Turnieje

Wyniki Klasa A Zielona Góra Grupa 2

2017
2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie wyniki
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie

Tabela Klasa A Zielona Góra Grupa 2

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Alfa Jaromirowice 13 35 11 2 0 53 10 43
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Relax Grabice 13 29 9 2 2 66 20 46
  • R
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
3 Sparta Mierków 13 27 9 0 4 45 23 22
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
4 Start Płoty 13 25 8 1 4 43 24 19
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
  • W
  • R
5 Fadom Nowogród 13 25 8 1 4 47 31 16
  • P
  • W
  • W
  • R
  • W
  • W
  • P
  • P
6 Znicz Leśniów Wielki 13 22 6 4 3 36 29 7
  • W
  • P
  • R
  • R
  • W
  • W
  • W
  • R
7 Hamar Górzyn 13 22 7 1 5 46 26 20
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
8 K.p. świdnica 13 18 5 3 5 27 32 -5
  • P
  • P
  • R
  • R
  • W
  • W
  • P
  • P
9 Czarni Czarnowo 13 17 5 2 6 21 27 -6
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
10 Pogoń Wężyska 13 16 5 1 7 26 31 -5
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
11 Spartak Budachów 13 14 4 2 7 33 53 -20
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
12 Energetyk Dychów 13 8 2 2 9 20 46 -26
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
  • P
  • P
  • W
13 Błękitni Zabłocie 13 4 1 1 11 14 60 -46
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
14 Zorza Grzmiąca 13 0 0 0 13 9 74 -65
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P

W przypadku gdy drużyny mają tyle samo punktów o kolejności decyduje:
1. Zdobytych punktów w bezpośrednich meczach
2. Różnica bramek w bezpośrednich meczach
3. Korzystniejsza różnica między zdobytymi a utraconymi bramkami w meczach między tymi zespołami, lecz obliczana wg reguł UEFA, tj. bramki zdobyte na wyjeździe liczą się podwójnie
4. Różnica bramek w sezonie
5. Liczba zdobytych bramek

Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Team Tvis Holstebro 22-35 Team Esbjerg
    GolGol: 19' Wichmann
  • Beitar Jerusalem 1-2 Bnei Sachnin
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • S. Vogele 0-2 Claire Liu
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • 0-0
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Dinamo Riga 1-2 Yurga Khanty Mansyisk
    GolGol: 62' Vitasek
  • Dinamo Riga 1-2 Yurga Khanty Mansyisk
    Zmiana statusu meczu: Po dogrywce
  • Armani Jeans Milano 23-23 Vanoli Soresina
    Zmiana statusu meczu: 2. kwarta
  • Beitar Jerusalem 1-2 Bnei Sachnin
    GolGol: 43' Ofir Krieff
  • Jong Ajax 3-0 Cambuur
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Beitar Jerusalem 1-2 Bnei Sachnin
    GolGol: 37' Mugrabi
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia