Lekkoatletyka Moje ligi
Halowe Mistrzostwa Europy
World Cross Country Championships 1
World Cross Country Championships 1

Wyniki Puchar Świata Znamensky Memor

2013
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Rosja
LekkoatletykaZnamensky Memor
400 metrów Finał

LIVE!
11 cze 2013 16:45 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Vladimir Krasnov46.08
2Omar Cisneros46.23
3Radel Kashefrazov46.44
4Pavel Trenikhin46.61
5Sergey Petukhov46.68
6Aleksey Kenig46.93
7Dmitriy Buryak47.05
8Vladislav Frolov47.16
9Yuriy Trambovetsky47.22
10Volodymyr Burakov47.23
11Roman Semakin47.62
12Aleksandr Sigalovskiy47.67
800 metrów Finał

LIVE!
11 cze 2013 16:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Andre Olivier1:44.93
2Yuriy Borzakovskiy1:45.24
3Michael Rimmer1:45.34
4Anis Ananenka1:45.41
5Bram Som1:48.21
6Vladimir Obnosov1:48.51
7Yevgeniy Sharmin (DNF)-
7Stepan Poistogov (DNS)-
Skok wzwyż Finał

LIVE!
11 cze 2013 15:50 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Bohdan Bondarenko2.28
2Danill Tsyplakov2.28
3Raivydas Stanys2.24
4Ivan Ilyichev2.20
5Mihai Donisan2.15
6Dmitriy Semenov2.15
6Andrey Patrakov2.15
7Sergey Zasimovich (NM)-
7Majd Eddin Ghazal (NM)-
Trójskok Finał

LIVE!
11 cze 2013 15:45 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Yoann Rapinier16.65
2Tosin Oke16.61
3Ernesto Reve16.48
4Viktor Kuznetsov16.41
5Karol Hoffmann16.32
6Aliaksei Tsapik16.18
7Sergey Laptev15.56
8Yevgeniy Zhukov15.54
100 metrów Finał

LIVE!
11 cze 2013 15:25 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Dwain Chambers10.32
2Aleksandr Brednev10.33
3Peter Emelieze10.41
4Mikhail Idrisov10.46
5Maskim Polovinkin10.47
6Konstantin Petryashov10.48
7Ilfat Sadeyev10.67
8Marat Ablyazov10.69
110 metrów przez płotki Finał

LIVE!
11 cze 2013 15:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Ryan Brathwaite13.34
2Balazs Baji13.49
3Aleksey Dryomin13.52
4Konstantin Shabanov13.68
5Shane Brathwaite13.93
6Daniel Kiss13.93
7Philipp Shabanov14.01
8Vladimir Zhukov14.18
Skok o tyczce Finał

LIVE!
11 cze 2013 15:00 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Anton Ivakin5.60
2Artem Burya5.60
3Sergey Kucheryanu5.50
4Robert Sobera5.50
5Dmitry Starodubtsev5.30
6Ivan Yeryomin5.30
7Igor Bychkov5.30
7Viktor Kozlitin5.30
8Yevgeniy Lukyanenko (NM)-
8Lazaro Borges (NM)-
Następne mecze
Rosja
LekkoatletykaZnamensky Memor
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u