Turnieje

Drużyny 3 liga polska

2019
2020
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Drużyny uczestniczące w rozgrywkach 3 liga polska
Avia świdnik Avia świdnik
Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
Bałtyk Koszalin Bałtyk Koszalin
BTS Rekord BTS Rekord
Bytomski Sport Sp. Z O.o. Bytomski Sport Sp. Z O.o.
Chemik Police Chemik Police
Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
Foto Higiena Błyskawica Gać Foto Higiena Błyskawica Gać
Fundacja KS Hetman Zamość Fundacja KS Hetman Zamość
GKS Pniówek 74 Pawłowice GKS Pniówek 74 Pawłowice
GKS Pogoń Grodzisk Maz. GKS Pogoń Grodzisk Maz.
Górnik Konin Górnik Konin
Górnik Zabrze II Górnik Zabrze II
Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw
Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
Jarota Jarocin Jarota Jarocin
Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów
Kks 1925 Kalisz Kks 1925 Kalisz
Korona II Sa Kielce Korona II Sa Kielce
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg
Kp Starogard Gdański Kp Starogard Gdański
Ks Row 1964 Rybnik Ks Row 1964 Rybnik
KS Unia Janikowo KS Unia Janikowo
KS Ursus W-wa KS Ursus W-wa
KS Wasilków KS Wasilków
Ksf Zielona Góra Ksf Zielona Góra
Kszo 1929 Ostrowiec św. Kszo 1929 Ostrowiec św.
Lechia Tomaszów Lechia Tomaszów
Legia 2 Warszawa Legia 2 Warszawa
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
LZS KS Starowice LZS KS Starowice
Miedź Legnica 2 Miedź Legnica 2
Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
MKS Huragan Morąg MKS Huragan Morąg
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa
MKS Ruch Zdzieszowice MKS Ruch Zdzieszowice
MKS Sokół Sieniawa MKS Sokół Sieniawa
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mlks Znicz Biała Piska Mlks Znicz Biała Piska
Mmks Concordia Elbląg Mmks Concordia Elbląg
Motor Lublin Motor Lublin
Nielba Wagrowiec Nielba Wagrowiec
Nkp Podhale Nowy Targ Nkp Podhale Nowy Targ
Nowy Hutnik 2010 Nowy Hutnik 2010
Oks Sokół Ostróda Oks Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów Olimpia Zambrów
Orlęta-spomlek Radzyń Podl. Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
Pelikan łowicz Pelikan łowicz
Piast Żmigród Piast Żmigród
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
Pogoń II Szczecin Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wlkp. Polonia Środa Wlkp.
Radunia Stężyca Radunia Stężyca
Rkp Broń 1926 Radom Rkp Broń 1926 Radom
Rks Radomsko Rks Radomsko
Ruch Chorzów S.a. Ruch Chorzów S.a.
Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch Wysokie Mazowieckie
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
Śląsk Wrocław 2 Śląsk Wrocław 2
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław
Sokół Aleksandrów Sokół Aleksandrów
Sokół Kleczew Sokół Kleczew
Stal Brzeg Stal Brzeg
Stal Kraśnik Stal Kraśnik
Świt Szczecin Świt Szczecin
Ts Gwarek Tarnowskie Góry Ts Gwarek Tarnowskie Góry
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
Wisła Puławy Wisła Puławy
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica
Zagłębie Lubin 2 Zagłębie Lubin 2
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Hanwha Eagles 0-6 NC Dinos
    Zmiana statusu meczu: 6. zmiana
  • Lotte Giants 4-1 KT Wiz
    Zmiana statusu meczu: 6. zmiana
  • SK Wyverns 0-2 Samsung Lions
    Zmiana statusu meczu: 6. zmiana
  • Doosan Bears 0-1 Kia Tigers
    Zmiana statusu meczu: 6. zmiana
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u