Reklama
Wyniki UCI Europe Tour GP Stad Zottegem 2016
2016
KolarstwoGP Stad Zottegem
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 23 sierpień 16, Zottegem - Zottegem, Dystans: 190kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Tim Merlier | 4:12:37 | |
2 | Timothy Dupont | Roubaix Lille Metropole | +0:00 |
3 | Marcel Sieberg | Lotto Soudal | +0:00 |
4 | Phil Bauhaus | Bora-Hansgrohe | +0:00 |
5 | Marco Marcato | Italy National Selection | +0:00 |
6 | Baptiste Planckaert | Roubaix Lille Metropole | +0:00 |
7 | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | +0:00 |
8 | Steele von Hoff | One Pro Cycling | +0:00 |
9 | Wouter Mol | Team De Rijke - Shanks | +0:00 |
10 | Steven Tronet | HP BTP–Auber93 | +0:00 |
11 | Liam Bertazzo | Vini Zabu-KTM | +0:00 |
12 | Dimitri Claeys | Verandas Willems CT | +0:00 |
13 | Daan Meijers | Team De Rijke - Shanks | +0:00 |
14 | Joeri Stallaert | Veranclassic-Ago | +0:00 |
15 | Lawrence Naesen | +0:00 | |
16 | Nicolas Vereecken | Verandas Willems CT | +0:00 |
17 | Gerry Druyts | +0:00 | |
18 | Chris Latham | Team Wiggins | +0:00 |
19 | Reinier Honig | Team Roompot | +0:00 |
20 | Stijn Steels | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
21 | Dominik Nerz | CCC Team | +0:00 |
22 | Jelle Donders | +0:00 | |
23 | Gruffudd Lewis | +0:00 | |
24 | Niels de Rooze | Veranclassic-Ago | +0:00 |
25 | Nicola Toffali | Roth - Skoda | +0:00 |
26 | Cristian Raileanu | Vini Zabu-KTM | +0:00 |
27 | David Lozano | Team Novo Nordisk | +0:00 |
28 | Tim Declercq | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
29 | Pieter Vanspeybrouck | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
30 | Tom Dernies | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:00 |
31 | Dion Smith | Hincapie Racing Team | +0:00 |
32 | Alexandr Kolobnev | Gazprom-RusVelo | +0:00 |
33 | Jan Barta | Bora-Hansgrohe | +0:08 |
34 | Taco van der Hoorn | Team De Rijke - Shanks | +0:25 |
35 | Andrey Solomennikov | Gazprom-RusVelo | +0:30 |
36 | Vegard Breen | Lotto Soudal | +0:33 |
37 | Pim Ligthart | Lotto Soudal | +0:47 |
38 | Zakkary Dempster | Bora-Hansgrohe | +0:55 |
39 | Dylan Page | Roth - Skoda | +1:02 |
40 | Aksel Noemmela | Leopard Pro Cycling | +1:02 |
41 | Davy Gunst | Rabobank Development Team | +1:02 |
42 | Samuel Lowe | Team Wiggins | +1:02 |
43 | Kevin van Melsen | Intermarche Wanty Gobert | +1:02 |
44 | Thomas Stewart | +1:02 | |
45 | Fraser Gough | +1:02 | |
46 | Rob Ruijgh | +1:05 | |
47 | Frederique Robert | Intermarche Wanty Gobert | +1:05 |
48 | Sebastian Lander | Team Trefor - Blue Water | +1:05 |
49 | Robert de Greef | Team De Rijke - Shanks | +1:09 |
50 | Frederik Backaert | Intermarche Wanty Gobert | +1:09 |
51 | Gregory Henderson | Lotto Soudal | +1:09 |
52 | Andreas Schillinger | Bora-Hansgrohe | +1:09 |
53 | Stan Godrie | Rabobank Development Team | +1:09 |
54 | Brian van Goethem | Metec-TKH Continental Cyclingteam | +1:09 |
55 | Elie Gesbert | Team Arkea Samsic | +1:09 |
56 | Jean-Marc Bideau | Team Arkea Samsic | +1:09 |
57 | Kevyn Ista | Bingoal Pauwels Sauces WB | +1:18 |
58 | Remi Cavagna | Etixx - Ihned | +1:32 |
59 | Emiel Wastyn | Verandas Willems CT | +2:32 |
60 | Michael Goolaerts | Lotto Soudal | +2:32 |
61 | Zhupa Eugert | Vini Zabu-KTM | +2:44 |
62 | Jan Ghyselinck | Intermarche Wanty Gobert | +2:58 |
63 | Roman Kustadinchev | Gazprom-RusVelo | +3:26 |
64 | Nicolas Baldo | Team Vorarlberg | +3:26 |
65 | Mark McNally | Intermarche Wanty Gobert | +3:26 |
66 | Alexander Krieger | Leopard Pro Cycling | +3:26 |
67 | Otto Vergaerde | Sport Vlaanderen-Baloise | +3:26 |
68 | Bert van Lerberghe | Sport Vlaanderen-Baloise | +3:26 |
69 | Cees Bol | Rabobank Development Team | +3:42 |
70 | Paul Voss | Bora-Hansgrohe | +3:46 |
71 | Mark O\'Brien | Drapac | +3:46 |
72 | Jenthe Biermans | +3:46 | |
73 | Tim De Troyer | Intermarche Wanty Gobert | +3:46 |
74 | Raymond Kreder | EF Education-Nippo | +3:46 |
75 | Wesley Kreder | Intermarche Wanty Gobert | +3:46 |
76 | Ludwig de Winter | Bingoal Pauwels Sauces WB | +3:51 |
77 | John Mandrysch | Christina Jewelry Pro Cycling | +6:26 |
78 | Charles Planet | Team Novo Nordisk | +6:26 |
79 | Christophe Masson | Veranclassic-Ago | +6:26 |
80 | Boris Vallee | Team Arkea Samsic | +6:26 |
81 | Sam Bennett | Bora-Hansgrohe | +6:26 |
82 | Lukas Poestlberger | Bora-Hansgrohe | +6:33 |
83 | Ike Groen | Team De Rijke - Shanks | +8:35 |
84 | Matthew Zenovich | +8:35 | |
85 | Daniel Patten | Team Wiggins | +8:35 |
86 | Jetse Bol | Team De Rijke - Shanks | +8:35 |
87 | Samuel Williams | One Pro Cycling | +9:33 |
88 | Kai Reus | Team Roompot | +9:33 |
89 | Andre Looij | Rabobank Development Team | +9:42 |
90 | Kobus Hereijgers | Team De Rijke - Shanks | +9:42 |
91 | Merijn Korevaar | Rabobank Development Team | +9:42 |
92 | Michael Thompson | Team Wiggins | +9:42 |
93 | Daniel Pearson | Team Wiggins | +9:42 |
94 | Wim Reynaerts | +9:42 | |
95 | Mitchell Cornelisse | Rabobank Development Team | +9:42 |
96 | Frederik Frison | Lotto Soudal | +9:42 |
97 | Kenny De Haes | Lotto Soudal | +9:42 |
99 | Olivier Chevalier | Bingoal Pauwels Sauces WB | +9:42 |
100 | Kenny Molly | Etixx - Ihned | +9:42 |
101 | Jimmy Duquennoy | Bingoal Pauwels Sauces WB | +9:42 |
102 | Pieter Jacobs | Sport Vlaanderen-Baloise | +9:42 |
103 | Luke Mudgway | +9:42 | |
104 | Taylor Gunman | +9:42 | |
105 | Timothy Stevens | +9:42 | |
106 | Sam Lennertz | Veranclassic-Ago | +9:42 |
107 | Benjamin Verraes | Intermarche Wanty Gobert | +9:42 |
108 | Frederic Brun | Team Arkea Samsic | +9:42 |
109 | Giuseppe Fonzi | Vini Zabu-KTM | +9:42 |
110 | Jasper Bovenhuis | EF Education-Nippo | +9:42 |
111 | Barry Markus | Team Jumbo-Visma | +9:42 |
112 | Erick Rowsell | Bora-Hansgrohe | +9:42 |
113 | Coen Vermeltfoort | Team De Rijke - Shanks | +9:42 |
114 | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | +9:42 |
115 | Angus Fyffe | +9:49 | |
- | Roman Maikin (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Quentin Valognes (DNF) | Team Novo Nordisk | |
- | Sean Mckenna (DNF) | ||
- | Arjen Livyns (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Maik van der Heijden (DNF) | Rabobank Development Team | |
- | Mamyr Stash (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Jacob Scott (DNF) | ||
- | Bjoern Thurau (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Alexander Geuens (DNF) | ||
