Turnieje

Wyniki Puchar Argentyny

2021
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Wyniki ostatnich meczów
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie

Drabinka Puchar Argentyny

1/32 1/16
Ferro Carril Oeste 4
Justo Jose de Urquiza 0
20 kwi Fer - Jus 4-0
Boca Juniors 4
Central Cordoba de Rosario 1
03 mar Boc - Cen 4-1
Tigre
Los Andes
02 cze Tig - Los -
Huracan 0
Deportivo Madryn 0
24 maj Hur - Dep 0-0
Racing Club 3
Gimnasia y Tiro 1
28 mar Rac - Gim 3-1
Almirante Brown 0
Agropecuario 2
25 lut Alm - Agr 0-2
River Plate 5
Laferrere 0
10 mar Riv - Laf 5-0
Velez Sarsfield 5
Club Cipolletti 0
01 mar Vel - Clu 5-0
San Lorenzo 1
Racing de Cordoba 1
14 kwi San - Rac 1-1
Central Cordoba de Santiago 0
Gimnasia Jujuy 0
06 kwi Cen - Gim 0-0
Patronato de Parana 2
Deportivo Moron 0
13 maj Pat - Dep 2-0
Colon 2
Club Sportivo Penarol 1
02 mar Col - Clu 2-1
Talleres 4
Atletico Guemes 0
17 mar Tal - Atl 4-0
Arsenal Sarandi 0
CA Chaco For Ever 0
16 mar Ars - CA 0-0
Atletico Tucuman 2
Brown de Adrogue 0
28 kwi Atl - Bro 2-0
Independiente 1
Central Norte 1
26 mar Ind - Cen 1-1
Rosario Central 1
Sol de Mayo 1
13 maj Ros - Sol 1-1
Quilmes 2
San Martin de Tucuman 0
27 kwi Qui - San 2-0
Newell's Old Boys 3
Ituzaingo 1
05 maj New - Itu 3-1
Aldosivi 1
Colegiales 1
03 maj Ald - Col 1-1
Gimnasia LP 1
CS Deportivo Liniers 0
25 maj Gim - CS 1-0
Sarmiento 0
Flandria 2
04 maj Sar - Fla 0-2
Defensa y Justicia 4
Sacachispas FC 1
31 mar Def - Sac 4-1
Argentinos Juniors 2
Olimpo 0
09 mar Arg - Oli 2-0
Union 1
Sportivo Las Parejas 1
23 mar Uni - Spo 1-1
Banfield 3
Dock Sud 1
02 mar Ban - Doc 3-1
Independiente Rivadavia 2
Gimnasia Mendoza 0
24 lut Ind - Gim 2-0
Barracas Central 4
Acassuso 1
12 maj Bar - Aca 4-1
Godoy Cruz 2
Tristan Suarez 0
14 maj God - Tri 2-0
Lanus 5
Defensores de Cambaceres 0
23 lut Lan - Def 5-0
Club Atletico Platense 1
Belgrano 1
25 maj Clu - Bel 1-1
Estudiantes 2
Puerto Nuevo 1
25 mar Est - Pue 2-1
Ferro Carril Oeste 0
Boca Juniors 1
08 cze Fer - Boc 0-1
Tigre
Deportivo Madryn
08 cze Tig - Dep -
Racing Club 1
Agropecuario 2
09 cze Rac - Agr 1-2
Velez Sarsfield 1
Independiente Rivadavia 0
09 cze Vel - Ind 1-0
Gimnasia Jujuy 1
Racing de Cordoba 0
15 cze Gim - Rac 1-0
Patronato de Parana 1
Colon 1
22 cze Pat - Col 1-1
CA Chaco For Ever 0
Talleres 0
23 cze CA - Tal 0-0
Atletico Tucuman 0
Independiente 1
24 cze Atl - Ind 0-1
Rosario Central
Quilmes
28 cze Ros - Qui -
Aldosivi
Newell's Old Boys
29 cze Ald - New -
Gimnasia LP 2
Flandria 0
29 cze Gim - Fla 2-0
Argentinos Juniors 0
Defensa y Justicia 1
06 lip Arg - Def 0-1
Banfield
Union
12 lip Ban - Uni -
Barracas Central
River Plate
13 lip Bar - Riv -
Lanus
Godoy Cruz
13 lip Lan - God -
Belgrano
Estudiantes
13 lip Bel - Est -
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u