Kod promocyjny Forbet
Kod promocyjny Forbet
Kod promocyjny forbet: BON650 uprawnia do dodatkowych bonusów
Turnieje

Wyniki Liga Europy

2017
2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Następne mecze
Liga Europejska, kwalifikacje
Liga Europy Liga Europejska, kwalifikacje
 
jutro 14:00
Kol 1
-
 
jutro 16:00
Kol 1
-
 
jutro 16:45
Kol 1
-
 
jutro 17:00
Kol 1
-
 
jutro 17:00
Kol 1
-
 
jutro 17:00
Kol 1
-
 
jutro 17:20
Kol 1
-
 
jutro 17:30
Kol 1
-
 
jutro 17:30
Kol 1
-
 
jutro 18:00
Kol 1
-

Drabinka Liga Europy

Runda 1 Runda 2
Shirak
Gorica
29 cze Shi - Gor -
06 lip Gor - Shi -
Irtysh Pavlodar
Dunav Ruse
29 cze Irt - Dun -
06 lip Dun - Irt -
Kairat Almaty
Atlantas
29 cze Kai - Atl -
06 lip Atl - Kai -
Partizani
Botev Plovdiv
29 cze Par - Bot -
06 lip Bot - Par -
Ventspils
Valur
29 cze Ven - Val -
06 lip Val - Ven -
Pyunik
Slovan Bratysława
29 cze Pyu - Slo -
06 lip Slo - Pyu -
Trencin
Torpedo Kutaisi
29 cze Tre - Tor -
06 lip Tor - Tre -
Dynamo Minsk
NSI Runavik
29 cze Dyn - NSI -
06 lip NSI - Dyn -
Levadia Maardu
Cork City
29 cze Lev - Cor -
06 lip Cor - Lev -
Chikhura
Altach
29 cze Chi - Alt -
06 lip Alt - Chi -
VPS
Ol Ljubljana
29 cze VPS - Ol -
06 lip Ol - VPS -
Shkendija 79
Dacia Chisinau
29 cze Shk - Dac -
06 lip Dac - Shk -
Dinamo Batumi
Jagiellonia Białystok
29 cze Din - Jag -
06 lip Jag - Din -
Shakhtyor Soligorsk
Suduva
29 cze Sha - Sud -
06 lip Sud - Sha -
Lyngby
Bangor City
29 cze Lyn - Ban -
06 lip Ban - Lyn -
Nomme JK Kalju
B36 Torshavn
29 cze Nom - B36 -
06 lip B36 - Nom -
Ferencvaros
FK Jelgava
29 cze Fer - FK -
06 lip FK - Fer -
Beitar Jerusalem
Vasas Budapeszt
29 cze Bei - Vas -
06 lip Vas - Bei -
UE Santa Coloma
Osijek
29 cze UE - Osi -
06 lip Osi - UE -
FC Olimpia Balti
FK Sarajevo
29 cze FC - FK -
06 lip FK - FC -
Levski Sofia
Sutjeska
29 cze Lev - Sut -
06 lip Sut - Lev -
AEK Larnaca
Lincoln Red Imps FC
29 cze AEK - Lin -
06 lip Lin - AEK -
Odd Grenland
Ballymena
29 cze Odd - Bal -
06 lip Bal - Odd -
Zira
Deiferdang03
29 cze Zir - Dei -
06 lip Dei - Zir -
Haugesund
Coleraine
29 cze Hau - Col -
06 lip Col - Hau -
Fola
FC Viitorul
29 cze Fol - FC -
06 lip FC - Fol -
Connahs Quay
Helsinki
29 cze Con - Hel -
06 lip Hel - Con -
Bala Town
FC Vaduz
29 cze Bal - FC -
06 lip FC - Bal -
FC Midtjylland
Derry
29 cze FC - Der -
06 lip Der - FC -
Maccabi Tel Aviv
SK Tirana
29 cze Mac - SK -
06 lip SK - Mac -
Vojvodina
Ruzomberok
29 cze Voj - Ruz -
06 lip Ruz - Voj -
Norrkoping
FC Prishtina
29 cze Nor - FC -
06 lip FC - Nor -
Skenderbeu
Sant Julia
29 cze Ske - San -
06 lip San - Ske -
Klaksvik
AIK
29 cze Kla - AIK -
06 lip AIK - Kla -
Mladost L
Inter Baku
29 cze Mla - Int -
06 lip Int - Mla -
R.S. Belgrad
Floriana
29 cze R.S - Flo -
06 lip Flo - R.S -
Tre Penne Galazzano
Rabotnicki
29 cze Tre - Rab -
06 lip Rab - Tre -
Siroki Brijeg
Ordabasy Shymkent
29 cze Sir - Ord -
06 lip Ord - Sir -
Domzale
Flora Tallinn
29 cze Dom - Flo -
06 lip Flo - Dom -
Mladost Podgorica
Gandzasar
29 cze Mla - Gan -
06 lip Gan - Mla -
Zeljeznicar
Zeta
29 cze Zel - Zet -
06 lip Zet - Zel -
St.Johnstone
Traku FK
29 cze St. - Tra -
06 lip Tra - St. -
Valletta
Folgore
29 cze Val - Fol -
06 lip Fol - Val -
Rangers
Progrès Nidderkuer
29 cze Ran - Pro -
04 lip Pro - Ran -
Crusaders
L. Metalurgs
29 cze Cru - L. -
06 lip L. - Cru -
Videoton Fehervar
Balzan Youths FC
29 cze Vid - Bal -
04 lip Bal - Vid -
Lech Poznań
Pelister
29 cze Lec - Pel -
06 lip Pel - Lec -
St Joseph's
AEL Limassol
29 cze St - AEL -
06 lip AEL - St -
Reykjavik
Seinäjoen JK
29 cze Rey - Sei -
06 lip Sei - Rey -
Stjarnan
Shamrock
29 cze Stj - Sha -
06 lip Sha - Stj -
Rabotnicki/SP Tre Penne
Dinamo Minsk/NSI Runavik
13 lip Rab - Din -
20 lip Din - Rab -
Slovan Bratislava/Pyunik
Lyngby/Bangor City
13 lip Slo - Lyn -
20 lip Lyn - Slo -
IFK Norrkoping/FC Prishtina
St.Johnstone/Traku FK
13 lip IFK - St. -
20 lip St. - IFK -
Kairat Almaty/Atlantas Klaipeda
Skenderbeu/Sant Julia
13 lip Kai - Ske -
20 lip Ske - Kai -
Panionios
Shirak/Gorica
13 lip Pan - Shi -
Hajduk Split
Levski Sofia/Sutjeska
13 lip Haj - Lev -
Valletta/Folgore
Utrecht
13 lip Val - Utr -
20 lip Utr - Val -
Vojvodina/Ruzomberok
Brann
13 lip Voj - Bra -
20 lip Bra - Voj -
Ferencvaros/FK Jelgava
FC Midtjylland/Derry City
13 lip Fer - FC -
20 lip FC - Fer -
Mladost Lucani/Inter Baku
CS Fola Esch/FC Milsami Orhei
13 lip Mla - CS -
20 lip CS - Mla -
Ostersund
Galatasaray
13 lip Ost - Gal -
20 lip Gal - Ost -
Sturm Graz
Mladost Podgorica/Gandzasar
13 lip Stu - Mla -
20 lip Mla - Stu -
Partizani/Botev Plovdiv
Beitar Jerusalem/Vasas Budapest
13 lip Par - Bei -
20 lip Bei - Par -
FK Haugesund/Coleraine
Lech Poznan/Pelister
13 lip FK - Lec -
20 lip Lec - FK -
Zeljeznicar/Zeta
AIK/Klaksvik
13 lip Zel - AIK -
20 lip AIK - Zel -
Nomme Kalju/B36 Tórshavn
Videoton FC/Balzan FC
13 lip Nom - Vid -
20 lip Vid - Nom -
Maccabi Tel Aviv/KF Tirana
SJK/KR Reykjavik
13 lip Mac - SJK -
20 lip SJK - Mac -
Chikhura/Altach
Dinamo Brest
13 lip Chi - Din -
20 lip Din - Chi -
Zira/FC Differdange 03
Astra Ploiesti
13 lip Zir - Ast -
20 lip Ast - Zir -
Stjarnan/Shamrock Rovers
M Boleslav
13 lip Stj - M B -
20 lip M B - Stj -
Brøndby IF
VPS/Olimpija Ljubljana
13 lip Br - VPS -
20 lip VPS - Br -
AEK Larnaca/Lincoln Red Imps FC
Levadia Tallinn/Cork City
13 lip AEK - Lev -
20 lip Lev - AEK -
Dacia Chisinau/KF Shkendija
Connah's Quay/HJK
13 lip Dac - Con -
20 lip Con - Dac -
FK Gilan
Jagiellonia Bialystok/Dinamo Batumi
13 lip FK - Jag -
20 lip Jag - FK -
Ventspils/Valur
Domzale/Flora Tallinn
13 lip Ven - Dom -
20 lip Dom - Ven -
Bala Town/FC Vaduz
Odds Ballklubb/Ballymena United
13 lip Bal - Odd -
20 lip Odd - Bal -
Crusaders/FK Liepaja
Shakhtyor Soligorsk/Suduva
13 lip Cru - Sha -
20 lip Sha - Cru -
Aberdeen
Ordabasy Shymkent/Siroki Brijeg
13 lip Abe - Ord -
20 lip Ord - Abe -
Apollon Limassol
FC Zaria Balti/FK Sarajevo
13 lip Apo - FC -
20 lip FC - Apo -
Trencin/Torpedo Kutaisi
Bnei Yehuda Tel Aviv
13 lip Tre - Bne -
20 lip Bne - Tre -
Rangers FC/FC Progres Niedercorn
AEL Limassol/St Joseph's
13 lip Ran - AEL -
20 lip AEL - Ran -
Irtysh Pavlodar/Dunav Ruse
FK Crvena Zvezda/Floriana
13 lip Irt - FK -
20 lip FK - Irt -
UE Santa Coloma/Osijek
Luzern
13 lip UE - Luz -
20 lip Luz - UE -
Levski Sofia
Hajduk Split
20 lip Lev - Haj -
Shirak
Panionios
20 lip Shi - Pan -
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia