Turnieje

Wyniki Klasa B Wrocław Grupa 1

2016
2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie wyniki
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie

Tabela Klasa B Wrocław Grupa 1

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Victoria Orzeszków 13 33 10 3 0 74 15 59
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
2 Orkan Borzęcin 13 31 10 1 2 54 20 34
  • P
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3 Odra Lubiąż 13 28 9 1 3 57 12 45
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
  • P
4 Herosi Stary Wołów 13 27 9 0 4 41 37 4
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
5 Lech Barkowo 13 24 8 0 5 52 37 15
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
6 Mkp II Wołów 13 21 7 0 6 38 34 4
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
7 Rosa Rościsławice 13 21 7 0 6 28 20 8
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
8 Albatros Lubiel 13 19 6 1 6 36 34 2
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
9 Odra Stary Dwór 13 19 6 1 6 31 43 -12
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
  • P
  • P
10 Avia Ozorowice 13 14 4 2 7 36 36 0
  • R
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
11 Olimpia Godzięcin 13 11 3 2 8 25 40 -15
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • R
12 Ruch Warzęgowo 13 9 3 0 10 26 57 -31
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
13 Orkan Mojęcice 13 6 2 0 11 20 55 -35
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
14 Sybes Strupina 13 4 1 1 11 15 93 -78
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Krylya Sovetov 1-0 Russkie Vityazi
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Perspolis 1-0 Al Hilal
    GolGol: 68' Mosalman
  • Western Sydney 0-4 Urawa Red Diamonds
    Zmiana: 85' Wchodzi na boiska Yajima Schodzi z boiska Koroki
  • Western Sydney 0-4 Urawa Red Diamonds
    Zmiana: 79' Wchodzi na boiska Nasu Schodzi z boiska Aoki
  • Remi Boutillier 2-0 A. Arnaboldi
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Vitkovice 0-2 Zlin
    GolGol: 15' Stastny
  • Western Sydney 0-4 Urawa Red Diamonds
    Zmiana: 70' Wchodzi na boiska Silva Schodzi z boiska Muto
  • Dundee United U20 3-1 Inverness U20
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Western Sydney 0-4 Urawa Red Diamonds
    Zmiana: 69' Wchodzi na boiska Shabow Schodzi z boiska Lustica
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia