Turnieje

Wyniki Klasa B Wrocław Grupa 7

2016
2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze Klasa B Wrocław Grupa 7
Ostatnie wyniki
Następne mecze
 
4 cze 11:00
Kol 21
-
 
4 cze 11:00
Kol 21
-
 
4 cze 11:00
Kol 21
-
 
4 cze 11:00
Kol 21
-
 
4 cze 12:00
Kol 21
-
 
11 cze 11:00
Kol 22
-
 
11 cze 11:00
Kol 22
-
 
11 cze 11:00
Kol 22
-
Następne mecze
 
4 cze 11:00
Kol 21
-
 
4 cze 11:00
Kol 21
-
 
4 cze 11:00
Kol 21
-
 
4 cze 11:00
Kol 21
-
 
4 cze 12:00
Kol 21
-
 
11 cze 11:00
Kol 22
-
 
11 cze 11:00
Kol 22
-
 
11 cze 11:00
Kol 22
-

Tabela Klasa B Wrocław Grupa 7

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Orzeł Marszowice 19 50 16 2 1 79 13 66
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
  • W
  • W
2 Piast Nadolice 19 45 14 3 2 80 25 55
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
3 Zalesie Wójcice 19 41 13 2 4 50 25 25
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
4 Rzemieślnik Oława 19 33 10 3 6 54 33 21
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • R
  • P
  • W
  • P
5 Czarni Sobocisko 19 29 8 5 6 47 30 17
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
  • R
  • W
6 Widawa Grędzina 19 29 9 2 8 43 28 15
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
7 ścinawa Polska 19 24 7 3 9 38 63 -25
?
  • P
  • P
  • R
  • W
  • W
  • W
  • R
  • P
8 Dolomit Chwałowice 19 23 7 2 10 34 44 -10
?
  • W
  • P
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
9 Czarni Chrząstawa 19 22 6 4 9 35 45 -10
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
  • P
  • W
10 Lks Jankowice 19 17 5 2 12 40 66 -26
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
11 Zorza Niemil 19 8 2 2 15 26 95 -69
?
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
12 Pol-mont Polonia Godzikowice 19 6 2 0 17 29 88 -59
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • GKS Tychy 71 0-2 Stal Mielec
    GolGol: 82' Piotr Glowacki
  • MKS Kluczbork 2-2 Znicz Pruszków
    Kartka Kartka: 83' Nitkiewicz
  • Wigry Suwałki 2-3 Chojniczanka Chojnice
    GolGol: 86' Zapolnik
  • Olimpia Grudziądz 0-2 GKS Katowice
    GolGol: 88' Foszmanczyk
  • MKS Kluczbork 2-2 Znicz Pruszków
    GolGol: 90' Paluchowski
  • Miedź Legnica 3-0 Pogoń Siedlce
    GolGol: 83' Marquitos
  • Shandong Luneng 1-0 Henan Jianye
    Kartka Kartka: 42' Li
  • Kolomna 0-3 Spartak Kostroma
    GolGol: 58' Latsuzbaya
  • Brøndby 4-0 Vejle
    Zmiana: 60' Wchodzi na boiska Brandt Schodzi z boiska Christensen
  • Utrecht 3-0 Alkmaar
    Zmiana: 89' Wchodzi na boiska Ludwig Schodzi z boiska Ayoub
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia