Wyniki EHF Cup kobiet

2018
2019
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie mecze
Następne mecze
aaaa
Międzynarodowe
EHF Cup EHF-Cup Prelimanary Rounds
W
1
2
D
17 lis 19:00
17 lis 19:00
00
17 lis 20:00
17 lis 20:00
00
17 lis 20:00
17 lis 20:00
00
18 lis 12:00
18 lis 12:00
00
18 lis 14:30
18 lis 14:30
00
18 lis 16:00
18 lis 16:00
00
18 lis 17:00
18 lis 17:00
00
18 lis 17:00
18 lis 17:00
00
18 lis 17:00
18 lis 17:00
00
18 lis 18:00
18 lis 18:00
00

Drabinka EHF Cup

1/32 ćwierćfinały
Zaglebie Lubin 2
HC Azersu 0
15 wrz Zag - HC 27-21
16 wrz HC - Zag 26-30
HC Metalurg 0
Paris 92 2
08 wrz HC - Par 15-31
09 wrz Par - HC 33-11
HC Zalau 0
Borussia Dortmund 1
13 paź HC - Bor 25-25(OT)
21 paź Bor - HC 24-20
Viborg HK 2
Galytchanka 0
15 wrz Vib - Gal 33-22
16 wrz Gal - Vib 22-33
Atletico Guardes 2
Enosi Neoleas Athienou 0
15 wrz Atl - Eno 42-9
16 wrz Eno - Atl 12-41
Spono Eagles 2
KHF Shqipona 0
15 wrz Spo - KHF 35-14
16 wrz KHF - Spo 14-36
LC Bruehl 0
Kastamonu Genglik 1
15 wrz LC - Kas 19-31
16 wrz Kas - LC 27-27(OT)
Vaci NK 2
Maccabi Arazim Ramat-gan 0
15 wrz Vac - Mac 39-27
16 wrz Mac - Vac 27-45
VOC Amsterdam 0
Iuventa Michalovce 2
08 wrz VOC - Iuv 24-37
09 wrz Iuv - VOC 30-26
H 65 2
Lokomotiva Zagreb 0
08 wrz H 6 - Lok 22-18
15 wrz Lok - H 6 19-23
SV Dalfsen 0
Fredrikstad 2
15 wrz SV - Fre 27-28
16 wrz Fre - SV 26-16
BNTU Minsk Region 2
HB Kaerjeng 0
15 wrz BNT - HB 33-17
16 wrz HB - BNT 16-29
HZRK Grude 0
TuS Metzingen 2
14 wrz HZR - TuS 24-43
15 wrz TuS - HZR 47-17
UHC Stockerau 1
Slavia Praha 1
08 wrz UHC - Sla 30-24
16 wrz Sla - UHC 32-23
Slavia Praha 0
CS Magura Cisnadie 2
12 paź Sla - CS 25-28
14 paź CS - Sla 29-20
Vaci NK 0
Siofok KC 2
13 paź Vac - Sio 22-35
20 paź Sio - Vac 32-26
Viborg HK 2
Buxtehude 0
13 paź Vib - Bux 27-24
20 paź Bux - Vib 25-32
Storhamar 2
Byaasen 0
13 paź Sto - Bya 29-20
21 paź Bya - Sto 14-22
Zvezda Zvenigorod 2
LK Zug Handball 0
08 wrz Zve - LK 30-24
16 wrz LK - Zve 23-28
H 65 2
Muratpasa Belediyesi SK 0
13 paź H 6 - Mur 31-25
21 paź Mur - H 6 26-31
Spono Eagles 0
Dunaujvarosi KKA 2
13 paź Spo - Dun 21-35
20 paź Dun - Spo 43-14
Nantes Loire Atlantique Handball 1
Paris 92 1
14 paź Nan - Par 31-26
21 paź Par - Nan 23-18
Kuban Krasnodar 2
BNTU Minsk Region 0
20 paź Kub - BNT 29-22
21 paź BNT - Kub 20-25
Viborg HK 1
ZORK Jagodina 0
10 lis Vib - ZOR 31-16
17 lis ZOR - Vib -
SPR Lublin 0
Besancon 0
10 lis SPR - Bes 22-22(OT)
17 lis Bes - SPR -
Erd HC 1
Storhamar 0
10 lis Erd - Sto 29-28
18 lis Sto - Erd -
Borussia Dortmund 0
SCM Craiova 1
11 lis Bor - SCM 17-19
18 lis SCM - Bor -
Herning-Ikast Haandbold 1
Zaglebie Lubin 1
13 paź Her - Zag 31-19
19 paź Zag - Her 26-21
Salerno 0
Zvezda Zvenigorod 2
14 paź Sal - Zve 22-32
20 paź Zve - Sal 35-25
Hypo Niederoesterreich 1
Atletico Guardes 1
13 paź Hyp - Atl 22-20
21 paź Atl - Hyp 28-22
Oltchim Valcea 1
Kastamonu Genglik 1
14 paź Olt - Kas 35-26
21 paź Kas - Olt 21-20
Iuventa Michalovce 0
Nykoebing Falster Handball 2
14 paź Iuv - Nyk 26-29
21 paź Nyk - Iuv 29-22
Besancon 1
Fredrikstad 1
14 paź Bes - Fre 31-23
21 paź Fre - Bes 26-22
Astrakhanochka 0
TuS Metzingen 2
14 paź Ast - TuS 27-28
20 paź TuS - Ast 38-26
HC Lada 1
Siofok KC 0
10 lis HC - Sio 30-26
18 lis Sio - HC -
Herning-Ikast Haandbold 1
Oltchim Valcea 0
10 lis Her - Olt 22-16
18 lis Olt - Her -
Zvezda Zvenigorod 1
CS Magura Cisnadie 0
10 lis Zve - CS 29-24
18 lis CS - Zve -
Dunaujvarosi KKA 0
Balonmano Bera Bera 1
10 lis Dun - Bal 18-26
18 lis Bal - Dun -
Team Esbjerg 1
Paris 92 0
10 lis Tea - Par 29-28
18 lis Par - Tea -
Kuban Krasnodar 0
Atletico Guardes 1
11 lis Kub - Atl 26-27
18 lis Atl - Kub -
Nykoebing Falster Handball 1
H 65 0
11 lis Nyk - H 6 27-24
18 lis H 6 - Nyk -
DHK Banik Most 0
TuS Metzingen 1
11 lis DHK - TuS 19-28
17 lis TuS - DHK -
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Valledupar 0-1 Deportivo Pereira
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Oliveirense 3-0 Varzim
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • R-L. Jani 0-0 Louisa Chirico
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
  • CD UT Cajamarca 2-3 U.Comercio
    GolGol: 75' Gomez
  • CD UT Cajamarca 2-3 U.Comercio
    GolGol: 70' Pablo Vergara
  • Oliveirense 3-0 Varzim
    GolGol: 86' Fati
  • Santos FC 0-0 Chapecoense AF
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • CD UT Cajamarca 2-3 U.Comercio
    GolGol: 63' Rivera
  • Tigre 2-1 Argentinos Juniors
    GolGol: 17' Ilarregui
  • Deportivo Capiata 0-1 Deportivo Santani
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u