Kod promocyjny Forbet
Kod promocyjny Forbet
Kod promocyjny forbet: BON650 uprawnia do dodatkowych bonusów
Turnieje

Wyniki Klasa B Lublin Grupa 1

2016
2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie wyniki
Następne mecze
 
28 maj 11:00
Kol 23
-
 
28 maj 11:00
Kol 23
-
 
28 maj 13:00
Kol 23
-
 
28 maj 16:00
Kol 23
-
 
28 maj 16:00
Kol 23
-
 
28 maj 17:00
Kol 23
-
 
4 cze 11:00
Kol 24
-
 
4 cze 11:00
Kol 24
-
 
4 cze 15:00
Kol 24
-
Następne mecze
 
28 maj 11:00
Kol 23
-
 
28 maj 11:00
Kol 23
-
 
28 maj 13:00
Kol 23
-
 
28 maj 16:00
Kol 23
-
 
28 maj 16:00
Kol 23
-
 
28 maj 17:00
Kol 23
-
 
4 cze 11:00
Kol 24
-
 
4 cze 11:00
Kol 24
-
 
4 cze 15:00
Kol 24
-

Tabela Klasa B Lublin Grupa 1

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Wisła Józefów 20 47 15 2 3 70 14 56
?
  • P
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Perła Rudnik 20 45 14 3 3 53 21 32
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
3 Wiking Leśniczówka 21 45 14 3 4 65 29 36
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
  • R
  • P
  • W
4 Wisła Annopol 21 44 14 2 5 94 44 50
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
5 Ulks Dzierzkowice 20 42 13 3 4 76 44 32
?
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
6 Glks Elżbieta 20 34 11 1 8 72 49 23
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
7 Czarni Puszno 20 25 8 1 11 54 65 -11
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
8 Draco Kowala 20 25 7 4 9 48 46 2
?
  • R
  • P
  • W
  • P
  • R
  • R
  • W
  • P
9 Stal Ii Poniatowa 20 23 7 2 11 58 55 3
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • R
  • W
  • P
  • P
10 Pogoń Trzebiesza 21 22 6 4 11 44 73 -29
?
  • W
  • P
  • P
  • R
  • P
  • R
  • P
  • W
11 Dąbrowa Wronowska 22 13 3 4 15 30 92 -62
?
  • R
  • R
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
12 Poraj Kraczewice 21 11 3 2 16 22 99 -77
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
13 Jaworzanka Rogów 20 7 2 1 17 20 75 -55
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • RCA Casablanca 1-0 El Jadida
    GolGol: 31' Abdeljalil Jbira
  • Montana 1-1 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Falkensee/Finkenkrug 1-4 Hertha Berlin
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • CSKA Moscow 3-4 Lokomotiv Rostov
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • Szachtar Donieck 0-0 Dynamo Kijów
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Krumkachy Minsk 1-0 Isloch
    GolGol: 22' Batishtev
  • Slaven 0-2 Hajduk Split
    GolGol: 25' Futacs
  • Olimpik Donetsk 0-0 Olexandria
    Kartka Kartka: 26' Kulish
  • S. Wawrinka 2-0 And. Kuznetsov
    Zmiana statusu meczu: Koniec
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia