Lekkoatletyka Moje ligi
Halowe Mistrzostwa Europy
World Cross Country Championships 1
World Cross Country Championships 1

Wyniki Diamentowa Liga Diamond League Stockholm

2020
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
800 metrów Finał

LIVE!
23 sie 2020 17:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Jemma Reekie1:59.68
2Raevyn Rogers (SB)2:01.02
3Hedda Hynne2:01.44
4Christina Hering2:02.13
5Alexandra Bell2:02.25
6Selina Buechel2:02.38
7Renelle Lamote2:02.53
8Lovisa Lindh2:04.98
-Noelie Yarigo (DNF)-
400 metrów Finał

LIVE!
23 sie 2020 16:44 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Wadeline Jonathas51.94
2Laviai Nielsen (SB)52.16
3Lieke Klaver52.35
4Jessie Knight (SB)52.42
5Lada Vondrova52.44
6Barbora Malikova53.13
7Moa Hjelmer53.79
8Sandra Knezevic55.24
Skok w dal Finał

LIVE!
23 sie 2020 16:42 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Maryna Bekh (SB)6.85
2Caterine Ibarguen (SB)6.61
3Khaddi Sagnia (PB)6.83
4Alina Rotaru6.59
5Abigail Irozuru (SB)6.57
6Katarina Johnson-Thompson (SB)6.52
7Tilde Johansson (SB)6.52
8Erica Jarder6.33
9Shara Proctor (SB)6.14
100 metrów Finał

LIVE!
23 sie 2020 16:17 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Ajla del Ponte11.20
2Marije van Hunenstijn (SB)11.28
3Marie-Josee Ta Lou (SB)11.32
4Rebekka Haase11.32
5Gina Lueckenkemper11.33
6Carolle Zahi11.34
7Ivet Lalova-Collio11.49
8Fatou Sowe (PB)11.53
400 metrów przez płotki Finał

LIVE!
23 sie 2020 15:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Femke Bol54.68
2Anna Ryzhykova (SB)55.19
3Amalie Hammild Iuel (SB)55.92
4Sara Petersen (SB)56.30
5Sage Watson56.31
6Lea Sprunger56.40
7Zuzana Hejnova56.75
8Hanna Palmqvist58.56
100 metrów przez płotki Finał

LIVE!
23 sie 2020 15:25 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Luminosa Bogliolo12.88
2Lotta Harala (=PB)13.07
3Mette Graversgaard (NR, PB)13.13
4Julia Wennersten13.72
5Lovisa Karlsson13.76
6Katarina Johnson-Thompson13.94
7Mari Klaup-McColl13.98
8Malin Skogstroem (SB)14.32
Skok wzwyż Finał

LIVE!
23 sie 2020 15:09 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Yaroslava Mahuchikh (=WL)2.00
2Yuliya Levchenko1.98
3Nicola McDermott1.93
4Erika Kinsey1.93
5Mirela Demireva (SB)1.90
6Levern Spencer1.87
7Sofie Skoog1.84
8Bianca Salming1.80
Skok o tyczce Finał

LIVE!
23 sie 2020 15:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Holly Bradshaw4.69
2Angelica Bengtsson4.62
3Michaela Meijer4.52
4Tina Sutej4.52
5Lisa Gunnarsson4.42
6Nikoleta Kyriakopoulou4.32
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Trelleborgs FF 1-0 Falkenbergs FF
    Kartka Kartka: 15' Wede
  • Trelleborgs FF 1-0 Falkenbergs FF
    GolGol: 16' Petrovic
  • Turkey 15-16 Belgium
    Zmiana statusu meczu: 2. kwarta
  • Dijon 21-10 Orleans Loiret Basket
    Zmiana statusu meczu: 2. kwarta
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u