Reklama
Turnieje
Reklama

Najlepsi strzelcy Liga armeńska

2023
2024
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Klasyfikacja strzelców Liga armeńska

W tym sezonie najwięcej goli w Liga armeńska 2023/2024 strzelili:
Artur Miranyan (FC Noah) - 22 goli
Yusuf Otubanjo (Pyunik) - 21 goli
Mohamed Yattara (Ararat Armenia) - 18 goli

Poniżej znajdziesz pełną tabelę klasyfikacji strzelców Liga armeńska 2023/2024.
Liga armeńska najlepsi strzelcy
Poz Zawodnik Drużyna Bramek
1 Artur Miranyan FC Noah 22
2 Yusuf Otubanjo Pyunik 21
3 Mohamed Yattara Ararat Armenia 18
4 Tenton Yenne Ararat Armenia 16
5 Hovhannes Harutyunyan Pyunik 12
6 Levan Kutalia Alashkert FC 12
7 Temur Dzhikiya Urartu FC Urartu FC 11
8 Paul Gladon FC Noah 9
9 Zakhar Tarasenko West Armenia 8
10 Edgar Movsesyan FC Noah 8
11 Grenik Petrosyan BKMA 8
12 Karen Nalbandyan Alashkert FC 8
13 Christopher Boniface Van 7
14 Kassim Hadji Ararat Ararat 7
15 Vagner Goncalves Nogueira Pyunik 7
16 David Khurtsidze Alashkert FC 7
17 Ilias Alhaft FC Noah 6
18 Donald Alvine Kodia Shirak Shirak 6
19 Gustavo Marmentini Pyunik 6
20 Artak Dashyan Pyunik 6
21 Ibeh Ransom Jidechukwu Ararat Ararat 6
22 Sargis Metoyan West Armenia 6
23 Sam Hendriks Pyunik 5
24 Artur Serobyan Ararat Armenia 5
25 Artem Maksimenko Urartu FC Urartu FC 5
26 Momo Fanyé Touré Van 5
27 Nikolay Prudnikov Urartu FC Urartu FC 4
28 James Santos das Neves Pyunik 4
29 Lyova Mryan Shirak Shirak 4
30 Jonathan Alexander Duarte Durán Ararat Armenia 4
31 Zhirayr Shaghoyan Ararat Armenia 4
32 Lucas Villela Pyunik 4
33 José Enrique Caraballo Rosal Pyunik 4
34 Yaya Sanogo Urartu FC Urartu FC 4
35 Mathew Gbomadu Ararat Armenia 4
36 Hadji Issa Moustapha Ararat Ararat 4
37 Christian Chidera Oparaocha West Armenia 4
38 Edgar Malakyan Pyunik 3
39 Alwyn Tera Ararat Armenia 3
40 Rafik Misakyan Shirak Shirak 3
41 Jonel Desire Alashkert FC 3
42 Gevorg Tarakhchyan BKMA 3
43 Edmon Movsisyan West Armenia 3
44 Mikhail Strelnik West Armenia 3
45 Mikayel Mirzoyan Urartu FC Urartu FC 3
46 Mory Kone Shirak Shirak 3
47 Mikhail Kovalenko Pyunik 3
48 Argishti Petrosyan BKMA 3
49 Sani Buhari Van 3
50 Olaoluwa Ayanwale Ojetunde Van 3
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • ENPPI 0-1 Ceramica Cleopatra
    GolGol: 5' Okoye Ebuka
  • Metallurg Bekobod 1-1 Navbahor Namangan
    GolGol: 15' Tabatadze
  • Metallurg Bekobod 1-1 Navbahor Namangan
    GolGol: 77' Shoykulov
  • Oued Magrane 0-0 Aïn M\'lila
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Spaeri 1-1 Dinamo Tbilisi II
    GolGol: 20' Gvishiani
  • Spartak Varna 1-0 Spartak Pleven
    GolGol: 26' Tsvetkov
  • Jedinstvo Ub 1-1 Semendrija 1924
    GolGol: 12' Ibrahim
  • Jedinstvo Ub 1-1 Semendrija 1924
    GolGol: 7' Jovanović
  • Chernomorets 1919 Burgas 1-2 Yantra
    GolGol: 36' Dobromirov Petrov
  • Chernomorets 1919 Burgas 1-2 Yantra
    GolGol: 17' Angelov
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u