Turnieje

Najlepsi strzelcy Kwalifikacje FA Trophy

2019
2020
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Klasyfikacja strzelców Kwalifikacje FA Trophy

W tym sezonie najwięcej goli w Kwalifikacje FA Trophy 2019/2020 strzelili:
Josh Walker (Barnet) - 5 goli
Nicolas Haughton (AFC Fylde) - 4 goli
Simeon Cobourne (Halesowen) - 3 goli

Poniżej znajdziesz pełną tabelę klasyfikacji strzelców Kwalifikacje FA Trophy 2019/2020.
Kwalifikacje FA Trophy najlepsi strzelcy
Poz Zawodnik Drużyna Bramek
1 Josh Walker Barnet Barnet 5
2 Nicolas Haughton AFC Fylde 4
3 Simeon Cobourne Halesowen 3
4 Matt Briggs Dorking Wanderers 3
5 Rhys Murphy Yeovil Town Yeovil Town 3
6 Courtney Duffus Yeovil Town Yeovil Town 3
7 Jordan Hulme Altrincham Altrincham 3
8 Jordan Williams AFC Fylde 3
9 Josh March Leamington 3
10 Jack Sampson Southport Southport 3
11 Harry Gibbs Aveley 3
12 Marcus Marshall Matlock Town 3
13 Chris Whelpdale Chelmsford 2
14 Chris Holroyd Chorley 2
15 Ryan Brunt Bath City 2
16 Shaun Jeffers Chelmsford 2
17 James McShane Dorking Wanderers 2
18 Danilo Orsi-Dadomo Hampton & Richmond 2
19 Kristian Dennis Notts County Notts County 2
20 Kyle Wootton Notts County Notts County 2
21 Nathan Cartman Farsley Celtic AFC Farsley Celtic AFC 2
22 John Rooney Barrow Barrow 2
23 Tunde Owolabi FC United of Manchester 2
24 Shamir Fenelon Maidenhead United 2
25 Danny Whitehall Maidenhead United 2
26 Adam Thomas Stockport County Stockport County 2
27 Dior Angus Barrow Barrow 2
28 Jack Redshaw FC Halifax Town FC Halifax Town 2
29 George Carline Leamington 2
30 Mitch Brundle Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 2
31 Jamie Reid Torquay United Torquay United 2
32 Jack Muldoon Harrogate 2
33 Jon Nouble Concord Rangers 2
34 Joan Luque Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 2
35 Simeon Akinola Barnet Barnet 2
36 Omar Bugiel Sutton United 2
37 Saikou Janneh Torquay United Torquay United 2
38 Alex Wall Hemel Hempstead 2
39 Lloyd Kerry Harrogate 2
40 Rob Evans Halesowen 2
41 Jack Hindle Barrow Barrow 2
42 Lamar Reynolds Concord Rangers 2
43 Adam Murray Royston Town 2
44 Shad Ngandu Aveley 2
45 Matt Bateman Royston Town 2
46 Jason Prior Dorking Wanderers 2
47 Jason Gilchrist South Shields 2
48 Jason Raad Aveley 2
49 Danny Kedwell Havant and Waterlooville Havant and Waterlooville 1
50 Brendan Kiernan Harrogate 1
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Alize Cornet 0-2 Elena Rybakina
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Martina Trevisan 0-0 Sachia Vickery
    Zmiana statusu meczu: 1st Set
  • Dinamo-Auto 1-1 CS Petrocub
    GolGol: 70' Paireli
  • Mayo Hibi 0-1 Caroline Dolehide
    Zmiana statusu meczu: 2nd Set
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u