Turnieje

Najlepsi strzelcy Conference Premier

2020
2021
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Klasyfikacja strzelców Conference Premier

W tym sezonie najwięcej goli w Conference Premier 2020/2021 strzelili:
Sam Barratt (Maidenhead United) - 9 goli
Danny Wright (Torquay United) - 6 goli
Tom Denton (Chesterfield) - 6 goli

Poniżej znajdziesz pełną tabelę klasyfikacji strzelców Conference Premier 2020/2021.
Conference Premier najlepsi strzelcy
Poz Zawodnik Drużyna Bramek
1 Sam Barratt Maidenhead United 9
2 Danny Wright Torquay United Torquay United 6
3 Tom Denton Chesterfield Chesterfield 6
4 John Rooney Stockport County Stockport County 5
5 Ben House Eastleigh 5
6 Kyle Wootton Notts County Notts County 5
7 Michael Cheek Bromley 5
8 Kane Ferdinand Woking Woking 5
9 Max Kretzschmar Woking Woking 4
10 Adam Marriott King\'s Lynn Town 4
11 Jamar Loza King\'s Lynn Town 4
12 Moses Emmanuel Wealdstone 4
13 Isaac Olaofe Sutton United 4
14 Danny Parish Wealdstone 4
15 James Alabi Bromley 3
16 JJ Hooper Barnet Barnet 3
17 Jacob Mendy Wealdstone 3
18 Dayle Southwell King\'s Lynn Town 3
19 Josh Davison Woking Woking 3
20 Mohamed Bettamer Aldershot Town Aldershot Town 3
21 Cavangah Miley Eastleigh 3
22 Kwame Thomas Wrexham Wrexham 3
23 Omar Bugiel Sutton United 3
24 Ross Lafayette Wealdstone 3
25 Tom Whelan Weymouth Weymouth 3
26 Harry Beautyman Sutton United 3
27 Adi Yussuf Wrexham Wrexham 3
28 Craig Tanner Aldershot Town Aldershot Town 3
29 Jamey Osborne Solihull Moors 2
30 Fisayo Adarabioyo Altrincham Altrincham 2
31 Wesley Fonguck Barnet Barnet 2
32 Ryan Johnson Hartlepool United Hartlepool United 2
33 Joe Sbarra Solihull Moors 2
34 Kabongo Tshimanga Boreham Wood 2
35 Jordan Cropper Chesterfield Chesterfield 2
36 Alex Wynter Eastleigh 2
37 Cameron Archer Solihull Moors 2
38 Tom Peers Altrincham Altrincham 2
39 Luke Young Wrexham Wrexham 2
40 Luke Rawson Chesterfield Chesterfield 2
41 Danilo Orsi-Dadomo Maidenhead United 2
42 Ruben Rodrigues Notts County Notts County 2
43 Tyrone Barnett Eastleigh 2
44 Angelo Balanta Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 2
45 Alex Reid Stockport County Stockport County 2
46 Asa Hall Torquay United Torquay United 2
47 Kairo Mitchell King\'s Lynn Town 2
48 Gavan Holohan Hartlepool United Hartlepool United 2
49 Sam Sherring Torquay United Torquay United 2
50 Ben Whitfield Torquay United Torquay United 2
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • HC Vita Haesten 1-6 Tingsryd
    GolGol: 25' Fish
  • HC Vita Haesten 1-6 Tingsryd
    GolGol: 25' Lundegard
  • Bloemfontein Celtic 1-0 Black Leopards
    Zmiana: 70' Wchodzi na boiska Andrianarimanana Schodzi z boiska Ononogbu
  • Bloemfontein Celtic 1-0 Black Leopards
    Zmiana: 70' Wchodzi na boiska Maluleke Schodzi z boiska Sampson
  • Mercer Bears 41-34 North Georgia Nighthawks
    Zmiana statusu meczu: 2. Tercja
  • Providence Friars 0-0 Fairfield Stags
    Zmiana statusu meczu: 1. Tercja
  • Udinese 0-1 Fiorentina
    Zmiana statusu meczu: Po dogrywce
  • Millwall 0-0 Reading
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Linares Deportivo 1-0 Granada B
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Coban Imperial 2-0 Santa Lucia Cotzumalguapa
    GolGol: 89' Alvarez
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u