Piłka nożna Moje ligi
Turnieje

Flora Tallinn

Liga estońska
Estonia
Menu Flora Tallinn
Informacje dodatkowe
Najlepsi strzelcy Flora Tallinn:
Rauno Sappinen 11 goli, Sergei Zenjov 3 goli, Martin Miller 3 goli, Sten Reinkort 1 goli, Henrik Ojamaa 0 goli
Ostatnie wyniki
Załaduj kolejne mecze
Następne mecze
 
29 sty 13:00
Kol 1
-
 
12 lut 13:00
Kol 1
-
 
18 lut 12:00
Kol 1
-
Załaduj kolejne mecze
Skład Flora Tallinn
Bramkarze
Nr Nazwisko
32 Matvei Igonen 25 8 0 720' 8 0 1 0 0 0 0
Obrońcy
Nr Nazwisko
25 Ken Kallaste 33 6 0 296' 3 5 1 0 0 3 2
2 Maerten Kuusk 7 0 630' 7 0 3 1 1 0 0
27 Michael Lilander 8 0 720' 8 0 0 0 0 0 0
4 Marco Lukka 7 0 424' 5 2 2 0 0 2 3
24 Henrik Purg 25 7 0 630' 7 0 0 0 0 0 1
43 Markkus Seppik 2 0 180' 2 6 0 0 0 0 0
Pomocnicy
Nr Nazwisko
26 Kristo Hussar 19 0 0 0' 0 8 0 0 0 0 0
10 Martin Miller 8 3 663' 8 0 0 0 0 0 2
35 Markus Poom 22 5 0 249' 2 6 1 0 0 3 1
11 Rauno Sappinen 25 8 11 703' 8 0 0 0 0 0 5
28 Markus Soomets 8 0 525' 6 2 2 0 0 2 2
14 Konstantin Vassiljev 37 8 0 742' 8 0 1 0 0 0 1
Napastnicy
Nr Nazwisko
9 Rauno Alliku 31 4 0 45' 0 4 1 0 0 4 0
8 Henrik Ojamaa 30 8 0 687' 8 0 3 0 0 0 3
23 Henri Vaelja 20 0 0 0' 0 8 0 0 0 0 0
20 Sergei Zenjov 32 8 3 695' 8 0 2 0 0 0 2
Nieznana pozycja
Nr Nazwisko
33 Evert Grunvald 0 0 0' 0 8 0 0 0 0 0
74 Danil Kuraksin 1 0 2' 0 8 0 0 0 1 0
31 Karl-Romet Nomm 0 0 0' 0 8 0 0 0 0 0
7 Sten Reinkort 5 1 31' 0 8 1 0 0 5 0
21 Rocco Robert Shein 1 0 -22' 0 8 0 0 0 1 0
16 Erko Tougjas 1 0 0' 0 2 0 0 0 1 0
Tabele Flora Tallinn
Runda 1 Runda 2 Runda 3 finał
Ferencvaros 33
FC Prishtina 01
06 lip Fer - FC 3-0
13 lip FC - Fer 1-3
Malmoe FF 11
Riga FC 01
07 lip Mal - Rig 1-0
13 lip Rig - Mal 1-1
CFR Cluj 31
Borac Banja Luka 12
06 lip CFR - Bor 3-1
13 lip Bor - CFR 2-1
CS Fola Esch 20
Lincoln Red Imps FC 25
06 lip CS - Lin 2-2
13 lip Lin - CS 5-0
Slovan Bratislava 21
Shamrock Rovers 02
07 lip Slo - Sha 2-0
13 lip Sha - Slo 2-1
Zalgiris Vilnius 32
Linfield 11
06 lip Zal - Lin 3-1
13 lip Lin - Zal 1-2
Dinamo Tbilisi 11
FK Neftchi 22
07 lip Din - FK 1-2
14 lip FK - Din 2-1
KF Shkendija 00
Mura 15
06 lip KF - Mur 0-1
13 lip Mur - KF 5-0
Bodoe/Glimt 20
Legia Warszawa 32
07 lip Bod - Leg 2-3
14 lip Leg - Bod 2-0
Flora Tallinn 23
Hibernians 00
06 lip Flo - Hib 2-0
13 lip Hib - Flo 0-3
Dinamo Zagreb 32
Valur 20
07 lip Din - Val 3-2
13 lip Val - Din 0-2
Ludogorets Razgrad 11
Shakhtyor Soligorsk 00
07 lip Lud - Sha 1-0
13 lip Sha - Lud 0-1
Maccabi Haifa 10
