Reklama
Turnieje
Reklama

Najlepsi strzelcy Druga liga chilijska

2024
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Klasyfikacja strzelców Druga liga chilijska

W tym sezonie najwięcej goli w Druga liga chilijska 2024 strzelili:
Joaquín Oscar Larrivey (Magallanes) - 11 goli
Lionel Alejandro Altamirano (La Serena) - 10 goli
Winsley Boteli (Deportes Limache) - 9 goli

Poniżej znajdziesz pełną tabelę klasyfikacji strzelców Druga liga chilijska 2024.
Druga liga chilijska najlepsi strzelcy
Poz Zawodnik Drużyna Bramek
1 Joaquín Oscar Larrivey Magallanes 11
2 Lionel Alejandro Altamirano La Serena La Serena 10
3 Winsley Boteli Deportes Limache 9
4 Facundo Daniel Juárez Deportes Limache 7
5 Sebastián Parada Curico Unido 6
6 Richard Nicolás Paredes Moraga Santiago Morning Santiago Morning 6
7 Humberto Andrés Suazo Pontivo San Luis 6
8 Gonzalo Tapia Páez Barnechea 6
9 Germán Estigarribia Deportes Recoleta 6
10 Marcos Patricio Camarda Télis San Marcos 5
11 Mauro Andrés Caballero Aguilera San Luis 5
12 Harol Salgado Barnechea 5
13 Juan Ignacio Duma Santiago Wanderers Santiago Wanderers 5
14 Felipe Ignacio Flores Chandia Deportes Limache 5
15 Nahuel Alexander Donadell Álvarez San Marcos 4
16 Cristobal Renato Muñoz Nieri Deportes Santa Cruz 4
17 Luis Alejandro Guerra Romero Antofagasta Antofagasta 4
18 Gustavo Gotti Rangers Rangers 4
19 José Daniel Bandez Salazar Antofagasta Antofagasta 4
20 Carlos Andrés Muñoz Rojas Santiago Wanderers Santiago Wanderers 4
21 Matías Joaquín Santos Arostegui Deportes Santa Cruz 4
22 Joaquín Exequiel Silva Cristi Santiago Wanderers Santiago Wanderers 4
23 Mathias Daniel Pinto Mell Deportes Santa Cruz 4
24 Roberto Ignacio Riveros Uribe Deportes Recoleta 4
25 Daniel Esteban Castro Santibáñez Deportes Limache 3
26 Adrián Ignacio Cuadra Cabrera Antofagasta Antofagasta 3
27 Milton Tobías Oscar Alegre López Rangers Rangers 3
28 Mauro Ezequiel González Rangers Rangers 3
29 Julián Rodríguez Vuotto Santiago Morning Santiago Morning 3
30 Mauro Daniel Quiroga Antofagasta Antofagasta 3
31 Jorge Paul Gática Loyola Santiago Wanderers Santiago Wanderers 3
32 Felipe Álvarez Antofagasta Antofagasta 3
33 Juan Ignacio Sánchez Sotelo Universidad de Concepcion Universidad de Concepcion 3
34 Luis Miguel Acevedo Tabárez Deportes Temuco Deportes Temuco 3
35 Cristian Daniel Muga Machado Santiago Morning Santiago Morning 3
36 Gonzalo Andres Jara Gonzalez Union San Felipe Union San Felipe 3
37 César Huanca Union San Felipe Union San Felipe 3
38 David Jonathan Escalante Curico Unido 3
39 Fernando Alejandro Manríquez Hernández Santiago Morning Santiago Morning 3
40 Daniel Moisés Vicencio Quiero San Marcos 2
41 Gonzalo Básaez San Luis 2
42 Diego Nicolás Rojas Orellana Curico Unido 2
43 Kevin Campillay Santiago Morning Santiago Morning 2
44 Bairo Riveros Carvajal Union San Felipe Union San Felipe 2
45 Sebastián Ignacio Pérez Catalán San Marcos 2
46 Ignacio José Herrera Fernández Universidad de Concepcion Universidad de Concepcion 2
47 Matías Sandoval Union San Felipe Union San Felipe 2
48 Matías Gallegos Panozzo Barnechea 2
49 Leandro Barrera Deportes Santa Cruz 2
50 Rodrigo Miguel Moreira Deportes Limache 2
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Lokomotiv Tashkent 0-2 Dinamo Samarqand
    GolGol: 15' Abdullayev
  • Lokomotiv Tashkent 0-2 Dinamo Samarqand
    GolGol: 38' Hojimirzaev
  • Lokomotiv Tashkent 0-2 Dinamo Samarqand
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Olympic 0-0 AGMK
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Lokomotiv Tashkent 0-2 Dinamo Samarqand
    Kartka Kartka: 29' Ikramov
  • Olympic 0-0 AGMK
    Kartka Kartka: 22' Qodirov
  • Olympic 0-0 AGMK
    Kartka Kartka: 18' Tukhtakhujaev
  • Olympic 0-0 AGMK
    Kartka Kartka: 14' Rahimjonov
  • El Gounah 1-1 National Bank
    GolGol: 31' Abdel Muttalib Mayhoub Rahil
  • El Gounah 1-1 National Bank
    GolGol: 52' Bassiouny
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u