Reklama
Turnieje
Reklama

Najlepsi strzelcy Kwalifikacje FA Trophy

2022
2023
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Klasyfikacja strzelców Kwalifikacje FA Trophy

W tym sezonie najwięcej goli w Kwalifikacje FA Trophy 2022/2023 strzelili:
James Spencer (Farsley Celtic AFC) - 3 goli
Inih Effiong (Aldershot Town) - 3 goli
Jake Bickerstaff (Wrexham) - 3 goli

Poniżej znajdziesz pełną tabelę klasyfikacji strzelców Kwalifikacje FA Trophy 2022/2023.
Kwalifikacje FA Trophy najlepsi strzelcy
Poz Zawodnik Drużyna Bramek
1 James Spencer Farsley Celtic AFC Farsley Celtic AFC 3
2 Inih Effiong Aldershot Town Aldershot Town 3
3 Jake Bickerstaff Wrexham Wrexham 3
4 Roarie Deacon Maidstone 3
5 Lenell John-Lewis York City York City 3
6 Harry Pritchard Barnet Barnet 3
7 Harry Smith Barnet Barnet 3
8 Jordan Hulme Altrincham Altrincham 3
9 Kane Ferdinand Maidenhead United 2
10 Ryan Seager Dorking Wanderers 2
11 Junior Morias Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 2
12 Millenic Alli FC Halifax Town FC Halifax Town 2
13 Henry Landers Banbury United 2
14 Finlay Barnes Leiston 2
15 Sam Austin Notts County Notts County 2
16 Regan Booty Maidstone 2
17 Ashley Chambers Coalville Town 2
18 Ryan Glover Aldershot Town Aldershot Town 2
19 Robert Harker FC Halifax Town FC Halifax Town 2
20 Danny Whitehall Eastleigh 2
21 Harry Cardwell Southend United Southend United 2
22 Nathan Thomas York City York City 2
23 George Moore Harrow Borough 2
24 Aaron Jarvis Torquay United Torquay United 2
25 Manny Duku York City York City 2
26 Bobby Johnson Farsley Celtic AFC Farsley Celtic AFC 2
27 Jacob Hazel Darlington Darlington 2
28 Danny Elliott Gateshead FC Gateshead FC 2
29 Giorgio Rasulo Banbury United 2
30 Jack Lambert Darlington Darlington 2
31 Greg Olley Gateshead FC Gateshead FC 2
32 Jake Evans Hungerford Town 2
33 Stephen Wearne Torquay United Torquay United 2
34 Paul McCallum Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 1
35 Kole Hall Chester FC Chester FC 1
36 Harry Williams Swindon Supermarine 1
37 Peter Clarke Oldham Athletic Oldham Athletic 1
38 Harvey Gilmour FC Halifax Town FC Halifax Town 1
39 Sam Croix Bognor Regis Town 1
40 Christie Ward Hungerford Town 1
41 Joe Doyle Coalville Town 1
42 Callum Cockerill Mollett Tamworth 1
43 Jack Bearne Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers 1
44 Joshua Solomon-Davies Marine 1
45 Tyrese Sinclair Altrincham Altrincham 1
46 Caolan Lavery Scunthorpe United Scunthorpe United 1
47 Eduino Vaz Chelmsford 1
48 Ashley Nathaniel-George Maidenhead United 1
49 Dan Gifford Bognor Regis Town 1
50 Harry Panayiotou Aldershot Town Aldershot Town 1
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Provincial Ovalle 1-3 Cobresal
    GolGol: 6' Coelho Díaz
  • Provincial Ovalle 1-3 Cobresal
    GolGol: 14' Coelho Díaz
  • El Linqueno 2-2 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
    GolGol: 27' Sosa
  • El Linqueno 2-2 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
    GolGol: 68' Sonzogni
  • El Linqueno 2-2 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
    GolGol: 41' Ciampichetti
  • El Linqueno 2-2 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
    GolGol: 78' Machado
  • Austria 0-1 Francja
    GolGol: 38' Woeber
  • Austria 0-1 Francja
    Zmiana: 71' Wchodzi na boiska Kolo Muani Schodzi z boiska Dembele
  • Austria 0-1 Francja
    Zmiana: 71' Wchodzi na boiska Camavinga Schodzi z boiska Rabiot
  • El Linqueno 2-2 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
    Zmiana statusu meczu: Koniec
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u