Turnieje

Wyniki Klasa B Legnica Grupa 2

2016
2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie wyniki
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie

Tabela Klasa B Legnica Grupa 2

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Unia Szklary Górne 14 34 11 1 1 69 13 56
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
2 Stal Chocianów Ii 13 30 10 0 2 63 15 48
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
3 Kalina Sobin 14 29 9 2 3 44 24 20
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
4 Lks Niemstów/siedlce 14 26 8 2 4 39 42 -3
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
  • W
5 Lzs Koźlice 14 26 8 2 4 51 39 12
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
6 Lzs Perła Potoczek 14 26 8 2 4 55 31 24
  • W
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
  • W
  • W
7 Kryształ Chocianowiec 14 22 6 4 4 34 35 -1
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
8 Zamet II Przemków 14 19 6 1 6 39 37 2
  • W
  • W
  • R
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
9 Transportowiec Kłopotów 14 15 5 0 8 24 38 -14
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
10 Amator Wierzchowice 14 14 4 2 7 30 32 -2
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
11 Kupryt Sucha Górna 14 13 4 1 8 28 55 -27
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
12 Huzar Raszówka 14 8 1 5 8 18 56 -38
  • P
  • P
  • R
  • P
  • W
  • R
  • R
  • R
13 Lzs Nowa Wieś Lubińska 14 6 1 3 9 16 48 -32
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
14 Ks Kłobuczyn 14 5 1 2 4 11 27 -16
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
15 Glks Gaworzyce 13 4 1 1 11 22 51 -29
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Krylya Sovetov 1-0 Russkie Vityazi
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Perspolis 1-0 Al Hilal
    GolGol: 68' Mosalman
  • Western Sydney 0-4 Urawa Red Diamonds
    Zmiana: 85' Wchodzi na boiska Yajima Schodzi z boiska Koroki
  • Western Sydney 0-4 Urawa Red Diamonds
    Zmiana: 79' Wchodzi na boiska Nasu Schodzi z boiska Aoki
  • Remi Boutillier 2-0 A. Arnaboldi
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Vitkovice 0-2 Zlin
    GolGol: 15' Stastny
  • Western Sydney 0-4 Urawa Red Diamonds
    Zmiana: 70' Wchodzi na boiska Silva Schodzi z boiska Muto
  • Dundee United U20 3-1 Inverness U20
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Western Sydney 0-4 Urawa Red Diamonds
    Zmiana: 69' Wchodzi na boiska Shabow Schodzi z boiska Lustica
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia