Turnieje

Wyniki Kwalifikacje FA Trophy

2021
2022
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Wyniki ostatnich meczów
Anglia
Anglia FA Trophy
 
2 kwi
pófinał
0-1
 
2 kwi
pófinał
0-0
 
12 mar
Po karnych
1-0
 
11 mar
Koniec
1-1
 
12 lut
Kol 5
0-0
 
12 lut
Kol 5
0-0
 
12 lut
Kol 5
0-0
Anglia
Anglia FA Trophy Kwalifikacje
 
3 lis
Kol 3
1-0
 
30 paź
Kol 3
1-1
 
30 paź
Kol 3
1-0
 
30 paź
Kol 3
2-1
 
30 paź
Kol 3
1-1
 
30 paź
Kol 3
0-1
Następne mecze
Anglia
Anglia FA Trophy
 
22 maj 17:15
finał
-

Drabinka Kwalifikacje FA Trophy

FA Trophy
FA Trophy Kwalifikacje
Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Runda 0 pófinały finał
Farnborough 1
Banbury United 0
13 lis Far - Ban 1-0
Royston Town 1
Kingstonian 1
13 lis Roy - Kin 1-1
Felixstowe & Walton United 2
Peterborough Sports 1
13 lis Fel - Pet 2-1
Liversedge 3
Basford United 2
13 lis Liv - Bas 3-2
Bishop's Stortford 2
Chipstead 1
13 lis Bis - Chi 2-1
Nantwich Town 2
Grantham Town 1
13 lis Nan - Gra 2-1
Carlton Town 1
Stourbridge 2
13 lis Car - Sto 1-2
Plymouth Parkway 4
Salisbury 0
13 lis Ply - Sal 4-0
Rushall Olympic 0
Matlock Town 4
13 lis Rus - Mat 0-4
Whitby 5
Mossley AFC 0
13 lis Whi - Mos 5-0
Colne 1
Tamworth 1
13 lis Col - Tam 1-1
Radcliffe 2
Nuneaton Borough FC 0
13 lis Rad - Nun 2-0
Canvey 6
Yaxley 0
13 lis Can - Yax 6-0
Bootle 3
Stalybridge 3
13 lis Boo - Sta 3-3
Brentwood Town 4
Staines Town 1
13 lis Bre - Sta 4-1
Weston Super Mare 1
Wimborne Town 2
13 lis Wes - Wim 1-2
Hayes & Yeading United 0
Worthing 3
13 lis Hay - Wor 0-3
Warrington Town 2
Chasetown 0
13 lis War - Cha 2-0
Bromsgrove Sporting 0
Morpeth Town FC 0
13 lis Bro - Mor 0-0
Gainsborough 1
Lancaster City 2
13 lis Gai - Lan 1-2
Bedford Town 0
Potters Bar Town 1
13 lis Bed - Pot 0-1
Hanwell Town 1
Wingate & Finchley 0
13 lis Han - Win 1-0
Ashton United 5
Sutton Coldfield Town 1
13 lis Ash - Sut 5-1
Leiston 3
Harrow Borough 0
13 lis Lei - Har 3-0
Welwyn Garden City 2
Carshalton Athletic 1
13 lis Wel - Car 2-1
Needham Market 3
Margate 2
13 lis Nee - Mar 3-2
Walton Casuals 2
Uxbridge 6
13 lis Wal - Uxb 2-6
AFC Totton 2
Frome Town 2
13 lis AFC - Fro 2-2
Cray Wanderers 2
Bedfont Sports Club 1
13 lis Cra - Bed 2-1
Cheshunt 1
Berkhamsted 0
13 lis Che - Ber 1-0
Hartley Wintney 3
Willand Rovers 0
13 lis Har - Wil 3-0
Folkestone Invicta 2
Faversham Town 1
13 lis Fol - Fav 2-1
Marine 2
Dunston UTS 2
13 lis Mar - Dun 2-2
Binfield 3
Cinderford Town 0
13 lis Bin - Cin 3-0
Biggleswade Town 1
Enfield Town 2
13 lis Big - Enf 1-2
Marske United 3
FC United of Manchester 2
13 lis Mar - FC 3-2
Marlow 2
Larkhall Athletic 2
13 lis Mar - Lar 2-2
Bracknell Town 1
Tiverton 3
13 lis Bra - Tiv 1-3
Truro City 1
Bognor Regis Town 1
14 lis Tru - Bog 1-1
Kingstonian 4
Farnborough 1
28 lis Kin - Far 4-1
Felixstowe & Walton United 0
Telford 4
27 lis Fel - Tel 0-4
AFC Fylde 1
Gateshead FC 0
27 lis AFC - Gat 1-0
Hemel Hempstead 1
Stourbridge 1
27 lis Hem - Sto 1-1
Whitby 0
Nantwich Town 1
30 lis Whi - Nan 0-1
Radcliffe 5
Tamworth 1
27 lis Rad - Tam 5-1
Canvey 0
Tonbridge Angels 1
27 lis Can - Ton 0-1
Brentwood Town 1
Dulwich Hamlet 2
27 lis Bre - Dul 1-2
Gloucester City 3
Kettering Town FC 0
27 lis Glo - Ket 3-0
Bath City 0
Dartford 0
27 lis Bat - Dar 0-0
Hungerford Town 3
Welling United 2
27 lis Hun - Wel 3-2
Ashton United 1
Guiseley 2
01 gru Ash - Gui 1-2
Needham Market 3
Welwyn Garden City 1
27 lis Nee - Wel 3-1
Chippenham Town 0
Uxbridge 1
27 lis Chi - Uxb 0-1
Cray Wanderers 2
Ebbsfleet United 2
27 lis Cra - Ebb 2-2
Hartley Wintney 0
Folkestone Invicta 2
27 lis Har - Fol 0-2
Bradford PA 3
Marine 3
01 gru Bra - Mar 3-3
Maidstone 1
Billericay 1
27 lis Mai - Bil 1-1
Curzon 2
Chester FC 1
27 lis Cur - Che 2-1
Leamington 0
Alfreton Town 3
27 lis Lea - Alf 0-3
Binfield 2
Truro City 3
27 lis Bin - Tru 2-3
Farsley Celtic AFC 1
Stalybridge 0
30 lis Far - Sta 1-0
Hanwell Town 0
Enfield Town 2
27 lis Han - Enf 0-2
Worthing 0
Dorking Wanderers 2
27 lis Wor - Dor 0-2
Concord Rangers 0
AFC Totton 5
27 lis Con - AFC 0-5
Wimborne Town 1
Larkhall Athletic 2
27 lis Wim - Lar 1-2
Southport 1
Darlington 1
30 lis Sou - Dar 1-1
Plymouth Parkway 1
Hampton & Richmond 0
27 lis Ply - Ham 1-0
Braintree Town 3
Potters Bar Town 1
27 lis Bra - Pot 3-1
Oxford City 1
St Albans 4
27 lis Oxf - St 1-4
Bishop's Stortford 5
Leiston 1
27 lis Bis - Lei 5-1
Chelmsford 1
Cheshunt 2
27 lis Che - Che 1-2
Matlock Town 3
Marske United 2
30 lis Mat - Mar 3-2
York City 1
Blyth Spartans 0
27 lis Yor - Bly 1-0
Eastbourne Borough 2
Tiverton 1
27 lis Eas - Tiv 2-1
Slough Town 1
Havant and Waterlooville 0
27 lis Slo - Hav 1-0
Liversedge 1
Lancaster City 3
30 lis Liv - Lan 1-3
Warrington Town 1
Morpeth Town FC 1
27 lis War - Mor 1-1
Brackley Town 1
Boston United 2
27 lis Bra - Bos 1-2
Hereford 1
Kidderminster Harriers 1
27 lis Her - Kid 1-1
Spennymoor Town FC 0
Chorley 0
30 lis Spe - Cho 0-0
Aldershot Town 2
Kingstonian 1
18 gru Ald - Kin 2-1
Dover 0
Bromley 1
18 gru Dov - Bro 0-1
King's Lynn Town 2
Nantwich Town 1
18 gru Kin - Nan 2-1
Tonbridge Angels 2
Torquay United 1
18 gru Ton - Tor 2-1
Wrexham 5
Gloucester City 0
18 gru Wre - Glo 5-0
Hungerford Town 0
Weymouth 1
18 gru Hun - Wey 0-1
Needham Market 2
Wealdstone 1
18 gru Nee - Wea 2-1
Yeovil Town 3
Woking 1
18 gru Yeo - Wok 3-1
Bradford PA 3
FC Halifax Town 3
21 gru Bra - FC 3-3
Curzon 1
Alfreton Town 3
18 gru Cur - Alf 1-3
Notts County 2
Altrincham 1
18 gru Not - Alt 2-1
Eastleigh 5
Enfield Town 0
18 gru Eas - Enf 5-0
Larkhall Athletic 2
AFC Totton 1
18 gru Lar - AFC 2-1
Stockport County 4
Grimsby Town 0
18 gru Sto - Gri 4-0
St Albans 0
Braintree Town 0
18 gru St - Bra 0-0
Cheshunt 0
Bishop's Stortford 0
18 gru Che - Bis 0-0
Matlock Town 0
York City 1
18 gru Mat - Yor 0-1
Slough Town 3
Eastbourne Borough 1
18 gru Slo - Eas 3-1
Morpeth Town FC 3
Lancaster City 3
18 gru Mor - Lan 3-3
Boston United 4
Kidderminster Harriers 1
18 gru Bos - Kid 4-1
Radcliffe 0
Spennymoor Town FC 1
18 gru Rad - Spe 0-1
Plymouth Parkway 1
Dulwich Hamlet 1
18 gru Ply - Dul 1-1
Truro City 1
Dagenham & Redbridge 1
19 gru Tru - Dag 1-1
Southend United 2
Dorking Wanderers 1
18 gru Sou - Dor 2-1
Barnet 2
Boreham Wood 3
18 gru Bar - Bor 2-3
Maidenhead United 0
Maidstone 0
18 gru Mai - Mai 0-0
Cray Wanderers 1
Dartford 3
18 gru Cra - Dar 1-3
Folkestone Invicta 2
Uxbridge 0
18 gru Fol - Uxb 2-0
Farsley Celtic AFC 0
Southport 3
18 gru Far - Sou 0-3
AFC Fylde 0
Solihull Moors 1
18 gru AFC - Sol 0-1
Chesterfield 0
Guiseley 0
18 gru Che - Gui 0-0
Stourbridge 3
Telford 2
18 gru Sto - Tel 3-2
Aldershot Town 0
Bromley 2
15 sty Ald - Bro 0-2
Tonbridge Angels 1
King's Lynn Town 1
15 sty Ton - Kin 1-1
Dartford 1
Weymouth 0
15 sty Dar - Wey 1-0
Yeovil Town 1
Needham Market 1
15 sty Yeo - Nee 1-1
Alfreton Town 1
FC Halifax Town 1
15 sty Alf - FC 1-1
Notts County 2
Eastleigh 1
15 sty Not - Eas 2-1
Stockport County 3
Larkhall Athletic 0
15 sty Sto - Lar 3-0
St Albans 0
Cheshunt 3
15 sty St - Che 0-3
York City 1
Slough Town 0
15 sty Yor - Slo 1-0
Morpeth Town FC 4
Boston United 3
15 sty Mor - Bos 4-3
Spennymoor Town FC 3
Plymouth Parkway 1
15 sty Spe - Ply 3-1
Dagenham & Redbridge 2
Southend United 0
15 sty Dag - Sou 2-0
Boreham Wood 1
Maidstone 1
15 sty Bor - Mai 1-1
Wrexham 5
Folkestone Invicta 1
15 sty Wre - Fol 5-1
Southport 0
Solihull Moors 3
15 sty Sou - Sol 0-3
Stourbridge 0
Guiseley 0
18 sty Sto - Gui 0-0
Tonbridge Angels 1
Bromley 1
12 lut Ton - Bro 1-1
Needham Market 1
Dartford 0
12 lut Nee - Dar 1-0
FC Halifax Town 1
Notts County 2
12 lut FC - Not 1-2
Stockport County 1
Cheshunt 0
12 lut Sto - Che 1-0
York City 3
Morpeth Town FC 2
12 lut Yor - Mor 3-2
Dagenham & Redbridge 2
Spennymoor Town FC 0
12 lut Dag - Spe 2-0
Wrexham 3
Boreham Wood 0
12 lut Wre - Bor 3-0
Stourbridge 0
Solihull Moors 1
12 lut Sto - Sol 0-1
Notts County 1
Wrexham 2
11 mar Not - Wre 1-2
Needham Market 0
Stockport County 3
12 mar Nee - Sto 0-3
Dagenham & Redbridge 1
York City 1
12 mar Dag - Yor 1-1
Bromley 3
Solihull Moors 1
12 mar Bro - Sol 3-1
Wrexham 2
Stockport County 0
02 kwi Wre - Sto 2-0
Bromley 3
York City 1
02 kwi Bro - Yor 3-1
Bromley
Wrexham
22 maj Bro - Wre -
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Despina Papamichail 1-2 Ysaline Bonaventure
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Western United FC 0-0 Melbourne Victory
    Kartka Kartka: 56' Risdon
  • Suwon Bluewings 1-0 Gimcheon Sangmu
    Kartka Kartka: 32' Moon
  • Western United FC 0-0 Melbourne Victory
    Zmiana: 70' Wchodzi na boiska Ikonomidis Schodzi z boiska Rojas
  • Suwon Bluewings 1-0 Gimcheon Sangmu
    GolGol: 30' Lee
  • Tristan Schoolkate 0-1 Riccardo Balzerani
    Zmiana statusu meczu: 2nd Set
  • Seoul E-Land FC 0-0 Gimpo FC
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u