Turnieje

Wyniki Puchar Francji

2019
2020
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Wyniki ostatnich meczów
Francja
Francja Puchar Francji
 
13 lut
ćwierćfinał
0-1
 
12 lut
ćwierćfinał
0-0
 
12 lut
ćwierćfinał
1-2
 
11 lut
ćwierćfinał
0-1
 
30 sty
1/8
0-1
 
29 sty
1/8
0-1
Następne mecze
Francja
Francja Puchar Francji
 
4 mar 21:10
pófinał
-
 
5 mar 20:55
pófinał
-

Drabinka Puchar Francji

Runda 6 Runda 7 Runda 8 1/32 1/16 1/8 ćwierćfinały pófinały finał
AS Algerienne Villeurbanne 3
Chassieu Decines 4
27 paź AS - Cha 3-4
4 Rivieres 70 FC 2
FC Chalon 1
27 paź 4 R - FC 2-1
Charvieu Chavagnieux 0
Bourg en Bresse Peronnas 4
27 paź Cha - Bou 0-4
Coquellois SC 1
Grande Synthe 3
27 paź Coq - Gra 1-3
Nueillaubiers 3
Chatellerault 1
27 paź Nue - Cha 3-1
Cap Aunis ASPTT 2
Stade Poitevin 8
26 paź Cap - Sta 2-8
Soues Cigognes 0
Auch Football 2
26 paź Sou - Auc 0-2
Gallia CL 0
GFC Ajaccio 3
26 paź Gal - GFC 0-3
St Liguaire Niort 1
Biarritz 0
27 paź St - Bia 1-0
Vendee Fontenay Foot 2
Angers NDC 0
27 paź Ven - Ang 2-0
US Salinieres Aigues Mortes 1
Union St Jean 3
27 paź US - Uni 1-3
Lege Cap Ferret 1
Aviron Bayonnais FC 1
26 paź Leg - Avi 1-1
Monoblet 1
Agde 2
27 paź Mon - Agd 1-2
Mende 2
Fabregues 3
26 paź Men - Fab 2-3
Hauts Lyonnais 0
Lyon la Duchere 0
27 paź Hau - Lyo 0-0
ES Chilly 1
Cruassien 0
27 paź ES - Cru 1-0
Saint Mandrier 0
Etoile Frejus Saint-Raphael 3
26 paź Sai - Eto 0-3
Laon 0
Lumbrois 1
27 paź Lao - Lum 0-1
St. Affricain 1
AS Lattes 3
26 paź St. - AS 1-3
Salies Mane 1
Olympique Ales 3
26 paź Sal - Oly 1-3
Mozac US 3
St. Priest 2
27 paź Moz - St. 3-2
Montlucon Football 0
Cournon d'Auvergne 1
26 paź Mon - Cou 0-1
Jura Dolois 0
Montceau 1
26 paź Jur - Mon 0-1
Istres 2
Athletico Marseille 2
26 paź Ist - Ath 2-2
US Fourmies 0
Beauvais 1
03 lis US - Bea 0-1
Villemomble Sports 1
Blanc Mesnil 0
27 paź Vil - Bla 1-0
US Annemasse Gaillard 0
Annecy FC 7
26 paź US - Ann 0-7
Lons-le-Saunier 3
Is-Selongey Football 2
26 paź Lon - Is- 3-2
Luneville 3
Haroue Benney 1
27 paź Lun - Har 3-1
Cote des Blancs 0
US Vandoeuvre 2
27 paź Cot - US 0-2
GDR Guipavas 2
Theix 2
27 paź GDR - The 2-2
Sarcelles AAS 0
Red Star 3
27 paź Sar - Red 0-3
Le Portel 0
AFC Compiegne 0
27 paź Le - AFC 0-0
Verton 2
ES Cheminots Longueau 0
27 paź Ver - ES 2-0
Leforest Anciens Eleves 0
Pont Ste Maxence 2
27 paź Lef - Pon 0-2
Maroilles 1
USM Senlis 2
27 paź Mar - USM 1-2
FC Saint-Jean le Blanc 1
St-Pryve St-Hilaire 5
27 paź FC - St- 1-5
FC Roche St Genest 0
Moulins Yzeure 1
26 paź FC - Mou 0-1
CSC de Cayenne 1
Kawina Papaic 1
26 paź CSC - Kaw 1-1
AS ET Matoury 0
AJ Saint-Georges 0
26 paź AS - AJ 0-0
AS Moulins Football 0
Saint-Flour 4
26 paź AS - Sai 0-4
RC Grasse 2
AS Gemenosienne 0
26 paź RC - AS 2-0
EG Rouillon 0
La Baule Le Pouliguen 2
27 paź EG - La 0-2
US Bessines Morterolles 1
Angouleme 4
26 paź US - Ang 1-4
Toulouse Rodeo F.C 3
Canet Roussillon 1
27 paź Tou - Can 3-1
US Colomiers 1
AS Beziers 0
26 paź US - AS 1-0
Coulaines 1
Le Poire Sur Vie 4
27 paź Cou - Le 1-4
SC Beaucouze 1
Challans 1
27 paź SC - Cha 1-1
Stade Montois 2
UES Montmorillon 0
26 paź Sta - UES 2-0
Trelissac 1
Merignac Arlac 0
26 paź Tre - Mer 1-0
Bergerac Perigord 1
Stade Bordelais 1
26 paź Ber - Sta 1-1
Jeunesse Evolution 4
AO Gourbeyrienne 0
27 paź Jeu - AO 4-0
Ernolsheim 2
AS Sundhoffen 2
27 paź Ern - AS 2-2
AS Illzach-Modenheim 0
Mulhouse 1
26 paź AS - Mul 0-1
Epernay 1
Epinal 2
26 paź Epe - Epi 1-2
Gueugnon 0
Racing Besancon 1
26 paź Gue - Rac 0-1
Blois 1
Alerte S Montlouis 1
26 paź Blo - Ale 1-1
Cherbourg 1
AF Vire 2
26 paź Che - AF 1-2
Viry Chatillon 0
Versailles 0
26 paź Vir - Ver 0-0
Calais FCHF 1
St. Omer 2
27 paź Cal - St. 1-2
Riantec 3
CEP Lorient 3
27 paź Ria - CEP 3-3
Plabennec 6
AGL Drapeau Fougeres 1
26 paź Pla - AGL 6-1
Deville Maromme 1
US Granvillaise 2
27 paź Dev - US 1-2
USF Fecamp 0
AG Caen 1
26 paź USF - AG 0-1
Evreux 3
Dives-Cabourg 0
27 paź Evr - Div 3-0
FC Lyon 4
Velay 1
26 paź FC - Vel 4-1
Loire Divatte 0
La Fleche RC 2
27 paź Loi - La 0-2
Linas Montlhery 3
Aulnay CSL 2
27 paź Lin - Aul 3-2
Vaulx-en-Velin 0
Olympique de Valence 3
26 paź Vau - Oly 0-3
Thonon Evian 1
Monts d'Or Azergues 0
26 paź Tho - Mon 1-0
Le Theux 0
Amneville 2
26 paź Le - Amn 0-2
Balagny Saint Epin 0
Saint-Quentin 3
26 paź Bal - Sai 0-3
Quimper Kerfeunteun 1
Dinan-Lehon 6
27 paź Qui - Din 1-6
Liffre 1
St Pontivyen 1
27 paź Lif - St 1-1
Dieppe 2
Alencon 0
26 paź Die - Ale 2-0
ES Montcornet 1
Gravelines 4
27 paź ES - Gra 1-4
Meaux Academy CS 1
FC Fleury 91 1
27 paź Mea - FC 1-1
CA Boulay 4
St Avold 4
26 paź CA - St 4-4
US Oberschaeffolheim 3
US Oberlauterbach/Eberbach 2
27 paź US - US 3-2
Chaumont 0
Raon L Etape 3
27 paź Cha - Rao 0-3
Pornichet 1
Sable FC 4
27 paź Por - Sab 1-4
Bourges Foot 4
Avoine Chinon 1
26 paź Bou - Avo 4-1
Bourg Blanc 0
Betton 1
27 paź Bou - Bet 0-1
Vignoc 1
Concarneau 1
26 paź Vig - Con 1-1
St Medard EJ 3
Mascaret 1
27 paź St - Mas 3-1
Marssac RS 3
Lourdes FC 1
26 paź Mar - Lou 3-1
Feytiat 0
Pau 4
27 paź Fey - Pau 0-4
UF Lezignanais 0
Alberes Argeles 2
26 paź UF - Alb 0-2
Sireuil 0
FC des Portes 0
26 paź Sir - FC 0-0
Les Herbiers 3
Cholet 2
26 paź Les - Cho 3-2
Montreuil Rsc 2
Gennevilliers 3
27 paź Mon - Gen 2-3
Adamois 3
Franconville 2
27 paź Ada - Fra 3-2
Bretigny FCS 3
Sainte Genevieve 3
27 paź Bre - Sai 3-3
Entente SSG 3
Gobelins 1
26 paź Ent - Gob 3-1
Roubaix 59 1
Croix 3
27 paź Rou - Cro 1-3
Marcquois 2
Amiens AC 0
27 paź Mar - Ami 2-0
US Esquelbecq 0
Tourcoing US 1
27 paź US - Tou 0-1
RC Bergues 0
Grand Calais Pascal 2
27 paź RC - Gra 0-2
Avion 1
Maximin 2
27 paź Avi - Max 1-2
ASM Belfort 1
Louhans Cuiseaux 0
26 paź ASM - Lou 1-0
Noisy le Sec 0
Creteil 2
26 paź Noi - Cre 0-2
Sarre-Union 3
ASC Biesheim 0
26 paź Sar - ASC 3-0
US Pays de Cassel 0
Le Touquet 2
27 paź US - Le 0-2
AS Verson 0
Gonfreville 3
27 paź AS - Gon 0-3
Genets Anglet 1
Chauray 2
26 paź Gen - Cha 1-2
J3S Amily 1
Tours 1
26 paź J3S - Tou 1-1
Club Franciscain 2
Club Colonial Fort de France 1
24 paź Clu - Clu 2-1
Samaritaine 0
Golden Star 1
24 paź Sam - Gol 0-1
OC Cesson 0
Stade Briochin 1
27 paź OC - Sta 0-1
Baud 0
US Montagnarde 1
27 paź Bau - US 0-1
AC Basse Goulaine 0
Voltigeurs de Chateaubriant 1
27 paź AC - Vol 0-1
TA Rennes 6
Redon Atl 1
26 paź TA - Red 6-1
Wasquehal 3
US Abbeville 2
27 paź Was - US 3-2
USA Le Chesne 0
Prix-les-Mezieres 2
27 paź USA - Pri 0-2
Marck 0
Cambrai 0
27 paź Mar - Cam 0-0
Grand-Quevilly FC 0
Quevilly 2
26 paź Gra - Que 0-2
Forbach 4
FC Kronenbourg 2
27 paź For - FC 4-2
Hombourg Haut 1
Saint Louis Neuweg 0
27 paź Hom - Sai 1-0
Charitoise US 2
Grandvillars FC 1
27 paź Cha - Gra 2-1
Geispolsheim 3
FCSR Haguenau 2
27 paź Gei - FCS 3-2
Miserieux Trevoux 0
Villefranche Beaujolais 1
27 paź Mis - Vil 0-1
Bourgoin Jallieu 3
Ain Sud Foot 2
27 paź Bou - Ain 3-2
CA Maurienne 0
FC de Limonest 3
27 paź CA - FC 0-3
AS Craponne 0
Annecy le Vieux 1
27 paź AS - Ann 0-1
Cote-Chaude 2
Saint-Chamond 0
27 paź Cot - Sai 2-0
US Saint Galmier Chamboeuf 2
Aurillac Arpajon 0
27 paź US - Aur 2-0
Marseille Ardziv 3
Cannes 2
27 paź Mar - Can 3-2
Ytrac 0
Le Puy 1
26 paź Ytr - Le 0-1
Montigny les Metz 0
Reims Sainte-Anne 1
27 paź Mon - Rei 0-1
Hettange Grande 0
Cormontreuil 2
27 paź Het - Cor 0-2
US Abbeville 1
Dunkerque 3
26 paź US - Dun 1-3
Avranches 0
Rouen 2
26 paź Avr - Rou 0-2
AS Erstein 2
US Nousseviller 2
27 paź AS - US 2-2
Schiltigheim 0
Thaon 2
26 paź Sch - Tha 0-2
Jura Sud 2
Besancon FC 0
26 paź Jur - Bes 2-0
USCA 0
US Marseille Endoume Catalans 0
27 paź USC - US 0-0
Paimpol FC 1
La Saint Colomban Locmine 1
27 paź Pai - La 1-1
Spc Le Rheu 1
Lamballe 0
27 paź Spc - Lam 1-0
Vannes Menimur 1
Guichen 3
27 paź Van - Gui 1-3
Saint Pierre Milizac 4
Dinard FC 0
27 paź Sai - Din 4-0
Murs Erignes 1
US Change 1
27 paź Mur - US 1-1
AS Etaples 0
Boulogne 0
26 paź AS - Bou 0-0
Chateau-Gontier 4
Mareuil SC 2
27 paź Cha - Mar 4-2
AC Portugal Tours 0
C Chartres Football 2
27 paź AC - C C 0-2
Nanterre Ents 2
UJA Maccabi Paris 1
27 paź Nan - UJA 2-1
Vertou 0
Laval 0
26 paź Ver - Lav 0-0
Montataire 1
Noeux-les-Mines 7
27 paź Mon - Noe 1-7
Balagne FC 2
FC Bastia-Borgo 4
27 paź Bal - FC 2-4
Nevers Football 0
Belfort Sud 1
27 paź Nev - Bel 0-1
CS Le Moule 2
AS Gosier 1
27 paź CS - AS 2-1
SS Weyersheim 3
AS Pierrots Vauban Strasbourg 3
27 paź SS - AS 3-3
4 Rivieres 70 FC 3
Chassieu Decines 1
17 lis 4 R - Cha 3-1
Bourg en Bresse Peronnas 1
Troyes 0
15 lis Bou - Tro 1-0
Stade Poitevin 5
Nueillaubiers 0
17 lis Sta - Nue 5-0
Auch Football 0
Rodez 5
16 lis Auc - Rod 0-5
St Liguaire Niort 1
Vendee Fontenay Foot 3
17 lis St - Ven 1-3
Union St Jean 0
Aviron Bayonnais FC 1
17 lis Uni - Avi 0-1
Fabregues 3
Agde 1
16 lis Fab - Agd 3-1
ES Chilly 1
Hauts Lyonnais 0
16 lis ES - Hau 1-0
Etoile Frejus Saint-Raphael 2
Grenoble 1
16 lis Eto - Gre 2-1
Olympique Ales 1
AS Lattes 0
16 lis Oly - AS 1-0
Mozac US 2
Cournon d'Auvergne 3
17 lis Moz - Cou 2-3
Chateauroux 1
Niort 1
16 lis Cha - Nio 1-1
Beauvais 1
Chambly 4
16 lis Bea - Cha 1-4
Lons-le-Saunier 1
Annecy FC 2
16 lis Lon - Ann 1-2
US Vandoeuvre 2
Luneville 0
17 lis US - Lun 2-0
Theix 2
Red Star 3
16 lis The - Red 2-3
Verton 0
Le Portel 3
17 lis Ver - Le 0-3
Pont Ste Maxence 1
USM Senlis 2
17 lis Pon - USM 1-2
Moulins Yzeure 1
St-Pryve St-Hilaire 2
16 lis Mou - St- 1-2
AJ Saint-Georges 2
CSC de Cayenne 1
09 lis AJ - CSC 2-1
Saint-Flour 3
AC Ajaccio 1
16 lis Sai - AC 3-1
La Baule Le Pouliguen 0
Angouleme 1
16 lis La - Ang 0-1
Toulouse Rodeo F.C 0
US Colomiers 1
19 lis Tou - US 0-1
Challans 3
Le Poire Sur Vie 0
16 lis Cha - Le 3-0
Trelissac 2
Stade Montois 0
16 lis Tre - Sta 2-0
Bergerac Perigord 1
Clermont Foot 0
16 lis Ber - Cle 1-0
AS Sundhoffen 0
Mulhouse 3
17 lis AS - Mul 0-3
Epinal 2
Sochaux 0
16 lis Epi - Soc 2-0
Alerte S Montlouis 1
AF Vire 2
23 lis Ale - AF 1-2
US St Marienne 2
Versailles 3
17 lis US - Ver 2-3
CEP Lorient 1
Plabennec 3
17 lis CEP - Pla 1-3
US Granvillaise 2
AG Caen 0
16 lis US - AG 2-0
Evreux 3
FC Mtsapere 0
17 lis Evr - FC 3-0
La Fleche RC 2
Linas Montlhery 3
16 lis La - Lin 2-3
Olympique de Valence 3
Thonon Evian 1
24 lis Oly - Tho 3-1
Amneville 0
Paris FC 2
16 lis Amn - Par 0-2
Dinan-Lehon 0
St Pontivyen 1
23 lis Din - St 0-1
Lorient 3
Guingamp 0
16 lis Lor - Gui 3-0
CA Boulay 2
Meaux Academy CS 1
17 lis CA - Mea 2-1
US Oberschaeffolheim 1
Raon L Etape 3
17 lis US - Rao 1-3
Bourges Foot 1
Sable FC 1
16 lis Bou - Sab 1-1
Betton 0
Concarneau 6
16 lis Bet - Con 0-6
Marssac RS 2
St Medard EJ 1
16 lis Mar - St 2-1
Alberes Argeles 0
Pau 1
16 lis Alb - Pau 0-1
Sireuil 1
Les Herbiers 7
16 lis Sir - Les 1-7
Gennevilliers 0
Le Mans 2
16 lis Gen - Le 0-2
Sainte Genevieve 0
Entente SSG 1
23 lis Sai - Ent 0-1
Marcquois 0
Croix 1
17 lis Mar - Cro 0-1
Tourcoing US 5
Grand Calais Pascal 0
17 lis Tou - Gra 5-0
Maximin 0
Valenciennes 2
17 lis Max - Val 0-2
Sarre-Union 0
Creteil 2
16 lis Sar - Cre 0-2
Gonfreville 1
Le Touquet 0
16 lis Gon - Le 1-0
Tours 2
Chauray 0
16 lis Tou - Cha 2-0
Golden Star 0
Club Franciscain 1
07 lis Gol - Clu 0-1
US Montagnarde 1
Stade Briochin 2
16 lis US - Sta 1-2
Voltigeurs de Chateaubriant 4
TA Rennes 0
16 lis Vol - TA 4-0
Prix-les-Mezieres 2
Wasquehal 0
17 lis Pri - Was 2-0
Cambrai 0
Quevilly 1
