Wyniki lotto
Dzisiejsze wyniki Lotto godz.21:40:

19
22
29
31
34
42

Fortuna kod promocyjny - Fortuna bonusy

Dodane: 10 kwiecień przez użytkownika Tomek.

Darmowe środki bonusowe na starcie przygody z nowym bukmacherem sprawiają, że gracz nie musi tak bardzo obawiać się niepowodzenia w pierwszych dniach po rejestracji, lecz może cieszyć się grą u bukmachera internetowego bez ryzyka utraty własnych środków.

Wykorzystaj nasz specjalny Fortuna kod promocyjny: MAXOFERTA podczas rejestracji nowego konta gracza u tego legalnego bukmachera, a zgarniesz jeszcze większy pakiet bonusów powitalnych! Na tej stronie masz dokładnie opisane jakie bonusy w fortunie możesz zyskać wpisując nasz kod promocyjny.

Fortuna bonusy 2230 PLN:
Zakład bez ryzyka do 210 PLN + 20 PLN za rejestrację + bonus 100% od depozytu do 2000 PLN
Kod promocyjny Fortuna: MAXOFERTA SPRAWDŹ TERAZ


Fortuna kod promocyjny - mnóstwo korzyści dla nowych graczy

Wybór bukmachera, u którego zdecydujesz się zarejestrować nowe konto gracza i wpłacić pierwszy depozyt na zakłady, to jedna z najważniejszych decyzji, jaką musi podjąć każdy typer na początku swojej przygody z internetowymi zakładami sportowymi.

Na co zwrócić wówczas uwagę? Z pewnością kluczowa będzie szeroka oferta zakładów oraz wysokość proponowanych kursów, lecz nie należy również lekceważyć kwoty darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach promocji powitalnej, jaką każdy szanujący się bukmacher internetowy proponuje swoim nowym klientom.

Jeden z najlepszych pakietów bonusów na start czeka na graczy na stronie legalnego bukmachera Fortuna, zaś kwota darmowych środków bonusowych tuż po rejestracji nowego konta gracza może być jeszcze wyższa, jeśli typer skorzysta z naszego Fortuna kodu promocyjnego: MAXOFERTA. Jak to zrobić? To szalenie proste!


Fortuna kod promocyjny - krok po kroku

Wszystko co musi zrobić typer, aby cieszyć się wyższą kwotą darmowych środków na start, to wpisać nasz Fortuna kod promocyjny o treści: MAXOFERTA w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego.

To sprawi, że na jego świeżo założonym koncie gracza automatycznie pojawi się pakiet powitalny składający się z aż trzech bonusów na start - bonusu bez depozytu 20 zł, zakładu bez ryzyka 210 zł oraz bonusu 100% od kwoty pierwszego depozytu aż do 2000 zł.

Sprawdźmy krok po kroku, jak zgarnąć poszczególne elementy pakietu bonusów powitalnych z Fortuna kodem promocyjnym.


Freebet bonus 20 zł bez depozytu na start od Fortuny

Pierwszy bonus jaki czeka na każdego gracza, który w trakcie rejestracji nowego konta wykorzysta nasz Fortuna kod promocyjny o treści: MAXOFERTA to zakład bez ryzyka 20 zł. Kwota darmowych środków bonusowych być może nie robi jakiegoś oszałamiającego wrażenia, natomiast niewątpliwym atutem tego bonusu jest łatwość jego otrzymania.

Wszystko bowiem co musi zrobić typer, to zarejestrować nowe konto gracza z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego Fortuna i… gotowe! Bukmacher automatycznie podaruje mu 2800 punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, które następnie w mgnieniu oka można zamienić na darmowy freebet bonus 20 zł.

Darmowy zakład do znakomity sposób, aby środki bonusowe błyskawicznie zamienić na realną kasę! Aby tak się stało gracz musi poprawnie wytypować dowolne zdarzenie z oferty zakładów bukmachera Fortuna, zaś maksymalny czas na wykorzystanie freebeta to siedem dni.

Kolejna znakomita wiadomość z punktu widzenia gracza jest taka, że zgarnięcie darmowego zakładu 20 zł nie wyklucza skorzystania z pozostałych dwóch bonusów na start dostępnych z naszym kodem promocyjnym.


Fortuna kod promocyjny


Fortuna bonusy 2230 PLN:
Zakład bez ryzyka do 210 PLN + 20 PLN za rejestrację + bonus 100% od depozytu do 2000 PLN
Kod promocyjny Fortuna: MAXOFERTA SPRAWDŹ TERAZ

Wpisz kod promocyjny i zgarnij zakład bez ryzyka 210 zł

Kolejny element pakietu na start od bukmachera Fortuna dla graczy, którzy wpiszą nasz kod promocyjny o treści MAXOFERTA w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego to zakład bez ryzyka 210 zł, dzięki któremu typer nie musi obawiać się wpadki na pierwszym kuponie. Regulamin tej promocji również nie należy do przesadnie skomplikowanych.

Rejestrując nowe konto gracz otrzyma klasyczny cashback bonus o wartości 210 zł (standardowa oferta bez wykorzystania naszego Fortuna kodu promocyjnego to 200 zł, a zatem gracz już na starcie zyskuje dodatkowe 10 zł).

Należy jednak pamiętać, że aby móc cieszyć się grą bez ryzyka należy aktywować bonus. Wystarczy odwiedzić sekcję MOJE BONUSY podczas pierwszego logowania się na konto gracza w Fortunie i kliknąć button AKTYWUJ BONUS.

Ta promocja niesie za sobą jedną podstawową korzyść. Otóż posiadając powitalny cashback bonus od Fortuny gracz nie musi obawiać się niepowodzenia na pierwszym kuponie, gdyż jeśli typ okaże się nieprawidłowy, wówczas bukmacher błyskawicznie zwróci graczowi całość stawki zainwestowanej w przegrany kupon. No, prawie całej…

Należy bowiem pamiętać o tym, że bukmacher pobierze 12% podatek od obrotu, dlatego aby zgarnąć maksymalny cashback bonus 210 zł należy zagrać pierwszy kupon w Fortunie za min. 239 zł. Jeśli kupon okażę się poprawny, wówczas całość wygranej należy rzecz jasna do gracza. Natomiast jeśli zabraknie mu szczęścia, wówczas straci “tylko” 29 zł, gdyż 210 zł wróci na jego konto w formie bonusu.


Bonus od depozytu 2000 zł z kodem promocyjnym Fortuna

Bonus 100% od pierwszej wpłaty to ostatni element pakietu powitalnego od legalnego bukmachera Fortuna. Ostatni, co wcale nie oznacza, że najmniej korzystny z punktu widzenia gracza. Wręcz przeciwnie!

Do zgarnięcia jest bowiem aż 2000 zł darmowych środków bonusowych. Wystarczy wpisać nasz Fortuna kod promocyjny w odpowiednie pole formularza podczas rejestracji konta, a następnie w ciągu 4 dni zaakceptować bonus w sekcji MOJE BONUSY na stronie bukmachera i wpłacić pierwszy depozyt, zaś w ciągu kolejnych 3 dni postawić dowolny wielokrotny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i minimalnym kursem łącznym całego kuponu na poziomie 1.60.

Min. kwota pierwszego depozytu kwalifikująca do zgarnięcia bonusu 100% to zaledwie 10 zł, jednak mając z tyłu głowy fakt, że z tej promocji można skorzystać TYLKO JEDEN RAZ być może warto zastanowić się nad nieco wyższym depozytem, dzięki któremu budżet gracza już od pierwszych dni będzie prezentował się naprawdę imponująco.

Gdzie jest haczyk? Trudno nazwać to haczykiem, gdyż na tle innych legalnych bukmacherów regulamin promocji Fortuny prezentuje się bardzo korzystnie z punktu widzenia typera, jednak darmowe środki bonusowe nie pojawią się na koncie gracza od razu, lecz dopiero po spełnieniu warunku obrotu bonusem.

Aby otrzymać bonus 100% od depozytu w Fortunie gracz musi w ciągu 30 dni dokonać obrotu 4x wpłaconą kwotą (a zatem zakładając, że pierwszy depozyt wyniósł 2000 zł gracz musi postawić zakłady za nie mniej, niż 8000 zł). Do obrotu bonusem zaliczają się wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 3 zdarzeniami i min. kursem łącznym całego kuponu 1.60.

Po wykonanym obrocie środki należą do gracza. Może za nie obstawiać kolejne kupony z oferty zakładów Fortuny, a może natychmiast zlecić wypłatę jedną z bezpiecznych i błyskawicznych metod płatniczych respektowanych przez tego legalnego bukmachera.

Fortuna bonusy 2230 PLN:
Zakład bez ryzyka do 210 PLN + 20 PLN za rejestrację + bonus 100% od depozytu do 2000 PLN
Kod promocyjny Fortuna: MAXOFERTA SPRAWDŹ TERAZ


Jak wykorzystać darmowe bonusy w Fortunie? Oferta zakładów.

Tak jak wspomnieliśmy przed momentem, gracze, którzy nie mają ochoty dalej obstawiać zakładów w Fortunie mogą natychmiast wypłacić swoje środki. Z naszego doświadczenia możemy jednak zapewnić, że Ci z Was, którzy tego nie uczynią i zdecydują się kontynuować grę u tego bukmachera nie będą mieli zbyt wielu powodów do narzekań.

Bukmacher Fortuna to przede wszystkim doskonała oferta zakładów, która daje gwarancję, że żaden typer nie odejdzie stamtąd z pustymi rękami, lecz każdy bez trudu odnajdzie coś dla siebie.

Zachwyceni powinni być przede wszystkim typerzy specjalizujący się w zakładach na piłkę nożną, gdyż tego typu oferta jest jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą na polskim rynku zakładów sportowych online. Fortuna oferuje bowiem nie tylko mnóstwo kursów i rynków zakładów na topowe rozgrywki piłkarskie (jak chociażby Liga Mistrzów, Premier League, Bundesliga, Serie A oraz polska Ekstraklasa), ale zadowoleni będą również typerzy, szukający kursów na niszowe ligi i rozgrywki, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Czy to oznacza, że rejestrację konta gracza w Fortunie powinni rozważyć jedynie typerzy specjalizujący się w zakładach piłkarskich? Oczywiście, że nie! Również oferta na pozostałe dyscypliny prezentuje się naprawdę znakomicie i zadowoleni będą gracze obstawiający zarówno tenis, koszykówkę i siatkówkę, jak również typerzy specjalizujący się w typowaniu e-sportów, żużla, sportów walki, tenisa stołowego, szachów oraz wyścigów konnych. W Fortunie każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie.


Bukmacher Fortuna - oferta zakładów na żywo


Doskonała oferta zakładów na żywo od Fortuny to kolejny znak rozpoznawczy tego bukmachera. Liczba pokrywanych rynków, dyscyplin, rozgrywek, lig oraz opcji zakładów wygląda lepiej niż solidnie, dlatego dołączając do grona klientów tego legalnego bukmachera gracz może mieć pewność, że jeśli na jakieś zdarzenie są dostępne kursy live w jakimkolwiek innym serwisie w Polsce, to z dużą dozą prawdopodobieństwa znajdą się one również w sekcji zakładów na żywo od Fortuny.

Mało tego! Fortuna udostępnia swoim klientom mnóstwo przydatnych narzędzi, które są bezcenne z punktu widzenia gracza w kontekście obstawienia skutecznego kuponu na żywo. Do swojej dyspozycji typer otrzymuje mnóstwo szczegółowych statystyk, praktycznie każde wydarzenie opakowane jest w funkcję Match Tracker obrazującą przebieg gry, zaś lista meczów transmitowanych na żywo za pomocą livestreamów jest prawdopodobnie najwyższa na polskim rynku.

Gdyby i to okazało się niewystarczające do tego, aby obstawić zwycięski zakład na żywo, wówczas gracz może zawsze skonsultować swoje pomysły z innymi typerami za pomocą dostępnego non stop po prawej stronie ekranu czatu na żywo. To doskonały sposób aby nie tylko potwierdzić słuszność swoich wyborów, ale i podejrzeć typy od innych graczy i może w ten sposób znaleźć informację o bardzo wartościowym typie ze sporym value.


Promocje Fortuny dla stałych graczy


Jeśli myślicie, że jedyne bonusy czekają na Was po wykorzystaniu Fortuna kodu promocyjnego na starcie Waszej przygody z tym bukmacherem to jesteście w grubym błędzie! Fortuna od zawsze słynęła z doskonałej polityki dotyczącej darmowych bonusów i promocji i przez lata niewiele się w tej kwestii zmieniło.

Fortuna regularnie organizuje bowiem promocje okolicznościowe dedykowane pod popularne wydarzenia sportowe, a także konkursy typerów, w których udział bardzo często jest całkowicie bezpłatny, zaś do zgarnięcia są ciekawe nagrody rzeczowe oraz darmowe bonusy w gotówce.

Czujni typerzy, trzymając rękę na pulsie i regularnie sprawdzając aktualne promocje od Fortuny z pewnością nie będą narzekali na brak darmowych środków bonusowych na dalszą grę.


Aplikacja mobilna od bukmachera Fortuna


Gdybyśmy tworzyli ranking najlepszych aplikacji mobilnych dostępnych na polskim rynku zakładów sportowych online, to ta zaprojektowana i udostępniona swoim klientom przez Fortunę z pewnością znalazłaby się w ścisłej czołówce takiego rankingu.

Korzystanie z aplikacji mobilnej Fortuny jest rzecz jasna całkowicie darmowe i w pełni bezpieczne, zaś samo oprogramowanie daje graczowi dostęp do większości funkcji dostępnych w tradycyjnym serwisie.

Gracz może zatem w mgnieniu oka zarejestrować nowe konto gracza (o korzyściach płynących z wykorzystania naszego Fortuna kodu promocyjnego już wspominaliśmy), wpłacić pierwszy depozyt, błyskawicznie odszukać i obstawić interesujące go zdarzenie, obejrzeć z niego transmisję na żywo na ekranie swojego smartfona, a następnie szybko i bezpiecznie wypłacić swoją wygraną pod wskazany adres (np. na konto bankowe). Czego chcieć więcej?!


Fortuna kod promocyjny - FAQ


Jak wykorzystać Fortuna kod promocyjny?

To bardzo łatwe! Wystarczy, że w momencie rejestracji wpiszesz kod promocyjny o treści MAXOFERTA w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a bukmacher automatycznie powiększy wartość darmowych środków bonusowych w ramach promocji powitalnej.

Jakie korzyści daje Fortuna kod promocyjny?

Na graczy, którzy wykorzystają Fortuna kod promocyjny MAXOFERTA w momencie rejestracji konta czekają aż trzy bonusy powitalne - darmowy freebet bonus bez depozytu 20 zł, zakład bez ryzyka 210 zł oraz bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 2000 zł.

Jak wypłacić bonus 100% od pierwszego depozytu w Fortunie?

Byłoby zbyt pięknie, gdyby bukmacher pozwalał natychmiast wypłacić darmowe środki bonusowe otrzymane w ramach promocji powitalnej. Aby było to możliwe gracz musi w ciągu 30 dni postawić zakłady za 4-krotność depozytu pamiętając przy tym, że do obrotu bonusem zaliczane są wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. całego kuponu 1.60.

do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u