Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Trofeo Matteotti 2017
2017
KolarstwoTrofeo Matteotti
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 16 lipiec 17, Pescara - Pescara, Dystans: 188.5kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Sergey Shilov | Lokosphinx | 4:47:17 |
2 | Manuel Belletti | Vini Zabu-KTM | +0:00 |
3 | Marco Canola | Nippo - Vini Fantini | +0:00 |
4 | Paolo Toto | Mg.k Vis VPM | +0:00 |
5 | Andrea Palini | Androni Giocattoli - Sidermec | +0:00 |
6 | Nicola Toffali | Roth - Skoda | +0:00 |
7 | Antonino Parrinello | GM Cycling Team | +0:00 |
8 | Nicola Gaffurini | Mg.k Vis VPM | +0:00 |
9 | Simone Velasco | Bardiani-CSF-Faizane | +0:00 |
10 | Dmitry Strakhov | Lokosphinx | +0:00 |
11 | Francesco Gavazzi | Androni Giocattoli - Sidermec | +0:00 |
12 | Adriano Brogi | GM Cycling Team | +0:00 |
13 | Mattia Cattaneo | Androni Giocattoli - Sidermec | +0:00 |
14 | Andrea Vendrame | Androni Giocattoli - Sidermec | +0:00 |
15 | Pier Paolo De Negri | Nippo - Vini Fantini | +0:00 |
16 | Gianluca Milani | +0:00 | |
17 | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | +0:00 |
18 | Marco Tizza | GM Cycling Team | +0:00 |
19 | Raffaele Radice | Italy National Selection | +0:00 |
20 | Pavel Brutt | Gazprom-RusVelo | +0:00 |
21 | Ivan Santaromita | Nippo - Vini Fantini | +0:00 |
22 | Alexander Vdovin | Lokosphinx | +0:00 |
23 | Sergey Firsanov | Gazprom-RusVelo | +0:00 |
24 | Vincenzo Albanese | Bardiani-CSF-Faizane | +0:00 |
25 | Francesco Manuel Bongiorno | Mg.k Vis VPM | +0:00 |
26 | Luca Wackermann | Bardiani-CSF-Faizane | +0:00 |
27 | Fabio Tommassini | Area Zero Pro Team | +0:00 |
28 | Alessandro Bisolti | Nippo - Vini Fantini | +0:00 |
29 | Giulio Ciccone | Bardiani-CSF-Faizane | +0:00 |
30 | Federico Canuti | Area Zero Pro Team | +0:00 |
31 | Michele Gazzara | Mg.k Vis VPM | +0:10 |
32 | Marco Bernardinetti | Italy National Selection | +0:26 |
33 | Francesco Romano | Italy National Selection | +0:26 |
34 | Mamyr Stash | Lokosphinx | +1:07 |
35 | Federico Burchio | Italy National Selection | +1:07 |
36 | Mikel Elorza | Amore & Vita - Prodir | +1:07 |
37 | Luca Pacioni | Androni Giocattoli - Sidermec | +1:07 |
38 | Yonder Godoy | Vini Zabu-KTM | +1:07 |
39 | Edoardo Zardini | Bardiani-CSF-Faizane | +1:07 |
40 | Sergey Vdovin | Lokosphinx | +1:07 |
41 | Mattia De Marchi | Team Hrinkow Advarics Cycleang | +1:07 |
42 | Dmitry Sokolov | Lokosphinx | +1:07 |
43 | Giacomo Garavaglia | +1:07 | |
44 | Paolo Tiralongo | Astana Premier Tech | +1:07 |
45 | Matteo Busato | Vini Zabu-KTM | +1:27 |
46 | Giovanni Lonardi | +2:04 | |
47 | Jose Miralles | Amore & Vita - Prodir | +2:04 |
48 | Miguel Florez | Vini Zabu-KTM | +2:04 |
49 | Matteo Rotondi | GM Cycling Team | +2:04 |
50 | Patrick Bosman | Team Hrinkow Advarics Cycleang | +2:04 |
51 | Davide Pacchiardo | GM Cycling Team | +2:04 |
52 | Christian Mager | Team Stoelting | +2:04 |
53 | Alberto Cecchin | Vini Zabu-KTM | +2:04 |
54 | Marco Frapporti | Androni Giocattoli - Sidermec | +3:01 |
55 | Nicollo Salvietti | Mg.k Vis VPM | +3:01 |
56 | Angelo Raffaele | Area Zero Pro Team | +3:01 |
57 | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizane | +3:01 |
58 | Alex Turrin | MG Kvis - Wilier | +3:01 |
59 | Dennis Paulus | Team Hrinkow Advarics Cycleang | +3:01 |
60 | Ettore Carlini | Area Zero Pro Team | +3:01 |
61 | Davide Ballerini | Androni Giocattoli - Sidermec | +5:09 |
62 | Raffaello Bonusi | Androni Giocattoli - Sidermec | +5:09 |
63 | Jan Hugger | Christina Jewelry Pro Cycling | +5:09 |
64 | Yuma Koishi | Nippo - Vini Fantini | +5:09 |
- | Antonio Di Sante (DNF) | GM Cycling Team | |
- | Sergey Nikolaev (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Francesco Petrini (DNF) | Area Zero Pro Team | |
- | Andrea Ruscetta (DNF) | GM Cycling Team | |
- | Andrey Solomennikov (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Max Woerner (DNF) | Christina Jewelry Pro Cycling | |
- | Julen Amezqueta (DNF) | Vini Zabu-KTM | |
- | Andreas Graf (DNF) | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
- | Pierpaolo Ficara (DNF) | Amore & Vita - Prodir | |
- | Aleksey Rybalkin (DNF) | Lokosphinx | |
- | Angelo Vitiello (DNF) | Area Zero Pro Team | |
- | Leonardo Canepa (DNF) | GM Cycling Team | |
- | Simone Sterbini (DNF) | Bardiani-CSF-Faizane | |
- | Marlen Zmorka (DNF) | Skydive Dubai Pro Cycling Team | |
- | Alessandro Marinozzi (DNF) | Mg.k Vis VPM | |
- | Paul Redtenbacher (DNF) | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
- | Uri Martins (DNF) | Amore & Vita - Prodir | |
- | Andreas Hofer (DNF) | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
- | Alan Marangoni (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Henrik Hamm (DNF) | Christina Jewelry Pro Cycling | |
- | Nicolas Samparisi (DNF) | Area Zero Pro Team | |
- | Nicola Bagioli (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Ivan Savitsky (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Mirko Trosino (DNF) | Vini Zabu-KTM | |
- | Simone Bernardini (DNF) | Mg.k Vis VPM | |
- | Giacomo Berlato (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Nicolo Pacinotti (DNF) | Bardiani-CSF-Faizane | |
- | Mirco Sartori (DNF) | ||
- | Paolo Prandini (DNF) | Mg.k Vis VPM | |
- | Yovcho Yovchev (DNF) | Amore & Vita - Prodir | |
- | Daniel Eichinger (DNF) | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
- | Yannick Mayer (DNF) | Christina Jewelry Pro Cycling |
Następne mecze
KolarstwoTrofeo Matteotti
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.