Turnieje

Wyniki Klasa B Stalowa Wola Grupa 1

2017
2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie wyniki
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie

Tabela Klasa B Stalowa Wola Grupa 1

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 LZS Krzątka 23 53 17 2 4 80 25 55
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
2 Wspólnota Serbinów 23 51 16 3 4 93 35 58
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
3 LZS żabno 23 42 12 6 5 67 38 29
  • P
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
  • P
  • W
4 Płomień Trześń 23 42 12 6 5 70 28 42
  • R
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
  • R
  • P
5 Iskra Sobów 23 41 12 5 6 75 38 37
  • W
  • P
  • R
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
6 LZS Tarnowska Wola 24 41 12 5 7 52 41 11
  • R
  • P
  • P
  • R
  • W
  • W
  • R
  • W
7 Oks Junior Zakrzów 23 41 12 5 6 49 32 17
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
  • R
8 KS Cygany N 24 38 12 2 10 52 44 8
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
9 łęg Kopcie 23 32 10 2 11 40 53 -13
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
10 KS Strażak Przyszów 23 25 7 4 12 49 44 5
  • W
  • W
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
11 Ceramika Hadykówka 23 13 4 1 18 28 74 -46
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
12 LZS Wydrza 23 6 1 3 19 14 95 -81
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
13 Płomień Chmielów 13 5 1 2 10 11 78 -67
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
14 Błękitni Komorów 13 3 1 0 12 7 62 -55
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Niemcy 2-2 Holandia
    GolGol: 90' van Dijk
  • Deportivo Moron 1-0 Santamarina Tandil
    GolGol: 72' Martinez
  • Bułgaria 1-1 Słowenia
    Kartka Kartka: 90' Bijol
  • Macedonia 4-0 Gibraltar
    GolGol: 90' Trajkovski
  • Cypr 0-2 Norwegia
    Zmiana: 90' Wchodzi na boiska Berge Schodzi z boiska Kamara
  • Almeria 1-0 D.La Coruna
    GolGol: 75' Narvaez
  • Cypr 0-2 Norwegia
    Kartka Kartka: 90' Elyounoussi
  • Liechtenstein 2-2 Armenia
    Zmiana: 88' Wchodzi na boiska Arakelyan Schodzi z boiska Hambardzumyan
  • Macedonia 4-0 Gibraltar
    Zmiana: 88' Wchodzi na boiska Barnett Schodzi z boiska Annesley
  • Czechy 1-0 Słowacja
    Kartka Kartka: 89' Dockal
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u