Turnieje

Wyniki Klasa B Krosno Odrzańskie

2017
2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze Klasa B Krosno Odrzańskie
Ostatnie wyniki
Następne mecze
 
28 paź 14:00
Kol 10
-
 
29 paź 13:00
Kol 10
-
 
29 paź 14:00
Kol 10
-
 
29 paź 14:00
Kol 10
-
 
29 paź 14:15
Kol 10
-
 
5 lis 11:30
Kol 11
-
 
5 lis 12:00
Kol 11
-
 
5 lis 12:00
Kol 11
-
 
5 lis 14:15
Kol 11
-
Następne mecze
 
28 paź 14:00
Kol 10
-
 
29 paź 13:00
Kol 10
-
 
29 paź 14:00
Kol 10
-
 
29 paź 14:00
Kol 10
-
 
29 paź 14:15
Kol 10
-
 
5 lis 11:30
Kol 11
-
 
5 lis 12:00
Kol 11
-
 
5 lis 12:00
Kol 11
-
 
5 lis 14:15
Kol 11
-

Tabela Klasa B Krosno Odrzańskie

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Rywal Stargard Gubiński 9 20 6 2 1 22 9 13
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
2 Tramp-karp Osiecznica 8 20 6 2 0 26 12 14
?
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
3 Carina Ii Gubin 8 18 5 3 0 21 9 12
?
  • W
  • R
  • R
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
4 Bóbr Bobrowice 8 15 4 3 1 16 10 6
?
  • R
  • W
  • W
  • P
  • R
  • W
  • W
  • R
5 Nafta Rybaki 9 15 4 3 2 28 15 13
?
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
  • R
  • R
  • P
6 żenisz żenichów 9 15 4 3 2 31 16 15
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • R
  • W
  • P
  • W
7 Syrena Cybinka 9 13 3 4 2 17 10 7
?
  • P
  • W
  • R
  • W
  • R
  • R
  • R
  • W
8 Kruszywo Raduszec Stary 9 11 3 2 4 19 23 -4
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
9 Płomień Chlebowo 9 10 3 1 5 32 24 8
?
  • R
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
10 Polesie Białków 9 4 1 1 7 18 33 -15
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
11 Odra Rąpice 8 1 0 1 7 7 41 -34
?
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
12 Piaszno Bronków 9 1 0 1 8 12 47 -35
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Spartak Moscow 1-0 Barys Astana
    GolGol: 13' Podshendyalov
  • Wisła Płock 3-0 Śląsk Wrocław
    Kartka Kartka: 45' Kosecki
  • Dyzel Penza 0-0 Saryarka Karaganda
    Zmiana statusu meczu: 2. Tercja
  • Vityaz 1-0 Dinamo Minsk
    GolGol: 10' Syomin
  • Teuta Durres - Skenderbeu
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Austria U19 - Belgium U19
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Macedonia U19 - Croatia U19
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • PFC Ludogorets Razgrad 4-0 Etar
    Kartka Kartka: 90' Cicinho
  • PFC Ludogorets Razgrad 4-0 Etar
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Dynamo Tbilisi 0-0 Samtredia
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia