Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Sluitingprijs Putte - Kapellen 2017
2017
KolarstwoSluitingprijs Putte - Kapellen
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 17 październik 17, Kapellen - Kapellen, Dystans: 183.6kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Arvid de Kleijn | Team Jo Piels | 3:46:57 |
2 | Coen Vermeltfoort | Team Roompot | +0:00 |
3 | Timothy Dupont | Verandas Willems CT | +0:00 |
4 | Robin Stenuit | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
5 | Roy Jans | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:00 |
6 | Jelle Mannaerts | Verandas Willems CT | +0:00 |
7 | Kenny De Haes | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
8 | Bert van Lerberghe | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
9 | Christophe Noppe | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
10 | Jarl Salomein | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
11 | Twan Castelijns | Team Jumbo-Visma | +0:00 |
12 | Joeri Stallaert | Veranclassic-Ago | +0:00 |
13 | Marco Doets | +0:00 | |
14 | Maarten van Trijp | Metec-TKH Continental Cyclingteam | +0:00 |
15 | Julius van den Berg | SEG Racing Academy | +0:00 |
16 | Wim Reynaerts | +0:00 | |
17 | Jordi Meeus | SEG Racing Academy | +0:00 |
18 | Maarten de Jonge | Bike Aid | +0:00 |
19 | Alexander Geuens | +0:00 | |
20 | Marten Kooistra | SEG Racing Academy | +0:00 |
21 | Gerry Druyts | +0:00 | |
22 | Sean De Bie | Lotto Soudal | +0:00 |
23 | Gerco Pastoor | Team De Rijke - Shanks | +0:00 |
24 | Michiel Stockman | +0:00 | |
25 | Lawrence Naesen | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:00 |
26 | Stephen Bakker | Team Jo Piels | +0:00 |
27 | Luuc Bugter | Team De Rijke - Shanks | +0:00 |
28 | Mitchell Mulhern | Team De Rijke - Shanks | +0:00 |
29 | Luca Happke | +0:00 | |
30 | Timothy Stevens | +0:00 | |
31 | Balazs Rozsa | Utensilnord Ora24.eu | +0:00 |
32 | Andre Looij | Team Roompot | +0:00 |
33 | Jason van Dalen | Team De Rijke - Shanks | +0:00 |
34 | Matthias De Witte | +0:00 | |
35 | Josh Teasdale | +0:00 | |
36 | Jimmy Duquennoy | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:00 |
37 | Timo Roosen | Team Jumbo-Visma | +0:00 |
38 | Mathias van Gompel | Lotto Soudal | +0:00 |
39 | Guillaume Haag | +0:00 | |
40 | Gregory Habeaux | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:00 |
42 | Aidis Kruopis | Verandas Willems CT | +0:00 |
43 | Koos Jeroen Kers | +0:00 | |
44 | Tom Thill | Leopard Pro Cycling | +0:00 |
45 | Robbie van Bakel | Metec-TKH Continental Cyclingteam | +0:00 |
46 | Henrik Evensen | SEG Racing Academy | +0:00 |
47 | Jan Reynaerts | +0:00 | |
48 | David Boucher | Groupama-FDJ | +0:00 |
49 | Tom Vermeer | Team Jo Piels | +0:00 |
50 | Max Emil Boholm Koerner | Uno-X Pro Cycling Team | +0:00 |
51 | Adriaan Janssen | Team Jumbo-Visma | +0:00 |
52 | Peter Lenderink | SEG Racing Academy | +0:00 |
53 | Rens Tulner | Team De Rijke - Shanks | +0:00 |
54 | Dennis Coenen | Leopard Pro Cycling | +0:00 |
55 | Jens van den Dool | Team De Rijke - Shanks | +0:00 |
56 | Robin Haubruge | +0:00 | |
57 | Sven van Luijk | Parkhotel Valkenburg CT | +0:00 |
58 | Sander Armee | Lotto Soudal | +0:00 |
59 | Ivar Slik | Team Roompot | +0:00 |
60 | Niels de Rooze | Veranclassic-Ago | +0:00 |
61 | Jasper Hamelink | Metec-TKH Continental Cyclingteam | +0:00 |
62 | Mark McNally | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