Kairat Almaty 12
07 lip Mac - Kai 1-1
14 lip Kai - Mac 2-0
HJK 34
Buducnost Podgorica 10
06 lip HJK - Bud 3-1
13 lip Bud - HJK 0-4
Teuta Durres 00
FC Sheriff 41
07 lip Teu - FC 0-4
13 lip FC - Teu 1-0
Connah's Quay Nomads 20
Alashkert FC 21
07 lip Con - Ala 2-2
14 lip Ala - Con 1-0
Malmoe FF 22
HJK 12
21 lip Mal - HJK 2-1
27 lip HJK - Mal 2-2
Lincoln Red Imps FC 10
CFR Cluj 22
20 lip Lin - CFR 1-2
28 lip CFR - Lin 2-0
Slovan Bratislava 02
Young Boys 03
21 lip Slo - You 0-0
28 lip You - Slo 3-2
Olympiacos 11
FK Neftchi 00
21 lip Oly - FK 1-0
28 lip FK - Oly 0-1
Legia Warszawa 21
Flora Tallinn 10
21 lip Leg - Flo 2-1
27 lip Flo - Leg 0-1
Dinamo Zagreb 21
Omonia Nicosia 00
20 lip Din - Omo 2-0
27 lip Omo - Din 0-1
Kairat Almaty 20
FK Crvena Zvezda 15
21 lip Kai - FK 2-1
28 lip FK - Kai 5-0
Alashkert FC 01
FC Sheriff 13
20 lip Ala - FC 0-1
28 lip FC - Ala 3-1
PSV Eindhoven 52
Galatasaray 11
21 lip PSV - Gal 5-1
28 lip Gal - PSV 1-2
Celtic 11
FC Midtjylland 12
20 lip Cel - FC 1-1
28 lip FC - Cel 2-1
Rapid Wien 20
Sparta Prague 12
20 lip Rap - Spa 2-1
28 lip Spa - Rap 2-0
Mura 01
Ludogorets Razgrad 03
21 lip Mur - Lud 0-0
28 lip Lud - Mur 3-1
Ferencvaros 23
Zalgiris Vilnius 01
20 lip Fer - Zal 2-0
27 lip Zal - Fer 1-3
Spartak Moscow 00
Benfica 22
04 sie Spa - Ben 0-2
10 sie Ben - Spa 2-0
Genk 11
Shakhtar Donetsk 22
03 sie Gen - Sha 1-2
10 sie Sha - Gen 2-1
Dinamo Zagreb 11
Legia Warszawa 10
04 sie Din - Leg 1-1
10 sie Leg - Din 0-1
FK Crvena Zvezda 10
FC Sheriff 11
03 sie FK - FC 1-1
10 sie FC - FK 1-0
PSV Eindhoven 31
FC Midtjylland 00
03 sie PSV - FC 3-0
10 sie FC - PSV 0-1
Sparta Prague 01
Monaco 23
03 sie Spa - Mon 0-2
10 sie Mon - Spa 3-1
Ferencvaros 20
Slavia Prague 01
04 sie Fer - Sla 2-0
10 sie Sla - Fer 1-0
CFR Cluj 11
Young Boys 13
03 sie CFR - You 1-1
10 sie You - CFR 3-1
Olympiacos 12
Ludogorets Razgrad 12
karne: 4-1
03 sie Oly - Lud 1-1
10 sie Lud - Oly 2-2
Malmoe FF 22
Rangers 11
03 sie Mal - Ran 2-1
10 sie Ran - Mal 1-2
Salzburg 22
Broendby IF 11
17 sie Sal - Bro 2-1
25 sie Bro - Sal 1-2
FC Sheriff 30
Dinamo Zagreb 00
17 sie FC - Din 3-0
25 sie Din - FC 0-0
Monaco 02
Shakhtar Donetsk 12
17 sie Mon - Sha 0-1
25 sie Sha - Mon 2-2
Young Boys 33
Ferencvaros 22
18 sie You - Fer 3-2
24 sie Fer - You 2-3
Malmoe FF 21
Ludogorets Razgrad 02
18 sie Mal - Lud 2-0
24 sie Lud - Mal 2-1
Benfica 20
PSV Eindhoven 10
18 sie Ben - PSV 2-1
24 sie PSV - Ben 0-0
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u