Turnieje

Wyniki Klasa B Bydgoszcz Grupa 4

2017
2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze Klasa B Bydgoszcz Grupa 4
Ostatnie wyniki
Następne mecze
 
28 paź 13:00
Kol 10
-
 
28 paź 14:30
Kol 10
-
 
29 paź 14:00
Kol 10
-
 
4 lis 14:00
Kol 11
-
 
5 lis 11:00
Kol 11
-
 
5 lis 12:00
Kol 11
-
 
5 lis 13:00
Kol 11
-
Następne mecze
 
28 paź 13:00
Kol 10
-
 
28 paź 14:30
Kol 10
-
 
29 paź 14:00
Kol 10
-
 
4 lis 14:00
Kol 11
-
 
5 lis 11:00
Kol 11
-
 
5 lis 12:00
Kol 11
-
 
5 lis 13:00
Kol 11
-

Tabela Klasa B Bydgoszcz Grupa 4

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Spójnia Białe Błota 8 24 8 0 0 45 8 37
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Lzs Jadowniki 8 21 7 0 1 35 14 21
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
3 Legia Strzelce 8 16 5 1 2 19 16 3
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
  • R
4 Lzs Kościelec 8 14 4 2 2 31 18 13
?
  • P
  • R
  • W
  • R
  • W
  • W
  • P
  • W
5 Hermes Radłowo 8 13 4 1 3 21 25 -4
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
  • R
6 Promień Szczepanowo 8 12 4 0 4 17 18 -1
?
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
7 Lzs Grochowiska Księże 8 10 3 1 4 40 20 20
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
8 Olimpia Dąbrowa 8 10 3 1 4 13 19 -6
?
  • P
  • W
  • W
  • R
  • P
  • P
  • W
  • P
9 Orzeł Kcynia 9 7 2 1 6 14 35 -21
?
  • W
  • W
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
10 Pogoń II Mogilno 8 4 1 1 6 12 26 -14
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
  • W
11 Fala Głogówiec 9 0 0 0 9 9 57 -48
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Varnamo 0-0 Syrianska
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Hammarby 0-0 Sirius
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Olin Edirne 37-41 Efes Pilsen
    Zmiana statusu meczu: 3. kwarta
  • Jonkoping S. 0-0 Kalmar FF
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Asseco Gdynia 0-0 Start Lublin
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • Union Olimpija 2-0 Hopsi Polzela
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • Odd Grenland 0-0 Lillestrøm
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • HK Sarov 2-0 Kaztsink-Torpedo Ust-Kamenogorsk
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • AEK Ateny 0-0 Atromitos
    Kartka Kartka: 24' Busuladic
  • Dinamo Riga 0-0 Sibir Novosibirsk
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia