Turnieje

Wyniki Europa Conference League 1

2021
2022
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Aktualne mecze Europa Conference League 1
 
19:00
Kol 2
-
 
20:00
Kol 2
-
 
21:00
Kol 2
-
 
15:00
Kol 2
-
 
16:00
Kol 2
-
 
18:00
Kol 2
-
 
18:00
Kol 2
-
 
18:00
Kol 2
-
 
18:00
Kol 2
-
 
18:00
Kol 2
-
 
18:00
Kol 2
-
 
18:30
Kol 2
-
 
18:30
Kol 2
-
 
18:30
Kol 2
-
 
18:30
Kol 2
-
 
18:45
Kol 2
-
 
19:00
Kol 2
-
 
19:00
Kol 2
-
 
19:00
Kol 2
-
 
19:00
Kol 2
-
 
19:00
Kol 2
-
 
19:00
Kol 2
-
 
19:00
Kol 2
-
 
19:00
Kol 2
-
 
19:15
Kol 2
-
 
19:30
Kol 2
-
 
19:30
Kol 2
-
 
20:00
Kol 2
-
 
20:00
Kol 2
-
 
20:00
Kol 2
-
 
20:00
Kol 2
-
 
20:00
Kol 2
-
 
20:00
Kol 2
-
 
20:00
Kol 2
-
 
20:00
Kol 2
-
 
20:30
Kol 2
-
 
20:30
Kol 2
-
 
20:45
Kol 2
-
 
20:45
Kol 2
-
 
21:00
Kol 2
-
 
22:00
Kol 2
-
Ostatnie mecze
Międzynarodowe
Europa Conference League 1 Europa Conference League Qualification
 
27 lip
Kol 2
1-2
 
22 lip
Kol 2
2-2
 
22 lip
Kol 2
0-0
 
22 lip
Kol 2
0-0
 
22 lip
Kol 2
1-0
 
22 lip
Kol 2
0-0
Następne mecze
Międzynarodowe
Europa Conference League 1 Europa Conference League Qualification
 
5 sie 18:00
Kol 3
Dinamo Tbilisi/Maccabi Haifa - HB Torshavn
-
 
5 sie 18:00
Kol 3
Linfield/Borac Banja Luka - Shakhtyor Soligorsk/CS Fola Esch
-
 
5 sie 18:00
Kol 3
-
 
5 sie 18:00
Kol 3
Ujpest/FC Vaduz - Basel/Partizani
-
 
5 sie 18:00
Kol 3
Luzern - Drita/Feyenoord
-
 
5 sie 18:00
Kol 3
Trabzonspor - Molde/Servette
-
 
5 sie 18:00
Kol 3
Lokomotiv Plovdiv/Slovacko - FC Koebenhavn/Torpedo Zhodino
-
 
5 sie 18:00
Kol 3
FK Panevezys/Vojvodina - LASK
-
 
5 sie 18:00
Kol 3
PFC Sochi/Keshla - Partizan Beograd/DAC 1904 Dunajska Streda
-
 
5 sie 18:00
Kol 3
KuPS/Vorskla - FC Astana/Aris Thessaloniki FC
-

Drabinka Europa Conference League 1

Runda 1 Runda 2 Runda 3
Mosta 30
Spartak Trnava 22
06 lip Mos - Spa 3-2
15 lip Spa - Mos 2-0
Mons Calpe SC 10
FC Santa Coloma 14
06 lip Mon - FC 1-1
15 lip FC - Mon 4-0
Europa FC 00
FK Kauno Zalgiris 02
08 lip Eur - FK 0-0
15 lip FK - Eur 2-0
Glentoran 10
TNS 12
08 lip Gle - TNS 1-1
15 lip TNS - Gle 2-0
FK Sileks 10
CS Petrocub 11
08 lip FK - CS 1-1
15 lip CS - FK 1-0
FK Liepaja 14
FK Struga 11
08 lip FK - FK 1-1
15 lip FK - FK 1-4
Zilina 51
Dila Gori 12
08 lip Zil - Dil 5-1
15 lip Dil - Zil 2-1
Dundalk 41
Newtown 00
08 lip Dun - New 4-0
13 lip New - Dun 0-1
Sant Julia 01
Gzira United 01
karne: 5-3
08 lip San - Gzi 0-0
15 lip Gzi - San 1-1
Suduva 20
Valmiera FC 10
08 lip Sud - Val 2-1
15 lip Val - Sud 0-0
Honka 03
NSI Runavik 01
08 lip Hon - NSI 0-0
15 lip NSI - Hon 1-3
FCI Levadia 31
St Joseph's 11
08 lip FCI - St 3-1
15 lip St - FCI 1-1
Paide Linnameeskond 10
Śląsk Wrocław 22
08 lip Pai - Śl 1-2
15 lip Śl - Pai 2-0
Fehervar FC 10
Ararat 12
08 lip Feh - Ara 1-1
15 lip Ara - Feh 2-0
FC Milsami Orhei 01
FK Sarajevo 00
08 lip FC - FK 0-0
15 lip FK - FC 0-1
Drita 21
Decic Tuzi 10
08 lip Dri - Dec 2-1
15 lip Dec - Dri 0-1
FC Noah 10
KuPS 05
08 lip FC - KuP 1-0
15 lip KuP - FC 5-0
Domzale 11
Swift Hesperange 01
08 lip Dom - Swi 1-0
15 lip Swi - Dom 1-1
Shkupi 21
Llapi 01
08 lip Shk - Lla 2-0
15 lip Lla - Shk 1-1
FH Hafnarfjordur 12
Sligo Rovers 01
08 lip FH - Sli 1-0
15 lip Sli - FH 1-2
RFS 24
Klaksvik 32
08 lip RFS - Kla 2-3
15 lip Kla - RFS 2-4
FC Inter Turku 10
Puskas FC Academy 12
08 lip FC - Pus 1-1
15 lip Pus - FC 2-0
Racing FC Union Luxembourg 20
Breidablik 32
08 lip Rac - Bre 2-3
15 lip Bre - Rac 2-0
Partizani 53
FC Sfintul Gheorghe 22
08 lip Par - FC 5-2
15 lip FC - Par 2-3
Birkirkara 11
La Fiorita Montegiardino 01
08 lip Bir - La 1-0
15 lip La - Bir 1-1
Bala Town 00
Larne 11
08 lip Bal - Lar 0-1
15 lip Lar - Bal 1-0
FK Podgorica 10
Laci 03
06 lip FK - Lac 1-0
15 lip Lac - FK 3-0
Sutjeska 11
FC Gagra 01
08 lip Sut - FC 1-0
15 lip FC - Sut 1-1
FK Velez Mostar 22
Coleraine 11
08 lip FK - Col 2-1
15 lip Col - FK 1-2
Tre Penne Galazzano 00
Dinamo Batumi 43
08 lip Tre - Din 0-4
15 lip Din - Tre 3-0
Stjarnan 10
Bohemian FC 13
08 lip Stj - Boh 1-1
15 lip Boh - Stj 3-0
Siroki Brijeg 30
Vllaznia 13
08 lip Sir - Vll 3-1
15 lip Vll - Sir 3-0
Maribor 11
Urartu FC 00
08 lip Mar - Ura 1-0
15 lip Ura - Mar 0-1
HB Torshavn 42
Buducnost Podgorica 00
22 lip HB - Bud 4-0
27 lip Bud - HB 0-2
FK Kauno Zalgiris 0
TNS 5
20 lip FK - TNS 0-5
29 lip TNS - FK -
FC Prishtina 4
Connah's Quay 1
20 lip FC - Con 4-1
29 lip Con - FC -
FC Koebenhavn 4
Torpedo Zhodino 1
22 lip FC - Tor 4-1
29 lip Tor - FC -
Teuta Durres 03
Inter Club d'Escaldes 20
22 lip Teu - Int 0-2
27 lip Int - Teu 0-3
FC Astana 2
Aris Thessaloniki FC 0
22 lip FC - Ari 2-0
29 lip Ari - FC -
Ararat 2
Śląsk Wrocław 4
22 lip Ara - Śl 2-4
29 lip Śl - Ara -
FK Panevezys 0
Vojvodina 1
22 lip FK - Voj 0-1
29 lip Voj - FK -
KuPS 2
Vorskla 2
22 lip KuP - Vor 2-2
29 lip Vor - KuP -
PFC Sochi 3
Keshla 0
22 lip PFC - Kes 3-0
29 lip Kes - PFC -
RFS 3
Puskas FC Academy 0
22 lip RFS - Pus 3-0
29 lip Pus - RFS -
Austria Wien 1
Breidablik 1
22 lip Aus - Bre 1-1
29 lip Bre - Aus -
Olimpija Ljubljana 1
Birkirkara 0
22 lip Oli - Bir 1-0
29 lip Bir - Oli -
Molde 3
Servette 0
22 lip Mol - Ser 3-0
29 lip Ser - Mol -
Qarabag FK 0
FC Ashdod 0
22 lip Qar - FC 0-0
29 lip FC - Qar -
F91 Dudelange 0
Bohemian FC 1
22 lip F91 - Boh 0-1
29 lip Boh - F91 -
Dinamo Tbilisi 1
Maccabi Haifa 2
22 lip Din - Mac 1-2
29 lip Mac - Din -
Elfsborg 4
FC Milsami Orhei 0
22 lip Elf - FC 4-0
29 lip FC - Elf -
Hammarby 3
Maribor 1
22 lip Ham - Mar 3-1
29 lip Mar - Ham -
Apollon Limassol 1
Zilina 3
22 lip Apo - Zil 1-3
29 lip Zil - Apo -
CS Petrocub 0
Sivasspor 1
22 lip CS - Siv 0-1
29 lip Siv - CS -
AEL Limassol 1
Vllaznia 0
22 lip AEL - Vll 1-0
29 lip Vll - AEL -
Dinamo Batumi 0
BATE Borisov 1
22 lip Din - BAT 0-1
29 lip BAT - Din -
Spartak Trnava 0
Sepsi OSK 0
22 lip Spa - Sep 0-0
29 lip Sep - Spa -
Folgore 12
Hibernians 34
20 lip Fol - Hib 1-3
27 lip Hib - Fol 4-2
Gzira United 0
Rijeka 2
22 lip Gzi - Rij 0-2
29 lip Rij - Gzi -
Viktoria Plzen 2
Dynamo Brest 1
22 lip Vik - Dyn 2-1
29 lip Dyn - Vik -
PFC CSKA-Sofia 0
FK Liepaja 0
22 lip PFC - FK 0-0
29 lip FK - PFC -
Lokomotiv Plovdiv 1
Slovacko 0
22 lip Lok - Slo 1-0
29 lip Slo - Lok -
Laci 1
Universitatea Craiova 0
22 lip Lac - Uni 1-0
29 lip Uni - Lac -
Cukaricki 0
Sumqayit 0
21 lip Cuk - Sum 0-0
29 lip Sum - Cuk -
Riga FC 2
KF Shkendija 0
22 lip Rig - KF 2-0
29 lip KF - Rig -
Suduva 0
Raków Częstochowa 0
22 lip Sud - Rak 0-0
29 lip Rak - Sud -
Arda Kardzhali 0
Hapoel Beer Sheva 2
22 lip Ard - Hap 0-2
29 lip Hap - Ard -
Shkupi 0
Santa Clara 3
22 lip Shk - San 0-3
29 lip San - Shk -
Domzale 1
Honka 1
20 lip Dom - Hon 1-1
29 lip Hon - Dom -
Basel 3
Partizani 0
22 lip Bas - Par 3-0
29 lip Par - Bas -
FC FCSB 1
Shakhter Karagandy 0
22 lip FC - Sha 1-0
29 lip Sha - FC -
Sutjeska 0
Maccabi Tel Aviv 0
22 lip Sut - Mac 0-0
29 lip Mac - Sut -
Larne 2
AGF 1
22 lip Lar - AGF 2-1
29 lip AGF - Lar -
Gent 4
Vaalerenga 0
22 lip Gen - Vaa 4-0
29 lip Vaa - Gen -
FK Velez Mostar 2
AEK Athens 1
22 lip FK - AEK 2-1
29 lip AEK - FK -
Aberdeen 5
Haecken 1
22 lip Abe - Hae 5-1
29 lip Hae - Abe -
Hibernian 3
FC Santa Coloma 0
22 lip Hib - FC 3-0
29 lip FC - Hib -
Linfield 4
Borac Banja Luka 0
22 lip Lin - Bor 4-0
29 lip Bor - Lin -
Partizan Beograd 1
DAC 1904 Dunajska Streda 0
22 lip Par - DAC 1-0
29 lip DAC - Par -
Dundalk 2
FCI Levadia 2
22 lip Dun - FCI 2-2
29 lip FCI - Dun -
Drita 0
Feyenoord 0
22 lip Dri - Fey 0-0
29 lip Fey - Dri -
Pogoń Szczecin 0
Osijek 0
22 lip Pog - Osi 0-0
29 lip Osi - Pog -
Ujpest 2
FC Vaduz 1
22 lip Ujp - FC 2-1
29 lip FC - Ujp -
FH Hafnarfjordur 0
Rosenborg 2
22 lip FH - Ros 0-2
29 lip Ros - FH -
Hajduk Split 2
Tobol Kostanay 0
22 lip Haj - Tob 2-0
29 lip Tob - Haj -
Valur 0
Bodoe/Glimt 3
22 lip Val - Bod 0-3
29 lip Bod - Val -
Shakhtyor Soligorsk 1
CS Fola Esch 2
22 lip Sha - CS 1-2
29 lip CS - Sha -
Dinamo Tbilisi/Maccabi Haifa
HB Torshavn
05 sie Din - HB -
12 sie HB - Din -
Linfield/Borac Banja Luka
Shakhtyor Soligorsk/CS Fola Esch
05 sie Lin - Sha -
12 sie Sha - Lin -
Shamrock Rovers
Teuta Durres
05 sie Sha - Teu -
12 sie Teu - Sha -
Ujpest/FC Vaduz
Basel/Partizani
05 sie Ujp - Bas -
12 sie Bas - Ujp -
Luzern
Drita/Feyenoord
05 sie Luz - Dri -
12 sie Dri - Luz -
Trabzonspor
Molde/Servette
05 sie Tra - Mol -
12 sie Mol - Tra -
Lokomotiv Plovdiv/Slovacko
FC Koebenhavn/Torpedo Zhodino
05 sie Lok - FC -
12 sie FC - Lok -
FK Panevezys/Vojvodina
LASK
05 sie FK - LAS -
12 sie LAS - FK -
PFC Sochi/Keshla
Partizan Beograd/DAC 1904 Dunajska Streda
05 sie PFC - Par -
12 sie Par - PFC -
KuPS/Vorskla
FC Astana/Aris Thessaloniki FC
05 sie KuP - FC -
12 sie FC - KuP -
PFC CSKA-Sofia/FK Liepaja
Pogon Szczecin/Osijek
05 sie PFC - Pog -
12 sie Pog - PFC -
Suduva/Rakow Czestochowa
Rubin Kazan
05 sie Sud - Rub -
12 sie Rub - Sud -
Riga FC/KF Shkendija
Hibernians
05 sie Rig - Hib -
12 sie Hib - Rig -
FC Prishtina/Connah's Quay
Valur/Bodoe/Glimt
05 sie FC - Val -
12 sie Val - FC -
Dinamo Batumi/BATE Borisov
CS Petrocub/Sivasspor
05 sie Din - CS -
12 sie CS - Din -
Shkupi/Santa Clara
Olimpija Ljubljana/Birkirkara
05 sie Shk - Oli -
12 sie Oli - Shk -
Pacos de Ferreira
Larne/AGF
05 sie Pac - Lar -
12 sie Lar - Pac -
Austria Wien/Breidablik
Aberdeen/Haecken
05 sie Aus - Abe -
12 sie Abe - Aus -
Spartak Trnava/Sepsi OSK
Sutjeska/Maccabi Tel Aviv
05 sie Spa - Sut -
12 sie Sut - Spa -
FH Hafnarfjordur/Rosenborg
Domzale/Honka
05 sie FH - Dom -
12 sie Dom - FH -
Laci/Universitatea Craiova
Anderlecht
05 sie Lac - And -
12 sie And - Lac -
Vitesse
Dundalk/FCI Levadia
05 sie Vit - Dun -
12 sie Dun - Vit -
Hajduk Split/Tobol Kostanay
Apollon Limassol/Zilina
05 sie Haj - Apo -
12 sie Apo - Haj -
FK Kauno Zalgiris/TNS
Viktoria Plzen/Dynamo Brest
05 sie FK - Vik -
12 sie Vik - FK -
Hibernian/FC Santa Coloma
Gzira United/Rijeka
05 sie Hib - Gzi -
12 sie Gzi - Hib -
Elfsborg/FC Milsami Orhei
FK Velez Mostar/AEK Athens
05 sie Elf - FK -
12 sie FK - Elf -
RFS/Puskas FC Academy
Gent/Vaalerenga
05 sie RFS - Gen -
12 sie Gen - RFS -
F91 Dudelange/Bohemian FC
PAOK Thessaloniki FC
05 sie F91 - PAO -
12 sie PAO - F91 -
Cukaricki/Sumqayit
Hammarby/Maribor
05 sie Cuk - Ham -
12 sie Ham - Cuk -
AEL Limassol/Vllaznia
Qarabag FK/FC Ashdod
05 sie AEL - Qar -
12 sie Qar - AEL -
Ararat/Slask Wroclaw
Arda Kardzhali/Hapoel Beer Sheva
05 sie Ara - Ard -
12 sie Ard - Ara -
FC Kolos Kovalivka
FC FCSB/Shakhter Karagandy
05 sie FC - FC -
12 sie FC - FC -
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Santos FC 0-0 Juazeirense
    Kartka Kartka: 37' oczekuje na nazwisko zawodnika...
  • O\'Higgins 2-2 Curico Unido
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u