Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Grote prijs Jean-Pierre Monsere 2020
2020
KolarstwoGrote prijs Jean-Pierre Monsere
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 8 marzec 20, Hooglede - Roeselare, Dystans: 196.8kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | 4:41:27 |
2 | Timothy Dupont | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
3 | Alfdan de Decker | +0:00 | |
4 | Luca Mozzato | Italy National Selection | +0:00 |
5 | Thomas Boudat | Team TotalEnergies | +0:00 |
6 | Boris Vallee | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
7 | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | +0:00 |
8 | Christophe Noppe | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
9 | Oscar Gatto | Bora-Hansgrohe | +0:00 |
10 | Enzo Wouters | Lotto Soudal | +0:00 |
11 | Aaron Grosser | Team Stoelting | +0:00 |
12 | Emiel Vermeulen | Roubaix Lille Metropole | +0:00 |
13 | Stanislaw Aniolkowski | Team Hurom | +0:00 |
14 | Nikolas Maes | Lotto Soudal | +0:00 |
15 | Jesper Asselman | Team Roompot | +0:00 |
16 | Fabio van den Bossche | +0:00 | |
17 | Rory Townsend | Canyon dhb SunGod | +0:00 |
18 | Daragh O\'Mahony | +0:00 | |
19 | Jens van den Dool | Team De Rijke - Shanks | +0:00 |
20 | Louis Bendixen | ColoQuick | +0:00 |
21 | Thimo Willems | +0:00 | |
22 | Piotr Havik | Katusha | +0:00 |
23 | Alex Vogel | +0:00 | |
24 | Justin Timmermans | Team De Rijke - Shanks | +0:00 |
25 | August Jensen | Riwal Readynez Cycling Team | +0:00 |
26 | Martijn Budding | Team Roompot | +0:00 |
27 | Nick Brabander | +0:00 | |
28 | Olav Hjemsaeter | +0:00 | |
29 | Jason van Dalen | Team De Rijke - Shanks | +0:00 |
30 | Ivan Centrone | Team Differdange-Losch | +0:00 |
32 | Dylan Bouwmans | Metec-TKH Continental Cyclingteam | +0:00 |
33 | Matthias Reutimann | Roth - Skoda | +0:00 |
34 | Ryan Christensen | +0:00 | |
35 | Szymon Krawczyk | Voster ATS Team | +0:00 |
36 | Ivar Slik | Monkey Town CT | +0:00 |
37 | Aksel Noemmela | Leopard Pro Cycling | +0:00 |
38 | Stefano Oldani | Lotto Soudal | +0:00 |
39 | Yves Luetolf | +0:00 | |
40 | Thomas Joseph | +0:00 | |
41 | Niels van Ekeren | +0:00 | |
42 | Daniel Oss | Bora-Hansgrohe | +0:00 |
43 | Lucas Carstensen | Bike Aid | +0:00 |
44 | William Bjergfelt | +0:00 | |
45 | Iver Knotten | Team Joker Icopal | +0:00 |
46 | Fredrik Dversnes | +0:00 | |
47 | Adrien Garel | +0:00 | |
48 | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
49 | Alvaro Jose Hodeg | Deceuninck-Quick Step | +0:00 |
50 | Stijn Appel | +0:00 | |
51 | Szymon Tracz | One Pro Cycling | +0:00 |
52 | Maxime Vantomme | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:00 |
53 | Patrick Gamper | Bora-Hansgrohe | +0:00 |
54 | Sjoerd Bax | Team De Rijke - Shanks | +0:00 |
55 | Robert Scott | Team Wiggins | +0:00 |
56 | Jacob Eriksson | +0:00 | |
57 | Ross Lamb | +0:00 | |
58 | Alan Riou | Team Arkea Samsic | +0:00 |
59 | Damian Papierski | +0:00 | |
60 | Peter Williams | One Pro Cycling | +0:00 |
61 | Adriaan Janssen | Team De Rijke - Shanks | +0:10 |
62 | Aden Paterson | +0:10 | |
63 | Wesley Kreder | Intermarche Wanty Gobert | +0:10 |
64 | Rens Tulner | Team De Rijke - Shanks | +0:10 |
65 | Meindert Weulink | +0:10 | |
66 | Jeremy Lecroq | Roubaix Lille Metropole | +0:10 |
67 | Ben Hardy | +0:10 | |
68 | Brian van Goethem | Team Roompot | +0:10 |
69 | Benoit Jarrier | Team Arkea Samsic | +0:10 |
70 | Jeremy Leveau | Nippo-Delko-One Provence | +0:10 |
71 | Jeroen Eyskens | +0:10 | |
72 | Andreas Schillinger | Bora-Hansgrohe | +0:10 |