63 | Rick Ottema | Veranclassic-Ago | +0:00 |
64 | Daan van Sintmaartensdijk | +0:00 | |
65 | Dries de Bondt | Verandas Willems CT | +0:00 |
66 | Harry Sweering | +0:00 | |
67 | Andy Leigh | +0:00 | |
68 | Cedric Raymackers | +0:00 | |
69 | Thomas Deruette | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:00 |
70 | Dries van Gestel | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
71 | Aime De Gendt | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
72 | Stijn Devolder | Verandas Willems CT | +0:00 |
73 | Frederik Veuchelen | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
74 | Koen Bouwman | Team Jumbo-Visma | +0:00 |
75 | Jurgen van den Broeck | Team Jumbo-Visma | +0:00 |
76 | Taco van der Hoorn | Team Roompot | +0:11 |
77 | Michael Goolaerts | Verandas Willems CT | +0:11 |
78 | Antwan Tolhoek | Team Roompot | +0:11 |
79 | Brian van Goethem | Team Roompot | +0:18 |
80 | Abe Celi | +0:19 | |
81 | Arjen Livyns | Verandas Willems CT | +0:19 |
82 | Martijn Keizer | Team Jumbo-Visma | +0:19 |
83 | Tom Devriendt | Intermarche Wanty Gobert | +0:22 |
84 | Thijs De Lange | Metec-TKH Continental Cyclingteam | +0:25 |
85 | Gianni Marchand | +0:26 | |
86 | Wesley Kreder | Intermarche Wanty Gobert | +0:29 |
87 | Rob Ruijgh | +0:29 | |
88 | Brecht Dhaene | Intermarche Wanty Gobert | +0:29 |
89 | Julien Stassen | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:29 |
90 | Tijmen Eising | Metec-TKH Continental Cyclingteam | +0:39 |
91 | Joris Blokker | Parkhotel Valkenburg CT | +0:39 |
92 | Stef Krul | Metec-TKH Continental Cyclingteam | +0:49 |
93 | Kevin van Melsen | Intermarche Wanty Gobert | +0:58 |
94 | Kevin Deltombe | Sport Vlaanderen-Baloise | +1:00 |
95 | Cees Bol | SEG Racing Academy | +1:00 |
96 | Maarten Wynants | Team Jumbo-Visma | +1:03 |
97 | Rick van Breda | Parkhotel Valkenburg CT | +1:05 |
98 | Jordi Van Dingenen | +1:29 | |
99 | Dimitri Peyskens | Veranclassic-Ago | +1:32 |
100 | Michiel Dieleman | +1:33 | |
101 | Emiel Planckaert | Lotto Soudal | +1:39 |
102 | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +1:39 |
103 | Sjoerd van Ginneken | Team Roompot | +1:39 |
104 | Kevin Verwaest | Veranclassic-Ago | +1:46 |
105 | Oscar Riesebeek | Team Roompot | +1:51 |
106 | Jesper Asselman | Team Roompot | +1:51 |
107 | Wayne Stijns | +1:54 | |
108 | Patrick van der Duin | Team Jo Piels | +1:54 |
109 | Ludovic Robeet | Bingoal Pauwels Sauces WB | +2:00 |
110 | Stijn Steels | Sport Vlaanderen-Baloise | +2:01 |
- | Brent van de Kerkhove (DNF) | ||
- | Auxence Buntinx (DNS) | ||
- | Viktor Mueller (DNF) | ||
- | Edoardo Affini (DNF) | SEG Racing Academy | |
- | Aaron Grosser (DNF) | Team Stoelting | |
- | Jonas Goeman (DNF) | ||
- | Roberto Vukovic (DNF) | ||
- | Claudio Catania (DNF) | ||
- | Caine van Mol (DNF) | ||
- | Sander Cordeel (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Berden de Vries (DNF) | Team Roompot | |
- | Jens Debusschere (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Jarno Gmelich (DNF) | Metec-TKH Continental Cyclingteam | |
- | Elias van Breussegem (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Felix Intra (DNF) | ||
- | Kris Boeckmans (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Jan Petelin (DNF) | ||
- | Alexander Cools (DNF) | ||
- | Dylan Bouwmans (DNF) | Metec-TKH Continental Cyclingteam |
Następne mecze
KolarstwoSluitingprijs Putte - Kapellen
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.