Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Etoile de Besseges 2020
2020
KolarstwoEtoile de Besseges
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 9 luty 20, Ales - Ales, Dystans: 10.7kmNastępne mecze
KolarstwoEtoile de Besseges
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ranking Etoile de Besseges
Lp | Kolarz | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Benoit Cosnefroy | AG2R Citroen Team | 14:39:57 |
2 | Alberto Bettiol | EF Education-Nippo | +0:13 |
3 | Alexys Brunel | Groupama-FDJ | +0:14 |
4 | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | +1:02 |
5 | Lilian Calmejane | AG2R Citroen Team | +1:05 |
6 | Aurelien Paret-Peintre | AG2R Citroen Team | +1:26 |
7 | Damien Touze | AG2R Citroen Team | +1:45 |
8 | Aime De Gendt | Intermarche Wanty Gobert | +2:14 |
9 | Jimmy Janssens | Alpecin-Fenix | +2:17 |
10 | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +2:19 |
11 | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | +2:21 |
12 | Xandro Meurisse | Alpecin-Fenix | +2:22 |
13 | Arthur Vichot | +2:22 | |
14 | Anthony Perez | Cofidis Solutions Credits | +2:28 |
15 | Laurens Huys | Bingoal Pauwels Sauces WB | +2:33 |
16 | Daniel Mendez | +2:33 | |
17 | Scott Thwaites | +2:34 | |
18 | Thibault Guernalec | Team Arkea Samsic | +2:42 |
19 | Gijs van Hoecke | AG2R Citroen Team | +2:54 |
20 | Cyril Barthe | B&B Hotels p/b KTM | +3:10 |
21 | Mathieu Burgaudeau | Team TotalEnergies | +3:12 |
22 | Simon Clarke | Team Qhubeka NextHash | +3:15 |
23 | Mauro Finetto | Nippo-Delko-One Provence | +3:20 |
24 | Michael Valgren Andersen | EF Education-Nippo | +3:21 |
25 | Jonas Koch | Intermarche Wanty Gobert | +3:23 |
26 | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | +3:35 |
27 | Ibon Ruiz | +3:36 | |
28 | Kamil Malecki | Lotto Soudal | +3:43 |
29 | Alexander Krieger | Alpecin-Fenix | +3:44 |
30 | Pierre-Roger Latour | Team TotalEnergies | +4:09 |
31 | Georg Zimmermann | Intermarche Wanty Gobert | +4:13 |
32 | Sebastian Schoenberger | B&B Hotels p/b KTM | +4:16 |
33 | Alex Kirsch | Trek-Segafredo | +4:31 |
34 | Biniyam Ghirmay | +4:39 | |
35 | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | +4:40 |
36 | Michal Paluta | CCC Team | +4:46 |
37 | Magnus Cort | EF Education-Nippo | +4:52 |
38 | Samuel Leroux | Roubaix Lille Metropole | +5:20 |
39 | Francois Bidard | AG2R Citroen Team | +5:20 |
40 | Quinn Simmons | Trek-Segafredo | +5:22 |
41 | Romain Hardy | Team Arkea Samsic | +5:31 |
42 | Flavien Maurelet | HP BTP–Auber93 | +5:54 |
43 | Roman Maikin | Gazprom-RusVelo | +6:51 |
44 | Sean Bennett | Team Qhubeka NextHash | +7:22 |
45 | Nicolas Edet | Cofidis Solutions Credits | +7:43 |
46 | Lindsey de Vylder | Sport Vlaanderen-Baloise | +7:44 |
47 | Julien Vermote | +7:47 | |
48 | Maxime Cam | +8:05 | |
49 | Morne van Niekerk | +8:57 | |
50 | Edvald Boasson Hagen | Team TotalEnergies | +9:02 |
51 | Senne Leysen | Alpecin-Fenix | +9:32 |
52 | Franklin Six | Bingoal Pauwels Sauces WB | +9:33 |
53 | Arnaud Courteille | B&B Hotels p/b KTM | +10:20 |
54 | Roy Jans | Cibel-Cebon | +10:39 |
55 | Andreas Stokbro | Team Qhubeka NextHash | +11:49 |
56 | Romain Le Roux | Team Arkea Samsic | +11:52 |
57 | Roger Adria | +12:17 | |
58 | Anthony Turgis | Team TotalEnergies | +12:26 |
59 | Anthony Maldonado | HP BTP–Auber93 | +13:33 |
60 | Diego Rosa | Team Arkea Samsic | +13:46 |
61 | Luc Wirtgen | Bingoal Pauwels Sauces WB | +13:51 |
62 | Jonathan Hivert | Team TotalEnergies | +14:55 |
63 | Dimitri Claeys | Team Qhubeka NextHash | +15:07 |
64 | Ben O'Connor | AG2R Citroen Team | +15:08 |
65 | Michael Gogl | Team Qhubeka NextHash | +15:30 |
66 | Clement Venturini | AG2R Citroen Team | +15:57 |
67 | Jacopo Mosca | Trek-Segafredo | +16:08 |
68 | Jose Goncalves | Nippo-Delko-One Provence | +16:24 |
69 | Tony Hurel | +17:03 | |
70 | Julius van den Berg | EF Education-Nippo | +17:21 |
71 | Thomas Boudat | Team TotalEnergies | +17:23 |
72 | Massimo Orlandi | +17:31 | |
73 | Jeremy Leveau | Nippo-Delko-One Provence | +18:03 |
74 | Kamil Gradek | CCC Team | +18:46 |
75 | Clement Russo | Team Arkea Samsic | +19:13 |
76 | Filippo Baroncini | +19:43 | |
77 | Pierre Barbier | Roubaix Lille Metropole | +19:44 |
78 | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | +19:53 |
79 | Jakub Mareczko | CCC Team | +20:32 |
80 | Alexis Gougeard | AG2R Citroen Team | +20:47 |
81 | Thomas Pesenti | +21:05 | |
82 | Luca Mozzato | +21:07 | |
83 | Dries de Bondt | Alpecin-Fenix | +22:01 |
84 | Samy Aurignac | +22:37 | |
85 | Tom Dernies | Roubaix Lille Metropole | +22:45 |
86 | Tom Devriendt | Intermarche Wanty Gobert | +22:58 |
87 | Emmanuel Morin | Cofidis Solutions Credits | +23:03 |
88 | Jerome Cousin | Team TotalEnergies | +24:53 |
89 | Nicolo Parisini | +25:34 | |
90 | Ludovic Robeet | Bingoal Pauwels Sauces WB | +25:51 |
91 | Lorrenzo Manzin | Team TotalEnergies | +25:58 |
92 | Alan Riou | Team Arkea Samsic | +26:31 |
93 | Quentin Jauregui | +28:12 | |
94 | Simon Guglielmi | Groupama-FDJ | +28:46 |
95 | Sasha Weemaes | +28:48 | |
96 | Florian Dumourier | +29:15 | |
97 | Baptiste Bleier | +29:45 | |
98 | Julien Antomarchi | Roubaix Lille Metropole | +30:36 |
99 | Atsushi Oka | Team Japan | +31:22 |
100 | Francisco Galvan | +31:50 | |
101 | Emils Liepins | Trek-Segafredo | +32:57 |
102 | Kris Boeckmans | B&B Hotels p/b KTM | +33:48 |
103 | Jay Robert Thomson | +34:42 | |
104 | Lionel Taminiaux | +34:55 | |
105 | Matus Stocek | +35:29 | |
106 | Marti Marquez | +35:30 | |
107 | Logan Owen | EF Education-Nippo | +36:00 |
108 | Jasper De Plus | Intermarche Wanty Gobert | +36:22 |
109 | Fumiyuki Beppu | EF Education-Nippo | +41:12 |
110 | Charlie Quarterman | Trek-Segafredo | +42:01 |
111 | Martin Bouzas | +42:35 | |
112 | Christophe Masson | Bingoal Pauwels Sauces WB | +42:59 |
113 | Florian Hudry | Interpro Cycling Academy | +50:06 |
114 | Marco Grendene | +50:52 |