Piłka nożna Moje ligi
Turnieje

Zdrój Busko Zdrój

4 liga polska
Menu Zdrój Busko Zdrój
Ostatnie wyniki
Załaduj kolejne mecze
Skład Zdrój Busko Zdrój
Nieznana pozycja
Nr Nazwisko
2 Paweł Bandura 9 0 810' 9 14 2 1 1 0 0
18 Krystian Bracisiewicz 4 0 360' 4 15 0 0 0 0 0
14 Oleksii Cherkashyn 5 0 450' 5 5 2 0 0 0 0
16 Valley Dreamer 1 0 90' 1 15 0 0 0 0 0
8 Jakub Florczyk 7 0 630' 7 14 3 0 0 0 0
13 Mikołaj Guca 0 0 0' 0 14 0 0 0 0 0
17 Mateusz Janiec 10 2 900' 10 14 0 0 0 0 0
7 Artur Karasek 11 0 990' 11 13 6 1 1 0 0
14 Jan Kowalski 7 2 630' 7 8 2 0 0 0 0
82 Konrad Majcherczyk 1 0 90' 1 4 0 0 0 0 0
4 łukasz Mika 13 1 1170' 13 14 6 0 0 0 0
6 Damian Pietras 13 0 1170' 13 13 6 0 0 0 0
15 Norbert Sinkiewicz 13 4 1170' 13 15 1 0 0 0 0
12 Tomasz Szcześniak 14 0 1260' 14 15 0 0 0 0 0
9 Michał Zawadzki 14 1 1260' 14 14 4 0 0 0 0
4 Mateusz Zawadzki 13 3 1170' 13 13 3 0 0 0 0
10 łukasz Zawadzki 15 4 1350' 15 15 1 0 0 0 0
11 Adam Zawierucha 15 7 1350' 15 15 3 0 0 0 0
Tabele Zdrój Busko Zdrój
Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Łks łagów 16 40 13 1 2 44 11 33
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
2 Czarni Połaniec 16 34 10 4 2 30 12 18
  • W
  • W
  • R
  • R
  • P
  • W
  • R
  • W
3 GKS Nowiny 16 34 10 4 2 40 19 21
  • W
  • P
  • R
  • R
  • W
  • R
  • W
  • W
4 Granat Skarżysko Kamienna 16 33 10 3 3 30 14 16
  • P
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
5 Star Starachowice 16 32 10 2 4 29 19 10
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
6 MKS Neptun Końskie 16 23 6 5 5 24 24 0
  • W
  • R
  • W
  • P
  • W
  • R
  • P
  • W
7 Olimpia-pogoń Staszów 16 23 7 2 7 23 26 -3
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
8 Wierna Małogoszcz 16 23 6 5 5 30 26 4
  • W
  • W
  • R
  • W
  • P
  • P
  • W
  • R
9 łysica Bodzentyn 16 20 5 5 6 23 25 -2
  • P
  • W
  • W
  • P
  • R
  • W
  • W
  • P
10 Zdrój Busko Zdrój 16 19 5 4 7 24 28 -4
  • W
  • P
  • R
  • P
  • W
  • R
  • P
  • R
11 Ts 1946 Nida Pińczów 16 18 5 3 8 16 27 -11
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • R
12 Alit Ożarów 16 16 5 1 10 28 35 -7
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
13 GKS Rudki 16 16 4 4 8 19 34 -15
  • R
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
14 Lubrzanka Kajetanów 16 16 4 4 8 15 24 -9
  • P
  • W
  • R
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
15 Naprzód Jędrzejów 16 15 4 3 9 24 35 -11
  • P
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
16 Spartakus Aureus Daleszyce 16 14 3 5 8 20 28 -8
  • R
  • W
  • R
  • P
  • R
  • R
  • P
  • W
17 Orlicz Suchedniów 16 13 3 4 9 21 41 -20
  • R
  • W
  • P
  • R
  • W
  • P
  • P
  • R
18 Partyzant Radoszyce 16 11 2 5 9 24 36 -12
  • R
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
  • R
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u