Fortuna kod promocyjny  - Fortuna bonusy
Fortuna kod promocyjny - Fortuna bonusy
Wszystko co musi zrobić typer, aby cieszyć się wyższą kwotą darmowych środków na start, to wpisać nasz Fortuna kod promocyjny o treści MAXOFERTA w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego.
Lekkoatletyka Moje ligi
Halowe Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Europy
World Cross Country Championships 1
World Cross Country Championships 1

Wyniki Mistrzostwa Europy ME kobiet

2016
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Klasyfikacja medalowa Mistrzostwa Europy 2016
Poz Kraj Złotych medali Srebrnych medali BRązowych medali Medali Pkt Pkt 1-8
1 Polska 6 5 1 12 29 144
2 Niemcy 5 4 7 16 30 163
3 Anglia 5 3 7 15 28 147
4 Holandia 5 1 2 8 19 103
5 Turcja 4 4 2 10 22 82
6 Hiszpania 3 3 1 7 16 74
7 Francja 2 5 3 10 19 103
8 Belgia 2 1 0 3 8 45
9 Włochy 2 0 1 3 7 56
10 Białoruś 1 2 0 3 7 45
11 Portugalia 1 1 1 3 6 29
12 Norwegia 1 0 2 3 5 39
13 Chorwacja 1 0 1 2 4 16
13 Grecja 1 0 1 2 4 33
13 Serbia 1 0 1 2 4 20
16 Dania 1 0 0 1 3 10
16 Lotwa 1 0 0 1 3 13
16 Ukraina 1 0 0 1 3 45
19 Czechy 0 4 0 4 8 48
20 Bułgaria 0 3 0 3 6 36
21 Szwecja 0 2 2 4 6 40
22 Węgry 0 2 0 2 4 26
23 Albania 0 1 0 1 2 7
23 Izrael 0 1 0 1 2 7
25 Szwajcaria 0 0 3 3 3 42
26 Austria 0 0 1 1 1 8
26 Azerbejdźan 0 0 1 1 1 9
26 Estonia 0 0 1 1 1 20
26 Finlandia 0 0 1 1 1 19
26 Irlandia 0 0 1 1 1 17
26 Litwa 0 0 1 1 1 6
26 Szkocja 0 0 1 1 1 15
26 Słowenia 0 0 1 1 1 13
34 Australia 0 0 0 0 0 0
34 Bośnia 0 0 0 0 0 5
34 Cypr 0 0 0 0 0 6
34 Etiopia 0 0 0 0 0 0
34 Islandia 0 0 0 0 0 2
34 Mołdawia 0 0 0 0 0 5
34 Rosja 0 0 0 0 0 8
34 Rumunia 0 0 0 0 0 4
34 Słowacja 0 0 0 0 0 8
34 USA 0 0 0 0 0 0
34 Walia 0 0 0 0 0 8
Wybierz dyscyplinę
Międzynarodowe
LekkoatletykaME kobiet
4 X 400 metrów Finał

LIVE!
10 lip 2016 18:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Belgium (EL)3:01.10
2Poland (SB)3:01.18
3Great Britain & N.I. (SB)3:01.44
4Czech Republic3:03.86
5Ireland (SB)3:04.32
6Ukraine3:04.45
7Netherlands3:04.52
8Germany3:05.67
800 metrów Finał

LIVE!
10 lip 2016 18:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Adam Kszczot1:45.18
2Marcin Lewandowski1:45.54
3Elliot Giles (PB)1:45.54
4Amel Tuka1:45.74
5Pierre-Ambroise Bosse1:45.79
6Thijmen Kupers1:46.67
7Alvaro De Arriba1:47.58
8Giordano Benedetti1:47.64
5000 metrów Finał

LIVE!
10 lip 2016 18:10 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Illias Fifa13:40.85
2Adel Mechaal13:40.85
3Richard Ringer (SB)13:40.85
4Henrik Ingebrigtsen13:40.86
5Morhad Amdouni13:40.94
6Hayle Ibrahimov13:42.20
7Florian Orth13:45.40
8Yemaneberhan Crippa13:46.30
9Aras Kaya13:47.42
10Martin Sperlich13:48.81
11Jamel Chatbi13:49.93
12Dennis Licht13:54.21
13Jonathan Taylor13:55.20
14Carlos Mayo13:58.22
15Brenton Rowe13:58.96
16Jonathan Davies14:04.13
17Kevin Batt14:20.50
18Sindre Buraas14:26.05
19Mykola Nyzhnyk14:28.24
-Ali Kaya (DNS)-
4 X 100 metrów Finał

LIVE!
10 lip 2016 17:55 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Great Britain & N.I.38.17
2France (SB)38.38
3Germany38.47
4Netherlands38.57
5Italy38.69
6Poland38.69
7Switzerland39.11
8Ukraine39.46
Pchnięcie Kulą Finał

LIVE!
10 lip 2016 17:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1David Storl (EL)21.31
2Michal Haratyk21.19
3Tsanko Arnaudov (SB)20.59
4Konrad Bukowiecki20.58
5Asmir Kolasinac20.43
6Andrei Toader20.26
7Tobias Dahm20.25
8Borja Vivas20.16
9Stipe Zunic19.95
10Carlos Tobalina19.85
11Nikolaos Skarvelis19.55
12Mesud Pezer19.49
Rzut młotem Finał

LIVE!
10 lip 2016 17:10 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Pawel Fajdek80.93
2Ivan Tsikhan78.84
3Wojciech Nowicki77.53
4Mihail Anastasakis75.89
5Marcel Lomnicky75.84
6Siarhei Kalamoets74.65
7David Soederberg74.22
8Serghei Marghiev73.21
9Ozkan Baltaci71.35
10Chris Bennett70.93
11Marco Lingua70.00
12Javier Cienfuegos68.17
1500 metrów Finał

LIVE!
09 lip 2016 21:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Filip Ingebrigtsen3:46.65
2David Bustos3:46.90
3Henrik Ingebrigtsen3:47.18
4Richard Douma3:47.32
5Florian Carvalho3:47.32
6Lee Emanuel3:47.57
7Jake Wightman3:47.68
8Filip Sasinek3:47.76
9Issac Kimeli3:47.92
10Homiyu Tesfaye Heyi3:47.93
11Ismael Debjani3:49.12
12Joao Bussotti3:50.43
13Morhad Amdouni3:51.61
110 metrów przez płotki Finał

LIVE!
09 lip 2016 21:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Dmitri Bascou13.25
2Balazs Baji (NR)13.28
3Wilhem Belocian13.33
4Damian Czykier13.40
5Milan Trajkovic13.44
6Aurel Manga13.47
7Yidiel Contreras13.54
-Andy Pozzi (DNS)-
Rzut dyskiem Finał

LIVE!
09 lip 2016 20:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Piotr Malachowski67.06
2Philip Milanov65.71
3Gerd Kanter (SB)65.27
4Christoph Harting65.13
5Daniel Staahl64.77
6Zoltan Kovago64.66
7Martin Kupper63.55
8Daniel Jasinski63.35
9Robert Urbanek62.18
10Hannes Kirchler60.18
11Rutger Smith59.99
12Lois Maikel Martinez59.27
4 X 100 metrów 1. runda Bieg 2

LIVE!
09 lip 2016 19:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Poland (Q, SB)38.64
2Netherlands (Q)38.78
3France (Q, SB)38.85
4Norway (SB)39.35
5Portugal39.51
6Turkey39.58
7Finland39.68
8Romania39.98
Trójskok Finał

LIVE!
09 lip 2016 19:45 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Max Hess (EL)17.20
2Karol Hoffmann (PB)17.16
3Julian Reid (SB)16.76
4Momchil Karailiev16.65
5Maksim Nesterenka16.63
6Sheryf El-Sheryf16.55
7Georgi Tsonov (SB)16.53
8Pablo Torrijos16.34
9Elvijs Misans16.32
10Fabian Florant16.23
11Dzmitry Platnitski16.18
12Benjamin Compaore16.12
4 X 100 metrów 1. runda Bieg 1

LIVE!
09 lip 2016 19:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Great Britain (Q, EL)38.12
2Germany (Q, SB)38.25
3Italy (Q, SB)38.58
4Switzerland (SB)38.88
5Ukraine (q)39.12
6Spain (SB)39.15
7Sweden (SB)39.37
8Ireland (SB)39.52
110 metrów przez płotki Półfinał Bieg 3

LIVE!
09 lip 2016 19:31 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Dmitri Bascou (Q, SB)13.20
2Yidiel Contreras (Q)13.47
3Lawrence Clarke13.47
4Konstantinos Douvalidis13.50
5Hassane Fofana (PB)13.52
6Gregor Traber13.66
7Andreas Martinsen13.89
8Serhiy Kopanayko13.97
110 metrów przez płotki Półfinał Bieg 2

LIVE!
09 lip 2016 19:23 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Wilhem Belocian (Q, =PB)13.28
2Balazs Baji (Q, =NR)13.29
3Damian Czykier (q, PB)13.32
4Emanuele Abate (SB)13.54
5Vladimir Vukicevic (NR)13.54
6David King (=PB)13.54
7Alexander John13.60
8Elmo Lakka13.87
110 metrów przez płotki Półfinał Bieg 1

LIVE!
09 lip 2016 19:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Andy Pozzi (Q, =PB)13.31
2Aurel Manga (Q)13.36
3Milan Trajkovic (q)13.40
4Milan Ristic13.45
5Matthias Buehler13.65
6Valdo Szucs13.76
7Lorenzo Perini13.79
8Javier Colomo13.88
4 X 400 metrów 1. runda Bieg 2

LIVE!
09 lip 2016 14:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Belgium (Q, SB)3:03.15
2Ukraine (Q)3:03.93
3Germany (Q, SB)3:03.97
4Netherlands (q)3:04.04
5Spain (SB)3:04.77
6Sweden (SB)3:04.95
7France3:04.95
8Estonia (SB)3:10.63
4 X 400 metrów 1. runda Bieg 1

LIVE!
09 lip 2016 14:25 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Great Britain (Q, EL)3:01.63
2Poland (Q, SB)3:02.09
3Czech Republic (Q, NR)3:02.66
4Ireland (q)3:04.42
5Turkey3:04.65
6Italy (SB)3:06.07
7Switzerland (SB)3:06.52
8Norway (SB)3:10.76
Skok wzwyż Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
09 lip 2016 14:10 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Eike Onnen (Q)2.25
1Miguel Angel Sancho (Q)2.25
1Robbie Grabarz (Q)2.25
4Jaroslav Baba (Q)2.25
4Dimitrios Chondrokoukis (Q)2.25
6Vasilios Constantinou (Q)2.25
7Konstantinos Baniotis (Q)2.25
8Eugenio Rossi2.23
8Dmitry Kroytor2.23
10Raivydas Stanys2.23
11Yuriy Krymarenko2.23
12Pavel Seliverstau2.19
Skok wzwyż Kwalifikacje Grp. 2

LIVE!
09 lip 2016 14:10 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Gianmarco Tamberi (Q)2.25
1Chris Baker (Q)2.25
3Andriy Protsenko (Q)2.25
4Kyriakos Ioannou (Q)2.25
4Tihomir Ivanov (Q)2.25
6Matus Bubenik2.23
7Sylwester Bednarek2.23
8Simon Siverio2.19
9Dmytro Yakovenko2.19
10Barry Pender2.14
11Dmitri Nabokau2.09
Pchnięcie Kulą Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
09 lip 2016 13:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1David Storl (Q)20.84
2Konrad Bukowiecki (Q)20.65
3Borja Vivas (q)20.12
4Nikolaos Skarvelis (q)20.11
5Andrei Toader (q)20.00
6Hamza Alic19.61
7Ladislav Prasil19.56
8Nedzad Mulabegovic19.55
9Bob Bertemes19.39
10Aliaksei Nichypor19.34
11Marco Fortes18.64
11Leif Arrhenius18.64
-Georgi Ivanov (NM)-
-Kemal Mesic (NM)-
Pchnięcie Kulą Kwalifikacje Grp. 2

LIVE!
09 lip 2016 13:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Michal Haratyk (Q)20.45
2Tsanko Arnaudov (Q)20.42
3Tobias Dahm (Q)20.42
4Stipe Zunic (q)20.24
5Carlos Tobalina (q)20.16
6Asmir Kolasinac (q)20.14
7Mesud Pezer (q)19.72
8Andrei Gag19.49
9Mikalai Abramchuk19.06
10Arttu Kangas18.91
11Kristo Galeta18.76
12Filip Mihaljevic18.72
13Sebastiano Bianchetti18.56
14Ivan Emelianov18.38
15Martin Stasek18.32
3000 metrów Bieg z przeszkodami Finał

LIVE!
08 lip 2016 21:25 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Mahiedine Mekhissi-Benabbad8:25.63
2Aras Kaya (PB)8:29.91
3Yoann Kowal8:30.79
4Sebastian Martos (SB)8:31.93
5Jamel Chatbi8:32.43
6Rob Mullett8:33.29
7Kaur Kivistik (SB)8:33.75
8Abdoullah Bamoussa8:35.35
9Yuri Floriani8:35.94
10Fernando Carro8:40.73
11Ole Hesselbjerg8:42.27
12Hakan Duvar8:44.03
13Emil Blomberg8:48.98
14Abdelaziz Merzoughi8:51.37
-Krystian Zalewski (DNS)-
10000 metrów Finał

LIVE!
08 lip 2016 20:45 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Polat Kemboi Arikan28:18.52
2Ali Kaya28:21.42
3Antonio Abadia Beci28:26.07
4Dmytro Lashyn (PB)28:27.90
5Dewi Griffiths (PB)28:28.55
6Juan Antonio Perez28:37.42
7Daniel Mateo (DQ)28:43.03
8Soufiane Bouchikhi29:03.74
9Ahmed El Mazoury29:29.36
-Himro Alame (DNF)-
-Girmaw Amare (DQ)-
-Andrew Vernon (DNS)-
200 metrów Finał

LIVE!
08 lip 2016 20:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Churandy Martina (DQ)20.37
1Bruno Hortelano-Roig20.45
2Ramil Guliyev20.51
3Danny Talbot20.56
4Solomon Bockarie20.56
5Nethaneel Mitchell-Blake20.60
6Davide Manenti20.66
7Alex Wilson20.70
400 metrów Finał

LIVE!
08 lip 2016 19:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Martyn Rooney45.29
2Pavel Maslak45.36
3Lee-Marvin Bonevacia (SB)45.41
4Kevin Borlee45.60
5Luka Janezic45.65
6Rafal Omelko45.67
7Mame-Ibra Anne45.75
8Matteo Galvan45.80
400 metrów przez płotki Finał

LIVE!
08 lip 2016 19:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Yasmani Copello48.98
2Sergio Fernandez49.06
3Kariem Hussein49.10
4Oskari Moeroe (SB)49.24
5Rhys Williams49.63
6Karsten Warholm49.82
7Martin Kucera49.82
-Jack Green (DNF)-
200 metrów Półfinał Bieg 3

LIVE!
08 lip 2016 19:06 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Bruno Hortelano-Roig (Q, NR)20.39
2Solomon Bockarie (Q, PB)20.39
3Nethaneel Mitchell-Blake (q)20.46
4Likourgos-Stefanos Tsakonas20.48
5Sergii Smelyk20.76
6Antonio Infantino20.93
7Robin Erewa20.98
8Tom Kling Baptiste21.34
200 metrów Półfinał Bieg 2

LIVE!
08 lip 2016 18:58 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Danny Talbot (Q, SB)20.37
2Churandy Martina (Q)20.44
3Davide Manenti (q)20.46
4Karol Zalewski20.69
5Mickael-Meba Zeze20.81
6Julian Reus20.83
7David Lima20.86
-Johan Wissman (DNF)-
200 metrów Półfinał Bieg 1

LIVE!
08 lip 2016 18:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Ramil Guliyev (Q)20.69
2Alex Wilson (Q)20.71
3Jaysuma Saidy Ndure20.92
4Eseosa Desalu20.94
5Aleixo-Platini Menga21.06
6Jan Volko21.28
7Marcus Lawler21.33
8Hensley Paulina23.49
800 metrów Półfinał Bieg 2

LIVE!
08 lip 2016 18:43 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Marcin Lewandowski (Q)1:47.16
2Amel Tuka (Q)1:47.16
3Elliot Giles (Q)1:47.31
4Andreas Bube1:47.55
5Benedikt Huber1:47.56
6Daniel Andujar1:47.64
7Jacopo Lahbi1:48.47
8Charles Grethen1:49.40
800 metrów Półfinał Bieg 1

LIVE!
08 lip 2016 18:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Adam Kszczot (Q)1:46.32
2Pierre-Ambroise Bosse (Q)1:46.45
3Thijmen Kupers (Q)1:46.61
4Giordano Benedetti (q)1:46.74
5Alvaro De Arriba (q)1:47.40
6Aaron Botterman1:49.92
7Ludolph Soren1:51.69
8Zan Rudolf1:54.49
Rzut młotem Kwalifikacje Grp. 2

LIVE!
08 lip 2016 13:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Pawel Fajdek (Q)78.82
2Marcel Lomnicky (q)74.68
3Mihail Anastasakis (q)74.01
4Serghei Marghiev (q)73.95
5Ozkan Baltaci (q)73.10
6Marco Lingua (q)72.94
7Javier Cienfuegos (q)72.73
8Siarhei Kalamoets (q)72.55
9Mark Dry71.96
10Akos Hudi70.37
11Konstantinos Stathelakos70.20
12Tuomas Seppanen69.76
13Oleksandr Dryhol68.10
14Serhiy Reheda66.72
110 metrów przez płotki 1. runda Bieg 3

LIVE!
08 lip 2016 13:11 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1David King (Q)13.55
2Lorenzo Perini (Q)13.68
3Valdo Szucs (Q)13.76
4Gregory Sedoc13.92
5Brahian Pena13.98
6Gerard Porras14.11
110 metrów przez płotki 1. runda Bieg 2

LIVE!
08 lip 2016 13:03 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Emanuele Abate (Q, SB)13.63
2Matthias Buehler (Q)13.75
3Javier Colomo (Q)13.76
4Vladimir Vukicevic (q)13.76
5Dominik Bochenek13.87
6Tobias Furer14.08
7Artem Shamatryn14.47
110 metrów przez płotki 1. runda Bieg 1

LIVE!
08 lip 2016 12:55 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Milan Trajkovic (Q, NR)13.39
2Yidiel Contreras (Q. =SB)13.46
3Andreas Martinsen (Q, SB)13.65
4Hassane Fofana (q)13.71
5Elmo Lakka (q, PB)13.72
6Serhiy Kopanayko (q, PB)13.74
7Ben Reynolds (SB)13.87
Rzut młotem Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
08 lip 2016 12:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Ivan Tsikhan (Q)76.10
2Wojciech Nowicki (Q)75.85
3Chris Bennett (q)74.39
4David Soederberg (q)72.96
5Andriy Martynyuk72.37
6Pavel Bareisha72.19
7Eivind Henriksen71.93
8Bence Pasztor71.20
9Simone Falloni70.51
10Lukas Melich70.50
11Nejc Plesko70.44
12Nick Miller67.76
-Libor Charfreitag (NM)-
-Esref Apak (NM)-
100 metrów Finał

LIVE!
07 lip 2016 19:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Churandy Martina (SB)10.07
2Jak Ali Harvey10.07
3Jimmy Vicaut10.08
4Bruno Hortelano-Roig10.12
5James Ellington10.19
6Ramil Guliyev10.23
7Solomon Bockarie10.25
-Richard Kilty (DSQ)-
Dziesięciobój - 1500 metrów 10

LIVE!
07 lip 2016 19:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Marcus Nilsson (SB)4:19.12
2Pieter Braun (PB)4:25.12
3Jonas Fringeli4:28.46
4Florian Geffrouais4:29.50
5Romain Barras (SB)4:29.59
6Mathias Brugger4:30.24
7Tim Nowak4:30.32
8Mihail Dudas (SB)4:30.90
9Kristjan Rosenberg (PB)4:31.12
10Oleksiy Kasyanov4:32.56
11Marek Lukas (SB)4:33.10
12Ashley Bryant4:33.88
13Fredrik Samuelsson (SB)4:34.78
14Thomas van der Plaetsen4:37.84
15Adam Helcelet (SB)4:38.39
16Martin Roe4:39.44
17Janek Oiglane4:42.01
18Rene Stauss4:49.09
-Eelco Sintnicolaas (DNF)-
-Jorge Urena (DNS)-
Jarvelin Throw Finał

LIVE!
07 lip 2016 18:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Zigismunds Sirmais (PB)86.66
2Vitezslav Vesely83.59
3Antti Ruuskanen82.44
4Risto Matas (SB)82.03
5Thomas Roehler80.78
6Marcin Krukowski (SB)79.49
7Kim Amb79.36
8Kacper Oleszczuk79.34
9Jakub Vadlejch78.12
10Jaroslav Jilek76.92
11Lukasz Grzeszczuk76.41
12Ioannis Kiriazis75.57
1500 metrów 1. runda Bieg 3

LIVE!
07 lip 2016 18:34 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Jake Wightman (Q)3:39.32
2Henrik Ingebrigtsen (Q)3:39.66
3Florian Carvalho (Q)3:39.73
4Filip Sasinek (q)3:39.77
5Richard Douma (q)3:39.80
6Issac Kimeli (q)3:41.25
7Timo Benitz (q)3:42.40
8Levent Ates3:43.25
9Volodymyr Kyts3:43.58
10Amine Khadiri3:44.61
11Joao Bussotti (q)3:50.58
12Llorenc Sales3:51.49
1500 metrów 1. runda Bieg 2

LIVE!
07 lip 2016 18:27 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Ismael Debjani (Q)3:42.62
2Morhad Amdouni (Q)3:42.64
3Lee Emanuel (Q)3:42.92
4Snorre Holtan Loeken3:42.97
5Marc Alcala3:43.43
6Dmitrijs Jurkevics3:43.44
7Jonas Leandersson3:44.09
8Benjamin Kovacs3:45.16
9Marco Pettenazzo3:45.65
10Andreas Bueno3:46.44
11Helio Gomes3:46.66
12Harvey Dixon3:51.82
-Jakub Holusa (DQ)-
Skok w dal Finał

LIVE!
07 lip 2016 18:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Greg Rutherford (SB)8.25
2Michel Torneus (SB)8.21
3Ignisious Gaisah7.93
4Radek Juska7.93
5Kristian Baeck7.91
6Fabian Heinle7.87
7Kafetien Gomis7.84
8Kanstantsin Barycheuski7.75
9Izmir Smajlaj7.75
10Lazar Anic7.63
11Lamont Marcell Jacobs7.59
-Eusebio Caceres (NM)-
1500 metrów 1. runda Bieg 1

LIVE!
07 lip 2016 18:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Filip Ingebrigtsen (Q)3:40.23
2Homiyu Tesfaye Heyi (Q)3:40.44
3David Bustos (Q)3:40.60
4Peter Callahan3:41.75
5Tom Lancashire3:42.08
6Mohad Abdikadar Sheik Ali3:42.91
7Petr Vitner3:43.22
8Bryan Cantero3:43.65
9Tamas Kazi3:44.64
10Eoin Everard3:45.46
11Andreas Vojta3:46.32
-Johan Rogestedt (DQ)-
100 metrów Półfinał Bieg 3

LIVE!
07 lip 2016 18:12 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Richard Kilty (Q)10.15
2Bruno Hortelano-Roig (Q)10.22
3Julian Reus10.22
4Emre Zafer Barnes10.31
5Hensley Paulina10.33
6Alex Wilson10.34
7Jan Volko10.43
8Janos Sipos10.47
100 metrów Półfinał Bieg 2

LIVE!
07 lip 2016 18:06 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Jak Ali Harvey (Q)10.04
2Churandy Martina (Q)10.16
3Filippo Tortu (PB)10.19
4Ojie Edoburun10.20
5Stuart Dutamby10.26
6Rytis Sakalauskas10.40
7Remigiusz Olszewski10.56
8Angel David Rodriguez12.13
100 metrów Półfinał Bieg 1

LIVE!
07 lip 2016 18:00 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Jimmy Vicaut (Q)10.03
2James Ellington (Q, PB)10.04
3Ramil Guliyev (q, PB)10.07
4Solomon Bockarie (q, PB)10.13
5Lucas Jakubczyk (SB)10.16
6Massimiliano Ferraro (=PB)10.26
7Przemyslaw Slowikowski (PB)10.27
8Jan Veleba (=SB)10.28
Dziesięciobój - Jarvelin Throw Grp. 2

LIVE!
07 lip 2016 17:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Janek Oiglane67.41
2Adam Helcelet67.24
3Romain Barras59.63
4Mihail Dudas58.19
5Eelco Sintnicolaas57.24
6Thomas van der Plaetsen57.23
7Florian Geffrouais52.43
8Jorge Urena52.26
9Jonas Fringeli50.61
10Oleksiy Kasyanov48.23
400 metrów Półfinał Bieg 3

LIVE!
07 lip 2016 16:59 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Luka Janezic (Q)45.63
2Lee-Marvin Bonevacia (Q, SB)45.68
3Donald Sanford45.90
4Jarryd Dunn (SB)46.00
5Thomas Jordier46.24
6Lucas Bua46.26
7Jakub Krzewina46.50
8Alexander Gladitz46.57
400 metrów Półfinał Bieg 2

LIVE!
07 lip 2016 16:52 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Martyn Rooney (Q, SB)45.04
2Matteo Galvan (Q, =NR)45.12
3Rafal Omelko (q, PB)45.14
4Mame-Ibra Anne (q, SB)45.39
5Yavuz Can (NR)45.51
6Julien Watrin45.76
7Mateo Ruzic47.19
8Joel Burgunder47.23
400 metrów Półfinał Bieg 1

LIVE!
07 lip 2016 16:45 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Kevin Borlee (Q)45.26
2Pavel Maslak (Q, SB)45.31
3Aliaksandr Linnik45.80
4Lukasz Krawczuk (SB)45.86
5Johannes Trefz46.07
6Vitaliy Butrym46.07
7Brian Gregan46.37
8Samuel Garcia46.43
Rzut dyskiem Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
07 lip 2016 16:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Lois Maikel Martinez (Q)66.00
2Daniel Staahl (Q)65.78
3Zoltan Kovago (Q)65.21
4Gerd Kanter (Q)65.13
5Christoph Harting (Q)65.09
6Martin Wierig63.60
7Danijel Furtula63.14
8Erik Cadee61.93
9Apostolos Parellis61.89
10Bartlomiej Stoj61.30
11Gudni Gudnason61.20
12Janos Huszak60.58
13Tomas Vonavka58.39
14Oleksiy Semenov57.94
-Eligijus Ruskys (NM)-
400 metrów przez płotki Półfinał Bieg 3

LIVE!
07 lip 2016 16:29 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Sergio Fernandez (Q)49.20
2Oskari Moeroe (Q, SB)49.37
3Rasmus Maegi49.50
4Tom Burton49.71
5Thomas Barr (SB)50.09
6Robert Brylinski50.42
7Mattia Contini50.78
8Michal Broz50.85
400 metrów przez płotki Półfinał Bieg 2

LIVE!
07 lip 2016 16:22 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Yasmani Copello (Q, EL NR)48.42
2Rhys Williams (Q. =SB)49.22
3Mamadou Kasse Hann49.28
4Mario Lambrughi (PB)49.60
5Jaak-Heinrich Jagor (SB)49.65
6Michael Bultheel49.72
7Stanislav Melnykov51.06
-Mark Ujakpor (DNF)-
Dziesięciobój - Jarvelin Throw Grp. 1

LIVE!
07 lip 2016 16:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Ashley Bryant70.37
2Marek Lukas66.81
3Marcus Nilsson64.01
4Kristjan Rosenberg61.65
5Tim Nowak60.94
6Fredrik Samuelsson58.44
7Rene Stauss57.66
8Mathias Brugger57.35
9Martin Roe57.14
10Pieter Braun56.86
400 metrów przez płotki Półfinał Bieg 1

LIVE!
07 lip 2016 16:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Karsten Warholm (Q, NR)48.84
2Kariem Hussein (Q, SB)48.87
3Jack Green (q, SB)48.98
4Martin Kucera (q, PB)49.08
5Tobias Giehl (PB)49.50
6Jose Reynaldo Bencosme De Leon49.77
7Patryk Adamczyk (PB)50.12
8Vit Muller50.70
Dziesięciobój - Skok o tyczce Grp. 1

LIVE!
07 lip 2016 13:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Jorge Urena5.00
2Janek Oiglane4.80
3Oleksiy Kasyanov4.80
3Jonas Fringeli4.80
5Kristjan Rosenberg4.70
6Fredrik Samuelsson4.70
7Mathias Brugger4.70
8Ashley Bryant4.60
9Tim Nowak4.60
10Martin Roe4.50
11Marek Lukas4.30
-Lars Vikan Rise (DNS)-
Dziesięciobój - Skok o tyczce Grp. 2

LIVE!
07 lip 2016 13:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Thomas van der Plaetsen5.40
2Eelco Sintnicolaas5.30
3Adam Helcelet4.90
4Florian Geffrouais4.90
5Romain Barras4.80
6Mihail Dudas4.70
7Pieter Braun4.60
8Marcus Nilsson4.60
-Rene Stauss (NM)-
-Hans van Alphen (DNS)-
-Niels Pittomvils (DNS)-
800 metrów 1. runda Bieg 4

LIVE!
07 lip 2016 11:56 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Adam Kszczot (Q)1:49.38
2Daniel Andujar (Q)1:49.57
3Ludolph Soren (Q)1:49.59
4Kalle Berglund1:49.65
5Pol Moya1:50.03
6Declan Murray1:50.10
7Brice Etes (SB)1:50.53
8Jamie Webb1:53.75
800 metrów 1. runda Bieg 3

LIVE!
07 lip 2016 11:49 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Thijmen Kupers (Q)1:46.48
2Amel Tuka (Q)1:46.94
3Benedikt Huber (Q)1:47.16
4Jacopo Lahbi (q, SB)1:47.27
5Charles Grethen (q)1:47.39
6Aaron Botterman (q)1:48.35
7Jozef Repcik1:49.32
8Karl Griffin (SB)1:49.37
800 metrów 1. runda Bieg 2

LIVE!
07 lip 2016 11:42 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Elliot Giles (Q)1:50.31
2Marcin Lewandowski (Q)1:50.32
3Giordano Benedetti (Q)1:50.74
4Hugo Santacruz1:51.00
5Sofiane Selmouni1:51.32
6Jan Petrac1:52.21
-Kevin Lopez (DNS)-
Dziesięciobój - Rzut dyskiem Grp. 2

LIVE!
07 lip 2016 11:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Adam Helcelet47.12
2Mihail Dudas45.65
3Marcus Nilsson45.31
4Rene Stauss44.33
5Thomas van der Plaetsen44.32
6Romain Barras43.88
7Florian Geffrouais42.20
8Eelco Sintnicolaas41.94
9Pieter Braun40.90
10Niels Pittomvils40.42
-Hans van Alphen (DNS)-
800 metrów 1. runda Bieg 1

LIVE!
07 lip 2016 11:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Pierre-Ambroise Bosse (Q)1:48.35
2Andreas Bube (Q)1:48.36
3Alvaro De Arriba (Q)1:48.62
4Zan Rudolf (q)1:48.72
5Musa Hajdari1:48.97
6Roman Yarko1:49.64
7Tigran Mkrtchyan1:51.28
200 metrów 1. runda Bieg 3

LIVE!
07 lip 2016 11:04 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Solomon Bockarie (Q)20.55
2David Lima (Q)20.82
3Antonio Infantino (Q)20.99
4Tom Kling Baptiste (q)21.06
5Ihor Bodrov21.13
6Robin Vanderbemden21.17
7Silvan Wicki21.41
8Gabor Pasztor21.60
200 metrów 1. runda Bieg 2

LIVE!
07 lip 2016 10:57 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Alex Wilson (Q)20.80
2Davide Manenti (Q)20.82
3Jan Volko (Q)21.00
4Hensley Paulina (q)21.04
5Robin Erewa (q)21.05
6Vitaliy Korzh21.49
7Marek Niit21.93
8Mikel De Sa22.74
200 metrów 1. runda Bieg 1

LIVE!
07 lip 2016 10:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Bruno Hortelano-Roig (Q)20.55
2Karol Zalewski (Q)20.69
3Mickael-Meba Zeze (Q)20.84
4Johan Wissman (q)20.96
5Marcus Lawler (q)21.06
6Ionut Andrei Neagoe21.18
7Zharnel Hughes21.21
8Samuli Samuelsson21.36
Trójskok Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
07 lip 2016 10:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Karol Hoffmann (Q)16.93
2Sheryf El-Sheryf (Q)16.81
3Georgi Tsonov (Q)16.65
4Pablo Torrijos (q)16.58
5Dzmitry Platnitski (q)16.50
6Elvijs Misans (q)16.50
7Harold Correa (q)16.33
8Nathan Douglas16.33
9Martin Jasper16.27
10Andriy Stanchev16.22
11Levon Aghasyan16.21
12Dimitrios Tsiamis16.16
13Artsem Bandarenka16.06
14Vladimir Letnicov15.98
Trójskok Kwalifikacje Grp. 2

LIVE!
07 lip 2016 10:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Max Hess (Q)16.93
2Maksim Nesterenka (Q)16.68
3Julian Reid (q)16.62
4Momchil Karailiev (q)16.59
5Benjamin Compaore (q)16.53
6Fabian Florant (q)16.45
7Zlatozar Atanasov16.34
8Lasha Torgvaidze16.32
9Nelson Evora16.27
10Askin Karaca16.19
11Nazim Babayev16.06
12Dimitrios Baltadouros15.99
13Marian Oprea15.40
Dziesięciobój - Rzut dyskiem Grp. 1

LIVE!
07 lip 2016 10:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Martin Roe47.74
2Janek Oiglane44.62
3Ashley Bryant43.62
4Mathias Brugger42.79
5Oleksiy Kasyanov42.46
6Jonas Fringeli40.39
7Fredrik Samuelsson39.50
8Marek Lukas39.38
9Kristjan Rosenberg35.32
10Tim Nowak27.68
-Jorge Urena (NM)-
-Lars Vikan Rise (DNS)-
Dziesięciobój - 110 metrów przez płotki 6. Round Bieg 3

LIVE!
07 lip 2016 09:44 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Oleksiy Kasyanov (CB)13.93
2Jorge Urena (PB)13.95
3Pieter Braun14.49
4Adam Helcelet14.49
5Mihail Dudas14.55
6Thomas van der Plaetsen14.64
7Ashley Bryant14.68
8Marek Lukas14.82
Dziesięciobój - 110 metrów przez płotki 6. Round Bieg 2

LIVE!
07 lip 2016 09:37 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Fredrik Samuelsson14.65
2Romain Barras14.66
3Jonas Fringeli14.70
4Mathias Brugger14.99
5Eelco Sintnicolaas16.24
6Janek Oiglane16.47
-Tim Nowak (DNF)-
-Niels Pittomvils (DNF)-
Dziesięciobój - 110 metrów przez płotki 6. Round Bieg 1

LIVE!
07 lip 2016 09:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Marcus Nilsson14.97
2Kristjan Rosenberg15.54
3Rene Stauss15.63
4Martin Roe16.04
-Hans van Alphen (DNS)-
-Lars Vikan Rise (DNS)-
-Florian Geffrouais (DNF)-
Dziesięciobój - 400 metrów 5. Round Bieg 4

LIVE!
06 lip 2016 19:56 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Oleksiy Kasyanov48.97
2Mihail Dudas49.45
3Pieter Braun49.78
4Ashley Bryant50.15
5Eelco Sintnicolaas50.41
6Romain Barras50.57
-Dominik Distelberger (DNS)-
Dziesięciobój - 400 metrów 5. Round Bieg 3

LIVE!
06 lip 2016 19:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Mathias Brugger49.76
2Jonas Fringeli49.95
3Florian Geffrouais50.34
4Adam Helcelet50.36
5Thomas van der Plaetsen50.50
6Hans van Alphen51.42
-Pawel Wiesiolek (DNS)-
Dziesięciobój - 400 metrów 5. Round Bieg 2

LIVE!
06 lip 2016 19:44 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Niels Pittomvils (SB)50.01
2Jorge Urena50.07
3Martin Roe50.13
4Tim Nowak50.89
5Marcus Nilsson (SB)50.93
6Fredrik Samuelsson51.02
-Jiri Sykora (DNS)-
Dziesięciobój - 400 metrów 5. Round Bieg 1

LIVE!
06 lip 2016 19:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Kristjan Rosenberg50.61
2Marek Lukas51.42
3Lars Vikan Rise51.45
4Janek Oiglane51.48
5Rene Stauss52.08
-Darko Pesic (DNS)-
-Mikk Pahapill (DNS)-
Rzut oszczepem Kwalifikacje Grp. 2

LIVE!
06 lip 2016 18:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Jakub Vadlejch (Q)85.06
2Thomas Roehler (Q)83.98
3Marcin Krukowski (Q)81.88
4Risto Matas (q)81.19
5Jaroslav Jilek (q)81.09
6Lukasz Grzeszczuk (q)81.05
7Kim Amb (q)80.70
8Roberto Bertolini80.58
9Ari Mannio78.55
10Lars Hamann78.07
11Paraskevas Batzavalis77.86
12Dejan Mileusnic75.00
13Magnus Kirt74.64
14Janis Griva73.38
15Oleksandr Nychyporchuk73.31
-Vedran Samac (DNS)-
3000 metrów Bieg z przeszkodami 1. runda Bieg 2

LIVE!
06 lip 2016 18:08 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Aras Kaya (Q)8:33.11
2Jamel Chatbi (Q)8:33.25
3Yoann Kowal (Q)8:33.51
4Fernando Carro (Q, SB)8:33.69
5Kaur Kivistik (Q, SB)8:33.94
6Yuri Floriani (q)8:34.82
7Jeroen D'Hoedt8:42.75
8Mitko Tsenov8:45.55
9Bjoernar Ustad Kristensen8:54.73
10Elmar Engholm8:55.21
11Djilali Bedrani8:57.27
-Jakob Dybdal Abrahamsen (DNF)-
-Vadym Slobodenyuk (DNF)-
3000 metrów Bieg z przeszkodami 1. runda Bieg 1

LIVE!
06 lip 2016 17:55 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Mahiedine Mekhissi-Benabbad (Q)8:31.42
2Krystian Zalewski (Q)8:31.50
3Sebastian Martos (Q, SB)8:31.98
4Rob Mullett (Q)8:32.06
5Ole Hesselbjerg (Q)8:32.17
6Abdoullah Bamoussa (q, PB)8:32.54
7Hakan Duvar (q, SB)8:33.13
8Abdelaziz Merzoughi (q)8:34.34
9Emil Blomberg (q, PB)8:34.81
10Tom Erling Kaarboe8:42.72
11Tarik Langat Akdag8:43.81
12Tomas Cotter9:08.82
13Noam Neeman9:15.80
Skok o tyczce Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
06 lip 2016 17:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Renaud Lavillenie (q)5.60
2Stanley Joseph (q)5.50
2Mareks Arents (q)5.50
2Konstantinos Filippidis (q)5.50
2Robert Sobera (q)5.50
6Robert Renner (q)5.50
7Ben Broeders (q)5.35
8Rasmus Joegensen5.35
8Tobias Scherbarth5.35
8Michal Balner5.35
11Lukas Posekany5.15
11Dominik Alberto5.15
13Didac Salas5.15
-Raphael Holzdeppe (DNF)-
Skok o tyczce Kwalifikacje Grp. 2

LIVE!
06 lip 2016 17:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Adrian Valles (q)5.50
1Ivan Horvat (q)5.50
3Kevin Menaldo (q)5.50
3Melker Jacobsson (q)5.50
5Arnaud Art (q)5.50
6Pawel Wojciechowski (q)5.35
6Piotr Lisek (q)5.35
6Jan Kudlicka (q)5.35
6Karsten Dilla (q)5.35
10Menno Vloon5.35
10Luke Cutts5.35
12Diogo Ferreira5.35
12Dimitrios Patsoukakis5.35
14Eirik Dolve5.15
400 metrów przez płotki 1. runda Bieg 4

LIVE!
06 lip 2016 17:23 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Martin Kucera (Q, PB)49.56
2Oskari Moeroe (Q)50.37
3Stanislav Melnykov (q, SB)50.57
4Michal Broz (q)50.83
5Janis Baltuss51.26
6Maor Szeged52.52
7Jakub Smolinski53.27
400 metrów przez płotki 1. runda Bieg 3

LIVE!
06 lip 2016 17:17 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Patryk Adamczyk (Q)51.00
2Mario Lambrughi (Q)51.06
3Felix Franz51.21
4Tibor Koroknai51.32
5Dominik Hufnagl51.88
6Javier Delgado52.15
7Jussi Kanervo52.35
400 metrów przez płotki 1. runda Bieg 2

LIVE!
06 lip 2016 17:11 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Tobias Giehl (Q)50.30
2Mattia Contini (Q)51.26
3Nicolai Hartling51.49
4Paul Byrne53.12
5Arnaud Ghislain53.65
-Anatoliy Synanskyy (DNF)-
Rzut oszczepem Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
06 lip 2016 17:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Antti Ruuskanen (Q)88.23
2Vitezslav Vesely (Q)84.82
3Zigismunds Sirmais (Q)82.96
4Ioannis Kiriazis (Q)81.92
5Kacper Oleszczuk (q)80.97
6Tero Pitkaemaeki80.52
7Tanel Laanmae80.46
8Johannes Vetter79.98
9Matija Kranjc79.56
10Dmytro Kosynskyy79.21
11Edis Matusevicius77.86
12Gabriel Wallin76.00
13Norbert Bonvecchio75.75
14Norbert Rivasz-Toth74.56
15Patrik Zenuch69.38
-Rolands Strobinders (NM)-
400 metrów przez płotki 1. runda Bieg 1

LIVE!
06 lip 2016 17:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Thomas Barr (Q, SB)50.17
2Jaak-Heinrich Jagor (Q)50.54
3Robert Brylinski (q)50.74
4Vit Muller (q)50.80
5Oeyvind Kjerpeset51.05
6Denys Nechyporenko51.53
7Dany Brand51.60
Dziesięciobój - Skok wzwyż Grp. 1

LIVE!
06 lip 2016 15:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Pieter Braun2.01
2Romain Barras1.98
3Marcus Nilsson1.98
4Niels Pittomvils1.98
5Jonas Fringeli1.98
6Tim Nowak1.95
7Marek Lukas1.92
8Ashley Bryant1.89
9Martin Roe1.89
10Eelco Sintnicolaas1.89
11Dominik Distelberger1.86
12Darko Pesic1.86
13Florian Geffrouais1.80
-Jiri Sykora (DNS)-
Dziesięciobój - Skok wzwyż Grp. 2

LIVE!
06 lip 2016 15:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Thomas van der Plaetsen2.10
2Kristjan Rosenberg2.10
3Fredrik Samuelsson2.07
4Jorge Urena2.04
5Mihail Dudas2.01
6Hans van Alphen1.98
6Mathias Brugger1.98
6Janek Oiglane1.98
9Oleksiy Kasyanov1.98
10Rene Stauss1.98
11Lars Vikan Rise1.98
12Adam Helcelet1.95
-Mikk Pahapill (DNS)-
-Pawel Wiesiolek (DNS)-
400 metrów 1. runda Bieg 3

LIVE!
06 lip 2016 13:47 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Martyn Rooney (Q)46.57
2Mame-Ibra Anne (Q)46.73
3Mateo Ruzic (Q)46.89
4Lukasz Krawczuk (Q)46.94
5Brian Gregan (q)47.02
6Aliaksandr Linnik (q)47.09
7Danylo Danylenko47.49
8Luca Flueck47.97
400 metrów 1. runda Bieg 2

LIVE!
06 lip 2016 13:41 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Lucas Bua (Q)47.00
2Jakub Krzewina (Q)47.09
3Thomas Jordier (Q)47.14
4Johannes Trefz (Q)47.32
5Yevhen Hutsol47.35
6Jonathan Borlee47.45
7David Gillick47.81
Dziesięciobój - Pchnięcie Kulą Grp. 2

LIVE!
06 lip 2016 13:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Hans van Alphen15.62
2Romain Barras15.54
3Lars Vikan Rise15.17
4Adam Helcelet14.94
5Janek Oiglane14.68
6Darko Pesic14.65
7Martin Roe14.58
8Oleksiy Kasyanov14.51
9Mathias Brugger14.39
10Rene Stauss14.39
11Florian Geffrouais14.32
12Marcus Nilsson14.15
-Mikk Pahapill (DNS)-
-Jiri Sykora (NM)-
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u