- | Gorik Gardeyn (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Jari Verstraeten (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Tom Baylis (DNF) | One Pro Cycling | |
- | Glenn Rotty (DNF) | ||
- | Martin Kohler (DNF) | Roth - Skoda | |
- | Andre Greipel (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Carmelo Foti (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Liam Aitcheson (DNF) | ||
- | Laurent van den Bak (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Michael O\'Loughlin (DNF) | Team Wiggins | |
- | Jeremy Lecroq (DNF) | Etixx - Ihned | |
- | Frantisek Sisr (DNF) | Etixx - Ihned | |
- | Ciske Aneca (DNF) | ||
- | Samuel Leroux (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Kevin Verwaest (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Jef van Meirhaeghe (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Patrick Olesen (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Ivar Slik (DNF) | Rabobank Development Team | |
- | Jake Kelly (DNF) | Team Wiggins | |
- | Elias van Breussegem (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | James Glasspool (DNF) | Team Novo Nordisk | |
- | Alexander Serov (DNF) | Katusha | |
- | David Boucher (DNF) | Groupama-FDJ | |
- | Kiril Sveshnikov (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Jelle Mannaerts (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Jonathan Breyne (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Sean De Bie (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Fabio Silvestre (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Andrea Vaccher (DNF) | Roth - Skoda | |
- | Florent Delfosse (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | Mirko Tedeschi (DNF) | Vini Zabu-KTM | |
- | Martijn Verschoor (DNF) | Team Novo Nordisk | |
- | Grischa Janorschke (DNF) | Roth - Skoda | |
- | Sean Lake (DNF) | ||
- | Matthew Holmes (DNF) | ||
- | Richard Handley (DNF) | One Pro Cycling | |
- | Jan Brockhoff (DNF) | Etixx - Ihned | |
- | Kris Boeckmans (DNF) | Lotto Soudal | |
- | Kenny De Ketele (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Tobyn Horton (DNF) | ||
- | Samuel Harrison (DNF) | Team Wiggins | |
- | James Oram (DNF) | Axeon CT | |
- | Andrea Zordan (DNF) | Roth - Skoda | |
- | Samuele Conti (DNF) | Vini Zabu-KTM | |
- | Mathew Cronshaw (DNF) | ||
- | Justin Jules (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Ruud Cremers (DNF) | Team Novo Nordisk | |
- | Christopher Williams (DNF) | Team Novo Nordisk | |
- | Jens Vandenbogaerde (DNF) | ||
- | Oliver Kent-Spark (DNF) | ||
- | Neil van der Ploeg (DNF) | ||
- | Jakub Mareczko (DNF) | Italy National Selection | |
- | Johannes De Paepe (DNF) | ||
- | Damien Shaw (DNF) | ||
- | Roman Lehky (DNF) | Etixx - Ihned | |
- | Alexandre Blain (DNF) | Nippo-Delko-One Provence | |
- | Matteo Draperi (DNF) | Vini Zabu-KTM | |
- | Justin Mottier (DNF) | Team Arkea Samsic | |
- | Aidis Kruopis (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Mathias Depypere (DNF) | ||
- | Sieben Wouters (DNF) | Rabobank Development Team | |
- | Jelle Nieuwpoort (DNF) | Rabobank Development Team | |
- | Jonas Rickaert (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise |
Następne mecze
KolarstwoGP Stad Zottegem
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.