Turnieje

Wyniki Klasa B Legnica Grupa 5

2018
2019
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie wyniki
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie

Tabela Klasa B Legnica Grupa 5

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Orzeł Wojcieszyn 18 42 14 0 4 95 24 71
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
2 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 18 35 11 2 5 70 39 31
  • P
  • R
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
3 Płomień Nowa Wieś Grodziska 18 35 11 2 5 55 31 24
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
  • P
  • W
4 Lechia Rokitnica 18 34 10 4 4 48 31 17
  • W
  • W
  • R
  • R
  • W
  • R
  • W
  • W
5 Lubiatowianka Lubiatów 18 33 10 3 5 74 36 38
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
6 Kuźnia II Jawor 18 32 10 2 6 53 41 12
  • P
  • P
  • W
  • R
  • P
  • P
  • W
  • W
7 LKS Chełmiec 18 32 10 2 6 65 34 31
  • W
  • W
  • W
  • P
  • R
  • W
  • W
  • W
8 Tatra Krzeniów 17 28 8 4 5 37 29 8
  • W
  • R
  • P
  • R
  • R
  • W
  • P
  • W
9 Iskra Jerzmanice Zdrój 19 21 7 0 12 42 100 -58
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
10 Platan Sichów 18 18 6 0 12 42 51 -9
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
11 Zjednoczeni Snowidza 18 16 4 4 10 28 44 -16
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
  • W
12 Rataj Paszowice 17 10 3 1 13 28 92 -64
  • P
  • W
  • P
  • R
  • W
  • P
  • P
  • P
13 Sokół Sokołowiec 17 0 0 0 17 5 90 -85
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • D.Streda 0-0 Zemplin Michalovce
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • KK Primorska 13-13 Union Olimpija
    Zmiana statusu meczu: 2. kwarta
  • FK Detonit Junior 2-1 FK Sasa
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Slovan Bratysława 0-0 SKF Sered
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Troyes 1-1 Lens
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Oumar Doucoure Schodzi z boiska Arthur Gomis
  • KuPS 1-0 Ilves
    GolGol: 74' Ayarna
  • Sioni Bolnisi 3-3 FC Tbilisi
    GolGol: 87' Japiashvili
  • Troyes 1-1 Lens
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Qatar U20 0-2 Nigeria U20
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Trnava 0-0 Trencin
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u