Turnieje

Wyniki Puchar Austrii

2018
2019
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Wyniki ostatnich meczów
Następne mecze
Austria
Austria Cup
 
25 wrz 16:00
Kol 2
-
 
25 wrz 18:00
Kol 2
-
 
25 wrz 19:00
Kol 2
-
 
25 wrz 19:00
Kol 2
-
 
25 wrz 19:00
Kol 2
-
 
25 wrz 19:00
Kol 2
-
 
25 wrz 19:00
Kol 2
-
 
25 wrz 19:30
Kol 2
-
 
25 wrz 20:45
Kol 2
-

Drabinka Puchar Austrii

Runda 1 Runda 2
SV Leobendorf 2
Neuberg 0
20 lip SV - Neu 2-0
Parndorf 0
Altach 3
22 lip Par - Alt 0-3
Lendorf 0
ASK-BSC Bruck/Leitha 2
21 lip Len - ASK 0-2
USV Scheiblingkirchen 0
Austria Lustenau 4
21 lip USV - Aus 0-4
Union Gurten 1
Kresta St. Andra 2
21 lip Uni - Kre 1-2
Traiskirchen 0
SK Austria Klagenfurt 2
21 lip Tra - SK 0-2
Vöcklamarkt 4
FC Alberschwende 0
21 lip Vö - FC 4-0
Dornbirner SV 0
Ried 6
21 lip Dor - Rie 0-6
Schwaz 2
Dornbirn 0
20 lip Sch - Dor 2-0
SC Team Wiener Linien 2
FC Wacker Tirol 3
21 lip SC - FC 2-3
Neusiedl 1
Adm/Modling 0
20 lip Neu - Adm 1-0
ASKOe Oedt 0
Salzburg 6
22 lip ASK - Sal 0-6
Deutschlandsberg 4
Amstetten 2
20 lip Deu - Ams 4-2
Karabakh Wien 0
Wiener Neustadt 2
20 lip Kar - Wie 0-2
Salzburg (A) 0
Wattens 3
21 lip Sal - Wat 0-3
SV Grödig 1
Hartberg 3
20 lip SV - Har 1-3
USV Mettersdorf 0
SV Horn 1
20 lip USV - SV 0-1
FC Eurotours Kitzbühel 2
SV Lafnitz 4
21 lip FC - SV 2-4
Grazer AK 6
SC Mannsdorf 0
21 lip Gra - SC 6-0
ASK Ebreichsdorf 1
Vorwarts Steyr 2
20 lip ASK - Vor 1-2
FC Stadlau 2
SC Gleisdorf 1
30 lip FC - SC 2-1
Reichenau 3
Kapfenberg 5
20 lip Rei - Kap 3-5
Kufstein 0
Rapid Wiedeń 5
20 lip Kuf - Rap 0-5
Allerheiligen 1
Mattersburg 3
20 lip All - Mat 1-3
Hohenems 2
Polizei/Feuerwehr 5
21 lip Hoh - Pol 2-5
Klagenfurt 1
Völkermarkt 0
20 lip Kla - Vö 1-0
ATSV Stadl Paura 1
BW Linz 1
21 lip ATS - BW 1-1
Linzer ASK 0
3
20 lip Lin - 0-3
Pinzgau Saalfelden 4
SV Strasswalchen 0
21 lip Pin - SV 4-0
St. Polten 0
6
20 lip St. - 0-6
Austria XIII 0
Austria Wiedeń 4
22 lip Aus - Aus 0-4
ASV Siegendorf 0
Sturm Graz 2
21 lip ASV - Stu 0-2
SV Leobendorf
Altach
25 wrz SV - Alt -
ASK-BSC Bruck/Leitha
Austria Lustenau
25 wrz ASK - Aus -
Kresta St. Andra
SK Austria Klagenfurt
25 wrz Kre - SK -
Vöcklamarkt
Ried
25 wrz Vö - Rie -
Neusiedl
FC Wacker Tirol
25 wrz Neu - FC -
Schwaz
Salzburg
25 wrz Sch - Sal -
Deutschlandsberg
Wiener Neustadt
25 wrz Deu - Wie -
Hartberg
Wattens
25 wrz Har - Wat -
SV Horn
SV Lafnitz
25 wrz SV - SV -
Grazer AK
Vorwarts Steyr
25 wrz Gra - Vor -
FC Stadlau
Kapfenberg
26 wrz FC - Kap -
Mattersburg
Rapid Wiedeń
26 wrz Mat - Rap -
Klagenfurt
Polizei/Feuerwehr
26 wrz Kla - Pol -
ATSV Stadl Paura
Linzer ASK
26 wrz ATS - Lin -
Pinzgau Saalfelden
St. Polten
26 wrz Pin - St. -
Austria Wiedeń
Sturm Graz
26 wrz Aus - Stu -
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Almaz 1-2 Krasnaya Armiya
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • NLEX Road Warriors 79-74 Talk N Text
    Zmiana statusu meczu: 4. kwarta
  • G. Clesar 0-0 F. Bagnis
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
  • J. Domingues 0-0 Enzo Couacaud
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia