Turnieje

Wyniki Klasa okręgowa Kraków Grupa 3

2019
2020
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie wyniki
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie

Tabela Klasa okręgowa Kraków Grupa 3

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 LKS śledziejowice 13 34 11 1 1 49 10 39
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Wiślanka Grabie 13 30 9 3 1 36 15 21
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
  • P
  • W
3 Orzeł Myślenice 13 23 7 2 4 25 22 3
  • P
  • P
  • W
  • W
  • R
  • W
  • P
  • R
4 Jordan-sum Zakliczyn 13 21 7 0 6 33 27 6
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
5 Radziszowianka Radziszów 13 20 6 2 5 30 20 10
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
6 Gdovia Gdów 13 18 4 6 3 20 22 -2
  • R
  • P
  • R
  • R
  • R
  • W
  • W
  • P
7 Targowianka Targowisko 13 18 6 0 7 25 35 -10
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
8 Tempo Rzeszotary 13 18 6 0 7 21 25 -4
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
9 Wiarusy Igołomia 13 18 5 3 5 32 35 -3
  • R
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
10 Raba Dobczyce 13 17 5 2 6 21 28 -7
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
11 Błękitni Bodzanów 13 14 4 2 7 21 32 -11
  • W
  • P
  • W
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
12 Dziecanovia Dziekanowice 13 10 3 1 9 19 35 -16
  • P
  • W
  • R
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
13 Pasternik Ochojno 13 10 3 1 9 14 34 -20
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
14 Gornik Wieliczka 13 9 2 3 8 20 26 -6
  • W
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Fehervar FC 1-0 Varda SE
    Kartka Kartka: 20' Nyari
  • Zagłębie Lubin 3-3 Lech Poznań
    Kartka Kartka: 90' Poreba
  • Slavia Mozyr 1-3 Neman Grodno
    Kartka Kartka: 60' Legchilin
  • Slovan Liberec 1-2 Mlada Boleslav
    GolGol: 62' Budinsky
  • Panionios 0-0 NFC Volos
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Slovan Liberec 1-2 Mlada Boleslav
    Kartka Kartka: 62' Karafiat
  • Zagłębie Lubin 3-3 Lech Poznań
    GolGol: 88' Ramirez
  • Zagłębie Lubin 3-3 Lech Poznań
    Zmiana: 89' Wchodzi na boiska Poreba Schodzi z boiska Starzynski
  • Jurgen Melzer 1-2 Lukas Neumayer
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Duisburg 2-1 Chemnitzer FC
    Zmiana: 51' Wchodzi na boiska Bonga Schodzi z boiska Krebs
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u