73 | Marco Doets | +0:10 | |
74 | Tobias Kongstad | Riwal Readynez Cycling Team | +0:10 |
75 | Kevin Ledanois | Team Arkea Samsic | +0:10 |
76 | Erik Bergstroem | +0:10 | |
77 | Sasha Weemaes | +0:10 | |
78 | Pierre Idjouadienne | Roubaix Lille Metropole | +0:10 |
79 | Bram Welten | Team Arkea Samsic | +0:10 |
80 | Julien Morice | Team TotalEnergies | +0:10 |
81 | Bert de Backer | Team DSM | +0:10 |
82 | Jonas van Genechten | Cofidis Solutions Credits | +0:10 |
83 | Marcus Burghardt | Bora-Hansgrohe | +0:16 |
84 | Jacob Scott | One Pro Cycling | +0:26 |
85 | Gilles de Wilde | +0:26 | |
86 | Kevyn Ista | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:26 |
87 | Ludwig de Winter | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:32 |
89 | Ludovic Robeet | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:32 |
90 | Dimitri Peyskens | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:32 |
91 | Franklin Six | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:35 |
92 | Trond Haakon Trondsen | Team Sparebanken Soer | +0:42 |
93 | Stijn Steels | Deceuninck-Quick Step | +0:47 |
94 | Ruben Eggenberg | +1:05 | |
95 | Abram Stockman | +1:05 | |
96 | Jannik Steimle | Deceuninck-Quick Step | +1:55 |
97 | Ben Walsh | +1:55 | |
98 | Brent van Moer | Lotto Soudal | +1:55 |
99 | Thomas Stewart | One Pro Cycling | +2:20 |
100 | Torkil Veyhe | Team Trefor - Blue Water | +3:21 |
101 | Tord Gudmestad | +3:25 | |
102 | Lionel Taminiaux | Bingoal Pauwels Sauces WB | +3:52 |
103 | Gianni Marchand | Cibel-Cebon | +3:52 |
104 | Benjamin Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | +4:30 |
105 | Elias van Breussegem | Verandas Willems CT | +5:33 |
106 | Justin Wolf | Bike Aid | +5:33 |
107 | Julian Braun | Dauner D&DQ-Akkon | +5:33 |
108 | Cyrus Monk | EF Education-Nippo | +5:33 |
109 | Vitor Schizzi | +5:33 | |
110 | Aaron Kearney | +5:33 | |
111 | Daniel Bichlmann | Bike Aid | +5:33 |
112 | Thijs De Lange | Metec-TKH Continental Cyclingteam | +5:33 |
113 | Michiel Stockman | +5:33 | |
114 | Raphael Kraehemann | +5:33 | |
115 | Jesper Schultz | Team Trefor - Blue Water | +5:33 |
116 | Michael van Staeyen | Cofidis Solutions Credits | +5:33 |
117 | Nils Wolfenbuttel | +5:33 | |
118 | Kris Boeckmans | Lotto Soudal | +5:33 |
119 | Oskar Nisu | +5:33 | |
120 | Jasper De Plus | +5:33 | |
121 | Jesse de Rooij | +5:33 | |
122 | Karol Wawrzyniak | +5:33 | |
- | Kenny De Ketele (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Jerome Baugnies (DNS) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Owen James (DNF) | Great Britain National Selection | |
- | Wouter Wippert (DNF) | Team Roompot | |
- | Jord Baak (DNF) | ||
- | Kacper Walkowiak (DNF) | ||
- | William Harper (DNF) | ||
- | Michal Galka (DNF) | ||
- | Louis Leinau (DNF) | ||
- | Loic Vliegen (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Jonas Haertig (DNF) | ||
- | Ylber Sefa (DNF) | ||
- | Tom Dernies (DNF) | Roubaix Lille Metropole | |
- | Ian Garrison (DNF) | Deceuninck-Quick Step | |
- | Rasmus Byriel Iversen (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Timo De Jong (DNF) | ||
- | Marijn van den Berg (DNF) | ||
- | Jacob Hennesy (DNF) | Great Britain National Selection | |
- | Matthias De Witte (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Mel van der Veekens (DNF) | Monkey Town CT | |
- | Robbe Ghys (DNF) | ||
- | Ide Schelling (DNF) | Bora-Hansgrohe |
Następne mecze
KolarstwoGrote prijs Jean-Pierre Monsere
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.