Turnieje

Drużyny Liga Europy

2018
2019
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Drużyny uczestniczące w rozgrywkach Liga Europy
Aberdeen Aberdeen
AC Milan AC Milan
Adm/Modling Adm/Modling
AEK Larnaca AEK Larnaca
AIK AIK
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
Alashkert FC Alashkert FC
Alkmaar Alkmaar
Alliance Luxembourg Alliance Luxembourg
Anderlecht Anderlecht
Anorthosis Anorthosis
APOEL Nikozja APOEL Nikozja
Apollon Limassol Apollon Limassol
Arsenal Arsenal
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
Atalanta Atalanta
Atromitos Atromitos
B36 Torshavn B36 Torshavn
Bala Town Bala Town
Balzan Youths FC Balzan Youths FC
Banants Yerevan Banants Yerevan
Basel Basel
BATE Borisov BATE Borisov
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
Besiktas Besiktas
Betis Betis
Birkirkara Birkirkara
Bordeaux Bordeaux
Braga Braga
Brøndby IF Brøndby IF
Buducnost P Buducnost P
Burnley Burnley
Buyuksehir Buyuksehir
Celtic Celtic
CFR Cluj CFR Cluj
Chelsea Chelsea
Chikhura Chikhura
Cliftonville Cliftonville
Coleraine Coleraine
College Europa FC College Europa FC
Connahs Quay Connahs Quay
Cork City Cork City
Crusaders Crusaders
CS Petrocub CS Petrocub
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
D.Streda D.Streda
Derry Derry
Dinamo Brest Dinamo Brest
Dinamo Ufa Dinamo Ufa
Djurgaarden Djurgaarden
Domzale Domzale
Drita Drita
Dudelange Dudelange
Dundalk Dundalk
Dynamo Kijów Dynamo Kijów
Dynamo Minsk Dynamo Minsk
Dynamo Tbilisi Dynamo Tbilisi
Dynamo Zagrzeb Dynamo Zagrzeb
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
FC Caramba Riga FC Caramba Riga
FC Kopenhaga FC Kopenhaga
FC Krasnodar FC Krasnodar
FC Lahti FC Lahti
FC Midtjylland FC Midtjylland
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
FC Olimpia Balti FC Olimpia Balti
FC Prishtina FC Prishtina
FC Sheriff FC Sheriff
FC Vaduz FC Vaduz
FC Viitorul FC Viitorul
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
FC Zurich FC Zurich
Fenerbahce Fenerbahce
Ferencvaros Ferencvaros
Feyenoord Feyenoord
FK Gilan FK Gilan
FK Karabakh FK Karabakh
FK Korzo FK Korzo
FK Neftchi FK Neftchi
FK Sarajevo FK Sarajevo
FK Spartak Zlatibor Voda FK Spartak Zlatibor Voda
FK Spartaks FK Spartaks
Flora Tallinn Flora Tallinn
Fola Fola
Folgore Folgore
Gandzasar Gandzasar
Genk Genk
Gent Gent
Glenovan Glenovan
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Gzira United Gzira United
Hacken Hacken
Hafnarfjordur Hafnarfjordur
Hajduk Split Hajduk Split
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Helsinki Helsinki
Hibernian Hibernian
Illichivets Illichivets
Ilves Ilves
Inter Baku Inter Baku
Irtysh Pavlodar Irtysh Pavlodar
Jablonec Jablonec
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
Kairat Almaty Kairat Almaty
Kispest Honved Kispest Honved
Klaksvik Klaksvik
Kukesi Kukesi
KuPS KuPS
L. Metalurgs L. Metalurgs
La Fiorita Montegiardino La Fiorita Montegiardino
Laci Laci
Lazio Lazio
Lech Poznań Lech Poznań
Legia Warszawa Legia Warszawa
Levadia Maardu Levadia Maardu
Levski Sofia Levski Sofia
Lillestrøm Lillestrøm
Lincoln Red Imps FC Lincoln Red Imps FC
Linzer ASK Linzer ASK
Lokomotiv Astana Lokomotiv Astana
Luftetari Luftetari
Luzern Luzern
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Malmo FF Malmo FF
Maribor Maribor
Marsylia Marsylia
Mladost Podgorica Mladost Podgorica
Molde Molde
Newi CD Newi CD
NFA Kaunas NFA Kaunas
Nomme JK Kalju Nomme JK Kalju
NSI Runavik NSI Runavik
Ol Ljubljana Ol Ljubljana
Olympiakos Olympiakos
Osijek Osijek
PAOK Saloniki PAOK Saloniki
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
Partizani Partizani
PFC CSKA-Sofia PFC CSKA-Sofia
PFC Ludogorets Razgrad PFC Ludogorets Razgrad
Progrès Nidderkuer Progrès Nidderkuer
Pyunik Pyunik
Rabotnicki Rabotnicki
Radnicki N. Radnicki N.
Rangers Rangers
Rapid Wiedeń Rapid Wiedeń
RB Lipsk RB Lipsk
Rennes Rennes
Rijeka Rijeka
Rio Ave Rio Ave
Rosenborg Rosenborg
Rudar P. Rudar P.
Rudar Velenje Rudar Velenje
Salzburg Salzburg
Samtredia Samtredia
Sant Julia Sant Julia
Santa Coloma Santa Coloma
Sevilla Sevilla
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
Shamrock Shamrock
Shkendija 79 Shkendija 79
Sigma Ołomuniec Sigma Ołomuniec
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Slavia Praga Slavia Praga
Slavia Sofia Slavia Sofia
Slovan Bratysława Slovan Bratysława
Sparta Sparta
Sparta Praga Sparta Praga
Spartak Moskwa Spartak Moskwa
Sporting CP Sporting CP
St Joseph\'s St Joseph\'s
St.Gallen St.Gallen
St.Liege St.Liege
Steaua Bukareszt Steaua Bukareszt
Stjarnan Stjarnan
Sturm Graz Sturm Graz
Suduva Suduva
Sutjeska Sutjeska
TNS TNS
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Traku FK Traku FK
Trans Narva Trans Narva
Tre Fiori Tre Fiori
Trencin Trencin
Trnava Trnava
UE Engordany UE Engordany
Ujpest Ujpest
Valletta Valletta
Valur Valur
Vardar Skopje Vardar Skopje
Ventspils Ventspils
Vestmannaeyar Vestmannaeyar
Videoton Fehervar Videoton Fehervar
Vikingur Vikingur
Villarreal Villarreal
Vitesse Vitesse
Vorskla Vorskla
Zalgiris Wilno Zalgiris Wilno
Zeljeznicar Zeljeznicar
Zenit Petersburg Zenit Petersburg
Zorya Zorya
Zrinski Zrinski
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Fulham 0-2 West Ham
    Kartka Kartka: 39' Noble
  • Levicki Patrioti 65-52 MBK Zilina
    Zmiana statusu meczu: 4. kwarta
  • Aris Saloniki 0-0 Panaitolikos
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Ayr 3-3 Ross County
    Zmiana: 62' Wchodzi na boiska Higgins Schodzi z boiska McDaid
  • Buyukcekmece 47-41 Karsiyaka
    Zmiana statusu meczu: 3. kwarta
  • Ayr 3-3 Ross County
    Kartka Kartka: 63' Geggan
  • Ayr 3-3 Ross County
    Kartka Kartka: 61' Lindsay
  • Krispol Września 2-3 Olimpia Sulęcin
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Ayr 3-3 Ross County
    Kartka Kartka: 24' Demetriou
  • Ayr 3-3 Ross County
    Kartka Kartka: 47' Bell
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u