
13 Ner łódzki 21 9 2 3 16 19 82 -63
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
  • P
14 Gałkówek 21 8 1 5 15 29 104 -75
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Hanshin Tigers 6-1 Yomiuri Giants
    Zmiana statusu meczu: 5. zmiana
  • Fiji 1-1 Wyspy Salomona
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • SKA-Energiya 0-0 Gazovik Orenburg
    Zmiana: 72' Wchodzi na boiska Druzin Schodzi z boiska Karasyov
  • Twins 3-1 Bears
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • SKA-Energiya 0-0 Gazovik Orenburg
    Kartka Kartka: 74' Udaly
  • Yokohama BayStars 6-3 Chunichi Dragons
    Zmiana statusu meczu: 5. zmiana
  • Palmeiras 3-1 Atletico Tucuman
    Zmiana: 81' Wchodzi na boiska Cuello Schodzi z boiska Alvarez
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia