Turnieje

Najlepsi strzelcy 3 liga polska

2019
2020
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Klasyfikacja strzelców 3 liga polska

W tym sezonie najwięcej goli w 3 liga polska 2019/2020 strzelili:
Patryk Szymański (GKS Pogoń Grodzisk Maz.) - 26 goli
Bartłomiej Maćczak (Sokół Aleksandrów) - 20 goli
Wojciech Białek (Avia świdnik) - 16 goli

Poniżej znajdziesz pełną tabelę klasyfikacji strzelców 3 liga polska 2019/2020.
3 liga polska najlepsi strzelcy
Poz Zawodnik Drużyna Bramek
1 Patryk Szymański GKS Pogoń Grodzisk Maz. 26
2 Bartłomiej Maćczak Sokół Aleksandrów Sokół Aleksandrów 20
3 Wojciech Białek Avia świdnik Avia świdnik 16
4 Paweł Baraniak Rks Radomsko 16
5 Przemysław Kędziora KS Unia Janikowo 15
6 Krystian Wojtczak Rks Radomsko 15
7 Mateusz żebrowski Kks 1925 Kalisz 14
8 Michał Strzałkowski GKS Pogoń Grodzisk Maz. 14
9 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 14
10 Rafał Król Stal Kraśnik 14
11 Krzysztof Ropski Siarka Tarnobrzeg 13
12 Adam Nagórski Świt Szczecin Świt Szczecin 13
13 Piotr Okuniewicz Oks Sokół Ostróda Oks Sokół Ostróda 13
14 Paweł Zabielski Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska 12
15 Damian Warchoł Pelikan łowicz Pelikan łowicz 12
16 Rafał Parobczyk Unia Skierniewice 12
17 Wojciech Caniboł GKS Pniówek 74 Pawłowice GKS Pniówek 74 Pawłowice 11
18 Piotr Piekarski Pelikan łowicz Pelikan łowicz 11
19 Mariusz Idzik Ruch Chorzów S.a. 10
20 Szymon Kobusiński Ksf Zielona Góra 10
21 Rafał Maciejewski MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki 10
22 Kamil Czarnecki Rkp Broń 1926 Radom 10
23 Bartosz Białek Zagłębie Lubin 2 Zagłębie Lubin 2 10
24 łukasz Kopeć Świt Szczecin Świt Szczecin 10
25 Jakub Rozwandowicz Rks Radomsko 9
26 Robert Wesołowski Grom Nowy Staw 9
27 Adam ładziak Świt Szczecin Świt Szczecin 9
28 Dawid Cempa Radunia Stężyca 9
29 Michał Ressel MKS Huragan Morąg MKS Huragan Morąg 9
30 Patryk Kubicki Oks Sokół Ostróda Oks Sokół Ostróda 8
31 Wojciech Okińczyc Ksf Zielona Góra 8
32 Krzysztof świątek Nowy Hutnik 2010 8
33 Maciej Kazimierowicz Baltyk Gdynia 8
34 Taras Yavorskyy Górnik Konin 8
35 Marcin Trojanowski Kotwica Kołobrzeg 8
36 Sebastian Pączko Ts Gwarek Tarnowskie Góry 8
37 Jakub Bojas Radunia Stężyca 8
38 Michał Paluch Motor Lublin Motor Lublin 8
39 łukasz Zagdański Mieszko Gniezno 8
40 Bartłomiej Polok Ks Row 1964 Rybnik 7
41 Szymon Szymański BTS Rekord BTS Rekord 7
42 Marcin Wodecki Ks Row 1964 Rybnik 7
43 Krzysztof Pietluch LKS Wólczanka Wólka Pełkińska LKS Wólczanka Wólka Pełkińska 7
44 Bruno Dos Miedź Legnica 2 7
45 Rafał Leśniewski Nielba Wagrowiec 7
46 Patryk Gondek Mlks Znicz Biała Piska 7
47 Damian Jaroń GKS Pogoń Grodzisk Maz. 7
48 Bartłomiej Buczek MKS Sokół Sieniawa 7
49 Gracjan Goździk KS Unia Janikowo 7
50 Dawid Retlewski Kotwica Kołobrzeg 7
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u