Wyniki Liga Mistrzów FIBA

2021
2022
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie mecze
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
Koniec
FT
7285
2514
1417
1624
1730
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
Po dogrywce
FT dog
106101
1724
2022
2015
2622
2318
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
Koniec
FT
8269
2014
2122
2215
1918
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
Koniec
FT
8180
1824
239
1824
2223
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
Koniec
FT
7462
2120
1911
1317
2114
Koniec
FT
7868
2115
2617
1317
1819
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
Koniec
FT
8273
2216
1927
206
2124
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
Koniec
FT
8879
2525
1512
1821
3021
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
Koniec
FT
8078
2618
1819
1724
1917
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
Koniec
FT
8376
1523
1919
2816
2118
Następne mecze
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
6 gru 18:00
6 gru 18:00
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
7 gru 18:00
7 gru 18:00
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
7 gru 18:00
7 gru 18:00
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
7 gru 18:30
7 gru 18:30
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
7 gru 18:30
7 gru 18:30
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
8 gru 18:00
8 gru 18:00
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
8 gru 18:00
8 gru 18:00
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
8 gru 20:00
8 gru 20:00
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
8 gru 20:30
8 gru 20:30
Międzynarodowe
AK
W
K1
K2
K3
K4
D
13 gru 18:30
13 gru 18:30

Tabela Liga Mistrzów FIBA

CL Grp. A
CL Grp. B
CL Grp. C
CL Grp. D
CL Grp. E
CL Grp. F
CL Grp. G
CL Grp. H
CL Qualification
Lp Drużyna M PKT W P WD PD P+ P- N Forma
1 Manresa 4 8 4 0 0 0 314 280
?
  • W
  • W
  • W
  • W
2 Karsiyaka 4 6 2 2 0 0 302 321
?
  • P
  • P
  • W
  • W
3 Ostrow Wielkopolski 4 5 1 3 0 0 305 309
?
  • P
  • W
  • P
  • P
4 Hapoel Jerusalem 4 5 1 3 0 0 300 311
?
  • W
  • P
  • P
  • P

W przypadku gdy drużyny mają tyle samo punktów o kolejności decyduje:
1. Różnica bramek w bezpośrednich meczach
2. Zdobytych punktów w bezpośrednich meczach
3. Różnica bramek w sezonie
4. Liczba zdobytych bramek

Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Aris Limassol 0-0 Pafos FC
    Kartka Kartka: 24' Monnet-Paquet
  • SK Dynamo Ceske Budejovice 0-2 Slovacko
    Kartka Kartka: 67' Hora
  • Pardubice 1-3 Sigma Olomouc
    Kartka Kartka: 66' Cerny
  • Start 2-2 Sandnes
    GolGol: 66' Hustad
  • Crawley Town 0-1 Mansfield Town
    GolGol: 24' Hawkins
  • Trelleborgs FF 1-0 Joenkoepings Soedra
    Zmiana: 65' Wchodzi na boiska Karlsson Schodzi z boiska Amin
  • Falkenbergs FF 0-1 IK Brage
    Zmiana: 67' Wchodzi na boiska Soederstroem Schodzi z boiska Hintsa
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u