16 lis Cam - Que 0-1
Hombourg Haut 1
Forbach 0
17 lis Hom - For 1-0
Charitoise US 0
Auxerre 4
16 lis Cha - Aux 0-4
Bourgoin Jallieu 0
Villefranche Beaujolais 2
19 lis Bou - Vil 0-2
Annecy le Vieux 0
FC de Limonest 4
17 lis Ann - FC 0-4
US Saint Galmier Chamboeuf 0
Cote-Chaude 0
17 lis US - Cot 0-0
Marseille Ardziv 0
Le Puy 1
16 lis Mar - Le 0-1
Reims Sainte-Anne 0
Cormontreuil 0
17 lis Rei - Cor 0-0
Le Havre 1
Dunkerque 3
15 lis Le - Dun 1-3
AS Erstein 0
Thaon 2
17 lis AS - Tha 0-2
Jura Sud 0
St Pierroise JS 1
16 lis Jur - St 0-1
Spc Le Rheu 4
Paimpol FC 3
17 lis Spc - Pai 4-3
Guichen 2
Saint Pierre Milizac 1
17 lis Gui - Sai 2-1
Murs Erignes 0
Caen 6
16 lis Mur - Cae 0-6
Chateau-Gontier 0
C Chartres Football 1
16 lis Cha - C C 0-1
Nanterre Ents 2
Laval 0
17 lis Nan - Lav 2-0
Noeux-les-Mines 0
FC Bastia-Borgo 2
16 lis Noe - FC 0-2
Nancy 2
Belfort Sud 1
17 lis Nan - Bel 2-1
AS Pierrots Vauban Strasbourg 3
Hienghene Sport 1
16 lis AS - Hie 3-1
Venus 1
Racing Besancon 4
17 lis Ven - Rac 1-4
Montceau 4
Geispolsheim 2
16 lis Mon - Gei 4-2
ASM Belfort 1
GFC Ajaccio 0
16 lis ASM - GFC 1-0
CS Le Moule 0
Jeunesse Evolution 2
07 lis CS - Jeu 0-2
Gravelines 2
Rouen 3
17 lis Gra - Rou 2-3
Villemomble Sports 1
Orleans 5
16 lis Vil - Orl 1-5
Lumbrois 3
Grande Synthe 3
17 lis Lum - Gra 3-3
Adamois 2
Saint-Quentin 3
17 lis Ada - Sai 2-3
St. Omer 0
Dieppe 1
17 lis St. - Die 0-1
Lens 3
Boulogne 1
16 lis Len - Bou 3-1
FC Lyon 0
Athletico Marseille 1
16 lis FC - Ath 0-1
RC Grasse 2
US Marseille Endoume Catalans 0
16 lis RC - US 2-0
4 Rivieres 70 FC 0
Bourg en Bresse Peronnas 2
07 gru 4 R - Bou 0-2
Stade Poitevin 1
Rodez 3
07 gru Sta - Rod 1-3
Aviron Bayonnais FC 4
Vendee Fontenay Foot 1
07 gru Avi - Ven 4-1
ES Chilly 0
Fabregues 1
07 gru ES - Fab 0-1
Etoile Frejus Saint-Raphael 1
Olympique Ales 1
07 gru Eto - Oly 1-1
Cournon d'Auvergne 0
Niort 2
07 gru Cou - Nio 0-2
Annecy FC 1
Chambly 2
07 gru Ann - Cha 1-2
US Vandoeuvre 2
Red Star 3
07 gru US - Red 2-3
USM Senlis 0
Le Portel 1
08 gru USM - Le 0-1
St-Pryve St-Hilaire 6
AJ Saint-Georges 0
07 gru St- - AJ 6-0
Angouleme 5
Saint-Flour 1
07 gru Ang - Sai 5-1
Challans 1
US Colomiers 1
07 gru Cha - US 1-1
Bergerac Perigord 0
Trelissac 0
07 gru Ber - Tre 0-0
Mulhouse 2
Epinal 3
07 gru Mul - Epi 2-3
AF Vire 0
Versailles 3
08 gru AF - Ver 0-3
Plabennec 0
US Granvillaise 2
07 gru Pla - US 0-2
Linas Montlhery 3
Evreux 1
08 gru Lin - Evr 3-1
Olympique de Valence 0
Paris FC 1
08 gru Oly - Par 0-1
St Pontivyen 0
Lorient 1
07 gru St - Lor 0-1
Raon L Etape 6
CA Boulay 2
07 gru Rao - CA 6-2
Sable FC 2
Concarneau 0
07 gru Sab - Con 2-0
Marssac RS 1
Pau 4
07 gru Mar - Pau 1-4
Les Herbiers 1
Le Mans 2
08 gru Les - Le 1-2
Croix 0
Entente SSG 1
07 gru Cro - Ent 0-1
Tourcoing US 1
Valenciennes 2
08 gru Tou - Val 1-2
Gonfreville 5
Creteil 2
07 gru Gon - Cre 5-2
Tours 2
Club Franciscain 1
07 gru Tou - Clu 2-1
Voltigeurs de Chateaubriant 0
Stade Briochin 0
07 gru Vol - Sta 0-0
Prix-les-Mezieres 3
Quevilly 1
07 gru Pri - Que 3-1
Hombourg Haut 2
Auxerre 1
07 gru Hom - Aux 2-1
FC de Limonest 2
Villefranche Beaujolais 1
07 gru FC - Vil 2-1
Cote-Chaude 0
Le Puy 1
07 gru Cot - Le 0-1
Reims Sainte-Anne 1
Dunkerque 0
08 gru Rei - Dun 1-0
St Pierroise JS 1
Thaon 1
08 gru St - Tha 1-1
Guichen 2
Spc Le Rheu 1
07 gru Gui - Spc 2-1
C Chartres Football 0
Caen 1
07 gru C C - Cae 0-1
Nanterre Ents 1
FC Bastia-Borgo 2
08 gru Nan - FC 1-2
AS Pierrots Vauban Strasbourg 1
Nancy 3
08 gru AS - Nan 1-3
Montceau 3
Racing Besancon 0
07 gru Mon - Rac 3-0
Jeunesse Evolution 0
ASM Belfort 2
07 gru Jeu - ASM 0-2
Rouen 1
Orleans 0
07 gru Rou - Orl 1-0
Saint-Quentin 1
Grande Synthe 3
07 gru Sai - Gra 1-3
Dieppe 2
Lens 1
08 gru Die - Len 2-1
RC Grasse 1
Athletico Marseille 2
07 gru RC - Ath 1-2
Bourg en Bresse Peronnas 0
Lyon 7
04 sty Bou - Lyo 0-7
Aviron Bayonnais FC 0
Nantes 2
04 sty Avi - Nan 0-2
Nice 2
Etoile Frejus Saint-Raphael 0
05 sty Nic - Eto 2-0
Red Star 2
Chambly 1
04 sty Red - Cha 2-1
Le Portel 1
Strasbourg 4
04 sty Le - Str 1-4
Angouleme 3
Challans 1
04 sty Ang - Cha 3-1
Trelissac 1
Marseille 1
05 sty Tre - Mar 1-1
Versailles 1
US Granvillaise 2
04 sty Ver - US 1-2
Linas Montlhery 0
Paris Saint-Germain 6
05 sty Lin - Par 0-6
Lorient 2
Brest 1
05 sty Lor - Bre 2-1
Sable FC 2
Pau 2
04 sty Sab - Pau 2-2
Bordeaux 2
Le Mans 0
03 sty Bor - Le 2-0
Valenciennes 1
Dijon 2
05 sty Val - Dij 1-2
Tours 2
Nimes 2
04 sty Tou - Nim 2-2
Hombourg Haut 0
Prix-les-Mezieres 3
05 sty Hom - Pri 0-3
FC de Limonest 1
Le Puy 1
05 sty FC - Le 1-1
Reims Sainte-Anne 0
Montpellier 1
05 sty Rei - Mon 0-1
Guichen 1
Caen 2
04 sty Gui - Cae 1-2
Grande Synthe 0
Nancy 1
05 sty Gra - Nan 0-1
ASM Belfort 3
Montceau 0
04 sty ASM - Mon 3-0
Rouen 3
Metz 0
06 sty Rou - Met 3-0
Dieppe 1
Angers 3
05 sty Die - Ang 1-3
Rennes 0
Amiens 0
04 sty Ren - Ami 0-0
Athletico Marseille 2
Rodez 1
04 sty Ath - Rod 2-1
Raon L Etape 2
Lille 3
05 sty Rao - Lil 2-3
Stade Briochin 1
Gonfreville 1
04 sty Sta - Gon 1-1
Niort 1
St Pierroise JS 2
04 sty Nio - St 1-2
Entente SSG 0
Epinal 1
05 sty Ent - Epi 0-1
FC Bastia-Borgo 0
Saint-Etienne 3
05 sty FC - Sai 0-3
Fabregues 0
Paris FC 2
04 sty Fab - Par 0-2
Monaco 2
Reims 1
04 sty Mon - Rei 2-1
St-Pryve St-Hilaire 1
Toulouse 0
04 sty St- - Tou 1-0
Nantes 3
Lyon 4
18 sty Nan - Lyo 3-4
Nice 2
Red Star 1
18 sty Nic - Red 2-1
Angouleme 1
Strasbourg 5
18 sty Ang - Str 1-5
US Granvillaise 0
Marseille 3
17 sty US - Mar 0-3
Lorient 0
Paris Saint-Germain 1
19 sty Lor - Par 0-1
Pau 3
Bordeaux 2
16 sty Pau - Bor 3-2
Dijon 5
Nimes 0
19 sty Dij - Nim 5-0
Prix-les-Mezieres 0
FC de Limonest 1
18 sty Pri - FC 0-1
Montpellier 5
Caen 0
19 sty Mon - Cae 5-0
ASM Belfort 3
Nancy 1
18 sty ASM - Nan 3-1
Rouen 1
Angers 4
19 sty Rou - Ang 1-4
Athletico Marseille 0
Rennes 2
19 sty Ath - Ren 0-2
Gonfreville 0
Lille 2
18 sty Gon - Lil 0-2
Epinal 1
St Pierroise JS 0
18 sty Epi - St 1-0
Paris FC 2
Saint-Etienne 3
18 sty Par - Sai 2-3
St-Pryve St-Hilaire 1
Monaco 3
20 sty St- - Mon 1-3
Nice 1
Lyon 2
30 sty Nic - Lyo 1-2
Marseille 3
Strasbourg 1
29 sty Mar - Str 3-1
Pau 0
Paris Saint-Germain 2
29 sty Pau - Par 0-2
FC de Limonest 1
Dijon 2
28 sty FC - Dij 1-2
ASM Belfort 0
Montpellier 0
28 sty ASM - Mon 0-0
Angers 4
Rennes 5
28 sty Ang - Ren 4-5
Epinal 2
Lille 1
29 sty Epi - Lil 2-1
Monaco 0
Saint-Etienne 1
28 sty Mon - Sai 0-1
Lyon 1
Marseille 0
12 lut Lyo - Mar 1-0
Dijon 1
Paris Saint-Germain 6
12 lut Dij - Par 1-6
ASM Belfort 0
Rennes 3
11 lut ASM - Ren 0-3
Epinal 1
Saint-Etienne 2
13 lut Epi - Sai 1-2
Lyon
Paris Saint-Germain
04 mar Lyo - Par -
Saint-Etienne
Rennes
05 mar Sai - Ren -
Lyon/Paris Saint-Germain
Saint-Etienne/Rennes
25 kwi Lyo - Sai -
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u