Turnieje

Wyniki Klasa B Wrocław Grupa 3

2016
2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze Klasa B Wrocław Grupa 3
Ostatnie wyniki
Następne mecze
 
4 cze 11:00
Kol 24
-
 
4 cze 14:00
Kol 24
-
 
4 cze 18:00
Kol 24
-
 
11 cze 11:00
Kol 25
-
 
11 cze 11:00
Kol 25
-
 
11 cze 14:00
Kol 25
-
 
11 cze 14:00
Kol 25
-
Następne mecze
 
4 cze 11:00
Kol 24
-
 
4 cze 14:00
Kol 24
-
 
4 cze 18:00
Kol 24
-
 
11 cze 11:00
Kol 25
-
 
11 cze 11:00
Kol 25
-
 
11 cze 14:00
Kol 25
-
 
11 cze 14:00
Kol 25
-

Tabela Klasa B Wrocław Grupa 3

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Mechanik Ii Brzezina 20 47 15 2 3 80 20 60
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
  • W
  • W
2 Pogoń Miękinia 19 45 14 3 2 61 16 45
?
  • W
  • R
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3 Orzeł Bukówek 19 38 12 2 5 71 38 33
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
4 Pogoń Jastrzębce 19 35 10 5 4 38 23 15
?
  • R
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
  • R
  • R
5 Błękitni Chwalimierz 21 34 11 1 9 63 56 7
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
6 Tęcza Kwietno 20 34 10 4 6 47 37 10
?
  • W
  • W
  • W
  • R
  • R
  • W
  • P
  • W
7 Piast Lutynia 20 27 8 3 9 46 44 2
?
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
8 Cosmos Juszczyn 12 20 6 2 4 34 27 7
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
  • P
9 Pagel Komorniki 20 20 6 2 12 45 76 -31
?
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
10 Odra Słup 19 19 5 4 10 48 69 -21
?
  • R
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
  • R
11 Błyskawica Lenartowice 20 13 4 1 15 25 62 -37
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
12 Tęcza Pisarzowice 19 13 4 1 14 32 70 -38
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
13 Wulkan Ogrodnica 20 10 2 4 14 29 81 -52
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Lokomotiv Astana 2-0 Shakhtyor Karagandy
    GolGol: 20' Kabananga
  • Spartak Vladikavkaz 2-0 Mashuk-KMV
    GolGol: 64' Gurtsyev
  • Miedź Legnica 3-0 Pogoń Siedlce
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Shandong Luneng 1-1 Henan Jianye
    GolGol: 44' Zhong
  • Kericho Zoo 1-0 SoNy Sugar
    GolGol: 19' Gichana
  • MKS Kluczbork 2-2 Znicz Pruszków
    GolGol: 90' Paluchowski
  • Olimpia Grudziądz 0-2 GKS Katowice
    GolGol: 88' Foszmanczyk
  • Kolomna 1-3 Spartak Kostroma
    GolGol: 58' Latsuzbaya
  • GKS Tychy 71 1-2 Stal Mielec
    GolGol: 82' Piotr Glowacki
  • MKS Kluczbork 2-2 Znicz Pruszków
    Kartka Kartka: 83' Nitkiewicz
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia