Reklama

Fortuna kod promocyjny

Dodane: 10 kwiecień przez użytkownika Tomek.
​​ODBIERZ KOD

Kotwica

Fortuna kod promocyjny
Na samym początku chcemy poinformować, że FORTUNA to w pełni LEGALNY bukmacher internetowy z licencją w Polsce. Korzystanie z usług tej firmy jest bezpieczne i zgodne z polskim prawem.

Oferta prezentowana w tej wiadomości dotyczy zakładów bukmacherskich i jest dedykowana TYLKO dla pełnoletnich osób. Jeżeli nie masz 18 lat nie masz po co czytać tej wiadomości i najlepiej ją opuść, gdyż z żadnego kodu nie skorzystasz, gdyż bukmacher nie pozwoli Tobie na rejestrację oraz korzystanie z takich usług online.

Darmowe środki bonusowe na starcie przygody z nowym bukmacherem sprawiają, że gracz nie musi tak bardzo obawiać się niepowodzenia w pierwszych dniach po rejestracji u legalnego polskiego bukmachera jakim jest Fortuna, lecz może cieszyć się grą u bukmachera internetowego bez ryzyka utraty własnych środków. Taką opcją jest np. zakład bez ryzyka lub freebet, a więc darmowy zakład. Są też inne opcje bonusów u bukmacherów i je przedstawimy opisując kilkoma zdaniami.

KotwicaWykorzystaj nasz specjalny - Fortuna kod promocyjny: MAXOFERTA

Podczas rejestracji nowego konta gracza u tego legalnego bukmachera podając ten kod otrzymasz lepsze oferty powitalne niż bez tego kodu. Opiszemy dalej co czeka Ciebie, gdy wpiszesz i użyjesz kod promocyjny podany na tej stronie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powitalną Fortuna.
Kod Fortuna to MAXOFERTA - ważny na kwiecień 2023! ODBIERZ >>


Fortuna - oferta powitalna

W sierpniu oferta z BONUSAMI do 630zł:

 • Zakłady bez ryzyka do 600 zł
 • Freebet 20 zł (po weryfikacji konta)
 • Freebet 10 zł (po 1-wszej wpłacie)
Kotwica

ODBIERZ >>

Fortuna to LEGALNY polski bukmacher.
Oferta dla osób pełnoletnich
Bądź odpowiedzialny. Hazard to ryzyko.

Kotwica


Fortuna kod promocyjny - dlaczego warto?
Oferta z kodem promocyjnym MAXOFERTA ważna w też w kwietniu 2023 roku! ODBIERZ >>
 • Kotwica Zakłady bez ryzyka do 600 zł
  Po wpłacie pierwszego depozytu do bukmachera masz opcję skorzystania z pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł. Ty decydujesz o stawce, ale masz opcję, że środki zostaną Tobie zwrócone do kwoty Twojej stawki z tego zakładu, gdy zakład który obstawisz nie będzie trafiony.
 • Kotwica Freebet 20 zł (po weryfikacji konta)
  Zweryfikujesz konto u bukmachera potwierdzając tożsamość, wiek np. przez bankowość elektroniczną lub MojeID lub przesyłając w inny sposób dane związane z Twoimi danymi to otrzymasz w punktach FPK w Fortuna darmowy zakład/freebet o wartości 20 zł.
 • Freebet 10 zł (po 1-wszej wpłacie)
  Kotwica Następny freebet o wartości tym razem 10 zł w punktach FPK w Fortunie otrzymasz po wpłacie pierwszego depozytu do bukmachera. Bukmacher ma wiele opcji wpłat depozytu online przez bankowość elektroniczną, kartą, przelewem, BLIKiem itp.

 • PODSUMOWUJĄC:
  600 zł + 20 zł + 10 zł = 630 zł
  Tyle bonusów w Fortuna

  Kod w Fortuna to:
  MAXOFERTA
  Ważny w kwietniu 2023!
  ODBIERZ JESZCZE DZIŚ >>
Jakie logo ma Fortuna zakłady bukmacherskie?
Firma Fortuna jest legalnym polskim bukmacherem i ma logo na żółtym tle jak powyżej z napisem nazwy firmy Fortuna zakłady bukmacherskie. Takie też logo widnieje na ich stronie internetowej, gdzie przyjmują legalne zakłady bukmacherskie online w Polsce. Bukmacher sprawdza wiek graczy, a także spełnia wymogi stawiane podmiotom przyjmującym zakłady sportowe, a więc są wiarygodne i wypłacalne według wiedzy jaką posiadamy. MF wydaje licencje tylko podmiotom w pełni wiarygodnym z odpowiednim zapleczem finansowym oraz spełniających wiele różnych warunków prawnych.
Fortuna, a wybór bukmachera w Polsce
Oferta z kodem promocyjnym MAXOFERTA ważna w kwietniu 2023! ODBIERZ >>

Wybór bukmachera, u którego zdecydujesz się zarejestrować nowe konto gracza i wpłacić pierwszy depozyt na zakłady, to jedna z najważniejszych decyzji, jaką musi podjąć każdy typer na początku swojej przygody z internetowymi zakładami sportowymi.

Na co zwrócić wówczas uwagę? Z pewnością kluczowa będzie szeroka oferta zakładów oraz wysokość proponowanych kursów, lecz nie należy również lekceważyć kwoty darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach promocji powitalnej, jaką każdy szanujący się bukmacher internetowy proponuje swoim nowym klientom.

Jeden z najlepszych pakietów bonusów na start czeka na graczy na stronie legalnego bukmachera Fortuna, zaś kwota darmowych środków bonusowych tuż po rejestracji nowego konta gracza może być jeszcze wyższa, jeśli typer skorzysta z naszego Fortuna kodu promocyjnego, który na tej podstronie jest prezentowany.

Jakie bonusy z kodem MAXOFERTA w Fortuna?
Oferta z kodem promocyjnym MAXOFERTA ważna dzisiaj! ODBIERZ >>

Opisywaliśmy wyżej już te opcje, ale

Fortuna freebet 20 PLN - darmowy zakład za pełną rejestrację bez depozytu

Bukmacher Fortuna oferuje freebet o wartości 20 PLN w punktach FKP wszystkim graczom, którzy zdecydują się założyć nowe konto i przejść pełną weryfikację. Wystarczy wysłać bukmacherowi fotokopię dokumentu tożsamości, albo skorzystać z opcji uwierzytelniania danych przez bank, który już wcześniej pozytywnie zweryfikował danego klienta.

Fortuna freebet 10 PLN - darmowy zakład z depozytem
Drugi darmowy zakład Fortuna przyznawany jest z pierwszym depozytem . Otrzymać go można wyłącznie przy okazji rejestracji z kodem bonusowym o treści: MAXOFERTA.


Kolejne bonusy powitalne od Fortuna
Po założeniu konta na Fortunie otrzymamy jeszcze dwa inne bonusy:
+ zakład bez ryzyka 600 PLN i
+ bonus od 2. depozytu do 200 zł.

Fortuna jako 3 zakłady bez ryzyka 600 PLN
Zakład bez ryzyka o wartości 600 zł obowiązuje przy pierwszym kuponie. W przypadku przegranej, gracz nie traci pieniędzy, zostaną one w 100% zwrócone. Twój pierwszy kupon nie ma żadnych wytycznych odnośnie stawki, minimalnego kursu czy też ilośći zdarzeń na kuponie. Oferta ta została zamieniona na 3 zakłady, ale suma stawek jest taka sama.

Na wykorzystanie zakładu bez ryzyka mamy 3 dni od chwili założenia konta - trzeba aktywować ten bonus w sekcji "Moje bonusy" . W ciągu kolejnych 5 dni należy zaś zawrzeć zakład bez ryzyka, który musi zostać rozliczony do 30 dni.

Zwróconymi środkami należy obrócić jeden raz po dowolnym kursie i liczbie zdarzeń. Oczywiście gdy zakład bez ryzyka okaże się trafiony, pieniądze z wygranej trafią bezpośrednio do depozytu i będą dostępne do wypłaty.
Fortuna kod promocyjny - krok po kroku
Oferta z kodem promocyjnym MAXOFERTA ważna na rok 2023! ODBIERZ >>

Wszystko co musi zrobić typer, aby cieszyć się wyższą kwotą darmowych środków na start, to wpisać nasz Fortuna kod promocyjny o treści: MAXOFERTA w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego.

To sprawi, że na jego świeżo założonym koncie gracza automatycznie pojawi się pakiet powitalny składający się z wyżej wymienionych opcji.

Sprawdźmy krok po kroku, jak zgarnąć poszczególne elementy pakietu bonusów powitalnych z Fortuna kodem promocyjnym.

Freebet 20 zł za weryfikację konta - bez depozytu!
Kod fo eFortuny.pl to MAXOFERTA ODBIERZ >>

Pierwszy bonus jaki czeka na każdego gracza, który w trakcie rejestracji nowego konta wykorzysta nasz Fortuna kod promocyjny o treści: MAXOFERTA to zakład bez ryzyka 20 zł. Kwota darmowych środków bonusowych być może nie robi jakiegoś oszałamiającego wrażenia, natomiast niewątpliwym atutem tego bonusu jest łatwość jego otrzymania.

Wszystko bowiem co musi zrobić typer, to zarejestrować nowe konto gracza z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego Fortuna i… przejść weryfikację, a więc potwierdzić swoją tożsamość np. przez bankowość online, MojeID lub wysyłając skan dowodu osobistego lub innego dokumentu!

Bukmacher automatycznie podaruje mu 2800 punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, które następnie w mgnieniu oka można zamienić na darmowy freebet bonus 20 zł.

Darmowy zakład do znakomity sposób, aby środki bonusowe błyskawicznie zamienić na realną kasę! Aby tak się stało gracz musi poprawnie wytypować dowolne zdarzenie z oferty zakładów bukmachera Fortuna.

Kolejna znakomita wiadomość z punktu widzenia gracza jest taka, że zgarnięcie darmowego zakładu 20 zł nie wyklucza skorzystania z pozostałych dwóch bonusów na start dostępnych z naszym kodem promocyjnym.

Gdzie wpisać kod promocyjny w Fortuna?
Bonusy z kodem MAXOFERTA do Fortuny są ważna w IV.2023! ODBIERZ >>
Kod promocyjny do Fortuna, a więc MAXOFERTA wpisujemy w pole kod promocyjny jak na zdjęciu poniżej. Korzystając z przycisków ODBIERZ kod powinien być wpisany za nas samych i nawet nie trzeba go pamiętać. Jednak, gdyby tak się z nie stało to wpisz: MAXOFERTA i oferta bonusów zostanie poprawiona na te prezentowane na tej stronie. Ważne, że kod jest aktualny w kwietniu 2023 roku.

Fortuna kod promocyjny

Zdjęcie powyżej prezentuje opcje gdzie należy wpisać kod promocyjny w Fortuna. Jak widać na zdjęciu MAXOFERTA jest odpowiednio wpisana w pod kod promocyjny.

Zakład bez ryzyka do 600 zł w Fortuna z kodem?
Oferta z kodem promocyjnym MAXOFERTA aktualna na kwiecień 2023! ODBIERZ >>

Wpisz kod promocyjny i zgarnij zakład bez ryzyka 600 zł

Kolejny element pakietu na start od bukmachera Fortuna dla graczy, którzy wpiszą nasz kod promocyjny o treści MAXOFERTA w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego to zakład bez ryzyka 600 zł, dzięki któremu typer nie musi obawiać się wpadki na pierwszym kuponie. Regulamin tej promocji również nie należy do przesadnie skomplikowanych.

Rejestrując nowe konto gracz otrzyma zakład bez ryzyka o wartości 600 zł

Należy jednak pamiętać, że aby móc cieszyć się grą bez ryzyka należy aktywować bonus. Wystarczy odwiedzić sekcję MOJE BONUSY podczas pierwszego logowania się na konto gracza w Fortunie i kliknąć button AKTYWUJ BONUS.

Ta promocja niesie za sobą jedną podstawową korzyść. Otóż posiadając powitalny cashback bonus od Fortuny gracz nie musi obawiać się niepowodzenia na pierwszym kuponie, gdyż jeśli typ okaże się nieprawidłowy, wówczas bukmacher błyskawicznie zwróci graczowi całość stawki zainwestowanej w przegrany kupon. No, prawie całej…

Fortuna oferuje możliwość zawarcia zakładu typu „Bez ryzyka”, o którym mowa na następujących warunkach:
1) Postaw zakład (pierwszy zawarty po akceptacji zakład będzie podlegał promocji) w ciągu 5 dni od rejestracji; Twój kupon musi być rozstrzygnięty w ciągu 30 dni od czasu postawienia zakładu.
2) Jeżeli Twój kupon okaże się wytypowany poprawnie — wówczas otrzymasz wygraną.
3) Jeśli tym razem Ci się nie uda – otrzymasz zwrot o równowartości stawki Twojego kuponu, do 600 zł! W przypadku kuponu za 600 zł bonus wyniesie 600 zł.
4) Zwrot podlega jednokrotnemu obrotowi na zakładach sportowych, bez minimalnego kursu kuponu i liczby zdarzeń.

Nie wiesz co zagrać?
Zajrzyj do serwisu bukmacherskiego Bukmacherzy.com do sekcji:
typy bukmacherskie

Bukmacher Fortuna - oferta zakładów na żywo Kotwica
Oferta z kodem promocyjnym MAXOFERTA wziąż ważna na kwiecień 2023 r. ODBIERZ >>

Doskonała oferta zakładów na żywo od Fortuny to kolejny znak rozpoznawczy tego bukmachera. Liczba pokrywanych rynków, dyscyplin, rozgrywek, lig oraz opcji zakładów wygląda lepiej niż solidnie, dlatego dołączając do grona klientów tego legalnego bukmachera gracz może mieć pewność, że jeśli na jakieś zdarzenie są dostępne kursy live w jakimkolwiek innym serwisie w Polsce, to z dużą dozą prawdopodobieństwa znajdą się one również w sekcji zakładów na żywo od Fortuny.

Mało tego! Fortuna udostępnia swoim klientom mnóstwo przydatnych narzędzi, które są bezcenne z punktu widzenia gracza w kontekście obstawienia skutecznego kuponu na żywo. Do swojej dyspozycji typer otrzymuje mnóstwo szczegółowych statystyk, praktycznie każde wydarzenie opakowane jest w funkcję Match Tracker obrazującą przebieg gry, zaś lista meczów transmitowanych na żywo za pomocą livestreamów jest prawdopodobnie najwyższa na polskim rynku.

Gdyby i to okazało się niewystarczające do tego, aby obstawić zwycięski zakład na żywo, wówczas gracz może zawsze skonsultować swoje pomysły z innymi typerami za pomocą dostępnego non stop po prawej stronie ekranu czatu na żywo. To doskonały sposób aby nie tylko potwierdzić słuszność swoich wyborów, ale i podejrzeć typy od innych graczy i może w ten sposób znaleźć informację o bardzo wartościowym typie ze sporym value.

KotwicaPromocje Fortuna dla stałych graczy
Wpisując kod promocyjny MAXOFERTA zyskujesz bonusy w kwietniu w 2023 r.! ODBIERZ >>

Jeśli myślicie, że jedyne bonusy czekają na Was po wykorzystaniu Fortuna kodu promocyjnego na starcie Waszej przygody z tym bukmacherem to jesteście w grubym błędzie! Fortuna od zawsze słynęła z doskonałej polityki dotyczącej darmowych bonusów i promocji i przez lata niewiele się w tej kwestii zmieniło.

Fortuna regularnie organizuje bowiem promocje okolicznościowe dedykowane pod popularne wydarzenia sportowe, a także konkursy typerów, w których udział bardzo często jest całkowicie bezpłatny, zaś do zgarnięcia są ciekawe nagrody rzeczowe oraz darmowe bonusy w gotówce.

Czujni typerzy, trzymając rękę na pulsie i regularnie sprawdzając aktualne promocje od Fortuny z pewnością nie będą narzekali na brak darmowych środków bonusowych na dalszą grę.

Teraz są m.in. takie akcje dla stałych klientów w Fortuna (sierpień 2022):
Kod promocyjny Fortuna w 2022 - maxoferta

KotwicaAplikacja mobilna od bukmachera Fortuna
Oferta z kodem promocyjnym MAXOFERTA ważna w 2023! ODBIERZ >>

Gdybyśmy tworzyli ranking najlepszych aplikacji mobilnych dostępnych na polskim rynku zakładów sportowych online, to ta zaprojektowana i udostępniona swoim klientom przez Fortunę z pewnością znalazłaby się w ścisłej czołówce takiego rankingu.

Korzystanie z aplikacji mobilnej Fortuny jest rzecz jasna całkowicie darmowe i w pełni bezpieczne, zaś samo oprogramowanie daje graczowi dostęp do większości funkcji dostępnych w tradycyjnym serwisie.

Gracz może zatem w mgnieniu oka zarejestrować nowe konto gracza (o korzyściach płynących z wykorzystania naszego Fortuna kodu promocyjnego już wspominaliśmy), wpłacić pierwszy depozyt, błyskawicznie odszukać i obstawić interesujące go zdarzenie, obejrzeć z niego transmisję na żywo na ekranie swojego smartfona, a następnie szybko i bezpiecznie wypłacić swoją wygraną pod wskazany adres (np. na konto bankowe). Czego chcieć więcej?!

KotwicaFortuna kod promocyjny - FAQ
Oferta z kodem promocyjnym MAXOFERTA trwa nadal w kwietniu 2023 r.! ODBIERZ >>

Jak wykorzystać Fortuna kod promocyjny?

To bardzo łatwe! Wystarczy, że w momencie rejestracji wpiszesz kod promocyjny o treści MAXOFERTA w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a bukmacher automatycznie powiększy wartość darmowych środków bonusowych w ramach promocji powitalnej.

Jakie korzyści daje Fortuna kod promocyjny?

Na graczy, którzy wykorzystają Fortuna kod promocyjny MAXOFERTA w momencie rejestracji konta czekają bonusy powitalne:

 • Zakłady bez ryzyka do 600 zł
 • Freebet 20 zł (po weryfikacji konta)
 • Freebet 10 zł (po 1-wszej wpłacie)​

Pamiętaj, że opcji jest jeszcze więcej.

Kody promocyjne oferują różni legalni bukmacherzy w Polsce, a firma bukmacherska Fortuna jest jedną z głównych. Jeżeli zastanawiasz się czy bukmacher Fortuna jest legalny w Polsce to odpowiedź jest oczywista: TAK! U bukmachera na stronie eFortuna możesz grać w pełni legalnie i bezpiecznie.


Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstwie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u