Turnieje

Wyniki Puchar Szkocji

2022
2023
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Wyniki ostatnich meczów
Następne mecze
Szkocja
Szkocja FA Cup
 
21 sty 16:00
Kol 4
-
 
21 sty 16:00
Kol 4
-
 
21 sty 16:00
Kol 4
-
 
21 sty 16:00
Kol 4
-
 
21 sty 16:00
Kol 4
-
 
21 sty 16:00
Kol 4
-
 
21 sty 16:00
Kol 4
-
 
21 sty 16:00
Kol 4
-
 
21 sty 16:00
Kol 4
-
 
21 sty 16:00
Kol 4
-

Drabinka Puchar Szkocji

Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4
Gretna FC 2008
Edinburgh University
17 wrz Gre - Edi -
Nairn County
Drumchapel United
17 wrz Nai - Dru -
Jeanfield Swifts
Brechin City
17 wrz Jea - Bre -
Syngenta FC
Auchinleck Talbot
16 wrz Syn - Auc -
Wick Academy
Lochee United
17 wrz Wic - Loc -
Benburb FC
Dundonald Bluebell
17 wrz Ben - Dun -
Stirling University FC
Lothian Thistle Hutchison Vale
18 wrz Sti - Lot -
Dunbar United
Clachnacuddin
17 wrz Dun - Cla -
Civil Service Strollers
Fraserburgh
17 wrz Civ - Fra -
Hill of Beath Hawthorn
Inverurie Loco Works
17 wrz Hil - Inv -
Cumbernauld Colts
Dalbeattie Star
17 wrz Cum - Dal -
Cowdenbeath
Bo'ness United
17 wrz Cow - Bo\ -
Caledonian Braves
Newton Stewart
17 wrz Cal - New -
Deveronvale
East Kilbride
17 wrz Dev - Eas -
Forres Mechanics
Glasgow University
17 wrz For - Gla -
Keith
Cumnock Juniors
17 wrz Kei - Cum -
Kilwinning Rangers
Tranent Juniors
17 wrz Kil - Tra -
Strathspey Thistle
Camelon Juniors
17 wrz Str - Cam -
Carnoustie Panmure
Rothes
17 wrz Car - Rot -
Formartine United
East Stirlingshire
17 wrz For - Eas -
Lossiemouth
Buckie Thistle
17 wrz Los - Buc -
Broomhill FC
Brora Rangers
16 wrz Bro - Bro -
Linlithgow Rose
Berwick Rangers
17 wrz Lin - Ber -
Clydebank
Spartans FC
17 wrz Cly - Spa -
Pollok
Huntly
16 wrz Pol - Hun -
Darvel FC
Tynecastle
17 wrz Dar - Tyn -
Gala Fairydean Rovers
Sauchie Juniors
17 wrz Gal - Sau -
Musselburgh Athletic
Newtongrange Star
17 wrz Mus - New -
Dunipace 0
Broxburn Athletic 0
17 wrz Dun - Bro 0-0
Banks O'Dee 0
Turriff United 3
17 wrz Ban - Tur 0-3
Gretna FC 2008 1
Drumchapel United 4
22 paź Gre - Dru 1-4
Brechin City 2
Stirling Albion 2
22 paź Bre - Sti 2-2
Wick Academy 2
Benburb FC 0
22 paź Wic - Ben 2-0
Dunbar United 1
Stirling University FC 3
22 paź Dun - Sti 1-3
Fraserburgh 2
Stranraer 1
22 paź Fra - Str 2-1
Stenhousemuir 2
East Fife 1
22 paź Ste - Eas 2-1
East Kilbride 5
Caledonian Braves 0
22 paź Eas - Cal 5-0
Glasgow University 1
Albion Rovers 4
22 paź Gla - Alb 1-4
Kilwinning Rangers 1
Forfar Athletic 3
22 paź Kil - For 1-3
Carnoustie Panmure 1
Formartine United 2
22 paź Car - For 1-2
Buckie Thistle 1
Broomhill FC 3
22 paź Buc - Bro 1-3
Linlithgow Rose 4
Spartans FC 0
22 paź Lin - Spa 4-0
Pollok 4
Annan Athletic 3
24 paź Pol - Ann 4-3
Sauchie Juniors 2
Bonnyrigg Rose Athletic 2
22 paź Sau - Bon 2-2
Dunipace 5
Turriff United 2
22 paź Dun - Tur 5-2
Cumnock Juniors 1
Dumbarton 3
21 paź Cum - Dum 1-3
Dalbeattie Star 1
Darvel FC 7
22 paź Dal - Dar 1-7
Bo'ness United 1
Auchinleck Talbot 1
22 paź Bo\ - Auc 1-1
Newtongrange Star 0
Hill of Beath Hawthorn 1
22 paź New - Hil 0-1
Elgin City 4
Camelon Juniors 0
22 paź Elg - Cam 4-0
Drumchapel United 1
FC Edinburgh 0
26 lis Dru - FC 1-0
Wick Academy 0
Falkirk 6
26 lis Wic - Fal 0-6
Fraserburgh 0
Arbroath 2
26 lis Fra - Arb 0-2
Albion Rovers 0
Stirling University FC 1
26 lis Alb - Sti 0-1
Greenock Morton 4
Queen of South 1
26 lis Gre - Que 4-1
Broomhill FC 1
Alloa Athletic 2
25 lis Bro - All 1-2
Ayr United 1
Pollok 0
28 lis Ayr - Pol 1-0
Cove Rangers 7
Dunipace 0
26 lis Cov - Dun 7-0
Montrose 2
Darvel FC 5
26 lis Mon - Dar 2-5
Hill of Beath Hawthorn 1
Elgin City 2
26 lis Hil - Elg 1-2
Linlithgow Rose 1
Sauchie Juniors 0
26 lis Lin - Sau 1-0
Raith Rovers 3
Auchinleck Talbot 0
26 lis Rai - Auc 3-0
Dunfermline Athletic 4
Forfar Athletic 0
26 lis Dun - For 4-0
Partick Thistle 3
Kelty Hearts 0
26 lis Par - Kel 3-0
Clyde 1
Dumbarton 3
26 lis Cly - Dum 1-3
Dundee FC 6
Airdrieonians 2
26 lis Dun - Air 6-2
Inverness CT 3
Stirling Albion 2
26 lis Inv - Sti 3-2
Peterhead 0
Queen's Park 3
26 lis Pet - Que 0-3
Hamilton Academical 4
East Kilbride 0
26 lis Ham - Eas 4-0
Formartine United 1
Stenhousemuir 3
26 lis For - Ste 1-3
Alloa Athletic
Falkirk
21 sty All - Fal -
Arbroath
Motherwell
21 sty Arb - Mot -
Celtic
Greenock Morton
21 sty Cel - Gre -
Cove Rangers
Ayr United
21 sty Cov - Ayr -
Darvel FC
Aberdeen
21 sty Dar - Abe -
Linlithgow Rose
Raith Rovers
21 sty Lin - Rai -
Partick Thistle
Dunfermline Athletic
21 sty Par - Dun -
Kilmarnock
Dumbarton
21 sty Kil - Dum -
Inverness CT
Queen's Park
21 sty Inv - Que -
Hibernian
Hearts
21 sty Hib - Hea -
Hamilton Academical
Ross County
21 sty Ham - Ros -
Elgin City
Drumchapel United
21 sty Elg - Dru -
Dundee United
Stirling University FC
21 sty Dun - Sti -
St. Johnstone
Rangers
21 sty St. - Ran -
St. Mirren
Dundee FC
21 sty St. - Dun -
Stenhousemuir
Livingston
21 sty Ste - Liv -
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Qingdao Eagles 77-74 Shandong Hi-Speed Kirin
    Zmiana statusu meczu: 4. kwarta
  • Pyramids FC 1-0 Al Mokawloon Al Arab
    GolGol: 33' Sobhi
  • FK Arsenal Tivat 1-1 Petrovac
    GolGol: 68' Montenegro
  • Kuzbass 3-0 Dinamo-Lo Leningrad Oblast
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Guangdong Southern Tigers 91-74 Beijing Ducks
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Rukh Lviv 2-2 Chornomorets Odessa
    Zmiana: 90' Wchodzi na boiska Kitela Schodzi z boiska Roman
  • Rukh Lviv 2-2 Chornomorets Odessa
    Zmiana: 88' Wchodzi na boiska Gladky Schodzi z boiska Voytikhovskyi
  • MMCITE Brno 101-83 USK Prague
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Rajasthan United FC 1-1 Kenkre FC
    GolGol: 52' Aman Gaikwad
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u