Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Vuelta a Andalucia 2017
2017
KolarstwoVuelta a Andalucia
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 19 luty 17, Setenil de las Bodegas - Coin, Dystans: 151.5kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Tim Wellens | Lotto Soudal | 3:58:31 |
2 | Simon Clarke | EF Education-Nippo | +0:00 |
3 | Victor Campenaerts | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
4 | Maciej Paterski | CCC Sprandi Polkowice | +0:00 |
5 | Domen Novak | Adria Mobil | +0:00 |
6 | Nick van der Lijke | Team Roompot | +0:00 |
7 | Marco Minnaard | Intermarche Wanty Gobert | +1:34 |
8 | Hector Saez | Caja Rural-Seguros RGA | +1:45 |
9 | Ivan Cortina | Deceuninck-Quick Step | +1:45 |
10 | Hugo Hofstetter | Cofidis Solutions Credits | +1:45 |
11 | Eduard Prades | Caja Rural-Seguros RGA | +1:45 |
12 | Daniel Hoelgaard | Groupama-FDJ | +1:45 |
13 | Fabio Felline | Italy National Selection | +1:45 |
14 | Javier Moreno | Movistar Team | +1:45 |
15 | Alejandro Valverde | Movistar Team | +1:45 |
16 | Daniel Lopez | Burgos-BH | +1:45 |
17 | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +1:45 |
18 | Christian Knees | INEOS Grenadiers | +1:45 |
19 | Maxime Farazijn | Sport Vlaanderen-Baloise | +1:45 |
20 | Johannes Froehlinger | Team DSM | +1:45 |
21 | Wout Poels | INEOS Grenadiers | +1:45 |
22 | Jose Manuel Diaz | Israel Start-Up Nation | +1:45 |
23 | Sindre Lunke | Team DSM | +1:45 |
24 | Stef Clement | Team Jumbo-Visma | +1:45 |
25 | Alberto Contador | Trek-Segafredo | +1:45 |
26 | Adrian Gonzalez | Murias Taldea | +1:45 |
27 | Michal Schlegel | CCC Sprandi Polkowice | +1:45 |
28 | Antwan Tolhoek | Team Roompot | +1:45 |
29 | Mikel Landa | INEOS Grenadiers | +1:45 |
30 | Diego Rosa | Astana Premier Tech | +1:45 |
31 | Gorka Izagirre | Movistar Team | +1:45 |
32 | Felix Grossschartner | Tinkoff-Saxo | +1:45 |
33 | Haimar Zubeldia | Trek-Segafredo | +1:45 |
34 | Marc Soler | Movistar Team | +1:45 |
35 | Floris De Tier | Team Jumbo-Visma | +1:45 |
36 | Andre Cardoso | Trek-Segafredo | +1:45 |
37 | Antonio Molina | Caja Rural-Seguros RGA | +1:45 |
38 | Mikel Nieve | INEOS Grenadiers | +1:45 |
39 | Sam Oomen | Rabobank Development Team | +1:45 |
40 | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | +1:45 |
41 | Thibaut Pinot | Groupama-FDJ | +1:45 |
42 | Kristjan Koren | EF Education-Nippo | +1:45 |
44 | Rigoberto Uran | EF Education-Nippo | +1:45 |
45 | Stijn Devolder | Verandas Willems CT | +1:45 |
46 | Sebastien Reichenbach | Groupama-FDJ | +1:45 |
47 | Andrey Solomennikov | Gazprom-RusVelo | +1:45 |
48 | Guillaume Bonnafond | Cofidis Solutions Credits | +1:45 |
49 | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | +1:45 |
50 | Sergey Firsanov | Gazprom-RusVelo | +1:45 |
51 | Ibai Salas | Burgos-BH | +1:45 |
52 | Pieter Weening | Team Roompot | +1:45 |
53 | Markel Irizar | Trek-Segafredo | +1:45 |
54 | Oscar Riesebeek | Team Roompot | +1:45 |
56 | Florian Senechal | Cofidis Solutions Credits | +1:45 |
57 | Bart De Clercq | Lotto Soudal | +1:45 |
58 | Garikoitz Bravo | Murias Taldea | +1:45 |
59 | Jesus Hernandez | Trek-Segafredo | +1:45 |
60 | Yukiya Arashiro | UAE Team Emirates | +1:45 |
61 | Steve Morabito | Groupama-FDJ | +1:45 |
