Turnieje

Wyniki Europa Conference League 1

2021
2022
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:

Drabinka Europa Conference League 1

Runda 1 Runda 2 Runda 3 finał
FK Sileks 10
CS Petrocub 11
08 lip FK - CS 1-1
15 lip CS - FK 1-0
Mons Calpe SC 10
FC Santa Coloma 14
06 lip Mon - FC 1-1
15 lip FC - Mon 4-0
FK Podgorica 10
Laci 03
06 lip FK - Lac 1-0
15 lip Lac - FK 3-0
Europa FC 00
FK Kauno Zalgiris 02
08 lip Eur - FK 0-0
15 lip FK - Eur 2-0
Mosta 30
Spartak Trnava 22
06 lip Mos - Spa 3-2
15 lip Spa - Mos 2-0
FK Liepaja 14
FK Struga 11
08 lip FK - FK 1-1
15 lip FK - FK 1-4
Sutjeska 11
FC Gagra 01
08 lip Sut - FC 1-0
15 lip FC - Sut 1-1
RFS 24
Klaksvik 32
08 lip RFS - Kla 2-3
15 lip Kla - RFS 2-4
Sant Julia 01
Gzira United 01
karne: 5-3
08 lip San - Gzi 0-0
15 lip Gzi - San 1-1
Suduva 20
Valmiera FC 10
08 lip Sud - Val 2-1
15 lip Val - Sud 0-0
FC Noah 10
KuPS 05
08 lip FC - KuP 1-0
15 lip KuP - FC 5-0
FCI Levadia 31
St Joseph's 11
08 lip FCI - St 3-1
15 lip St - FCI 1-1
Zilina 51
Dila Gori 12
08 lip Zil - Dil 5-1
15 lip Dil - Zil 2-1
Dundalk 41
Newtown 00
08 lip Dun - New 4-0
13 lip New - Dun 0-1
FC Milsami Orhei 01
FK Sarajevo 00
08 lip FC - FK 0-0
15 lip FK - FC 0-1
Drita 21
Decic Tuzi 10
08 lip Dri - Dec 2-1
15 lip Dec - Dri 0-1
Glentoran 10
TNS 12
08 lip Gle - TNS 1-1
15 lip TNS - Gle 2-0
Birkirkara 11
La Fiorita Montegiardino 01
08 lip Bir - La 1-0
15 lip La - Bir 1-1
Siroki Brijeg 30
Vllaznia 13
08 lip Sir - Vll 3-1
15 lip Vll - Sir 3-0
FH Hafnarfjordur 12
Sligo Rovers 01
08 lip FH - Sli 1-0
15 lip Sli - FH 1-2
Fehervar FC 10
Ararat 12
08 lip Feh - Ara 1-1
15 lip Ara - Feh 2-0
Paide Linnameeskond 10
Śląsk Wrocław 22
08 lip Pai - Śl 1-2
15 lip Śl - Pai 2-0
Racing FC Union Luxembourg 20
Breidablik 32
08 lip Rac - Bre 2-3
15 lip Bre - Rac 2-0
Partizani 53
FC Sfintul Gheorghe 22
08 lip Par - FC 5-2
15 lip FC - Par 2-3
FC Inter Turku 10
Puskas FC Academy 12
08 lip FC - Pus 1-1
15 lip Pus - FC 2-0
FK Velez Mostar 22
Coleraine 11
08 lip FK - Col 2-1
15 lip Col - FK 1-2
Honka 03
NSI Runavik 01
08 lip Hon - NSI 0-0
15 lip NSI - Hon 1-3
Domzale 11
Swift Hesperange 01
08 lip Dom - Swi 1-0
15 lip Swi - Dom 1-1
Bala Town 00
Larne 11
08 lip Bal - Lar 0-1
15 lip Lar - Bal 1-0
Tre Penne Galazzano 00
Dinamo Batumi 43
08 lip Tre - Din 0-4
15 lip Din - Tre 3-0
Stjarnan 10
Bohemian FC 13
08 lip Stj - Boh 1-1
15 lip Boh - Stj 3-0
Shkupi 21
Llapi 01
08 lip Shk - Lla 2-0
15 lip Lla - Shk 1-1
Maribor 11
Urartu FC 00
08 lip Mar - Ura 1-0
15 lip Ura - Mar 0-1
FC FCSB 11
Shakhter Karagandy 02
karne: 5-3
22 lip FC - Sha 1-0
29 lip Sha - FC 2-1
Laci 10
Universitatea Craiova 00
22 lip Lac - Uni 1-0
29 lip Uni - Lac 0-0
Spartak Trnava 01
Sepsi OSK 01
karne: 3-4
22 lip Spa - Sep 0-0
29 lip Sep - Spa 1-1
Sutjeska 01
Maccabi Tel Aviv 03
22 lip Sut - Mac 0-0
29 lip Mac - Sut 3-1
FC Astana 21
Aris Thessaloniki FC 02
22 lip FC - Ari 2-0
29 lip Ari - FC 2-1
KuPS 23
Vorskla 22
22 lip KuP - Vor 2-2
29 lip Vor - KuP 2-3
Partizan Beograd 12
DAC 1904 Dunajska Streda 00
22 lip Par - DAC 1-0
29 lip DAC - Par 0-2
PFC Sochi 34
Keshla 02
22 lip PFC - Kes 3-0
29 lip Kes - PFC 2-4
Qarabag FK 01
FC Ashdod 00
22 lip Qar - FC 0-0
29 lip FC - Qar 0-1
AEL Limassol 11
Vllaznia 00
22 lip AEL - Vll 1-0
29 lip Vll - AEL 0-1
Aberdeen 50
Haecken 12
22 lip Abe - Hae 5-1
29 lip Hae - Abe 2-0
Austria Wien 11
Breidablik 12
22 lip Aus - Bre 1-1
29 lip Bre - Aus 2-1
Teuta Durres 03
Inter Club d'Escaldes 20
22 lip Teu - Int 0-2
27 lip Int - Teu 0-3
Domzale 11
Honka 10
20 lip Dom - Hon 1-1
29 lip Hon - Dom 0-1
Larne 21
AGF 11
22 lip Lar - AGF 2-1
29 lip AGF - Lar 1-1
F91 Dudelange 00
Bohemian FC 13
22 lip F91 - Boh 0-1
29 lip Boh - F91 3-0
Gent 40
Vaalerenga 02
22 lip Gen - Vaa 4-0
29 lip Vaa - Gen 2-0
RFS 32
Puskas FC Academy 00
22 lip RFS - Pus 3-0
29 lip Pus - RFS 0-2
Suduva 00
Raków Częstochowa 00
karne: 4-3
22 lip Sud - Rak 0-0
29 lip Rak - Sud 0-0
Hibernian 32
FC Santa Coloma 01
22 lip Hib - FC 3-0
29 lip FC - Hib 1-2
Valur 00
Bodoe/Glimt 33
22 lip Val - Bod 0-3
29 lip Bod - Val 3-0
FC Prishtina 42
Connah's Quay Nomads 14
20 lip FC - Con 4-1
29 lip Con - FC 4-2
Dinamo Batumi 04
BATE Borisov 11
22 lip Din - BAT 0-1
29 lip BAT - Din 1-4
CS Petrocub 00
Sivasspor 11
22 lip CS - Siv 0-1
29 lip Siv - CS 1-0
FK Panevezys 00
Vojvodina 11
22 lip FK - Voj 0-1
29 lip Voj - FK 1-0
Gzira United 00
Rijeka 21
22 lip Gzi - Rij 0-2
29 lip Rij - Gzi 1-0
Hajduk Split 21
Tobol Kostanay 04
22 lip Haj - Tob 2-0
29 lip Tob - Haj 4-1
Apollon Limassol 12
Zilina 32
22 lip Apo - Zil 1-3
29 lip Zil - Apo 2-2
Viktoria Plzen 22
Dynamo Brest 11
22 lip Vik - Dyn 2-1
29 lip Dyn - Vik 1-2
FK Kauno Zalgiris 01
TNS 55
20 lip FK - TNS 0-5
29 lip TNS - FK 5-1
PFC CSKA-Sofia 00
FK Liepaja 00
karne: 1-3
22 lip PFC - FK 0-0
29 lip FK - PFC 0-0
Pogoń Szczecin 00
Osijek 01
22 lip Pog - Osi 0-0
29 lip Osi - Pog 1-0
Riga FC 21
KF Shkendija 00
22 lip Rig - KF 2-0
29 lip KF - Rig 0-1
Folgore 12
Hibernians 34
20 lip Fol - Hib 1-3
27 lip Hib - Fol 4-2
FK Velez Mostar 20
AEK Athens 11
karne: 2-3
22 lip FK - AEK 2-1
29 lip AEK - FK 1-0
Elfsborg 45
FC Milsami Orhei 00
22 lip Elf - FC 4-0
29 lip FC - Elf 0-5
HB Torshavn 42
Buducnost Podgorica 00
22 lip HB - Bud 4-0
27 lip Bud - HB 0-2
Dinamo Tbilisi 11
Maccabi Haifa 25
22 lip Din - Mac 1-2
29 lip Mac - Din 5-1
Lokomotiv Plovdiv 10
Slovacko 01
karne: 2-3
22 lip Lok - Slo 1-0
29 lip Slo - Lok 1-0
FC Koebenhavn 45
Torpedo Zhodino 10
22 lip FC - Tor 4-1
29 lip Tor - FC 0-5
Ararat 23
Śląsk Wrocław 43
22 lip Ara - Śl 2-4
29 lip Śl - Ara 3-3
Arda Kardzhali 00
Hapoel Beer Sheva 24
22 lip Ard - Hap 0-2
29 lip Hap - Ard 4-0
Shkupi 00
Santa Clara 32
22 lip Shk - San 0-3
29 lip San - Shk 2-0
Olimpija Ljubljana 10
Birkirkara 01
karne: 4-5
22 lip Oli - Bir 1-0
29 lip Bir - Oli 1-0
Hammarby 31
Maribor 10
22 lip Ham - Mar 3-1
29 lip Mar - Ham 0-1
Cukaricki 02
Sumqayit 00
21 lip Cuk - Sum 0-0
29 lip Sum - Cuk 0-2
Ujpest 23
FC Vaduz 11
22 lip Ujp - FC 2-1
29 lip FC - Ujp 1-3
Basel 32
Partizani 00
22 lip Bas - Par 3-0
29 lip Par - Bas 0-2
Dundalk 22
FCI Levadia 21
22 lip Dun - FCI 2-2
29 lip FCI - Dun 1-2
Shakhtyor Soligorsk 10
CS Fola Esch 21
22 lip Sha - CS 1-2
29 lip CS - Sha 1-0
Drita 02
Feyenoord 03
22 lip Dri - Fey 0-0
29 lip Fey - Dri 3-2
FH Hafnarfjordur 01
Rosenborg 24
22 lip FH - Ros 0-2
29 lip Ros - FH 4-1
Molde 30
Servette 02
22 lip Mol - Ser 3-0
29 lip Ser - Mol 2-0
Linfield 40
Borac Banja Luka 00
22 lip Lin - Bor 4-0
29 lip Bor - Lin 0-0
FC Kolos Kovalivka 00
Shakhter Karagandy 00
karne: 3-1
05 sie FC - Sha 0-0
10 sie Sha - FC 0-0
Spartak Trnava 00
Maccabi Tel Aviv 01
05 sie Spa - Mac 0-0
12 sie Mac - Spa 1-0
KuPS 14
FC Astana 13
05 sie KuP - FC 1-1
12 sie FC - KuP 3-4
PFC Sochi 12
Partizan Beograd 12
karne: 4-2
05 sie PFC - Par 1-1
12 sie Par - PFC 2-2
AEL Limassol 10
Qarabag FK 11
05 sie AEL - Qar 1-1
12 sie Qar - AEL 1-0
Breidablik 21
Aberdeen 32
05 sie Bre - Abe 2-3
12 sie Abe - Bre 2-1
Shamrock Rovers 12
Teuta Durres 00
05 sie Sha - Teu 1-0
12 sie Teu - Sha 0-2
Pacos de Ferreira 40
Larne 01
05 sie Pac - Lar 4-0
12 sie Lar - Pac 1-0
Gent 21
RFS 20
05 sie Gen - RFS 2-2
12 sie RFS - Gen 0-1
Raków Częstochowa 01
Rubin Kazan 00
05 sie Rak - Rub 0-0
12 sie Rub - Rak 0-1
FC Prishtina 20
Bodoe/Glimt 12
05 sie FC - Bod 2-1
12 sie Bod - FC 2-0
Dinamo Batumi 11
Sivasspor 21
05 sie Din - Siv 1-2
12 sie Siv - Din 1-1
Vojvodina 01
LASK 16
05 sie Voj - LAS 0-1
12 sie LAS - Voj 6-1
Tobol Kostanay 00
Zilina 15
05 sie Tob - Zil 0-1
12 sie Zil - Tob 5-0
TNS 41
Viktoria Plzen 23
karne: 4-1
05 sie TNS - Vik 4-2
12 sie Vik - TNS 3-1
PFC CSKA-Sofia 41
Osijek 21
05 sie PFC - Osi 4-2
12 sie Osi - PFC 1-1
Riga FC 04
Hibernians 11
05 sie Rig - Hib 0-1
12 sie Hib - Rig 1-4
Elfsborg 14
FK Velez Mostar 11
05 sie Elf - FK 1-1
12 sie FK - Elf 1-4
Maccabi Haifa 70
HB Torshavn 21
05 sie Mac - HB 7-2
12 sie HB - Mac 1-0
Lokomotiv Plovdiv 12
FC Koebenhavn 14
05 sie Lok - FC 1-1
12 sie FC - Lok 4-2
Śląsk Wrocław 20
Hapoel Beer Sheva 14
05 sie Śl - Hap 2-1
12 sie Hap - Śl 4-0
Santa Clara 21
Olimpija Ljubljana 00
05 sie San - Oli 2-0
12 sie Oli - San 0-1
Cukaricki 31
Hammarby 15
05 sie Cuk - Ham 3-1
12 sie Ham - Cuk 5-1
Ujpest 10
Basel 24
05 sie Ujp - Bas 1-2
12 sie Bas - Ujp 4-0
Linfield 11
CS Fola Esch 22
03 sie Lin - CS 1-2
12 sie CS - Lin 2-1
Luzern 00
Feyenoord 33
05 sie Luz - Fey 0-3
12 sie Fey - Luz 3-0
Trabzonspor 31
Molde 31
karne: 3-4
05 sie Tra - Mol 3-3
12 sie Mol - Tra 1-1
Rosenborg 62
Domzale 11
05 sie Ros - Dom 6-1
10 sie Dom - Ros 1-2
Vitesse 22
Dundalk 21
05 sie Vit - Dun 2-2
12 sie Dun - Vit 1-2
Laci 01
Anderlecht 32
05 sie Lac - And 0-3
12 sie And - Lac 2-1
Hibernian 11
Rijeka 14
05 sie Hib - Rij 1-1
12 sie Rij - Hib 4-1
Bohemian FC 20
PAOK Thessaloniki FC 12
03 sie Boh - PAO 2-1
12 sie PAO - Boh 2-0
Shakhter Karagandy 10
Maccabi Tel Aviv 22
19 sie Sha - Mac 1-2
26 sie Mac - Sha 2-0
KuPS 00
Union Berlin 40
19 sie KuP - Uni 0-4
26 sie Uni - KuP 0-0
Qarabag FK 13
Aberdeen 01
19 sie Qar - Abe 1-0
26 sie Abe - Qar 1-3
Flora Tallinn 41
Shamrock Rovers 20
19 sie Flo - Sha 4-2
26 sie Sha - Flo 0-1
Raków Częstochowa 10
Gent 03
19 sie Rak - Gen 1-0
26 sie Gen - Rak 3-0
Zalgiris Vilnius 20
Bodoe/Glimt 21
19 sie Zal - Bod 2-2
26 sie Bod - Zal 1-0
LASK 12
St. Johnstone 10
19 sie LAS - St. 1-1
26 sie St. - LAS 0-2
Viktoria Plzen 20
PFC CSKA-Sofia 03
19 sie Vik - PFC 2-0
26 sie PFC - Vik 3-0
Riga FC 11
Lincoln Red Imps FC 13
19 sie Rig - Lin 1-1
26 sie Lin - Rig 3-1
FK Neftchi 30
Maccabi Haifa 34
19 sie FK - Mac 3-3
26 sie Mac - FK 4-0
Hapoel Beer Sheva 01
Anorthosis 03
19 sie Hap - Ano 0-0
26 sie Ano - Hap 3-1
Basel 31
Hammarby 13
karne: 3-4
19 sie Bas - Ham 3-1
26 sie Ham - Bas 3-1
CS Fola Esch 11
Kairat Almaty 43
19 sie CS - Kai 1-4
26 sie Kai - CS 3-1
Trabzonspor 10
Roma 23
19 sie Tra - Rom 1-2
26 sie Rom - Tra 3-0
Anderlecht 31
Vitesse 32
19 sie And - Vit 3-3
26 sie Vit - And 2-1
PAOK Thessaloniki FC 12
Rijeka 10
19 sie PAO - Rij 1-1
26 sie Rij - PAO 0-2
Rennes 23
Rosenborg 01
19 sie Ren - Ros 2-0
26 sie Ros - Ren 1-3
Jablonec 53
Zilina 10
19 sie Jab - Zil 5-1
26 sie Zil - Jab 0-3
Sivasspor 10
FC Koebenhavn 25
19 sie Siv - FC 1-2
26 sie FC - Siv 5-0
Feyenoord 51
Elfsborg 03
19 sie Fey - Elf 5-0
26 sie Elf - Fey 3-1
Pacos de Ferreira 10
Tottenham Hotspur 03
19 sie Pac - Tot 1-0
26 sie Tot - Pac 3-0
Santa Clara 20
Partizan Beograd 12
19 sie San - Par 2-1
26 sie Par - San 2-0
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Orlando City 1-0 New England Revolution
    GolGol: 39' Nani
  • Bahia 2-0 Chapecoense AF
    Kartka Kartka: 47' oczekuje na nazwisko zawodnika...
  • Atletico de San Luis 0-3 Atlas
    GolGol: 32' Cesar Furch
  • Santos 0-0 Toluca
    Kartka Kartka: 26' Gutierrez
  • Saskatoon Blades 4-1 Regina Pats
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Bahia 2-0 Chapecoense AF
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Oshawa Generals 4-4 Ottawa 67\'s
    Zmiana statusu meczu: Po karnych
  • Chicago Blackhawks 2-4 Detroit Red Wings
    GolGol: 32' Kubalik
  • Velez Sarsfield 1-0 Boca Juniors
    Kartka Kartka: 59' Bouzat
  • Atletico de San Luis 0-3 Atlas
    GolGol: 29' Hugo Nervo
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u