Lekkoatletyka Moje ligi
Halowe Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Europy
Half Marathon 1
Half Marathon 1
World Cross Country Championships 1
World Cross Country Championships 1

Wyniki Mistrzostwa Świata World Championships

2019
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Klasyfikacja medalowa Mistrzostwa Świata 2019
Poz Kraj Złotych medali Srebrnych medali BRązowych medali Medali Pkt Pkt 1-8
1 USA 14 11 4 29 68 310
2 Kenia 5 2 4 11 23 122
3 Jamajka 3 5 4 12 23 115
4 Chiny 3 3 3 9 18 100
5 Etiopia 2 5 1 8 17 83
6 Rosja 2 3 1 6 13 48
7 Anglia 2 3 0 5 12 66
8 Niemcy 2 0 4 6 10 69
9 Japonia 2 0 1 3 7 33
10 Holandia 2 0 0 2 6 33
10 Uganda 2 0 0 2 6 25
12 Polska 1 2 3 6 10 56
13 Bahrain 1 1 1 3 6 28
13 Kuba 1 1 1 3 6 35
13 Szwecja 1 1 1 3 6 25
16 Bahama 1 1 0 2 5 16
17 Katar 1 0 1 2 4 14
18 Australia 1 0 0 1 3 14
18 Granada 1 0 0 1 3 12
18 Norwegia 1 0 0 1 3 20
18 Wenezuela 1 0 0 1 3 10
22 Estonia 0 2 0 2 4 17
22 Ukraina 0 2 0 2 4 44
24 Kanada 0 1 4 5 6 60
25 Belgia 0 1 1 2 3 20
25 Francja 0 1 1 2 3 25
25 Kolumbia 0 1 1 2 3 22
28 Algeria 0 1 0 1 2 8
28 Bośnia 0 1 0 1 2 7
28 Portugalia 0 1 0 1 2 8
31 Austria 0 0 2 2 2 12
32 Burkina Faso 0 0 1 1 1 6
32 Chorwacja 0 0 1 1 1 10
32 Ekwador 0 0 1 1 1 8
32 Grecja 0 0 1 1 1 6
32 Hiszpania 0 0 1 1 1 19
32 Ivory Coast 0 0 1 1 1 10
32 Maroko 0 0 1 1 1 9
32 Namibia 0 0 1 1 1 6
32 Nigeria 0 0 1 1 1 12
32 Nowa Zelandia 0 0 1 1 1 8
32 Szwajcaria 0 0 1 1 1 16
32 Węgry 0 0 1 1 1 10
32 Włochy 0 0 1 1 1 16
45 Albania 0 0 0 0 0 0
45 Azerbejdźan 0 0 0 0 0 4
45 Barbados 0 0 0 0 0 3
45 Benin 0 0 0 0 0 1
45 Białoruś 0 0 0 0 0 25
45 Boliwia 0 0 0 0 0 0
45 Brazylia 0 0 0 0 0 25
45 Brytyjskie Wyspy Dziewicze 0 0 0 0 0 5
45 Burundi 0 0 0 0 0 0
45 Bułgaria 0 0 0 0 0 2
45 Costa Rica 0 0 0 0 0 4
45 Cypr 0 0 0 0 0 5
45 Czechy 0 0 0 0 0 8
45 Dania 0 0 0 0 0 2
45 Dżibuti 0 0 0 0 0 0
45 Eritrea 0 0 0 0 0 3
45 Finlandia 0 0 0 0 0 5
45 Gambia 0 0 0 0 0 3
45 Guatemala 0 0 0 0 0 0
45 Hong Kong 0 0 0 0 0 0
45 Indie 0 0 0 0 0 3
45 Iran 0 0 0 0 0 2
45 Irlandia 0 0 0 0 0 3
45 Kazachstan 0 0 0 0 0 0
45 Korea Północna 0 0 0 0 0 1
45 Korea Południowa 0 0 0 0 0 0
45 Litwa 0 0 0 0 0 0
45 Lotwa 0 0 0 0 0 0
45 Malezja 0 0 0 0 0 1
45 Meksyk 0 0 0 0 0 0
45 Mongolia 0 0 0 0 0 0
45 Mołdawia 0 0 0 0 0 5
45 Palestyna 0 0 0 0 0 0
45 Peru 0 0 0 0 0 0
45 Puerto Rico 0 0 0 0 0 4
45 RPA 0 0 0 0 0 22
45 Rumunia 0 0 0 0 0 8
45 Rwanda 0 0 0 0 0 0
45 Szkocja 0 0 0 0 0 16
45 Słowacja 0 0 0 0 0 0
45 Słowenia 0 0 0 0 0 0
45 Tajwan 0 0 0 0 0 0
45 Tanzania 0 0 0 0 0 0
45 Trinidad i Tobago 0 0 0 0 0 10
45 Turcja 0 0 0 0 0 11
45 Urugwaj 0 0 0 0 0 0
45 Uzbekistan 0 0 0 0 0 0
45 Zimbabwe 0 0 0 0 0 0
Wybierz dyscyplinę
Międzynarodowe
LekkoatletykaWorld Championships
4 x 400 metrów - sztafeta Finał

LIVE!
06 paź 2019 20:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1USA (WL)2:56.69
2Jamaica (SB)2:57.90
3Belgium (SB)2:58.78
4Colombia (NR)2:59.50
5Trinidad and Tobago (SB)3:00.74
6Italy3:02.78
7France3:03.06
-Great Britain & N.I. (DNF)-
Rzut oszczepem Finał

LIVE!
06 paź 2019 18:55 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Anderson Peters86.89
2Magnus Kirt86.21
3Johannes Vetter85.37
4Lassi Etelaetalo82.49
5Jakub Vadlejch82.19
6Julian Weber81.26
7Marcin Krukowski80.56
8Kim Amb80.42
9Norbert Rivasz-Toth79.73
10Chao-Tsun Cheng77.99
11Keshorn Walcott77.47
-Julius Yego (NM)-
1500 metrów Finał

LIVE!
06 paź 2019 18:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Timothy Cheruiyot3:29.26
2Taoufik Makhloufi (SB)3:31.38
3Marcin Lewandowski (NR)3:31.46
4Jakob Ingebrigtsen3:31.70
5Jake Wightman (PB)3:31.87
6Josh Kerr (PB)3:32.52
7Ronald Kwemoi (SB)3:32.72
8Matt Centrowitz (SB)3:32.81
9Kalle Berglund (NR)3:33.70
10Craig Engels3:34.24
11Neil Gourley3:37.30
12Youssouf Hiss Bachir3:37.96
Maraton Finał

LIVE!
05 paź 2019 22:59 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Lelisa Desisa (SB)2:10:40.00
2Mosinet Geremew2:10:44.00
3Amos Kipruto2:10:51.00
4Callum Hawkins2:10:57.00
5Stephen Mokoka2:11:09.00
6Zersenay Tadese (SB)2:11:29.00
7El Hassan Elabbassi (SB)2:11:44.00
8Hamza Sahli2:11:49.00
9Tadesse Abraham2:11:58.00
10Daniel Mateo2:12:15.00
11Laban Korir2:12:38.00
12Yassine Rachik2:12:41.00
13Fred Musobo2:13:42.00
14Geoffrey Kirui (SB)2:13:54.00
15Eyob Faniel (SB)2:13:57.00
16Alphonce Simbu2:13:57.00
17Tomas Rainhold2:14:38.00
18Stephen Kiprotich2:15:04.00
19Paulo Paula2:15:09.00
20Shaohui Yang2:15:17.00
21Thonakal Gopi2:15:57.00
22Felicien Muhitira2:16:21.00
23Ahmed Osman (SB)2:16:22.00
24Weldu Gebretsadik2:16:35.00
25Hiroki Yamagishi (SB)2:16:43.00
26Tiidrek Nurme2:17:38.00
27Malcolm Hicks2:17:45.00
28Adhanom Abraha2:17:57.00
29Yuki Kawauchi2:17:59.00
30Caden Shields2:18:08.00
31Thijs Nijhuis2:18:10.00
32Desmond Mokgobu2:18:21.00
33Roman Fosti (SB)2:18:30.00
34Ngonidzashe Ncube2:18:42.00
35Fyodor Shutov2:18:58.00
36John Mason2:19:21.00
37Kohei Futaoka2:19:23.00
38Elkanah Kibet (SB)2:19:33.00
39Julian Spence2:19:40.00
40Byambajav Tseveenravdan2:20:07.00
41Lemawork Ketema2:20:45.00
42Thomas De Bock2:21:13.00
43Stephen Scullion2:21:31.00
44Wellington Da Silva2:21:49.00
45Berhanu Degefa2:22:28.00
46Andrew Epperson2:23:11.00
47Munyaradzi Jari2:23:34.00
48Dmitrijs Serjogins (PB)2:24:00.00
49Andrey Petrov2:24:54.00
50Ihor Porozov2:26:11.00
51Vagner Noronha2:26:11.00
52Isaac Mpofu2:29:24.00
53Uladsilau Pryamau2:31:04.00
54Bat-Ochir Ser-Od2:36:01.00
55Nicolas Cuestas2:40:05.00
-Benson Seurei (DNF)-
-Derlys Ayala (DNF)-
-Paul Lonyangata (DNF)-
-Augustino Paulo (DNF)-
-Okubay Tsegay (DNF)-
-Olivier Irabaruta (DNF)-
-Tony Payne (DNF)-
-Mert Girmalegese (DNF)-
-Evans Kiplagat (DNF)-
-Daniele Meucci (DNF)-
-Mule Wasihun (DNF)-
-Thabiso Moeng (DNF)-
-Polat Kemboi Arikan (DNF)-
-Bujie Duo (DNF)-
-Mohamed El Aaraby (DNF)-
-Merhawi Kesete (DNF)-
-Stephno Huche (DNF)-
-Munyo Mutai (DNF)-
4 x 100 metrów - sztafeta Finał

LIVE!
05 paź 2019 21:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1USA (WL)37.10
2Great Britain & N.I. (AR)37.36
3Japan (AR)37.43
4Brazil (AR)37.72
5South Africa37.73
6China38.07
6Netherlands (DQ)37.80
-France (DNF)-
4 x 400 metrów - sztafeta 1. runda Bieg 2

LIVE!
05 paź 2019 19:37 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Jamaica (Q, SB)3:00.76
2Belgium (Q, SB)3:00.87
3Trinidad and Tobago (Q)3:01.35
4France (q, SB)3:01.40
5South Africa (SB)3:02.06
6Czech Republic (SB)3:02.97
7India3:03.09
8Qatar3:06.25
4 x 400 metrów - sztafeta 1. runda Bieg 1

LIVE!
05 paź 2019 19:25 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1USA (Q)2:59.89
2Colombia (Q, NR)3:01.06
3Italy (Q, SB)3:01.60
4Botswana (DQ)3:01.63
4Great Britain & N.I. (q, SB)3:01.96
5Japan (SB)3:02.05
6Spain (SB)3:04.27
7Australia3:05.49
Pchnięcie Kulą Finał

LIVE!
05 paź 2019 19:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Joe Kovacs (CR)22.91
2Ryan Crouser (PB)22.90
3Tomas Walsh (AR)22.90
4Darlan Romani22.53
5Darrell Hill21.65
6Konrad Bukowiecki21.46
7Jacko Gill21.45
8Chukwuebuka Enekwechi21.18
9Tim Nedow20.85
10Tomas Stanek20.79
11Filip Mihaljevic20.48
-Armin Sinancevic (NM)-
Rzut oszczepem Kwalifikacje Grp. 2

LIVE!
05 paź 2019 17:00 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Magnus Kirt (Q)88.36
2Kim Amb (Q)84.85
3Keshorn Walcott (Q)84.44
4Chao-Tsun Cheng (q)83.40
5Lassi Etelaetalo (q)82.26
6Alexandru Novac82.12
7Aliaksei Katkavets82.08
8Ryohei Arai81.71
9Arshad Nadeem (NR)81.52
10Rolands Strobinders81.09
11Michael Shuey80.53
12Oliver Helander80.36
13Andreas Hofmann80.06
14Thomas Roehler79.23
-Qinggang Zhao (NM)-
-Vitezslav Vesely (DNS)-
Rzut oszczepem Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
05 paź 2019 15:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Johannes Vetter (Q)89.35
2Anderson Peters (Q)85.34
3Jakub Vadlejch (Q)84.31
4Julian Weber (Q)84.29
5Julius Yego (q)83.86
6Norbert Rivasz-Toth (q, NR)83.42
7Marcin Krukowski (q)82.44
8Gatis Cakss79.94
9Edis Matusevicius79.60
10Shivpal Singh78.97
11Qizhen Liu75.81
12Riley Dolezal75.62
13Pavel Mialeshka75.14
14Antti Ruuskanen75.05
15Albert Reynolds73.91
16Oleksandr Nychyporchuk72.75
20 Kilometrw Wyścig główny Walk Finał

LIVE!
04 paź 2019 22:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Toshikazu Yamanishi1:26:34.00
2Vasiliy Mizinov1:26:49.00
3Perseus Karlstroem1:27:00.00
4Christopher Linke1:27:19.00
5Salih Korkmaz1:27:35.00
6Koki Ikeda1:29:02.00
7Tom Bosworth1:29:34.00
8Kaihua Wang1:29:52.00
9Jiaxing Yin1:29:53.00
10Eiki Takahashi1:30:04.00
11Marius Ziukas1:30:22.00
12Erick Barrondo1:30:40.00
13Caio Bonfim1:31:32.00
14Massimo Stano1:31:36.00
15Dane Bird-Smith1:32:11.00
16Kevin Campion1:32:16.00
17Hagen Pohle1:32:20.00
18Andres Chocho1:32:49.00
19Georgiy Sheiko1:32:53.00
20Julio Cesar Salazar1:33:02.00
21Byeong-Kwang Choe1:33:10.00
22Alvaro Martin1:33:20.00
23Brian Pintado1:33:48.00
24Gabriel Bordier1:34:06.00
25Matteo Giupponi1:34:29.00
26Miguel Angel Lopez1:35:00.00
27Irfan Kolothum Thodi1:35:21.00
28Ivan Losev1:35:42.00
29Luis Henry Campos1:37:20.00
30Viktor Shumik1:37:23.00
31Alex Wright1:37:33.00
32Dawid Tomala1:38:15.00
33Samuel Gathimba1:40:45.00
34Eduard Zabuzhenko1:41:04.00
35Diego Garcia1:41:14.00
36Singh Devender1:41:48.00
37Hyun-Sub Kim1:42:13.00
38Wayne Snyman1:43:57.00
39Moacir Zimmermann1:44:16.00
40Aliaksandr Liakhovich1:44:25.00
-Jose Maria Raymundo (DNF)-
-Carlos Sanchez (DNF)-
-Giorgio Rubino (DNS)-
-Richard Vargas (DNF)-
-Zelin Cai (DNF)-
-Jose Leyver Ojeda (DQ)-
-Mauricio Arteaga (DNF)-
-Evan Dunfee (DNS)-
-Rhydian Cowley (DNF)-
-Jose Mamani (DQ)-
-Jose Barrondo (DQ)-
-Jhon Castaneda (DQ)-
-Nils Brembach (DNF)-
-Callum Wilkinson (DQ)-
400 metrów Finał

LIVE!
04 paź 2019 21:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Steven Gardiner (NR)43.48
2Anthony Zambrano (AR)44.15
3Fred Kerley44.17
4Demish Gaye (PB)44.46
5Kirani James44.54
6Emmanuel Kipkurui Korir44.94
7Machel Cedenio45.30
8Akeem Bloomfield45.36
3000 metrów Bieg z przeszkodami Finał

LIVE!
04 paź 2019 20:45 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Conseslus Kipruto (WL)8:01.35
2Lamecha Girma (NR)8:01.36
3Soufiane Elbakkali (SB)8:03.76
4Getnet Wale (PB)8:05.21
5Djilali Bedrani (PB)8:05.23
6Benjamin Kigen8:06.95
7Abraham Kibiwott8:08.52
8Hillary Bor8:09.33
9Leonard Kipkemoi Bett8:10.64
10Stanley Kipkoech Kebenei (SB)8:11.15
11Fernando Carro8:12.31
12Andrew Bayer (PB)8:12.47
13Avinash Sable (NR)8:21.37
14Matthew Hughes8:24.78
15Zak Seddon8:40.23
-Chala Beyo (DNF)-
4 x 100 metrów - sztafeta 1. runda Bieg 2

LIVE!
04 paź 2019 20:14 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1South Africa (Q, AR)37.65
2Japan (Q, SB)37.78
3China (Q, NR)37.79
4France (q, SB)37.88
5Netherlands (q, NR)37.91
6Canada (SB)37.91
7Germany (SB)38.24
8Nigeria (DQ)38.62
4 x 100 metrów - sztafeta 1. runda Bieg 1

LIVE!
04 paź 2019 20:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Great Britain & N.I. (Q, WL)37.56
2Brazil (Q, AR)37.90
3USA (Q, SB)38.03
4Italy (NR)38.11
5Jamaica (SB)38.15
6Ghana (SB)38.24
7Turkey (DQ)38.55
-Qatar (DNS)-
1500 metrów Półfinał Bieg 2

LIVE!
04 paź 2019 19:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Marcin Lewandowski (Q)3:36.50
2Ronald Kwemoi (Q)3:36.53
3Jakob Ingebrigtsen (Q)3:36.58
4Josh Kerr (Q)3:36.58
5Youssouf Hiss Bachir (Q, SB)3:36.72
6Matt Centrowitz (q, SB)3:36.77
7Jake Wightman (q)3:36.85
8Matthew Ramsden (PB)3:37.16
9Ronald Musagala3:37.19
10Kevin Lopez3:37.56
11Amos Bartelsmeyer3:37.74
12Abdalaati Iguider3:42.23
-Samuel Tefera (DNF)-
Skok wzwyż Finał

LIVE!
04 paź 2019 19:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Mutaz Essa Barshim (WL)2.37
2Mikhail Akimenko (PB)2.35
3Iliya Ivanyuk (PB)2.35
4Maksim Nedasekau2.33
5Luis Enrique (PB)2.30
6Brandon Starc (SB)2.30
7Michael Mason2.30
8Gianmarco Tamberi2.27
8Hup Wei Lee2.27
10Yu Wang2.24
11Jeron Robinson2.24
12Luis Castro2.19
1500 metrów Półfinał Bieg 1

LIVE!
04 paź 2019 19:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Timothy Cheruiyot (Q)3:36.53
2Taoufik Makhloufi (Q)3:36.69
3Neil Gourley (Q)3:36.69
4Craig Engels (Q)3:36.69
5Kalle Berglund (Q)3:36.72
6Ben Blankenship3:36.98
7Filip Ingebrigtsen3:37.00
8Alexis Miellet3:37.39
9Issac Kimeli3:37.50
10Stewart McSweyn3:37.95
11Ayanleh Souleiman3:38.35
12Teddese Lemi (PB)3:38.79
13Jesus Gomez3:40.29
Dziesięciobój - 1500 metrów 10

LIVE!
03 paź 2019 23:25 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Niklas Kaul (SB)4:15.70
2Tim Nowak4:22.18
3Maicel Uibo (SB)4:31.51
4Cedric Dubler4:34.75
5Vitali Zhuk4:35.45
6Pieter Braun4:35.62
7Janek Oiglane4:36.24
8Fredrik Samuelsson4:39.48
9Damian Warner4:40.77
10Harrison Williams4:40.96
11Ilya Shkurenyov (SB)4:41.95
12Pawel Wiesiolek4:42.06
13Thomas van der Plaetsen4:43.95
14Solomon Simmons4:44.17
15Pierce Lepage (PB)4:45.09
16Kai Kazmirek4:49.16
17Keisuke Ushiro4:52.12
18Martin Roe5:08.91
-Georni Jaramillo (DNF)-
Dziesięciobój - Rzut oszczepem 9. Round Bieg 2

LIVE!
03 paź 2019 22:10 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Niklas Kaul (CDB)79.05
2Damian Warner62.87
3Keisuke Ushiro61.36
4Martin Roe60.61
5Pieter Braun59.84
6Vitali Zhuk58.66
7Georni Jaramillo58.15
8Fredrik Samuelsson57.39
9Pawel Wiesiolek55.00
10Solomon Simmons53.25
-Lindon Victor (DNS)-
1500 metrów 1. runda Bieg 3

LIVE!
03 paź 2019 21:24 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Ayanleh Souleiman (Q)3:36.16
2Taoufik Makhloufi (Q)3:36.18
3Kalle Berglund (Q)3:36.19
4Neil Gourley (Q)3:36.31
5Craig Engels (Q)3:36.35
6Ronald Musagala (Q)3:36.54
7Ronald Kwemoi (q)3:36.66
8Jesus Gomez (q)3:36.72
9Stewart McSweyn (q)3:36.88
10Ismael Debjani3:39.11
11Jakub Holusa3:39.79
12Mohamed Jama3:40.84
13Abdirahman Saeed Hassan3:42.24
14Yach Koon3:46.24
-Brahim Kaazouzi (DNS)-
1500 metrów 1. runda Bieg 2

LIVE!
03 paź 2019 21:12 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Timothy Cheruiyot (Q)3:36.82
2Josh Kerr (Q)3:36.99
3Ben Blankenship (Q)3:37.13
4Filip Ingebrigtsen (Q)3:37.26
5Abdalaati Iguider (Q)3:37.44
6Kevin Lopez (Q)3:37.62
7Issac Kimeli (q)3:37.87
8Youssouf Hiss Bachir (q)3:37.93
9Kumari Taki3:37.98
10Jinson Johnson3:39.86
11Teddese Lemi (qR)3:41.32
12Musulman Dzholomanov3:45.07
13Matthew Ramsden (qR)3:47.59
14Paulo Amotun3:48.98
-Rabii Doukkana (DNS)-
Dziesięciobój - Rzut oszczepem 9. Round Bieg 1

LIVE!
03 paź 2019 21:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Janek Oiglane (PB)72.46
2Maicel Uibo (SB)63.83
3Thomas van der Plaetsen (SB)63.67
4Kai Kazmirek (SB)60.08
5Ilya Shkurenyov (SB)59.56
6Cedric Dubler (PB)59.04
7Pierce Lepage (SB)57.42
8Tim Nowak56.76
9Harrison Williams48.59
-Devon Williams (DNS)-
-Kevin Mayer (DNS)-
1500 metrów 1. runda Bieg 1

LIVE!
03 paź 2019 21:00 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Jakob Ingebrigtsen (Q)3:37.67
2Alexis Miellet (Q)3:37.69
3Matt Centrowitz (Q)3:37.69
4Jake Wightman (Q)3:37.72
5Marcin Lewandowski (Q)3:37.75
6Amos Bartelsmeyer (Q)3:37.80
7Samuel Tefera (q)3:37.82
8Adel Mechaal3:37.95
9Filip Sasinek3:38.17
10George Manangoi3:38.39
11Ryan Gregson3:38.69
12Abdi Mouhyadin3:38.79
13Hicham Ouladha3:39.86
14Abraham Kipchirchir Rotich3:45.19
15Lucurio Antonio Garrido3:52.93
Pchnięcie Kulą Kwalifikacje Grp. 2

LIVE!
03 paź 2019 19:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Ryan Crouser (Q)21.67
2Jacko Gill (Q)21.12
3Filip Mihaljevic (Q)21.00
4Joe Kovacs (Q)20.92
5Mostafa Hassan20.55
6Michal Haratyk20.52
7Andrei Gag20.50
8Tajinderpal Singh (SB)20.43
9Wictor Petersson20.31
10Mesud Pezer20.17
11Denzel Comenentia20.03
12Orazio Cremona19.98
13Bob Bertemes19.89
14Asmir Kolasinac19.86
15Frank Elemba (SB)19.76
16Aleksandr Lesnoy19.62
17Francisco Belo19.52
18Uziel Munoz19.06
Dziesięciobój - Overall After 8 dyscyplinach

LIVE!
03 paź 2019 19:06 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Pierce Lepage7097
2Ilya Shkurenyov7095
3Damian Warner7073
3Maicel Uibo7073
5Solomon Simmons6860
6Niklas Kaul6822
7Pieter Braun6779
8Pawel Wiesiolek6734
9Thomas van der Plaetsen6676
10Janek Oiglane6666
11Cedric Dubler6664
12Harrison Williams6650
13Tim Nowak6636
14Vitali Zhuk6631
15Fredrik Samuelsson6477
16Kevin Mayer6310
17Keisuke Ushiro6181
18Kai Kazmirek6051
19Devon Williams5943
20Georni Jaramillo5935
21Martin Roe5588
22Lindon Victor5345
Dziesięciobój - Skok o tyczce 8. Round Bieg 2

LIVE!
03 paź 2019 19:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Niklas Kaul (PB)5.00
2Pawel Wiesiolek (PB)4.90
3Fredrik Samuelsson4.80
3Vitali Zhuk (SB)4.80
5Pieter Braun4.80
6Solomon Simmons4.80
7Damian Warner4.70
8Martin Roe4.60
9Keisuke Ushiro4.50
10Georni Jaramillo (SB)4.40
-Lindon Victor (NM)-
Pchnięcie Kulą Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
03 paź 2019 18:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Tomas Walsh (Q)21.92
2Darlan Romani (Q)21.69
3Armin Sinancevic (Q, PB)21.51
4Darrell Hill (Q)21.25
5Konrad Bukowiecki (Q)21.16
6Tomas Stanek (Q)21.02
7Tim Nedow (Q)20.94
8Chukwuebuka Enekwechi (Q)20.94
9Leonardo Fabbri20.75
10Jakub Szyszkowski20.55
11Eldred Henry20.13
12O'Dayne Richards20.07
13Mohamed Magdi19.91
14Maksim Afonin19.82
15Ivan Ivanov19.73
16Kemal Mesic19.49
-Kristo Galeta (DNS)-
Dziesięciobój - Skok o tyczce 8. Round Bieg 1

LIVE!
03 paź 2019 18:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Maicel Uibo (PB)5.40
2Thomas van der Plaetsen5.30
3Kai Kazmirek (PB)5.20
4Pierce Lepage5.20
5Ilya Shkurenyov5.20
6Janek Oiglane5.00
7Tim Nowak4.90
8Harrison Williams4.80
9Cedric Dubler4.70
-Kevin Mayer (NM)-
-Devon Williams (NM)-
Dziesięciobój - Overall After 7 dyscyplinach

LIVE!
03 paź 2019 17:36 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Kevin Mayer6310
2Damian Warner6254
3Pierce Lepage6125
4Ilya Shkurenyov6123
5Maicel Uibo6038
6Solomon Simmons6011
7Devon Williams5943
8Pieter Braun5930
9Niklas Kaul5912
10Pawel Wiesiolek5854
11Cedric Dubler5845
12Harrison Williams5801
13Vitali Zhuk5782
14Tim Nowak5756
14Janek Oiglane5756
16Thomas van der Plaetsen5672
17Fredrik Samuelsson5628
18Keisuke Ushiro5421
19Lindon Victor5345
20Georni Jaramillo5204
21Kai Kazmirek5079
22Martin Roe4798
Dziesięciobój - Rzut dyskiem Grp. 2

LIVE!
03 paź 2019 17:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Niklas Kaul (PB)49.20
2Keisuke Ushiro (SB)48.41
3Pawel Wiesiolek47.20
4Martin Roe47.18
5Vitali Zhuk46.64
6Solomon Simmons (SB)46.26
7Pieter Braun45.59
8Georni Jaramillo44.00
9Fredrik Samuelsson42.71
10Damian Warner42.19
-Lindon Victor (NM)-
Dziesięciobój - Rzut dyskiem Grp. 1

LIVE!
03 paź 2019 16:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Ilya Shkurenyov (PB)48.75
2Kevin Mayer48.34
3Devon Williams47.32
4Maicel Uibo (SB)46.64
5Thomas van der Plaetsen46.17
6Tim Nowak45.02
7Kai Kazmirek (SB)44.85
8Cedric Dubler (PB)44.30
9Harrison Williams (PB)44.23
10Janek Oiglane43.37
11Pierce Lepage41.19
Dziesięciobój - 110 metrów przez płotki 6. Round Bieg 3

LIVE!
03 paź 2019 15:51 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Damian Warner13.56
2Kevin Mayer13.87
3Devon Williams13.91
4Solomon Simmons14.10
5Cedric Dubler14.13
6Pierce Lepage14.19
7Georni Jaramillo14.19
8Pieter Braun14.59
Dziesięciobój - 110 metrów przez płotki 6. Round Bieg 2

LIVE!
03 paź 2019 15:43 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Harrison Williams (SB)14.43
2Vitali Zhuk (SB)14.49
3Niklas Kaul14.64
4Pawel Wiesiolek14.65
5Fredrik Samuelsson14.78
6Janek Oiglane15.13
-Kai Kazmirek (DNF)-
Dziesięciobój - Overall After 6 dyscyplinach

LIVE!
03 paź 2019 15:38 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Damian Warner5545
2Kevin Mayer5474
3Pierce Lepage5436
4Lindon Victor5345
5Ilya Shkurenyov5279
6Maicel Uibo5237
7Solomon Simmons5218
8Pieter Braun5151
9Devon Williams5128
10Cedric Dubler5093
11Niklas Kaul5058
12Harrison Williams5050
13Pawel Wiesiolek5042
14Janek Oiglane5023
15Tim Nowak4989
16Vitali Zhuk4981
17Fredrik Samuelsson4908
18Thomas van der Plaetsen4881
19Keisuke Ushiro4584
20Georni Jaramillo4458
21Kai Kazmirek4315
22Martin Roe3986
Dziesięciobój - 110 metrów przez płotki 6. Round Bieg 1

LIVE!
03 paź 2019 15:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Ilya Shkurenyov (SB)14.28
2Maicel Uibo (PB)14.43
3Tim Nowak (SB)14.60
4Thomas van der Plaetsen (SB)14.80
5Lindon Victor (SB)14.82
6Keisuke Ushiro15.26
7Martin Roe15.86
Dziesięciobój - Overall After 5 dyscyplinach

LIVE!
02 paź 2019 22:32 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Damian Warner4513
2Pierce Lepage4486
3Kevin Mayer4483
4Lindon Victor4474
5Ilya Shkurenyov4340
6Maicel Uibo4317
7Kai Kazmirek4315
8Solomon Simmons4256
9Pieter Braun4251
10Janek Oiglane4189
11Niklas Kaul4164
12Pawel Wiesiolek4150
13Devon Williams4142
14Cedric Dubler4135
15Harrison Williams4130
16Tim Nowak4090
17Vitali Zhuk4069
18Fredrik Samuelsson4032
19Thomas van der Plaetsen4007
20Keisuke Ushiro3766
21Georni Jaramillo3508
22Martin Roe3237
-Tim Duckworth (DNF)-
-Basile Rolnin (DNF)-
Dziesięciobój - 400 metrów 5. Round Bieg 3

LIVE!
02 paź 2019 22:31 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Pierce Lepage (PB)47.35
2Kai Kazmirek47.35
3Harrison Williams47.93
4Vitali Zhuk48.08
5Damian Warner48.12
6Devon Williams (SB)48.37
7Cedric Dubler48.41
8Kevin Mayer (SB)48.99
Dziesięciobój - 400 metrów 5. Round Bieg 2

LIVE!
02 paź 2019 22:23 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Niklas Kaul (SB)48.48
2Lindon Victor (SB)48.55
3Georni Jaramillo (SB)48.66
4Pieter Braun (SB)48.79
5Solomon Simmons49.31
6Pawel Wiesiolek49.37
7Fredrik Samuelsson50.08
-Tim Duckworth (DNS)-
Dziesięciobój - 400 metrów 5. Round Bieg 1

LIVE!
02 paź 2019 22:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Janek Oiglane (PB)49.14
2Ilya Shkurenyov (SB)49.36
3Tim Nowak (SB)49.60
4Maicel Uibo (SB)50.44
5Thomas van der Plaetsen50.89
6Keisuke Ushiro (SB)51.42
-Basile Rolnin (DNS)-
-Martin Roe (DQ)-
110 metrów przez płotki Finał

LIVE!
02 paź 2019 21:55 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Grant Holloway13.10
2Sergey Shubenkov13.15
3Orlando Ortega13.30
3Pascal Martinot-Lagarde13.18
5Wenjun Xie13.29
6Shane Brathwaite13.61
7Devon Allen13.70
8Milan Trajkovic13.87
9Omar McLeod (DQ)17.68
Rzut młotem Finał

LIVE!
02 paź 2019 20:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Pawel Fajdek80.50
2Quentin Bigot (SB)78.19
3Bence Halasz78.18
3Wojciech Nowicki77.69
5Mykhaylo Kokhan (PB)77.39
6Eivind Henriksen77.38
7Javier Cienfuegos76.57
8Hleb Dudarau76.00
9Ashraf Amgad Elseify75.41
10Nick Miller75.31
11Rudy Winkler75.20
12Yevgeniy Korotovskiy75.14
Dziesięciobój - Overall After 4 dyscyplinach

LIVE!
02 paź 2019 19:42 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Kevin Mayer3621
2Damian Warner3610
3Lindon Victor3591
4Pierce Lepage3545
5Maicel Uibo3523
6Ilya Shkurenyov3496
7Solomon Simmons3409
8Pieter Braun3380
9Kai Kazmirek3374
10Janek Oiglane3334
11Pawel Wiesiolek3306
12Niklas Kaul3278
13Tim Nowak3257
14Devon Williams3251
15Cedric Dubler3246
16Martin Roe3237
17Thomas van der Plaetsen3233
18Fredrik Samuelsson3221
19Harrison Williams3217
20Vitali Zhuk3164
21Keisuke Ushiro3016
22Georni Jaramillo2631
-Tim Duckworth (DNF)-
-Basile Rolnin (DNF)-
Dziesięciobój - Skok wzwyż Grp. 2

LIVE!
02 paź 2019 19:41 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Lindon Victor (SB)2.05
2Kai Kazmirek (SB)2.05
3Tim Nowak (SB)2.02
4Damian Warner (SB)2.02
5Pieter Braun (SB)2.02
6Kevin Mayer (SB)1.99
7Janek Oiglane1.96
8Solomon Simmons1.96
9Devon Williams (SB)1.93
10Keisuke Ushiro1.90
11Martin Roe1.87
-Georni Jaramillo (NM)-
Dziesięciobój - Skok wzwyż Grp. 1

LIVE!
02 paź 2019 19:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Maicel Uibo (SB)2.17
2Ilya Shkurenyov (SB)2.11
3Thomas van der Plaetsen2.08
4Pierce Lepage2.05
5Cedric Dubler2.02
6Niklas Kaul2.02
7Fredrik Samuelsson2.02
8Vitali Zhuk1.96
9Pawel Wiesiolek1.96
10Harrison Williams1.93
-Tim Duckworth (DNS)-
-Basile Rolnin (DNS)-
400 metrów Półfinał Bieg 3

LIVE!
02 paź 2019 19:39 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Machel Cedenio (Q, SB)44.41
2Anthony Zambrano (Q, NR)44.55
3Akeem Bloomfield (q)44.77
4Julian Walsh (PB)45.13
5Rabah Yousif (SB)45.15
6Alphas Leken Kishoyian45.55
7Michael Norman45.94
-Yousef Karam (DNF)-
400 metrów Półfinał Bieg 2

LIVE!
02 paź 2019 19:37 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Steven Gardiner (Q, SB)44.13
2Kirani James (Q, SB)44.23
3Demish Gaye (q, SB)44.66
4Vernon Norwood45.00
5Leungo Scotch (PB)45.00
6Jhon Perlaza45.17
7Philip Osei45.44
8Steven Solomon (SB)45.54
400 metrów Półfinał Bieg 1

LIVE!
02 paź 2019 19:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Fred Kerley (Q)44.25
2Emmanuel Kipkurui Korir (Q, SB)44.37
3Davide Re44.85
4Jonathan Sacoor (PB)45.03
5Thapelo Phora45.24
6Abbas Abubakar Abbas45.26
7Nathan Strother45.34
8Mazen Al Yasen46.11
110 metrów przez płotki Półfinał Bieg 3

LIVE!
02 paź 2019 19:21 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Orlando Ortega (Q)13.16
2Milan Trajkovic (Q, SB)13.29
3Antonio Alkana13.47
4Konstantinos Douvalidis13.54
5Andrew Riley13.57
6Shunya Takayama13.58
7Wilhem Belocian13.60
8Nicholas Hough13.61
110 metrów przez płotki Półfinał Bieg 2

LIVE!
02 paź 2019 19:13 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Omar McLeod (Q)13.08
2Pascal Martinot-Lagarde (Q, SB)13.12
3Wenjun Xie (q)13.22
4Devon Allen (q)13.36
5Kuei-Ru Chen13.52
6Hassane Fofana13.52
7Jason Joseph13.53
8Yohan Chaverra13.76
110 metrów przez płotki Półfinał Bieg 1

LIVE!
02 paź 2019 19:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Grant Holloway (Q)13.10
2Sergey Shubenkov (Q)13.18
3Dmitri Bascou13.48
4Yaqoub Al-Youha13.57
5Andy Pozzi13.60
6Orlando Bennett13.60
7Ronald Levy13.60
8Shane Brathwaite14.29
Dziesięciobój - Pchnięcie Kulą Grp. 2

LIVE!
02 paź 2019 17:51 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Pawel Wiesiolek (PB)15.26
2Maicel Uibo (PB)15.12
3Ilya Shkurenyov (SB)14.71
4Tim Nowak14.69
5Kai Kazmirek14.30
6Fredrik Samuelsson13.97
7Harrison Williams13.78
8Thomas van der Plaetsen13.78
9Devon Williams13.76
10Pierce Lepage13.21
11Cedric Dubler12.43
-Tim Duckworth (DNS)-
Dziesięciobój - Overall After 3 dyscyplinach

LIVE!
02 paź 2019 17:51 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Kevin Mayer2827
2Damian Warner2776
3Lindon Victor2741
4Pierce Lepage2695
5Solomon Simmons2642
6Georni Jaramillo2631
7Ilya Shkurenyov2590
8Janek Oiglane2567
9Maicel Uibo2560
10Pieter Braun2558
11Martin Roe2550
12Pawel Wiesiolek2539
13Kai Kazmirek2524
14Devon Williams2511
15Harrison Williams2477
16Niklas Kaul2456
17Tim Nowak2435
18Cedric Dubler2424
19Fredrik Samuelsson2399
20Vitali Zhuk2397
21Thomas van der Plaetsen2355
22Keisuke Ushiro2302
-Basile Rolnin (DNF)-
-Tim Duckworth (DNF)-
Dziesięciobój - Pchnięcie Kulą Grp. 1

LIVE!
02 paź 2019 17:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Kevin Mayer (PB)16.82
2Lindon Victor (SB)16.24
3Georni Jaramillo15.42
4Solomon Simmons15.33
5Pieter Braun (SB)15.26
6Janek Oiglane15.20
7Damian Warner15.17
8Vitali Zhuk15.13
9Niklas Kaul15.10
10Martin Roe15.08
11Keisuke Ushiro14.31
-Basile Rolnin (DNS)-
Dziesięciobój - Overall After 2 dyscyplinach

LIVE!
02 paź 2019 16:32 » Na żywo: Nie
PozZawodnikPunkty
1Pierce Lepage2015
2Damian Warner1988
3Kevin Mayer1925
4Lindon Victor1875
5Solomon Simmons1832
6Ilya Shkurenyov1818
7Georni Jaramillo1815
8Devon Williams1797
9Cedric Dubler1791
10Kai Kazmirek1777
11Janek Oiglane1765
12Maicel Uibo1763
13Harrison Williams1762
14Martin Roe1755
15Pieter Braun1752
16Pawel Wiesiolek1733
17Fredrik Samuelsson1672
18Tim Nowak1664
19Niklas Kaul1660
20Thomas van der Plaetsen1640
21Vitali Zhuk1599
22Keisuke Ushiro1555
-Tim Duckworth (DNS)-
-Basile Rolnin (DNF)-
Dziesięciobój - Skok w dal Grp. 2

LIVE!
02 paź 2019 16:31 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Lindon Victor (PB)7.51
2Georni Jaramillo7.47
3Maicel Uibo (SB)7.46
4Solomon Simmons7.37
5Janek Oiglane7.32
6Niklas Kaul7.19
7Harrison Williams7.14
8Tim Nowak7.07
9Pawel Wiesiolek7.02
10Keisuke Ushiro6.90
11Vitali Zhuk6.63
-Basile Rolnin (DNS)-
Dziesięciobój - Skok w dal Grp. 1

LIVE!
02 paź 2019 16:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Pierce Lepage7.79
2Damian Warner7.67
3Ilya Shkurenyov7.61
4Kevin Mayer (SB)7.56
5Pieter Braun7.47
6Devon Williams7.36
7Martin Roe7.28
8Kai Kazmirek7.26
9Cedric Dubler7.25
10Thomas van der Plaetsen7.20
11Fredrik Samuelsson7.11
-Tim Duckworth (DNS)-
Dziesięciobój - 100 metrów 1. runda Bieg 3

LIVE!
02 paź 2019 15:51 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Damian Warner10.35
2Pierce Lepage10.36
3Kevin Mayer (PB)10.50
4Lindon Victor10.66
5Solomon Simmons10.70
6Cedric Dubler10.75
7Harrison Williams10.76
-Tim Duckworth (DNS)-
Dziesięciobój - 100 metrów 1. runda Bieg 2

LIVE!
02 paź 2019 15:43 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Pawel Wiesiolek (SB)10.76
2Kai Kazmirek (SB)10.82
3Devon Williams10.84
4Georni Jaramillo10.88
5Martin Roe10.94
6Vitali Zhuk10.95
7Fredrik Samuelsson11.13
8Basile Rolnin11.42
Dziesięciobój - 100 metrów 1. runda Bieg 1

LIVE!
02 paź 2019 15:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Janek Oiglane (PB)10.94
2Ilya Shkurenyov (SB)11.02
3Maicel Uibo (SB)11.10
4Tim Nowak (SB)11.12
5Pieter Braun11.16
6Niklas Kaul11.27
7Thomas van der Plaetsen11.38
8Keisuke Ushiro11.44
200 metrów Finał

LIVE!
01 paź 2019 21:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Noah Lyles19.83
2Andre De Grasse19.95
3Alex Quinonez19.98
4Adam Gemili (SB)20.03
5Ramil Guliyev20.07
6Aaron Brown20.10
7Zhenye Xie20.14
8Kyle Greaux20.39
800 metrów Finał

LIVE!
01 paź 2019 21:10 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Donavan Brazier (CR)1:42.34
2Amel Tuka (SB)1:43.47
3Ferguson Rotich1:43.82
4Bryce Hoppel (PB)1:44.25
5Wesley Vazquez1:44.48
6Adrian Ben1:45.58
7Marco Arop1:45.78
8Clayton Murphy1:47.84
Skok o tyczce Finał

LIVE!
01 paź 2019 19:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Sam Kendricks5.97
2Armand Duplantis5.97
3Piotr Lisek5.87
4Bo Baehre5.70
5Thiago Braz da Silva5.70
6Raphael Holzdeppe5.70
6Valentin Lavillenie5.70
8Claudio Stecchi5.70
9Bokai Huang5.55
10Cole Walsh5.55
10Augusto de Oliveira5.55
12Ben Broeders5.55
3000 metrów Bieg z przeszkodami 1. runda Bieg 3

LIVE!
01 paź 2019 17:49 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Conseslus Kipruto (Q)8:19.20
2Benjamin Kigen (Q)8:19.44
3Hillary Bor (Q)8:20.67
4Chala Beyo (q)8:21.09
5Ibrahim Ezzaydouny8:23.99
6Benjamin Kiplagat (SB)8:24.44
7Avinash Sable (qR, NR)8:25.23
8Topi Raitanen8:32.44
9Ryan Smeeton8:32.53
10Carlos San Martin8:35.10
11Salem Attiaallah8:35.18
12Yoann Kowal8:37.90
13Takele Nigate8:38.34
14Yaser Salem Bagharab8:39.65
15Otmane Nait-Hammou9:30.17
-Mohamed Tindouft (DNF)-
3000 metrów Bieg z przeszkodami 1. runda Bieg 2

LIVE!
01 paź 2019 17:32 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Lamecha Girma (Q)8:16.64
2Soufiane Elbakkali (Q)8:17.96
3Abraham Kibiwott (Q)8:18.46
4Andrew Bayer (q)8:18.66
5Albert Chemutai8:23.08
6Altobeli Da Silva (SB)8:25.34
7Yemane Haileselassie8:26.58
8Osama Zoghlami8:28.57
9Daniel Arce8:31.69
10Karl Bebendorf8:32.58
11John Gay8:33.74
12Bilal Tabti8:35.15
13Rantso Mokopane8:42.22
14Ben Buckingham8:42.86
15Krystian Zalewski8:51.79
3000 metrów Bieg z przeszkodami 1. runda Bieg 1

LIVE!
01 paź 2019 17:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Getnet Wale (Q)8:12.96
2Djilali Bedrani (Q)8:13.02
3Leonard Kipkemoi Bett (Q)8:13.07
4Matthew Hughes (q, SB)8:13.12
5Fernando Carro (q)8:13.56
6Stanley Kipkoech Kebenei (q)8:19.02
7Zak Seddon (q)8:22.51
8Yohanes Chiappinelli8:24.73
9Amor Ben Yahia (SB)8:26.12
10Martin Grau (SB)8:26.79
11Tom Erling Kaarboe (PB)8:27.01
12Boniface Sikowo8:27.96
13Abdelkarim Ben Zahra8:36.67
14Kaur Kivistik8:39.26
-Fouad Idbafdil (DNF)-
Rzut młotem Kwalifikacje Grp. 2

LIVE!
01 paź 2019 17:00 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Pawel Fajdek (Q)79.24
2Rudy Winkler (Q, PB)77.06
3Bence Halasz (Q)76.90
4Mykhaylo Kokhan (Q)76.56
5Eivind Henriksen (q)76.46
6Mihail Anastasakis75.07
7Zahar Makhrosenka74.80
8Serghei Marghiev74.28
9Marcel Lomnicky73.51
10Denis Lukyanov73.47
11Ozkan Baltaci73.19
12Humberto Mansilla72.68
13Roberto Sawyers72.41
14Alberto Gonzalez71.69
15Serhiy Reheda71.28
400 metrów 1. runda Bieg 6

LIVE!
01 paź 2019 16:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Emmanuel Kipkurui Korir (Q)45.08
2Jonathan Sacoor (Q)45.32
3Rabah Yousif (Q)45.40
4Jhon Perlaza (q)45.62
5Nathan Strother (q)45.71
6Taha Yaseen46.58
7Jessy Franco (NR)47.41
400 metrów 1. runda Bieg 5

LIVE!
01 paź 2019 16:07 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Steven Gardiner (Q)45.68
2Philip Osei (Q)45.87
3Anthony Zambrano (Q)45.93
4Ditiro Nzamani46.19
5Rusheen McDonald46.21
6Brandon Valentine-Parris47.39
7Mohammad Rayhan48.48
400 metrów 1. runda Bieg 4

LIVE!
01 paź 2019 15:59 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Michael Norman (Q)45.00
2Demish Gaye (Q)45.02
3Leungo Scotch (Q, PB)45.10
4Yousef Karam (q)45.74
5Alonzo Russel45.91
6Todiasoa Rabearison (NR)46.80
7Moussa Zaroumeye48.13
400 metrów 1. runda Bieg 3

LIVE!
01 paź 2019 15:51 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Davide Re (Q)45.08
2Fred Kerley (Q)45.19
3Abbas Abubakar Abbas (Q)45.47
4Mazen Al Yasen (q)45.70
5Mikhail Litvin46.28
6Bachir Mahamat47.65
7Jovan Stojoski47.92
Skok wzwyż Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
01 paź 2019 15:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Iliya Ivanyuk (q)2.29
1Mutaz Essa Barshim (q, SB)2.29
3Luis Enrique (q)2.29
3Brandon Starc (q)2.29
5Luis Rivera (q)2.26
5Maksim Nedasekau (q)2.26
7Shelby McEwen2.26
8Tihomir Ivanov2.26
8Stefano Sottile2.26
10Donald Thomas2.22
11Adrijus Glebauskas2.22
12Ryo Sato2.22
13Django Lovett2.22
14Majd Eddin Ghazal2.17
-Bohdan Bondarenko (NM)-
Skok wzwyż Kwalifikacje Grp. 2

LIVE!
01 paź 2019 15:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Mikhail Akimenko (q)2.29
2Michael Mason (q)2.29
3Yu Wang (q)2.29
4Jeron Robinson (q)2.29
5Hup Wei Lee (q, PB)2.29
6Gianmarco Tamberi (q)2.29
7Andriy Protsenko2.26
7Naoto Tobe2.26
9Dmitri Nabokau2.26
10Douwe-Jan Amels2.22
11Hamish Kerr2.22
12Joel Baden2.17
12Keenon Laine2.17
12Takashi Eto2.17
15Mathieu Kiplagat Sawe2.17
16Mateusz Przybylko2.17
400 metrów 1. runda Bieg 2

LIVE!
01 paź 2019 15:43 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Kirani James (Q)44.94
2Julian Walsh (Q, PB)45.14
3Vernon Norwood (Q)45.59
4Steven Solomon (q)45.82
5Derrick Mokaleng45.87
6Luka Janezic46.84
7Tikie Mael (PB)48.52
400 metrów 1. runda Bieg 1

LIVE!
01 paź 2019 15:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Machel Cedenio (Q)45.26
2Akeem Bloomfield (Q)45.34
3Thapelo Phora (Q)45.45
4Alphas Leken Kishoyian (q)45.65
5Lucas Carvalho46.01
6Abdalelah Haroun (SB)47.76
-Matthew Hudson-Smith (DNF)-
Rzut młotem Kwalifikacje Grp. 1

LIVE!
01 paź 2019 15:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Wojciech Nowicki (Q)77.89
2Quentin Bigot (Q)77.44
3Javier Cienfuegos (Q)76.90
4Yevgeniy Korotovskiy (q)76.36
5Nick Miller (q)76.36
6Hleb Dudarau (q)76.28
7Ashraf Amgad Elseify (q, SB)76.22
8Conor McCullough74.88
9Gabriel Kehr73.99
10Diego del Real73.15
11Krisztian Pars73.05
12Christos Frantzeskakis72.96
13Daniel Haugh72.85
14Serhiy Perevoznikov72.16
15Mostafa Al-Gamel70.45
16Joaquin Gomez70.17
400 metrów przez płotki Finał

LIVE!
30 wrz 2019 21:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Karsten Warholm47.42
2Rai Benjamin47.66
3Abderrahman Samba48.03
4Kyron McMaster (SB)48.10
5TJ Holmes (PB)48.20
6Yasmani Copello (SB)48.25
7Alison Dos Santos (PB)48.28
8Abdelmalik Lahoulou49.46
5000 metrów Finał

LIVE!
30 wrz 2019 20:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Muktar Edris (SB)12:58.85
2Selemon Barega12:59.70
3Mohammed Ahmed13:01.11
4Telahun Haile Bekele13:02.29
5Jakob Ingebrigtsen13:02.93
6Jacob Krop (PB)13:03.08
7Paul Chelimo (SB)13:04.60
8Nicholas Kimeli13:05.27
9Birhanu Balew13:14.66
10Justyn Knight13:26.63
11Hassan Mead13:27.05
12Stewart McSweyn13:30.41
13Henrik Ingebrigtsen13:36.25
14Issac Kimeli13:44.29
-Filip Ingebrigtsen (DNF)-
Rzut dyskiem Finał

LIVE!
30 wrz 2019 20:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Daniel Staahl67.59
2Frederick Dacres66.94
3Lukas Weisshaidinger66.82
4Alin Alexandru Firfirca66.46
5Apostolos Parellis (NR)66.32
6Matthew Denny (PB)65.43
7Ehsan Hadadi65.16
8Martin Wierig64.98
9Simon Pettersson63.72
10Ola Isene63.67
11Sam Mattis63.42
12Andrius Gudzius61.55
200 metrów Półfinał Bieg 3

LIVE!
30 wrz 2019 20:06 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Andre De Grasse (Q)20.08
2Kyle Greaux (Q)20.24
3Zharnel Hughes20.30
4Taymir Burnet (PB)20.34
5Anaso Jobodwana (SB)20.34
6Yohan Blake20.37
7Reynier Mena20.61
8Ejowvokoghene Oduduru20.84
200 metrów Półfinał Bieg 2

LIVE!
30 wrz 2019 19:58 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Noah Lyles (Q)19.86
2Alex Quinonez (Q)19.95
3Zhenye Xie (q)20.03
4Yancarlos Martinez (SB)20.28
5Brendon Rodney20.34
6Andre Ewers20.61
7Eseosa Desalu20.73
-Miguel Francis (DNS)-
200 metrów Półfinał Bieg 1

LIVE!
30 wrz 2019 19:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Adam Gemili (Q, SB)20.03
2Ramil Guliyev (Q)20.16
3Aaron Brown (q)20.20
4Jereem Richards20.28
5Rasheed Dwyer20.54
6Clarence Munyai20.55
7Sergii Smelyk20.55
-Alex Wilson (DNS)-
110 metrów przez płotki 1. runda Bieg 5

LIVE!
30 wrz 2019 19:37 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Orlando Ortega (Q)13.15
2Ronald Levy (Q)13.48
3Kuei-Ru Chen (Q)13.57
4Wilhem Belocian (Q)13.67
5Jianhang Zeng13.68
6Lorenzo Perini13.70
7Louis Mendy13.75
8Roger Iribarne14.37
110 metrów przez płotki 1. runda Bieg 4

LIVE!
30 wrz 2019 19:29 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Grant Holloway (Q)13.22
2Shunya Takayama (Q)13.32
3Konstantinos Douvalidis (Q, SB)13.43
4Yaqoub Al-Youha (Q)13.43
5Orlando Bennett (q)13.50
6Dmitri Bascou (q)13.53
7Xaysa Anousone14.54
8Fadane Hamadi14.79
-Damian Czykier (DNS)-
110 metrów przez płotki 1. runda Bieg 3

LIVE!
30 wrz 2019 19:21 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Pascal Martinot-Lagarde (Q)13.45
2Andy Pozzi (Q)13.53
3Andrew Riley (Q)13.67
4Yohan Chaverra (Q)13.76
5Ruan de Vries14.07
-Shunsuke Izumiya (DNS)-
-Jeffrey Julmis (DQ)-
-Daniel Roberts (DQ)-
110 metrów przez płotki 1. runda Bieg 2

LIVE!
30 wrz 2019 19:13 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Sergey Shubenkov (Q)13.27
2Wenjun Xie (Q)13.38
3Jason Joseph (Q, NR)13.39
4Shane Brathwaite (Q)13.51
5Valdo Szucs13.60
6Elmo Lakka13.73
7Taio Kanai13.74
8Eduardo Santos13.92
110 metrów przez płotki 1. runda Bieg 1

LIVE!
30 wrz 2019 19:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Omar McLeod (Q)13.17
2Milan Trajkovic (Q, SB)13.37
3Antonio Alkana (Q)13.41
4Devon Allen (Q)13.46
5Hassane Fofana (q)13.49
6Nicholas Hough (q)13.60
7Vitali Parakhonka13.65
-Gabriel Constantino (DQ)-
800 metrów Półfinał Bieg 3

LIVE!
29 wrz 2019 21:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Amel Tuka (Q)1:45.63
2Bryce Hoppel (Q)1:45.95
3Alvaro De Arriba1:46.09
4Brandon McBride1:46.21
5Kyle Langford1:46.41
6Ngeno Kipngetich1:46.61
7Oussama Nabil (DQ)1:46.69
7Pierre-Ambroise Bosse1:47.60
800 metrów Półfinał Bieg 2

LIVE!
29 wrz 2019 21:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Donavan Brazier (Q)1:44.87
2Marco Arop (Q)1:45.07
3Emmanuel Kipkurui Korir1:45.19
4Brannon Kidder1:45.62
5Mustapha Ismaili1:45.78
6Tshepo Tshite1:46.08
7Yassine Hethat1:46.15
8Jamie Webb1:48.44
800 metrów Półfinał Bieg 1

LIVE!
29 wrz 2019 20:55 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Wesley Vazquez (Q)1:43.96
2Ferguson Rotich (Q)1:44.20
3Clayton Murphy (q)1:44.48
4Adrian Ben (q, PB)1:44.97
5Elliot Giles1:45.15
6Adam Kszczot1:45.22
7Abdessalem Ayouni1:45.80
8Abubaker Abdalla1:46.87
Trójskok Finał

LIVE!
29 wrz 2019 20:45 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Christian Taylor (SB)17.92
2Will Claye17.74
3Fabrice Zango Hugues (AR)17.66
4Pedro Pablo Pichardo (SB)17.62
5Cristian Napoles (PB)17.38
6Donald Scott17.17
7Alexis Copello (SB)17.10
8Jordan Diaz17.06
9Ruiting Wu16.97
10Yaoqing Fang16.65
11Necati Er16.34
12Almir Dos Santos15.01
200 metrów 1. runda Bieg 7

LIVE!
29 wrz 2019 19:53 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Jereem Richards (Q)20.23
2Noah Lyles (Q)20.26
3Brendon Rodney (Q)20.38
4Andre Ewers (q)20.41
5Mouhamadou Fall20.63
6Guy Gorra20.74
-Alonso Edward (DNS)-
200 metrów 1. runda Bieg 6

LIVE!
29 wrz 2019 19:45 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Andre De Grasse (Q)20.20
2Clarence Munyai (Q)20.29
3Sergii Smelyk (Q)20.39
4Sydney Siame20.58
5Kirara Shiraishi20.62
6Steven Mueller20.69
7Sibusiso Matsenjwa20.85
8Ahmed Al-Yaari (NR)22.37
200 metrów 1. runda Bieg 5

LIVE!
29 wrz 2019 19:37 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Aaron Brown (Q)20.10
2Miguel Francis (Q)20.11
3Rasheed Dwyer (Q)20.37
4Eseosa Desalu (q)20.43
5Jun Yamashita20.62
6Abdelaziz Mohamed (SB)20.75
7Emmanuel Arowolo21.07
8Jeffrey Vanan (DQ)21.51
200 metrów 1. runda Bieg 4

LIVE!
29 wrz 2019 19:29 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Kyle Greaux (Q)20.19
2Yancarlos Martinez (Q)20.47
3Reynier Mena (Q)20.52
4Jeremy Dodson20.60
5Bernardo Baloyes20.64
6Emmanuel Eseme20.87
7Kenneth Bednarek21.50
200 metrów 1. runda Bieg 3

LIVE!
29 wrz 2019 19:21 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Alex Quinonez (Q)20.08
2Yohan Blake (Q, SB)20.23
3Alex Wilson (Q)20.40
4Aldemir Da Silva Junior (q)20.44
5Chun-Han Yang20.80
6Noureddin Hadid (NR)20.84
7Antonio Infantino20.89
8Gregory Bradai (SB)22.79
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Kalmar FF 1-0 Varbergs BoIS FC
    GolGol: 48' Magnusson
  • Aljaz Bedene 2-1 Arthur Rinderknech
    Zmiana statusu meczu: 4th Set
  • FC Nordsjaelland 0-1 Lyngby
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • AIK 0-0 Mjaellby
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Sabovic Schodzi z boiska Gustavsson
  • AE Larissa 0-1 Panathinaikos
    Zmiana: 72' Wchodzi na boiska Pinakas Schodzi z boiska Milosavljevic
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u