62 | Lukasz Owsian | CCC Sprandi Polkowice | +1:45 |
63 | Alex Aranburu | Caja Rural-Seguros RGA | +1:45 |
64 | Raymond Kreder | Team Roompot | +1:45 |
65 | Bram Tankink | Team Jumbo-Visma | +1:45 |
66 | Moreno Hofland | Lotto Soudal | +1:45 |
67 | Tomasz Marczynski | Lotto Soudal | +1:45 |
68 | Jelle Vanendert | Lotto Soudal | +1:45 |
69 | Dennis van Winden | Israel Start-Up Nation | +1:45 |
70 | Laurens ten Dam | Team DSM | +1:45 |
71 | Nathan Brown | EF Education-Nippo | +1:45 |
72 | Dmitri Kozontchuk | Gazprom-RusVelo | +1:45 |
73 | Martijn Budding | Team Roompot | +1:45 |
74 | David Belda | Burgos-BH | +1:45 |
75 | Hugh Carthy | EF Education-Nippo | +1:45 |
76 | Warren Barguil | Team DSM | +1:45 |
77 | Jan Hirt | CCC Sprandi Polkowice | +1:45 |
78 | Angelo Tulik | Team TotalEnergies | +1:45 |
79 | Chad Haga | Team DSM | +1:45 |
80 | Georg Preidler | Team DSM | +1:45 |
81 | David Lopez | INEOS Grenadiers | +1:45 |
82 | Victor de la Parte | Movistar Team | +1:45 |
83 | Bryan Coquard | Team TotalEnergies | +1:45 |
84 | Romain Sicard | Team TotalEnergies | +1:45 |
85 | Pim Ligthart | Team Roompot | +1:45 |
86 | Jurgen van den Broeck | Team Jumbo-Visma | +1:45 |
87 | Mikel Bizkarra | Murias Taldea | +1:45 |
88 | Vasil Kiryienka | INEOS Grenadiers | +2:35 |
89 | Rory Sutherland | Movistar Team | +3:42 |
90 | Kevin van Melsen | Intermarche Wanty Gobert | +6:02 |
91 | Xandro Meurisse | Intermarche Wanty Gobert | +6:02 |
92 | Pello Olaberria | Murias Taldea | +6:02 |
93 | Daniel Turek | Israel Start-Up Nation | +6:02 |
94 | Krists Neilands | Israel Start-Up Nation | +6:02 |
95 | Martijn Keizer | Team Jumbo-Visma | +6:02 |
96 | Johan Le Bon | Groupama-FDJ | +6:02 |
97 | Eliot Lietaer | Sport Vlaanderen-Baloise | +6:02 |
98 | Berden de Vries | Team Roompot | +6:02 |
99 | Huub Duijn | Verandas Willems CT | +6:02 |
100 | Diego Rubio | Caja Rural-Seguros RGA | +6:02 |
101 | Jorge Arcas | Movistar Team | +6:02 |
102 | Jon Irisarri | Caja Rural-Seguros RGA | +6:02 |
103 | Matthias Braendle | Trek-Segafredo | +6:02 |
104 | William Bonnet | Groupama-FDJ | +6:02 |
105 | Igor Merino Cortazar | Burgos-BH | +6:02 |
106 | Gotzon Udondo | Murias Taldea | +6:02 |
107 | Julien Morice | Team TotalEnergies | +6:02 |
108 | Leszek Plucinski | CCC Sprandi Polkowice | +6:02 |
109 | Winner Anacona | Movistar Team | +6:02 |
110 | Antonio Nibali | Nippo - Vini Fantini | +6:02 |
111 | Aydar Zakarin | Gazprom-RusVelo | +6:02 |
112 | Thomas Boudat | Team TotalEnergies | +6:02 |
113 | Stephane Rossetto | Cofidis Solutions Credits | +6:11 |
114 | Yohann Gene | Team TotalEnergies | +6:11 |
115 | Pierre Rolland | EF Education-Nippo | +6:11 |
116 | Roman Maikin | Gazprom-RusVelo | +6:11 |
117 | Guy Sagiv | Israel Start-Up Nation | +10:38 |
118 | Ruben Pols | Sport Vlaanderen-Baloise | +10:38 |
119 | Alvaro Robredo Crespo | Burgos-BH | +10:38 |
120 | Marcin Bialobloski | CCC Sprandi Polkowice | +10:38 |
121 | Mihkel Raeim | Israel Start-Up Nation | +10:38 |
122 | Aitor Gonzalez | Murias Taldea | +10:38 |
123 | Mark McNally | Intermarche Wanty Gobert | +10:38 |
124 | Jens Wallays | Sport Vlaanderen-Baloise | +10:38 |
- | Otto Vergaerde (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Kevin Deltombe (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Anton Vorobyev (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Aidis Kruopis (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Cyril Lemoine (DNF) | Cofidis Solutions Credits | |
- | Luis Enrique Lemus (DNF) | Israel Start-Up Nation | |
- | Adrien Petit (DNF) | Cofidis Solutions Credits | |
- | Sander Cordeel (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Jorge Cubero (DNF) | Burgos-BH | |
- | Jerome Baugnies (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Kiril Sveshnikov (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Jerome Cousin (DNF) | Team TotalEnergies | |
- | Elias van Breussegem (DNF) | Verandas Willems CT |
Następne mecze
KolarstwoVuelta a Andalucia
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ranking Vuelta a Andalucia
Lp | Kolarz | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Alejandro Valverde | Movistar Team | 17:12:23 |
2 | Alberto Contador | +0:01 | |
3 | Thibaut Pinot | Groupama-FDJ | +0:06 |
4 | Wout Poels | Bahrain Victorious | +0:21 |
5 | Diego Rosa | Team Arkea Samsic | +0:45 |
6 | Mikel Landa | Bahrain Victorious | +0:48 |
7 | Sebastien Reichenbach | Groupama-FDJ | +0:52 |
8 | Rigoberto Uran | EF Education-Nippo | +1:29 |
9 | +1:48 | ||
10 | Javier Moreno | Nippo-Delko-One Provence | +1:50 |
11 | Pieter Weening | +1:57 | |
12 | Warren Barguil | Team Arkea Samsic | +2:04 |
13 | Mikel Nieve | Team BikeExchange | +2:27 |
14 | Jelle Vanendert | Bingoal Pauwels Sauces WB | +3:46 |
15 | Sam Oomen | Team Jumbo-Visma | +3:47 |
16 | Floris De Tier | Alpecin-Fenix | +3:53 |
17 | Sergey Firsanov | Gazprom-RusVelo | +4:13 |
18 | Stef Clement | +4:29 | |
19 | Eduard Prades | +4:48 | |
20 | Bart De Clercq | +4:52 | |
21 | Laurens ten Dam | +4:59 | |
22 | Sindre Lunke | Team Arkea Samsic | +4:59 |
23 | Michal Schlegel | +5:12 | |
24 | Oscar Riesebeek | Alpecin-Fenix | +5:12 |
25 | Garikoitz Bravo | Murias Taldea | +5:25 |
26 | Andre Cardoso | +5:29 | |
27 | David Belda | +5:36 | |
28 | Marco Minnaard | +6:13 | |
29 | Antwan Tolhoek | Team Jumbo-Visma | +8:04 |
30 | Mikel Bizkarra | Murias Taldea | +8:19 |
31 | Nick van der Lijke | Team Roompot | +8:33 |
32 | Guillaume Bonnafond | +8:53 | |
33 | Lotto Soudal | +8:56 | |
34 | Victor de la Parte | CCC Team | +9:42 |
35 | Jan Hirt | Intermarche Wanty Gobert | +9:56 |
36 | Marc Soler | Movistar Team | +9:57 |
37 | Hector Saez | Caja Rural-Seguros RGA | +10:09 |
38 | Fabio Felline | Astana Premier Tech | +10:14 |
39 | Haimar Zubeldia | Deceuninck-Quick Step | +10:38 |
40 | Gorka Izagirre | Astana Premier Tech | +11:26 |
41 | Lukasz Owsian | Team Arkea Samsic | +11:39 |
42 | Hugh Carthy | EF Education-Nippo | +12:00 |
43 | Martijn Budding | Team Roompot | +12:29 |
44 | Steve Morabito | +13:00 | |
45 | Romain Sicard | +13:32 | |
46 | Tomasz Marczynski | Lotto Soudal | +13:46 |
47 | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | +13:57 |
48 | David Lopez | +14:34 | |
49 | Stephane Rossetto | +14:38 | |
50 | Alex Aranburu | Astana Premier Tech | +16:02 |
51 | Krists Neilands | Israel Start-Up Nation | +16:55 |
52 | Eliot Lietaer | Bingoal Pauwels Sauces WB | +16:59 |
53 | Chad Haga | Team DSM | +17:26 |
54 | Stijn Devolder | Verandas Willems CT | +18:06 |
55 | Johannes Froehlinger | +18:29 | |
56 | Igor Merino Cortazar | Burgos-BH | +19:26 |
57 | Leszek Plucinski | +19:27 | |
58 | Simon Clarke | Team Qhubeka NextHash | +19:36 |
59 | Jesus Hernandez | +19:49 | |
60 | Jurgen van den Broeck | +20:20 | |
61 | Huub Duijn | Verandas Willems CT | +20:25 |
62 | Maciej Paterski | Wibatech Merx | +20:35 |
63 | Antonio Molina | Caja Rural-Seguros RGA | +21:15 |
64 | Nathan Brown | Rally Cycling | +21:44 |
65 | Georg Preidler | +21:45 | |
66 | Kristjan Koren | +21:53 | |
67 | Tim Wellens | Lotto Soudal | +22:04 |
68 | Vasil Kiryienka | +22:13 | |
69 | Domen Novak | Bahrain Victorious | +22:14 |
70 | Angelo Tulik | Team TotalEnergies | +22:43 |
71 | Jon Irisarri | Caja Rural-Seguros RGA | +22:52 |
72 | Ibai Salas | Burgos-BH | +23:11 |
73 | Victor Campenaerts | Team Qhubeka NextHash | +25:13 |
74 | Maxime Farazijn | Sport Vlaanderen-Baloise | +25:19 |
75 | Ivan Cortina | Movistar Team | +25:40 |
76 | Bram Tankink | +25:41 | |
77 | Daniel Hoelgaard | Uno-X Pro Cycling Team | +26:27 |
78 | Pierre Rolland | B&B Hotels p/b KTM | +26:30 |
79 | Dennis van Winden | +26:38 | |
80 | Andrey Solomennikov | +26:46 | |
81 | Dmitri Kozontchuk | Gazprom-RusVelo | +26:58 |
82 | Rory Sutherland | +27:56 | |
83 | Christian Knees | +28:00 | |
84 | Moreno Hofland | EF Education-Nippo | +28:07 |
85 | Raymond Kreder | Team UKYO | +28:50 |
86 | Pim Ligthart | Team TotalEnergies | +28:54 |
87 | Thomas Boudat | Team TotalEnergies | +29:05 |
88 | Jose Manuel Diaz | Nippo-Delko-One Provence | +29:08 |
89 | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | +29:39 |
90 | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +30:49 |
91 | Felix Grossschartner | Bora-Hansgrohe | +30:53 |
92 | Bryan Coquard | B&B Hotels p/b KTM | +30:57 |
93 | Kevin van Melsen | Intermarche Wanty Gobert | +30:59 |
94 | William Bonnet | Groupama-FDJ | +31:40 |
95 | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | +32:00 |
96 | Daniel Turek | +32:34 | |
97 | Aydar Zakarin | +33:00 | |
98 | Xandro Meurisse | Alpecin-Fenix | +33:22 |
99 | Yukiya Arashiro | Bahrain Victorious | +34:00 |
100 | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | +35:00 |
101 | Julien Morice | B&B Hotels p/b KTM | +35:02 |
102 | Adrian Gonzalez | Burgos-BH | +35:07 |
103 | Daniel Lopez | Burgos-BH | +35:48 |
104 | Mihkel Raeim | +35:52 | |
105 | Martijn Keizer | +36:02 | |
106 | Markel Irizar | +37:17 | |
107 | Antonio Nibali | Trek-Segafredo | +37:22 |
108 | Johan Le Bon | B&B Hotels p/b KTM | +37:26 |
109 | Winner Anacona | Team Arkea Samsic | +37:53 |
110 | Berden de Vries | +38:46 | |
111 | Yohann Gene | Team TotalEnergies | +38:49 |
112 | Jorge Arcas | Movistar Team | +38:53 |
113 | Aitor Gonzalez | Murias Taldea | +39:28 |
114 | Guy Sagiv | Israel Start-Up Nation | +39:36 |
115 | Jens Wallays | +39:42 | |
116 | Diego Rubio | Burgos-BH | +39:51 |
117 | Pello Olaberria | +42:24 | |
118 | Ruben Pols | +42:29 | |
119 | Matthias Braendle | Israel Start-Up Nation | +44:02 |
120 | Mark McNally | +44:24 | |
121 | Marcin Bialobloski | +45:30 | |
122 | Gotzon Udondo | Murias Taldea | +45:55 |
123 | Roman Maikin | Gazprom-RusVelo | +46:21 |
124 | Alvaro Robredo Crespo | Burgos-BH | +47:46 |