Turnieje

Wyniki Klasa B Legnica Grupa 3

2016
2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie wyniki
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie

Tabela Klasa B Legnica Grupa 3

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Płomień Michów 24 68 22 2 0 123 20 103
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Czarni Miłkowice 24 64 21 1 2 149 30 119
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3 Lubiatowianka Lubiatów 24 48 15 3 6 88 62 26
  • W
  • P
  • W
  • W
  • R
  • W
  • P
  • W
4 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 24 42 14 0 10 115 71 44
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
5 Iskra II Kochlice 24 41 13 2 9 95 71 24
  • W
  • W
  • W
  • P
  • R
  • W
  • R
  • W
6 Ur-pal II Sokół Krzywa 24 40 13 1 10 72 78 -6
  • R
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
7 Lzs Mewa Goliszów 24 35 9 8 7 103 68 35
  • R
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • R
  • W
8 Lzs Biała 24 24 8 0 16 47 102 -55
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
9 Start Osetnica 23 23 7 2 14 70 113 -43
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • R
10 Gryf-olimpia Krotoszyce 24 22 6 4 14 79 112 -33
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
11 Orlik Okmiany 24 21 6 3 15 60 103 -43
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
  • R
12 Polonia Deupoplant Ernestynów 13 18 5 3 5 54 38 16
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
13 Olimpia Olszanica 24 13 4 1 19 54 146 -92
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
14 Iskra Niedźwiedzice 24 12 4 0 20 42 137 -95
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Hartberg 2-1 FC Wacker Tirol
    GolGol: 49' Kroepfl
  • Rigas Futbola skola 1-1 FC Caramba Riga
    Kartka Kartka: 77' oczekuje na nazwisko zawodnika...
  • SKA St. Petersburg 2-1 CSKA Moscow
    GolGol: 24' Grigorenko
  • Sparta 0-0 Strømsgodset
    Zmiana: 36' Wchodzi na boiska Junior Schodzi z boiska Chol Nguen
  • Al-Ain 0-0 Al Hilal
    Zmiana: 83' Wchodzi na boiska Al Qahtani Schodzi z boiska Al Hafith
  • Umraniyespor 1-0 Boluspor
    Zmiana: 42' Wchodzi na boiska Diarra Schodzi z boiska Arapi
  • Białoruś U20 1-4 Soligorsk
    Zmiana statusu meczu: 3. Tercja
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia