Turnieje

Wyniki Klasa A Wałbrzych Grupa 3

2016
2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Następne mecze
 
27 maj 16:00
Kol 22
-
 
27 maj 17:00
Kol 22
-
 
27 maj 17:00
Kol 22
-
 
27 maj 18:00
Kol 22
-
 
28 maj 17:00
Kol 22
-
 
4 cze 12:00
Kol 23
-

Tabela Klasa A Wałbrzych Grupa 3

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Skałki Stolec 21 51 16 3 2 76 14 62
?
  • R
  • P
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
  • R
2 Sparta Ziębice 21 46 14 4 3 59 28 31
?
  • R
  • W
  • W
  • R
  • R
  • W
  • W
  • P
3 Polonia Ząbkowice śląskie 21 43 13 4 4 58 26 32
?
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
4 Zieloni łagiewniki 21 40 13 1 7 56 37 19
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
  • R
5 Henrykowianka Henryków 21 37 12 1 8 46 45 1
?
  • R
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
6 Dobrocin 21 34 10 4 7 42 51 -9
?
  • P
  • R
  • P
  • R
  • W
  • W
  • P
  • W
7 ślęża Maxbud Ciepłowody 21 30 8 6 7 43 28 15
?
  • R
  • W
  • P
  • R
  • R
  • P
  • W
  • W
8 Roztocznik 21 28 8 4 9 28 43 -15
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • R
  • P
  • W
  • W
9 Harnaś Starczówek 21 26 8 2 11 33 40 -7
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • P
10 Cis Brzeźnica 21 25 6 7 8 25 35 -10
?
  • R
  • R
  • W
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
11 Orzeł Piława Dolna 21 19 6 1 14 34 50 -16
?
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • W
  • P
12 Inter Ożary 21 18 5 3 13 37 65 -28
?
  • R
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
  • R
13 Koliber Uciechów 21 13 3 4 14 24 48 -24
?
  • W
  • R
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
14 Tarnovia Tarnów 21 9 3 0 18 34 85 -51
?
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P

W przypadku gdy drużyny mają tyle samo punktów o kolejności decyduje:
1. Zdobytych punktów w bezpośrednich meczach
2. Różnica bramek w bezpośrednich meczach
3. Korzystniejsza różnica między zdobytymi a utraconymi bramkami w meczach między tymi zespołami, lecz obliczana wg reguł UEFA, tj. bramki zdobyte na wyjeździe liczą się podwójnie
4. Różnica bramek w sezonie
5. Liczba zdobytych bramek

Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Hanshin Tigers 6-1 Yomiuri Giants
    Zmiana statusu meczu: 5. zmiana
  • Fiji 1-1 Wyspy Salomona
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • SKA-Energiya 0-0 Gazovik Orenburg
    Zmiana: 72' Wchodzi na boiska Druzin Schodzi z boiska Karasyov
  • Twins 3-1 Bears
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • SKA-Energiya 0-0 Gazovik Orenburg
    Kartka Kartka: 74' Udaly
  • Yokohama BayStars 6-3 Chunichi Dragons
    Zmiana statusu meczu: 5. zmiana
  • Palmeiras 3-1 Atletico Tucuman
    Zmiana: 81' Wchodzi na boiska Cuello Schodzi z boiska Alvarez
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia